G Data Software Sp. z o. o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o G Data Software Sp. z o. o.

Niestety Polska cierpi na syndrom kierowników-amatorów. Bardzo niewielu ludzi u nas nadaje się do zarządzania ludźmi i kierowania pracami. Wielu zachowuje się jak kacyki, dać im tylko trochę władzy - ani to ogłady, ani wiedzy, ani podejścia.(usunięte przez administratora) Wiem, że ciężko w tym kraju o człowieka z kompetencjami, rozważnego, z wiedzą i podejściem do ludzi, jednak jeśli taki się trafia - pilnujcie go bo to skarb.

byłem gdatowcem

Nie zgadzam się, pracowałem w dziale handlowym GDaty, pracowałem i pracuję nadal w firmie handlowej. Nigdzie nie spotkałem się z taką butą, brakiem kompetencji i traktowaniem człowieka przedmiotowo jak w GD. Ba, mój aktualny menedżer jest kompetentny, surowy i rzetelny. Potrafi zmotywować i potrafi także zganić jeśli człowiek nie wywiąże się ze swojej działki. Nie ma ludzi idealnych i każdy ma gorszy dzień, ja także miewam gorsze dni, menedżer także. Wszyscy to rozumieją. Tylko, że w GD kadra kierownicza zawsze miała złe dni. W GD nigdy nie spotkałem się z pochwałą za przekroczenie planu, zamiast tego obcinano mi premie i dorzucano pracy. Dodam, że w GD non stop na podsłuchu i non stop zadawałem sobie pytanie: "do czego kierownik może się przyczepić mimo wykonania lub zbliżenia się do wyśrubowanego pod sufit planu?" Teraz mam jasne zasady i wiem ile zarobię, w GD było to abstrakcją. Wiem także, że nigdzie nie jest idealnie, ale wiem, ze jeżeli przyniosę kwotę to dostanę umówiony procent. W GD po przyniesieniu kwoty dostawałem opr za coś wziętego z sufitu i stawiano mnie do szeregu... Pozdrawiam byłych handlowców!

many

To co napisałeś świadczy o kadrze "menedżerskiej" firmy. Dziwi mnie fakt, że tak długo można było utrzymywać ludzi niekompetentnych na stanowiskach kierowniczych działu handlowego (w firmie stricte nastawionej na sprzedaż produktów i usług). Czy zdecydują się na dogłębne zmiany? Wątpię, historia pokazuje, żet o kolejna "kosmetyka" pokazująca dzielną walkę z problemem, którzy sami stworzyli...

Rudy alvaro

J(usunięte przez administratora) Warunki płacowe bardzo niskie jak na IT, warunki pracy... zmieniają się co chwilę a dyr. sam nie wie czego chce od życia..albo i wie - więcej więcej najwięcej... za mniej mniej najmniej Twojego wynagrodzenia!

Czy wiecie coś nowego nt. aktualnych warunków pracy w dziale handlowym tej firmy? Pojawiła się oferta pracy w charakterze Account Mangera na teren: zachodnio-pomorskie , pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie. Czy mogę prosić o "dwa słowa" aktualnych pracowników na tym lub podobnym stanowisku?

Roger
@Marcin

Dwa słowa - szukaj dalej, firma zwolniła niedawno kierownika sprzedaży, który to w zasadzie od samego początku tą firmę pogrążał. Pracownicy zgłosili mobbing do oddziału głównego ze strony dyrekcji i jedyne co zrobili to dyrektor sam próbuje to ratować (a z racji, że w branży IT jest nietolerowany) idzie mu to bardzo topornie więc po to ta oferta powstała. Jak nie będzie wyników, a to już będą chcieli po 2-3 m-cach to straciłeś pracę, a praca nie jest 8h dziennie. Wg. mnie nie warto chyba, że chcesz naprawdę się zatyrać i szukać w między czasie czegoś innego. Zresztą jak będziesz na rozmowie, zapytaj się ilu jest obecnie RPH lub ile średnio pracują - rekordzista chyba dociągnął do 3 lat (1) reszta za nim w peletonie to od 6 do 12 m-cy. Tym samym temat zostawiam Tobie do przemyśleń. A) wybierasz słuchanie na rekrutacji ściem o osoby która i tak cię zdemotywuje do wszystkiego B) wybierasz spokojniejszą opcję w postaci klikam dalej. W firmie jest tak dobrze, że już prawie nikt tam nie chce pracować.

