G Data Software Sp. z o. o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o G Data Software Sp. z o. o.

Czy w G Data Software Sp. z o. o. pracuje się na open space?

Nowy wpis

Dzień dobry, tak, pracujemy w przestrzeni typu open space. Maksymalnie od 6 do 8 osób w jednym pomieszczeniu.

Czy G Data Software Sp. z o. o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Dzień dobry, tak, w zależności o działu zaczynamy pracę pomiędzy 8:00 a 9:00 i pracujemy 8h w ciągu dnia.

Pracownik_TLK_Poznan
@G Data Software Sp. z o. o.

A nie ma przypadkiem nadal pracy po 8 i pół godziny?

były pracownik Nowy wpis
@Pracownik_TLK_Poznan

Niestety tak.

Piotr Glanc

Od zawsze korciło mnie aby ''skrobnąć'' dwa zdania na temat współpracy z GDATA, jako że jestem byłym pracownikiem tej firmy z lat 2014-2017, czyli w mojej ocenie i wielu innych ''prime-time'' dla tego producenta. Nie jestem fanem takiego sposobu uzewnętrzniania, jak i opiniowania zważywszy na fakt, że większość treści zamieszczanych tutaj jest ''przekoloryzowana'', pisana pod wpływem emocji i nierzadko wyrwana z kontekstu - ale jak zawsze prawda leży po środku. Pracowałem zarówno w centrali jak i w Poznaniu, zarówno jako standardowy opiekun rynku jak i RPH, przeżyłem dwóch menadżerów i dwa odmienne style zarządzania, a tę opinię piszę całkowicie obiektywnie, ''kilka lat później'', ''kilka kroków dalej'' i mam nadzieję, że pomogę przyszłym kandydatom. Generalnie, GDATA zawdzięczam bardzo dużo. Potężny back ground handlowy jak i kompetencje techniczne, które pozwalają mi dziś z mniejszymi lub wiekszymi sukcesami zdobywać rynek - już nie tylko AV. Wiedza, której nie wyczytacie w szkole dla ''menadżerów'' i ''książek'', wiedza którą zdobywa się doświadczeniem. Jak działa rynek IT w PL, jak od podstaw zdobywać, budować i utrzymywać relacje na lata, które nie kończą się wraz z rozwiązaniem UoP. Relacje i kontakty z ''topow'ymi'' graczami, producentami, integratorami etc. w PL. Jak kreatywnie, wychodząć poza 'standardowe' schematy skutecznie sprzedawać rozwiązania dla każdego sektora ''zdalnie'' jak i f2f. Kompetencje miękkie, które pozwolą Wam znaleźć rozwiązanie tam gdzie przeciętny zjadacz chleba go nie widzi. Dołączając do team'u byłem totalnym laikiem w kwestiiach technicznych, a zwłaszcza w dziedzinie jaką jest bezpieczeństwo i mówię to z całą odpowiedzialnością z perspektywny lat - jedyne co mogę powiedzieć to, dziękuję. Owszem, było ciężko, sporo historii wspominanych poniżej miało miejsce, niejednokrotnie prze-sizowane plany, nielogiczne decyzje, kontrola, kłótnie, mniejsze lub większe ''dramy'', stres ale mimo to - polecam. Zaznaczam, że praca jako handlowiec wbrew pozorom do najłatwiejszych nie należy i za ''moich czasów'' i na pewno dziś - do tego sportu po prostu trzeba mieć twarde cztery litery. Świadomie w to wchodząć, gwaratuje, że się opłaci. Każdy z moich przyjaciół z dawnych lat zapewne podziela moje zdanie, każdy z nich z uśmiechem wspomina i obiektywnie twierdzi, że jest to swego rodzaju ''trampolina'' do kariery zawodowej. Pozdrawiam ! Piotr Glanc

@Piotr Glanc

Zatem rozumiem, że tylko niedoświadczeni, młodzi i stawiający pierwsze kroki w handlu mogą czuć się usatysfakcjonowani? Ta rotacja, o której tyle napisano wynika z niedoświadczonej kadry handlowej, menedżerskiej czy po prostu taki jest model biznesowy firmy? Pytam, ponieważ znalazłem ofertę na Account Managera Łódź/Warszawa. Przewertowałem poniższe opinie i zapytania o pracę Account Managera, ale ani pracodawca, ani aktualny Account Manager nie napisał niczego nt. profilu pracy na tym stanowisku. Czy Twoim zdaniem warto zmienić pracę na G Datę będąc doświadczonym handlowcem w branży IT?

