G Data Software Sp. z o. o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o G Data Software Sp. z o. o.

rph

umowa, wypłaty na czas, imprezy firmowe, prezenty, dofinansowania itp itd. dają wszystko jak należy - Podstawy normalne zarobić można po parę tyś do parunastu z prowizjami. Pamiętaj warunki ustalone na początku będą już prawdopodobnie utrzymane do końca twojej pracy tam(najważniejszy honor wolą zwolnić niż się dogadać). Atmosfera raz na celujący raz na niedostateczny - straszne huśtawki, nastrojów, warunków, totalny chaos. Ciągle zmiany co do działań. W okresie 2013-14 mieli bardzo dobry dział sprzedażowy i przedsprzedażowy, zwarty zażyły i wyszkolony, z tego co słyszałem mają już całkowicie nowy - ludzie robili więcej niż założone plany a o podwyżki nikt nie dostał i ludzie odchodzą. Potem ciągła rotacja póki nie stworzą znów dobrego na 1-2lata, z tego tytułu też dużo osób się przewija przez firmę. Stały monitoring twojej pracy (nawet jak są wyniki) . W dziale handlowym praca w teamach Stacjonarny + Przedstawiciel handlowy - każdy team 4 województwa. Płacą podstawy normalne dla danego regionu a czasem i dobre, zależy gdzie się pracuję czy to Kraków Poznań Wrocław Warszawa, ponoć w centrali płacą mało. Pracując uzyskujesz Dobre rozpoznanie rynku w branży IT, mnóstwo nowych kontaktów w branży. Ludzie po tej firmie pracują w wielu znanych firmach takich jak EPSON AB SAGE ORACLE Euro UNIZETO InfonetProjekt - i pracodawcy są z nich bardzo zadowoleni. Polecam potraktowanie tej firmy myśląc o dalszej przyszłości - jak szkołę, jeśli szukasz stałej stabilnej spokojnej pracy - Odradzam. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach i z dystansem do ludzi i pracy. Osoby zarządzające pierw mówią potem myślą - często obraźliwe.

tyran-o-zaur

nie rozumiem jak można chodzić do pracy dla samej atmosfery pracy,liczy się tylko i wyłącznie kasa. dlatego skoro chcę się starać o zatrudnienie w G Data Software Sp. z o.o., mając nadzieję że są wolne miejsca jeszcze, zapytują ile się u was zarabia netto na początku i czy jest szansa na normalną umowę o pracę?

dd

zgadzam się, że pracuje się przede wszystkim dla pieniędzy, czasem na drugim miejscu jest tez atmosfera pracy, ale jednak kasa mocno się liczy - stąd moje pytanie, ile handlowiec jest w tanie tam wyciągnąć?

kohh

@Kuba K i inni: no niby pieniądze najważniejsze, ale pracujesz też dla innych rzeczy. BTW, jak wyglada atmosfera w firmie?

Handlowiec Stacjonarny

Osoba która rekrutuje mam wrażenie, że nie ma pojęcia jaki jest cel tego procesu. Pytania szablonowe, w zasadzie co się nie odpowie masz świadomość, że masz pracę ponieważ wchodząc do firmy widzisz jaki tam jest chaos i nie ma ludzi. Niektóre pytania dają do myślenia - nachodzą mocno na tor życia prywatnego np. co wybierasz rodzina czy rozwój w firmie...Miejsce spotkania to klitka, a sposób komunikacji bardzo prosty jak na osoby zarządzające wyszedłem w szoku. Mało tego firma nawet nie weryfikuje kto wcześniej składał papiery, bo już miałem tam drugą rozmowę - wcześniejsze zderzenie jakieś 1,5 roku, gdzie rozmowa była na poziomie w skali od 0-10 przynajmniej na 8, a obecnie na ledwo może 2... dotyczy lokalizacji Poznań.

Dość nurtujące pod kątem wchodzenia na życie osobiste lub nie związane z pracą !