@Roger

Rozumiem, dziękuję za szybką odpowiedź. Skrótem mówiąc, grom negatywnych opinii o pracy w dziale handlowym firmy nie jest wymysłem "brakorobów" tuszujących swoje niekompetencje. Cóż, pozostaje "klikam dalej". Pozdrawiam

PerKloc
@Marcin

Panie bierz Pan robotę, ale komentarz niżej Pan Roger się wypowiedział bardzo trafnie - przeczytaj i wybór pozostaw sobie.

Ann

Czy ktoś może napisać coś o oddziale w Szczecinku? Pojawiła się oferta na asystentke do działu handlowego. Warto składać cv?

Handlowiec Stacjonarny

Osoba która rekrutuje mam wrażenie, że nie ma pojęcia jaki jest cel tego procesu. Pytania szablonowe, w zasadzie co się nie odpowie masz świadomość, że masz pracę ponieważ wchodząc do firmy widzisz jaki tam jest chaos i nie ma ludzi. Niektóre pytania dają do myślenia - nachodzą mocno na tor życia prywatnego np. co wybierasz rodzina czy rozwój w firmie...Miejsce spotkania to klitka, a sposób komunikacji bardzo prosty jak na osoby zarządzające wyszedłem w szoku. Mało tego firma nawet nie weryfikuje kto wcześniej składał papiery, bo już miałem tam drugą rozmowę - wcześniejsze zderzenie jakieś 1,5 roku, gdzie rozmowa była na poziomie w skali od 0-10 przynajmniej na 8, a obecnie na ledwo może 2... dotyczy lokalizacji Poznań.

Dość nurtujące pod kątem wchodzenia na życie osobiste lub nie związane z pracą !

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Edyta

@inny, nie jesteś w stanie określić czy wszystkie osoby mają na dany temat identyczne opinie - nie każdy pracownik firmy, były lub obecny zdążył się wypowiedzieć w wątku. Nie zrozum mnie źle jednak nie mogę "mieć świadomości" jak wygląda na prawdę sytuacja w firmie, ponieważ nie jestem jej pracownikiem. Wiem tyle co, użytkownik wchodzący na stronę i czytający komentarze do wątku. Jednak zdaje sobie sprawę - tak jak wielu innych użytkowników, że nie ma ani idealnych firm ani idealnych pracowników. Z tego powodu pytam, czy aby na pewno nie można powiedzieć o firmie nic chociażby neutralnego?

@Edyta

Proponuję zatem przyjąć się do pracy w dziale handlowym firmy i popracować dłużej niż 3-mce. Skoro "cykl życia" handlowca to średnio 6-mcy do 1 roku to proszę sobie odpowiedzieć na pytanie nt. stabilizacji i rozwoju. Nadmienię, że ogromna większość odeszła na własne życzenie... Pozdrawiam

Rafal
@Edyta

Pani Edyto pracowałem w tym roku w tej firmie i niestety potwierdzam, te zwolnienie niezależnie co Pani powiedzą to na własne życzenie - sami ludzie uciekali wręcz. Jedna osoba dostała wypowiedzenie, ale dla tego że nie zrobiła wyników o 300% lepszych niż inni RPH.

Edyta

@inny, cóż, osoby opuszczają miejsce pracy z wielu przyczyn - nie jesteśmy w stanie jednoznacznie stwierdzić czy zrobiły to przymusowo czy też z własnej inicjatywy/powodów osobistych. Warto wspomnieć, że dla wielu osób zainteresowanych pracą rotacja oznacza także wolne stanowiska, co niekiedy wpływa na decyzje o aplikowaniu do firmy. Nie dla każdego jest to problem i warto spojrzeć na to także z tej strony. Dziękuje za opinię. Jeśli będziesz w stanie podzielić się z nami informacjami na temat warunków zatrudnienia i atmosfery, czekamy na Twoją odpowiedź.