Przemek Pieńkos
@Piotr Glanc

Otwarcie i szczerze popieram opinie Piotra - swoją drogą Piotruś pozdrawiam :-) pracowaliśmy razem w G Dacie w tym samym czasie. Uważam, że wszystkie poniżej opinie są poprawne- pod względem zarówno merytorycznym ale i emocjonalnym. Z drugiej jednak strony jak nie reagować emocjonalnie na takie zachowania i modele zarządzania. Praca jest ciężka, kadra zarządzająca nie pomaga, wręcz odwrotnie- przeszkadza i to bardzo zmieniając co chwilę zasady rozliczania i premiowania. Z perspektywy czasu uważam jednak jak napisał Piotrek, że G Data jest niesamowitą trampoliną do świata wielkiego IT w Polsce. Uważam, że nie należy G Daty traktować jako bezpiecznej przystani i pracy marzeń, a raczej jako drzwi do świata niedostępnego ze zwykłego poziomu handlowca i próby wskoczenia pomiędzy najlepszych graczy na rynku IT. Dzięki tej pracy poznałem wielu topowych integratorów, wiele firm z zakresu IT i bezpieczeństwa ale nie tylko. Doświadczyłem pracy z wieloma autorytetami z zakresu informatyki oraz dostałem bardzo dużo ofert pracy po G Dacie. Jak Piotr wspomniał, wielu z nas odnalazło się w branży na jeszcze wyższym levelu co na pewno jest zasługą pracy u producenta IT. Poniekąd uważam, że ten "bałagan" w zarządzaniu pozwala jednostkom czyli nam handlowcom się zahartować. Wiedzę szczątkową oczywiście otrzymaliśmy ale całe know how zdobywasz sam, ciężko pracując i przecierając szlaki, których nie opisują jak Piotr słusznie zauważył, poradniki handlowca czy inne "zarządzania kadrą". Zdobywanie doświadczenia na pewno jest bezcenne i niezaprzeczalne i jeśli rozpatrywać G Date pod kątem dalszego rozwoju i traktując ją jako przystanek i drzwi do dalszej kariery to podpisuje się pod wypowiedzią Piotra. Co do pozostałych komentarzy niestety również je podzielam stwierdzając z przykrością, że to wszystko prawda.

IT SPECIALIST
@Andrzej

Nie. Daj sobie spokój po 2 tygodniach będziesz chciał rzucić papierami jak każdy kto miał doświadczenie.

@Piotr Glanc

Z opisu, to prawie raj. Chyba koledze trochę pamięć szwankuje,

były gdakacz
@Piotr Glanc

Piotrze, to co piszesz to nieprawda. Notoryczne zmiany planów sprzedażowych, niewypłacanie należnej premii sprzedażowej, zmiana zakresu prac w trakcie okresu rozliczeniowego aby nie wypłacać premii i zmiana personelu działu handlowego jak kalejdoskopie to był standard w latach 2013-2019. Piszesz o tym, że to szkoła życia, do pracy przychodzisz pracować i zarabiać z kompetentnymi ludźmi, którzy będąc na kierowniczych stanowiskach wspierają i egzekwują a w gdacie tego nie było.W gdacie walczyłeś z kierownikami i dyrekcją, to ma być dział handlowy nastawiony na rozwój i poszerzanie grona partnerów i klientów!? Piszesz o budowaniu relacji, śmiechu warte, znałem dwóch, może trzech, którzy pracowali na słuchawie i w terenie dłużej niż 2-3 lata. Człowieku, zanim coś napiszesz to ochłoń, przeanalizuj i nie pisz głupot bo to zahacza o syndrom Sztokholmski. Btw. znamy się i znam także Przemka oraz wielu innych, którzy przewinęli się przez Szczecinek i Poznań, także elo, rób swoje a nie pisz bzdur o dobrym starcie w gdacie. Tam wyszarpywałeś należne Tobie kęsy będąc atakowanym z każdej strony... zapomniałeś o tym!? Nie będę się podpisywał z imienia i nazwiska, każdy kto to przeczyta i pracował w handlówce przytaknie mi bez wahania. Pozdrawiam

Ono Nowy wpis
@były gdakacz

Święta racja.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w G Data Software Sp. z o. o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Dzień dobry, w trakcie rekrutacji przewidziane są minimum dwa etapy rozmów z kandydatami. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Jeśli ktoś był zaproszony na rozmowę rekrutacyjną, to może spodziewać się odpowiedzi bez znaczenia czy będzie ona pozytywna czy negatywna.

nie polecam bez wdawania się w szczegóły

kozioł

Co innego na rozmowie, co innego w pracy i co innego na papierze. Nie polecam!