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kuba K

no cóż - pracuje się w 90 procentach (albo i więcej) właśnie dla pieniędzy :) swoją drogą - ciekawe czy rzeczywiście szukają dyrektora czy PH

wkurzony i obużony

Witam, Aplikowałem na stanowisko mobilny doradca handlowy, ogłoszenie ukazywało się kilkakrotnie. Zostałem zaproszony na drugi etap, ogłoszenie było jasno sprecyzowane jednak podczas rozmowy okazało się że szukają dyrektora a nie przedstawiciela, a wymagania mieli z kosmosu. Warunek jaki powinien spełnić dany kandydat w ogóle nie był zaznaczony w ogłoszeniu, porażka... Z czystym sumieniem nie polecam tego pracodawcy, chaotyczni już w czasie rozmowy. Robią z ludzi debili ! Jestem zdegustowany podejściem do potencjalnego pracownika...

g datowiec

Nie polecam pracy w tej firmie nawet wrogowi. Póki kiero sie nie zmieni dobrze tam nigdy nie będzie. To jest [usunięte przez moderatora], podsłuchują rozmowy, sprawdzaja maile, chcą mieć dostęp do skrzynek pracowników, zliczają wszystko (maile, rozmowy) nawet na siku musisz miec pozwolenie żeby wyjść z pokoju. I do tego atmosfera pełna napięcia.

P.

A co myślicie o stanowisku Regionalny przedstawiciel handlowy na 3 województwa (m.in. Wielkopolskie) - jest ogłoszenie i zastanawiam się czy warto może jakieś świeże opinie?

g daka :)

Fałsz, obłuda, kłamstwo, zadufanie w sobie to kilka cech obecnie sprawujących władzę. Szkoda czasu i zycia aby pracowac pod takimi rządami.

g datawieec

Potwierdzam fatalne opinie co do pracy w tej firmie(usunięte przez administratora)

Genek

Ta firma to prawdziwa szkoła życia (usunięte przez administratora)Na szczęście to już przeszłość! W nowej jeśli już idę na rozmowę-[usunięte przez moderatora] do szefa to czuje jakbym był na roboczym spotkaniu przy kawie :D nawet jeszcze jest na wesoło. Są normalni szefowie z którymi idzie porozmawiać i szanują swoich pracowników. Wszystkim życzę podobnie!

XXX

Trzymajcie sie z daleka od tej firmy. Ja bylem kiedys na rozmowie o prace tam to jak wyszedlem to zalowalem ze na paliwo wydalem zeby tam dojechac.

unisex

ktoś by powiedział że wszystkie te negatywne opinie (niestety tylko takie są :)) to ludzka złośliwość otóż NIE (usunięte przez administratora)

Agnieszka G

Pozdrawiam całą najlepszą ekipę!Współpraca z Wami była dla mnie przyjemnością:)

nareszcie prawda wyszla na swiatlo dzienne

Idac za inicjatywa. Hold najlepszemu zespolowi handlowemu w latach 2008-2009!!!!!!!

gdatowiec all time

nie zrobiliscie nic. a teraz gadacie.

gdatowiec all time

TAKA PRAWDA. GADAC MOZE KAZDY. ALE POGADAJCIE Z TYMI KTORZY COS ZROBILI PRZECIW TEMU A NIE TYLKO TU PISZA I NIE WIADOMO KIM SA

g datowiec old time

Fajnie, że wreszcie ludzie tzn. byli pracownicy, zaczeli pisać tą jakże bardzo smutną prawdę na temat pracy i warunków panujących w tej firmie. Może to pozwoli wielu osobom uniknąć podobnego rozczarowania jak kilkudziesięciu jego poprzednikom. Tak tak, przez ta firmę za obecnej władzy (chyba 4 lata), przewineło się myślę że sporo ponad 50 osób licząc wszystkich a byli nawet tacy co po 1dniu mieli dość

G Dataowiec ehhhhh

oprócz wszystkich wymienionych ludzi trzeba dodać do tego jeszcze całą armie stażystów i innych osób która przewinęła się przez tą firmę pracując nie dłużej jak miesiąc a czasem i nawet tydzień. rotacja taka że nie wiadomo kto jest pracownikiem a kto przyszłym pracownikiem

kornik

[usunięte przez moderatora] Przecież ta opinia to jakaś pomyłka! Polecam tą firmę z czystym sumieniem. Masz pomysł, realizujesz go i dostajesz kasę. Proste.

Zostaw merytoryczną opinię o G Data Software Sp. z o. o. - Szczecinek

• Jak się pracuje w G Data Software Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy G Data Software Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy G Data Software Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w G Data Software Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

G Data Software Sp. z o. o.