@Edyta

Pani Edyto, jesteśmy, w przeważającej większości, stwierdzić i potwierdzić to co napisali i inni byli pracownicy. Skoro każdy z nas opisuje dokładnie takie same warunki pracy to czy są to różne przyczyny? Warto wspomnieć, że duża rotacja w dziale handlowym firmy nie sprzyja budowaniu relacji handlowych. To duży problem, budowanie relacji handlowych to proces długotrwały oparty chociażby o działania pro i reaktywne (dominuje czynnik ludzki). Partnerzy handlowi obsługiwani są przez swoich opiekunów... w tym przypadku zmieniających się jak rękawiczki. Rozumiem, że ma Pani tego świadomość. Opinie na tym portalu wygłaszają byli (aktualnie pracujący, z sukcesami, w firmach z branży IT) i aktualni pracownicy firmy.

Edyta

@inny, dziękuje za merytoryczną opinię na temat pracy w G Data Software. Takie komentarze są dużą pomocą dla osób planujących podjąć zatrudnienie w G Data Software. Dzięki Twojej opinii wiele osób będzie mogło przekonać się jak wyglądają warunki pracy w firmie i na tej podstawie podjąć decyzję o aplikowaniu bądź nie aplikowaniu do firmy. Czy mógłbyś jedynie doprecyzować kwestie benefitów pozapłacowych? Jakiego rodzaju benefity są dostępne w G Data Software?

@Edyta

Od 2013 do 2018 takie same opinie nt. pracy w dziale handlowym. To powinno dać do myślenia. Rotacja w dziale handlowym jest niespotykana w innych działach tej firmy jak i w innych firmach handlowych.

Edyta

@Olek, nie trzeba epatować entuzjazmem, jednak czasami warto choć na chwilę pozostać obiektywnym i szczerze przyznać, że oprócz negatywnych aspektów jest chociażby kilka tych pozytywnych lub neutralnych. Sytuacja w jednym z działów nie musi rzutować na całokształt pracy w firmie. Jeśli to o czym piszesz jest kwestią problematyczną dla pracowników to czy próbowano podejmować rozmowy z kierownictwem celem poprawy sytuacji? @Langusta, bardzo dziękuje. Twoja aktywność na forum z pewnością przysłuży się użytkownikom na forum a w szczególności osobom, które planują podjąć zatrudnienie w tym miejscu. Powiedz nam zatem proszę coś na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia? Jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych w firmie? Czy są dostępne dla pracowników a jeśli tak to w jakiej formie?

@Edyta

Edyto, w pracy handlowca obiektywnie jest jak poniżej: -wyrabiasz plan to otrzymujesz wypracowaną premię -poszerzasz grono klientów/partnerów to liczysz na wyższą prowizję w przyszłości (wyrabiasz wyższe plany) -otrzymujesz umowę na x obowiązków to wykonujesz x obowiązków -jeśli wymaga się od ciebie x+1 to otrzymujesz x+1 -kwoty ustalane na początku okresu rozliczeniowego nie ulegają zmianie w trakcie trwania okresu rozliczeniowego -wprowadzanie zmian w prowizjach i/lub nowa zadaniowość jest przekazywana na początku lub przed okresem rozliczeniowym nie zaś w połowie lub pod koniec okresu rozliczeniowego -umowy ustne są umowami zobowiązującymi obie strony -stosunek pracy to nie stosunek poddańczy Co do pozytywnych, możesz poznać ciekawych partnerów handlowych. Szkolenia produktowe są, to jasna sprawa (musisz wiedzieć co sprzedajesz). Benefity jak w każdej innej firmie, szału nie ma.

Olga

Niektórzy to tylko narzekać potrafią?