@G Data Software Sp. z o. o.

Trzymajcie się od tej firmy z daleka i jeszcze dalej.

Ono
@on

Nie polecam bez wdawania się w szczegóły.

Handlowiec Stacjonarny

Osoba która rekrutuje mam wrażenie, że nie ma pojęcia jaki jest cel tego procesu. Pytania szablonowe, w zasadzie co się nie odpowie masz świadomość, że masz pracę ponieważ wchodząc do firmy widzisz jaki tam jest chaos i nie ma ludzi. Niektóre pytania dają do myślenia - nachodzą mocno na tor życia prywatnego np. co wybierasz rodzina czy rozwój w firmie...Miejsce spotkania to klitka, a sposób komunikacji bardzo prosty jak na osoby zarządzające wyszedłem w szoku. Mało tego firma nawet nie weryfikuje kto wcześniej składał papiery, bo już miałem tam drugą rozmowę - wcześniejsze zderzenie jakieś 1,5 roku, gdzie rozmowa była na poziomie w skali od 0-10 przynajmniej na 8, a obecnie na ledwo może 2... dotyczy lokalizacji Poznań.

Dość nurtujące pod kątem wchodzenia na życie osobiste lub nie związane z pracą !

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy G Data Software Sp. z o. o. zatrudnia studentów?

Tak, studenci są mile widziani w naszej firmie.

Danuta

Czy w firmie są organizowane spotkania integracyjne?

@Danuta

Tak, organizujemy spotkania integracyjne. W firmie, poza nią, wyjazdowe jak kajaki czy paintball.

@Danuta

Danuta. Pracowniku marketingu G Data. Może zapytaj, jak traktujecie pracowników. Ja uważam, że nagannie.

Dobry wieczór, pojawiła się oferta pracy: Stacjonarny Opiekun Rynku w Poznaniu. Proszę aktualnych pracowników o kilka słów na temat pracy, jej charakteru, przełożonych, atmosfery i możliwości. Czy warto dołączyć do teamu?

Czym w G Data Software Sp. z o. o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Dzień dobry, w zależności od stanowiska i działu może się to różnić. Z pozapłacowych motywacji to oferujemy imprezy integracyjne, dofinansowanie szkoleń i rozwoju pracownika, wykorzystywanie służbowego samochodu do celów prywatnych, premie świąteczne i dodatki do urlopów oraz możliwośc pracy zdalnej.

qwe

Jak wygląda praca asystenta działu marketingu? Obecnie widnieje ogłoszenie dot. tej posady. Było dużo opinii na temat działu handlowego, ale niewiele na temat marketingu. Może ktoś kto tam pracował lub pracuje udzieli mi odpowiedzi?

Czy w G Data Software Sp. z o. o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Dzień dobry, wynagrodzenie wypłacane jest do 10 dnia każdego miesiąca przelewem na konto.

Kacper

Macie służbowe telefony ?

Mariusz

Dzień dobry, znalazłem ofertę pracy na stanowisku Opiekun Rynku w Poznaniu. Proszę aktualnych pracowników o opinię na temat środowiska pracy, perspektyw rozwoju oraz możliwości finansowych. Pozdrawiam, Mariusz.

@Mariusz

Zwijaj żagle. Radzę dobrze.

KKS
@Mariusz

Atmosfera? Na cmentarzu bywa weselej.

KKS
@Mariusz

Atmosfera? Na cmentarzu bywa weselej.

Czy rozmowa rekrutacyjna w G Data Software Sp. z o. o. odbywa się również w języku angielskim?

Dzień dobry, rozmowa rekrutacyjna odbywa się w języku polskim.

Na jakie benefity można liczyć w G Data Software Sp. z o. o.?