Lord Wagner
@Olga

ciężko nie narzekać jeśli było się traktowanym jak (usunięte przez administratora) przez cały okres pracy. Podejście władcy do pracowników jest zatrważające, zawsze winny jest człowiek- nie pracodawca, ciągła podejrzliwość i szukanie błędów by nie wypłacać premii- koleżanko Olgo... o czym rozmawiamy ???

Olek
@Olga

Idz przekonaj się, zapytaj się ile osób rocznie rotuje w dziale handlowym... ile rocznie osób nie ma premii - ja tu nie widze podstaw do cieszenia się.

Edyta

@Langusta, czy jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? @Grzegorz, nie sposób się nie zgodzić, że w interesie firmy jest pilnowanie jakości - czy to jakości produktów, czy usług. Jak rozumiem jesteś pracownikiem firmy? Czy powiesz nam jaka atmosfera panuje w firmie?

Langusta
@Edyta

oczywiście, że mogę, proszę o pytania.

Grzegorz

To raczej normalne, że firma pilnuje jakości. Od tego zależy bardzo dużo!!

Langusta
@Grzegorz

Grzegorzu o jakiej jakości mówisz? Jakości produktu? jakości obsługi kontrahentów? jakości obsługi i dbania o pracowników ?

Wiktor

Słyszałem, że to dobra firma. Szkoda, że rzadko tu zaglądacie.

Robert
@Wiktor

Produkt bardzo fajny gorzej z firmą i atmosferą odradzam pracę szkoda nerwów stresu i bycia "mopem" w pracy

Obecnie firma G Data Software Sp. z o. o. poszukuje na stanowiska Opiekun. Czy ktoś składa CV?

pozdrawiam

Ktoś na pewno... pytanie kto ma na czole napisane fr...

M.

Zawsze się coś znajdzie, do czego można będzie się orzyczepic. Ja tymczasem cieszę się, że miałam okazję się tak dużo nauczyć w dość krótkim czasie w fajnej atmosferze. Świetna okazja do nauki samodzielności i multidyscyplinarnosci . Serdeczne pozdrowienia dla fajnych Ludków z G DATA - szkoda, ogromna szkoda, że przyszło mi tak szybko i niespodziewanie się z Wami pożegnać :(((( Trzymajcie się ciepło i nie patrzcie na negatywne komentarze, ściskam Was mocno :*

Jem śniadanie
@M.

Sam sobie zaprzeczasz. Było fajnie, pięknie, ładnie, rozwojowo w doskonałej atmosferze a jednak tam już nie pracujesz? FCKNG logic :-)

@M.

Samodzielność, czytaj, rób wszystko sam bez wsparcia narażając się na notoryczne kontrole. Multidyscyplinarność, czytaj pracuj za 2-3 osoby, za jedną otrzymuj pensję, bez poszanowania ze strony zwierzchników. Ludzie ok, przewinęło się multum co jest niespotykane w normalnych działach handlowych, ale i pokazuje "atmosferę" w dziale handlowym.

Arek
@M.

Jesteś mistrzem !!! super fajnie, ale okazało się, że jest jak jest i ucieczka ;) no tak to naprawdę jest super w G DATA, tam 100% rotacji jest w ciągu 2 lat w dziale handlowym to chyba o czymś świadczy a ty jesteś wśród tych co tą rotacje budują.

@Arek

Panowie, czasem człowiek musi zawiesić karierę na kołku z powodów zdrowotnych. Pozdro z Oddziału Onkologii w Gdańsku ????.

@M.

Życzę powrotu do zdrowia! Zajmij się sobą, nie G Datą. Swoją droga, dziwi mnie, że masz ochotę pisać komentarze w kryzysowej sytuacji. Pozdrawiam ciepło

@Baran

Kryzys to był w G Data jak nie umiałam obsłużyć urządzenia wielofunkcyjnego, że tak w temacie powiem :D a nikogo na korytarzu w tym momencie ani widu, ani słuchu jak na złość ;) Dzięki, czasu ma się dużo, bo motto NFZ brzmi,, czas leczy rany " x\

@M.

Będę trzymał kciuki za Twój powrót do zdrowia, trzymaj się i walcz :-)

exPosen

Firma działa jak MON. Najważniejsze są raporty i klepanie zestawień w weselu. Antoni w centrali a Misiek w Poznaniu. Takie są zasady w firmie. Przygotuj się na noszenie parasola za Miśkiem i przytakiwanie na wszystkie jego pomysły. Wtedy będziesz zadowolony z pensji kasjerki. Pozdro :-)

Peace
@exPosen

Misiek w poznaniu ma swojego tragarza bez ambicji. Szkoda że ten misiek rozwalił tak fajną firmę. Jeśli wpadnie fajny hajs na koniec miesiąca to licz, że twoje plany się szybko zmienią, lub licz że za chwilę dostaniesz informację iż nie zrobiłeś czegoś dla Miśka i właśnie straciłeś premie. Działa to tak, że nie możesz po prostu za dużo zarobić to są pieniądze pana na górze P, a nie twoje i tego się trzeba tam nauczyć. Dobra praca by sobie na L4 posiedzieć.

Oburzona
@exPosen

Nic nie stoi na przeszkodzie aby zasiąść na kasie. Tam nie ma exela i raportow. Sa za to niezadowoleni klienci. Nie rozumiem ludzi, ktorzy maja takie zdanie o pracodawcy a wciąż zabieraja miejsce pracy innym bo zamiast odejsc klepia opinie na go work lub zasłaniają sie lewą niewydolnością do pracy.

szczepan

Pracownicy są w porządku. Firma ma problem z tematyką zarządzania zasobami ludzkimi ;)

PrzekazanaSprawaDoPIP
@Oburzona

Idź tam do pracy to zrozumiesz. (usunięte przez administratora)Nie chodzi o klepanie w excelu, że to jest złe, jednak karzą ci klepać w excelu, a rozliczają za co innego. Cokolwiek nie zrobisz finalnie premie może dostaniesz może nie, kwestia czy parasol dobrze nosiłeś. W firmie już nie ma handlowców, są osoby które pragną zdobyć doświadczenie handlowe i być może kiedyś handlowcem, natomiast nie ma od kogo się uczyć. (usunięte przez administratora)

Były handlowiec
@Oburzona

Rozumiem, że Pani nie pracuje w tej firmie. Tym bardziej w dziale handlowym. Zgadzam się z przedmówcami, klepanie nonsensownych raportow, zestawień oraz zmiana organizacji pracy z dnia na dzień to norma. Handlowiec powinien skupić się na budowaniu relacji oraz zdobywaniu rynku, tutaj tego nie ma. Przelożeni, są, tylko tyle można o nich napisać. Nie polecam pracy w dziale handlowym, potencjalnym doświadczonym handlowcom. Spotkacie się ze ścianą, cięciem premii wg. widzimisię i wylewaniem na Was frustracji.

Witam, Zachęciło mnie ogłoszenie o pracę w Poznaniu na stanowisku Stacjonarnego Opiekuna Rynku. Aktualnie mam stabilną pracę (e-handel branży elektronicznej oraz komputerowej). Proszę napisać (ew. odnieść do aktualnej średniej krajowej) o jakich widełkach płacowych możemy rozmawiać. Czy istnieje stały, relacyjny system prowizyjny? Ponadto, jak wygląda aktualna sytuacja w firmie (jeżeli Pracodawca wyraża zgodę na udostępnienie takiej informacji)? Czytając komentarze mam mieszane odczucia, stąd chciałbym zasięgnąć informacji np. Managera czy Opiekunów Rynku,. Pozdrawiam

@Zainteresowany

Dzień dobry, proces rekrutacji jest prowadzony indywidualnie i na wszystkie Pana pytania odpowie nasz rekruter podczas rozmowy telefonicznej lub osobistej. Zapraszamy do kontaktu i rozmowy praca@gdata.pl. ________________ Pozdrawiamy G DATA Team

Wtajemniczony
@Zainteresowany

Jedyne co jest stałe to niskie wynagrodzenie podstawowe. System prowizyjny zmienia się jak w kalejdoskopie. Plan obrotu jaki masz wykonać często będzie Ci prezentowany w takim terminie, że nie będziesz wiedział co robić. Albo będziesz wiedział - szukać nowej pracy ;) Na pewno znajdziesz w Poznaniu o wiele lepszą, bardziej płatną pracę, gdzie nie będziesz musiał siedzieć nad excelem i raportach a robić to co do handlowca należy - sprzedawać.