Dzień dobry, pracując z nami możesz liczyć na takie pozapłacowe benefity jak: - szansę pracy w branży IT, dającą możliwość poznania nowoczesnych technologii oraz innowacji; - intensywne szkolenia, pozwalające rozwinąć się na profesjonalnego handlowca; - komfortowe warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie; - możliwość rozwoju zawodowego i późniejszego awansu w zależności od działu - umowę o pracę; - ubezpieczenie medyczne dla pracowników i członków rodziny; - premie świąteczne; - kartę Multisport; - dofinansowanie urlopów tzw. wczasy pod gruszą; - przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole, imprezy integracyjne i inne spotkania firmowe - w zależności od stanowiska także telefon i samochód W razie dodatkowych pytań służymy pomocą. Obecnie rekrutujemy na stanowiska, które możesz znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy w stopce na dole strony.

Partner Zacisze wielkie

NIe jestem w stanie określić jak dziwną firmą jest G Data. Swego czasu współpracowaliśmy na bardzo dobrym poziomie, zarówno merytorycznym ale i finansowym i każdemu ta współpraca się opłacała dosłownie i w przenośni. Nic to jednak nie znaczy dla p. dyrektora, która za nic ma zarówno partnerów handlowych jak i zdaje się swoich pracowników. Dwóch z nim przeszło do innej firmy ze śląska i odnalazło się tam idealnie podtrzymując nasze dobre relacje ale już na innych produktach. Wielokrotnie rozmawialiśmy na temat pracy w G Data i dziwie się zarządowi, że tak traktuje swoich pracowników, zwłaszcza, że Szczecinek to nie zagłębie informatyczne jak Śląsk czy chociażby Wrocław. Brak poszanowania ludzi przekłada się jak widać na współpracę z kontrahentami. Spojrzeliśmy sobie na wyniki finansowe G Daty i również w tej materii odnotowaliście duży spadek. Przykre to bo my chcieliśmy zawsze aby Wasze produkty, które na prawdę są dobre, były przez nas promowane ale pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć. Zacznijcie szanować pracowników a wszystko się zmieni na plus. Szkoda jest tych ludzi i ciągle zmieniających się handlowców chociażby bo trochę ich przerobiliśmy w momencie naszej większej współpracy. Swoją drogą, chcieliście wrócić do lepszej współpracy i pozyskania nas ponownie jako partnera ale z takimi handlowcami, którzy nie mają pojęcia o czym mówią to nie mamy o czym rozmawiać. Drogi p. Dyrektorze, warto przemyśleć swoje zachowanie i nie traktować wszystkich z góry. Dużo osób z branży, którzy osiągnęli więcej niż Pan traktuje swoich pracowników i partnerów biznesowych bardziej ludzko i właśnie słowo klucz "po partnersku". Pan nie umie a szkoda. Więcej by Pan tym zyskał niż swą nieomylnością i przekonaniem o swej doskonałości.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie G Data Software Sp. z o. o.?

odpowiedź

Zależy od działu, godziny w siedzibie jak i w oddziale ustawiane raczej na "sztywno". AM działają w terenie i mają elastyczny czas pracy. Na firmowej stronie w zakładce Kontakt masz dane. Pozdrawiam

Kazimierz
@odpowiedź

Skoro w większości działów są tak zwane sztywne godziny pracy, to zastanawia mnie, czy zdarzają się ewentualne nadgodziny?

Dzień dobry. Znalazłem na stronie firmy G Data taką ofertę pracy: Account Manager Miasto: Łódź/Warszawa Obszar działań: woj. łódzkie, woj. mazowieckie, woj. lubelskie, woj. podlaskie, woj. warmińsko-mazurskie, woj. pomorskie Spełniam większość warunków oferty. Czy mogę prosić aktualnych menedżerów, pracowników o opinię na temat pracy na tym stanowisku? Widzę po wpisach, że rotacja duża, ale interesuje mnie stan aktualny. Pozdrawiam.

@Marek

Dzień dobry Panie Marku, zachęcamy do przesłania aplikacji na adres podany w ogłoszeniu. Na wszelkie pytania odpowiemy podczas kontaktu telefonicznego z naszej strony.

JakisTyp

To jest prostu piękne :D tylko odpalić popcorn i zanurzyć się w odmęty tej dyskusji :D z jednej strony osoby, które już dawno nie pracują i chyba za punkt honoru obrały sobie obs...ie gniazda z którego już wylecieli, ale sorry, sami się tam zatrudnialiście, nikt was nie zmuszał, więc o co te żale? Poszliście dalej to się cieszcie, kupcie jakąś maść na bóle tego wspaniałego miejsca gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę i żyjcie sobie swoim życiem, z tego co mi wiadomo nikt z osób, które odchodziły w ostatnim czasie raczej tu się nie udziela. Z drugiej strony zarząd(tu przedstawiany jako złowrogi demon, który tylko czeka aby pożreć duszę nieświadomych nowych pracowników), który próbuje nie wiadomo po co dyskutować, dyskusja tu jest na tak niskim poziomie, że nie ma sensu się udzielać, sama umrze, a wątpię w to, że polewanie ognia benzyną jest najlepszym sposobem na ugaszenie pożaru, ten czas można spożytkować lepiej. Co do pracy w tej firmie, jest spoko choć nie idealnie, przynajmniej w Poznaniu, najlepiej na rozmowie o pracę ocenić atmosferę w biurze. Pozdrawiam

@JakisTyp

Pochwalcie się rotacją w dziale handlowym . Wtedy odpal popcorn...

Inny
@JakisTyp

Panie (usunięte przez administratora), na szczęście, na tym portalu wolność i swoboda wypowiedzi nie są piętnowane. Każdy pracownik, aktualny czy były ,ma prawo do wygłoszenia swojej opinii nt. pracy w tej firmie. A że dział handlowy jest kiepsko zarządzany... Statystyki nie kłamią i niestety nie są dla Was przychylne... droga kadro.

Rafal
@JakisTyp

Jak sam kierownik może pisać takie opinie, to trochę smutne. Jeśli atmosfera jest super to cieszmy się nią bo po 6m-cach możemy się uśmiechać z nowym pracownikiem. Szkoda, że partnerzy powoli z G Daty też się wycofują, a obroty spadły jak deszcz z nieba. Dodatkowo rotacja na poziomie 90% w firmie w ciagu 3 lat , a 100% w działach handlowych. To raczej nie prawo do chwalenia się, lecz myślenia. Niestety ja się przekonałem o tym i też podziękowałem po krótkim okresie pracy. Ktoś taki jak ty nie wypowie się negatywnie bo dobrze zarabia, nic nie robi, nic nie wie, po prostu siedzi i pilnuje by biurka nikt nie ukradł. Jeśli jest jakiś handlowiec który rozważa pracę dłużej niż 6m-cy to nie ma żadnego sensu tu przychodzić. Z kim nie rozmawiam bardzo negatywnie się wypowiada o firmie więc ocena jest tylko i wyłącznie windowana przez zmienne ip i dział it który powiedział mojemu koledze że tak robią bo im kazano - to o czym to świadczy ? Otwarcie trzeba powiedzieć, że do roku tam dociągnąć można jak się nie ma innych perspektyw ale na rozwój czy sens pracy nie ma co liczyć.

Kraczek
@Rafal

w 100% się zgadzam, jednak moje komentarze, rzekomo niezgodne z regulaminem portalu, znikają jak ciepłe bułeczki rano w piekarni. Przykre to, jak już wcześniej pisałem, pan panujący w dziale handlowym, będący członkiem rodziny najwyższego nic sobie nie robi z tego, co tutaj piszemy. Jest natomiast na tyle bezczelny, że pozwala sobie ripostować te wypowiedzi w znany szyderczy sposób. Wyniki finansowe natomiast mówią jasną, jak nieprzemyślaną i błędną decyzją było przyjęcie owego pana na stanowisko kierownika. Całkowita destrukcja działu handlowego to wyłącznie jego sprawka. Brawo ! Tak trzymać... okręt G Data Polska z pewnością zniknie z polskiego rynku jeśli nic się nie zmieni. Partnerzy handlowi nadal do mnie dzwonią i chwytają się za głowę jak można doprowadzić firmę z takim potencjałem na samo dno...

Kraczek
@Rafal

w 100% się zgadzam, Przykre to, jak już wcześniej pisałem, pan panujący w dziale handlowym nic sobie nie robi z tego, co tutaj piszemy. Jest natomiast na tyle bezczelny, że pozwala sobie ripostować te wypowiedzi w znany szyderczy sposób. Wyniki finansowe natomiast mówią jasną, jak nieprzemyślaną i błędną decyzją było przyjęcie owego pana na stanowisko kierownika. Całkowita destrukcja działu handlowego to wyłącznie jego sprawka. Brawo ! Tak trzymać... okręt G Data Polska z pewnością zniknie z polskiego rynku jeśli nic się nie zmieni. Partnerzy handlowi nadal do mnie dzwonią i chwytają się za głowę jak można doprowadzić firmę z takim potencjałem na samo dno...

gebels
@JakisTyp

ciekawe... pan kierownik takie komentarze pisze a sam na l4 ciągnie.. wstyd !