Kamil2
@Zainteresowany

Proces rekrutacji w Poznaniu jest prowadzony przez .... i lepiej iść poświęcić ten czas na kawę, pracę i tak i tak tam dostaniesz bo nikt tam nie chce pracować...

Zdegustowany

Niestety wiele mozna powiedzieć negatywnego o tej firmie i pracy tam. Zaslaniają pozytywy, jesli chcesz sie rozwijać awansować dostawać podwyzki wraz ze stazem pracy to odradzam. Ciagle klepanie tego samego plany idą w gore lecz prowizje niestety nie. Nieraz robisz więcej za mniejszą kasę. Jesli jakims cudem kilka miesiecy pod rzad uda sie zrobic wynik i tym samym troche wiecej zarobić (usunięte przez administratora)Zmiany planow tuz przed końcem targetu to juz nieraz sie przytrafiały. Jeśli chcesz nabrać doświadczenia a nic innego nie masz to próbuj ale skrzydeł to tam nie rozwiniesz po krotkim czasie pojawi się irytacja i niechęć do wykonywanej pracy. Mimo najszczerszych checi i starań pewnego progu wynagrodzenia nie przekroczysz, umowa jest tak skonstruowana ze ładnie wyglada na papierze lecz rzeczywistość weryfikuje to i widzisz ile zarabiasz. (usunięte przez administratora)poza tym handlowcy są od klepania raportów, a nie od sprzedaży. A o zgranej ekipie handlowej, to ciężko mówić. Jeśli w dziale handlowym co chwile jest ktoś nowy i tez na krótki czas. Nic dziwnego bo kto by tyle wytrzymał z takim przełożonym. Masz doświadczenie w handlu to lepiej szukaj gdzieś indziej.

Fajny

Praca zdecydowanie dla nowicjuszy. Dla ludzi szukających doświadczenia w handlu, branży IT. Polecam także tym, którzy lubią pracować po regulaminowych godzinach pracy... (usunięte przez administratora) Jeśli jesteś pracownikiem doświadczonym i znasz realia pracy w handlu IT to zdecydowanie odradzam. Niczego nie osiągniesz, a nawet przewiduję regres.

olek
@Fajny

(usunięte przez administratora)zero stabilności - obecnie prawie nikt tam nie pracuje i nie chce, nie pod żadami tych osób. Zdecydowanie odradzam

@olek

Dzień dobry Panie Olku, w naszej ekipie znajdzie Pan ludzi którzy tworzą firmę już od kilkunastu lat. Są to osoby, w przeciwieństwie do tych o których Pan wspomina, pracowite i zapewniające duży wkład w rozwój i funkcjonowanie G DATA Software Sp. z o. o.. Funkcjonowanie stabilne i obopólne (pracownik-pracodawca) od wielu lat pod rządami i we współpracy z różnymi osobami.

Lord Wagner
@G Data Software Sp. z o. o.

oczywiście...zwłaszcza dział handlowy prawda ? :) idealny przykład na to jak nie powinno się zarządzać firmą. Ponad 30 osób w przeciągu 3 lat - mam pytanie, to wina ludzi prawda? Zgodnie z twierdzeniem najwyższego to ludzie nie nadają się do pracy a to, że nie przetrwali nawet szkoleń to też ich wina :)

Inny
@G Data Software Sp. z o. o.

Witam serdecznie, zgadzam się z Panem. To co Pan napisał zgodne jest z prawdą. Ludzie oddani firmie i ze wszech miar lojalni. Niemniej proszę o sprostowanie (w przypadku głoszenia nieprawdy), czy w dziale handlowym pracuje ktokolwiek dłużej niż 1-3 lata? Wyłączając kadrę zarządzającą... Pozdrawiam!