Wacław
@JakisTyp

tak kozaczyłeś a teraz w Poznaniu w A... pracujesz... życzę Ci wszystkiego nienajlepszego i obyś trafił nad sobą takiego nieuka i tyrana jak Ty byłeś dla ludzi w G Data... wstydziłbyś się jeszcze odzywać

Grundfos
@JakisTyp

i widzisz (usunięte przez administratora) co Ci przyszło... pracujesz już gdzie indziej a tak się mądrzyłeś...

Edyta
@Grundfos

Może skupmy się już na innych rzeczach. Szukam bowiem rzetelnych informacji na temat pracy w G Data Software i mam nadzieję, iż jesteś w posiadaniu takich. Właśnie prowadzą tam rekrutację i jestem bardzo ciekawa, czy wymagają tam od kandydatów wcześniejszego doświadczenia zawodowego. Wiesz może, jak to właściwie tam jest?

Rudy rydz

Ale fajnie.. znów ktoś odszedł z G Daty :-D co tam się dzieję, jak to było zorganizowane...autobusy popodstawiane czy co ... ? Gratulacje dla kierownika :-) jesteś miszczem

Edyta
@Rudy rydz

Możesz doprecyzować swój komentarz? Jak rozumiem, mówisz o konkretnej sytuacji, jaka miała miejsce w G Data Software. Nie do końca rozumiemy, co masz na myśli? W dalszym ciągu pracujesz w firmie? Jeśli tak, możesz podzielić się z nami informacjami na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy?

Rudy Rydz
@Edyta

Droga Edyto ale co mam doprecyzować? Tyle macie komentarzy pod spodem... firma zeszła na psy, poziom obsługi klienta jest poniżej wszelakiej krytyki... kolesiostwo, dziwne układziki, dobra zmiana?

@Rudy Rydz

Dzień dobry, Pozwolicie Państwo, że uzupełnimy wypowiedź @Rudego Rydza i zaprosimy wszystkich zainteresowanych na rozmowę kwalifikacyjną. Najlepszym rozwiązaniem są własne przemyślenia, a chęć pracy i rozwoju w branży IT Security jest skutecznym motywatorem aby spróbować swoich sił w G DATA Software. Dział Handlowy stale się rozwija aby dostarczać usług najlepszej jakości. Oprogramowanie AV, to już nie tylko antywirus. Dlatego tak ważni jesteście Wy! W najnowszej wersji dostarczamy oprogramowanie ze wsparciem sztucznej inteligencji i technologii DeepRay®, skanowaniem https oraz wsparciem Cybersecurity Tech Accord. CTA zrzesza ponad 60 wiodących firm z branży IT oraz sektora internetowego z całego świata. Jego celem jest ochrona klientów przed złośliwymi atakami przeprowadzanymi na przykład przez cyberprzestępców lub przez służby specjalne. Oprócz firmy G DATA, pioniera rozwiązań antywirusowych, wśród członków znajdują się takie firmy, jak Microsoft, Oracle, Cisco HP. Dzisiaj sprzedaż oprogramowania nie jest łatwa i jest to wyzwanie tylko dla świadomych swoich wyborów - handlowców. Zapraszamy do nas. Zapraszamy do wsparcia kolegów, którzy odnaleźli się w tym świecie oddając swoje zaangażowanie i wymieniając się z nami własnymi doświadczeniami. 2019. Świat przed nami! ----- oficjalnie pozdrawiamy G DATA Software Team

Aleks
@G Data Software Sp. z o. o.