Minimus
@G Data Software Sp. z o. o.

Dział handlowy jest, parafrazując pewnego ministra, "teoretyczny".

Jonas
@Inny

Tam nawet obecny kierownik nie pracuje dłużej niż 2 lata ;)

@Minimus

Zatem musiałby Pan porozmawiać ze wszystkimi "teoretycznie" pracującymi i zaangażowanymi w sprzedaż ludźmi.

@Jonas

Rozwijamy się i zatrudniamy na różnych stanowiskach. Rekrutacje trwają, zapraszamy.

@Lord Wagner

Szanowny Lordzie, Dziękujemy, że podzielił się Pan statystykami ze wszystkimi czytelnikami. Mamy nadzieję, że są poparte dowodami albo pochodzą ze sprawdzonego źródła. Wiedza z zakresu antywirusów - bezpieczeństwa IT nie jest łatwa do przyswojenia, to fakt. Natomiast wszyscy, którzy pracują w G DATA, są specjalistami w tej dziedzinie i to im zawdzięczamy pozycję firmy i produktu. To ich wina, że G DATA Polska od wielu lat dostarcza wiedzę i produkty na wysokim poziomie. To ich wina, że edukacja polskich użytkowników internetu przebiega w bardzo profesjonalny sposób. Wszystkim, którzy są teraz z nami i wszystkim, którzy znaleźli inną drogę w swojej karierze zawodowej - DZIĘKUJEMY! Każdy z Was przyczynił się do sukcesu tej firmy. Jeśli był Pan pracownikiem G DATA - wspaniale i mamy nadzieję, że teraz, w nowym miejscu, jest Pan zadowolony i pracuje Pan nad pogłębianiem swojej wiedzy aby być jeszcze lepszym. Dziękujemy za współpracę.

Lord Wader
@G Data Software Sp. z o. o.

Cała przyjemność chyba nie po Państwa stronie. Wizerunek, kontakty handlowe i świadomość marki była budowana przez zespołu a nawet zespoły ludzi, którzy odeszli z niesmakiem lub zostali zwolnieni. Oczywiście dział doradców technicznych rządzi się swoimi prawami jednak czy nie patrzymy na firmę przez pryzmat wszystkich działów? Totalny brak samokrytyki na wyższych szczeblach, handlowcy mający pojęcie o pracy i produkcie wyprzedzali wiedzą o lata świetlne nowego kierownika. To jest Państwa zdaniem budowanie marki i silnych fundamentów firmy w Polsce? Szanowni Państwo. Trochę powagi

@Lord Wader

Tak jak Pan wspomniał firma to wszystkie działy, nie tylko handlowy. Każdy z nich jest ważny z osobna jak i wszystkie razem tworząc całość zwaną G DATA Software. Jeszcze raz dziękujemy za cenne uwagi i życzymy powodzenia!

Izydor

Szczecinek też nie narzeka, fajna załoga.

Stefan
@Izydor

Ciekawi mnie kto pisze o załodze której nie ma obecnie firma składa się z 1-2 handlowców z czego jeden tylko żyje w Poznaniu bo dobrze tam operuje językiem. Odradzam firmę.

@Stefan

Panie Stefanie, oddział w Szczecinku to prawie 30 pracowników w 6 różnych działach. Fajna i zgrana załoga - potwierdzamy!

@G Data Software Sp. z o. o.

G Data Sp. z o.o. zróbcie dzień otwarty szczególnie w dziale handlowym :-) na 9 stanowisk zajęte jedno czy 2 ... :-) fajna, zgrana załoga... zgrana z wykładziną, fotelami i pustymi boksami :-)

Olek

(usunięte przez administratora) firma nie daje możliwości rozwoju, a jej sytuacja stabilizacji. NIe polecam, dla osób doświadczonych jak i dla początkujących. Szkoda zdrowia i nerwów

Zostaw merytoryczną opinię o G Data Software Sp. z o. o. - Szczecinek

• Jak się pracuje w G Data Software Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy G Data Software Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy G Data Software Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w G Data Software Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

G Data Software Sp. z o. o.