Co się rozwija gdzie ? Przecież wy się zwijacie, a nie rozwijacie . Handlowiec 2 lata temu robił robotę 6 cyfrowe kwoty , obecnie jak zrobi 5 cyfrowe to jest wyczyn. Ludzie nie chcą pracować po 2-3 m-cach się zwalniają. Jedyne co się rozwija to rekrutacja, która nie wyrabia i rotacja. Bo nic innego tam się nie rozwija, od czasu jak ktoś zakopał Kierownika z Poznania wraz z jego ekipą to ta firma dryfuje, ale i to ledwo idzie. Błagam niech zarząd czy nowy dział HR nie informuje ludzi jak jest - jak przepracuje rok może wtedy warto się odezwać - czyli pewnie nigdy. Ze stażem rocznym to tam jedyne nisko yolo z Poznania jest i dalej robi w konia zarząd, a później to może poza kadrami z 3-4 osoby się znajdą to o czym to świadczy. Odradzam firma jest chaotyczna, niewypłacalna czasami pod kątem premii, a obietnice rozwoju są słowne dziś będą jutro już nie.

Rudy Rydz
@G Data Software Sp. z o. o.

Niestety.. szkoda, że to wszystko tylko tak pięknie brzmi w notkach prasowych czy komentarzach, które tu państwo umieszczacie. Fakt, marketing działa, piękne słowa, złote myśli i nic poza tym. Nie rozumiem fenomenu utrzymywania stanowiska przez obecnego kierownika. Nie jestem w stanie pojąć czym kieruje się zarząd. Mając tak doświadczony team handlowy, który de facto obecnie robi swój biznes i idzie im świetnie, pozwolić aby jedna osoba to wszystko zepsuła. Proszę spojrzeć na wyniki finansowe, jak drastyczny spadek notujecie. I nie zasłaniajcie się proszę tym, że to już nie tylko antywirus a dodatkowe usługi. Nie ma chyba integratora w PL, który by się nie przejechał na obecnej "fachowości" handlowców pod wodzą p. kierownika. Prawda jest taka, że cofnął firmę do epoki kamienia łupanego...

On
@G Data Software Sp. z o. o.

Dobrym pijarem klientów się nie zdobywa. Jedynie rzetelną pracą, niestety brakuje Wam odpowiedniego personelu i podejścia. Struktura działu handlowego i sposób jego zarządzania nadaje się na temat pracy magisterskiej... :-)

kontrahent śląsk
@On

o ile mi wiadomo, właściwie struktury działu handlowego już nie ma bo jak nazwać kilku ludzi wiecznie na L4- tak się w G Dacie nazywa urlop. Ubolewam, kiedyś współpracowało się z Państwem wyśmienicie - fajni handlowcy, przygotowani do pracy, dobrze wyszkoleni, ponoć za poprzedniego kierownika było o niebo lepiej, mniejsza rotacja. Handlowcy znali produkty i pomagali nam je sprzedawać, zresztą było o czym pogadać. A teraz... nie wiadomo kto dzwoni i po co bo sam handlowiec nie wie... przykre ale przeszliśmy na konkurencje

PracownikPoznań
@kontrahent śląsk

Za poprzedniego Kierownika Oddział Poznań się rozwijał, miał potencjał, motywację i zaangażowany personel który dawał z siebie 110% Co ważne miał Kierownika, który sam to zbudował, sam się uczył (bo materiały szkoleniowe były słabe) i w zasadzie sam starał się szukać odpowiedzi na milion pytań i w momencie kiedy miał kontakt z Partnerami chyba, każdy zaczął nabierać zaufanie do G DATY, a później to pięknie utopiliście, poza tym pracowaliśmy za tak śmieszną stawkę, a jak widać nie byliście i tego wstanie docenić - BRAWO WY. Pozdrawiam swojego esk szefuncia K.

ona
@PracownikPoznań

A to chyba aotoreklama samego kierownika z Poznania. Dziwne.

Krzysztof

Dzień dobry, znalazłem ofertę pracy w charakterze Account Managera, Miasto: Katowice, Obszar działań: woj. opolskie, woj. śląskie, woj. małopolskie, woj. świętokrzyskie, woj. podkarpackie. Proszę aktualnych pracowników działających na innym terenie o krótką informację nt. charakteru pracy, spodziewanej płacy i premii oraz możliwości awansu w strukturach firmy. Pozdrawiam

były AM
@Krzysztof

Uciekaj i nie oglądaj się za siebie.

@Krzysztof

Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną. Dowiesz się tam wszystkiego i sam zdecydujesz czy forma zatrudnienia i pracy jest odpowiednia. Zachęcamy do zgłoszenia swojej osoby.

Zostaw merytoryczną opinię o G Data Software Sp. z o. o. - Szczecinek

• Jak się pracuje w G Data Software Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy G Data Software Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy G Data Software Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w G Data Software Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

G Data Software Sp. z o. o.