3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o G Data Software Sp. z o. o.

Obiektywny Pracownik

Nie wiem jak pracuje się w Szczecinku ale Poznańskie biuro zdecydowanie polecam. Ekipa bardzo fajna, kierownictwo na poziomie, duża pomoc w sprzedaży zarówno od strony techników jak i marketingu. Czytałem trochę o firmie zanim tu przyszedłem i stwierdzam, że większość opinii jest wyssana z palca. Trzeba brać pod uwagę to że jak idziesz na handlowca gdziekolwiek to trzeba robić swoje a nie narzekać jak to jest źle ( a z doświadczenia wiem że najwięcej narzekają Ci którym coś nie wychodzi )

Hmm
@Obiektywny Pracownik

Kolejne negatywne opinie znikają, firma pozostawia tylko swoje. Niestety ta do tych należy. Wystarczy spojrzeć obecnie na staż w dziale handlowym - pozdrawiam. Firma bez komentarza. Nie potrafi znieść krytyki co widać.

Byly pracownik

Jeżeli są osoby , które mają w planach złożenie CV do tej firmy to warto się zastanowić parę razy. Z początku wszystko pięknie koloryzowane, że można zarobić i pracować na świetnych warunkach w ciekawej formie. Realia jednak są inne. Jedyne co było ciekawe i warte uwagi w tej firmie to atmosfera z pracownikami w dziale. Każdy wybiera pracę ze względu na zarobki , które w tej firmie z miesiąca na miesiąc są na różne sposoby okrajane. Pracodawcy zależy na tym aby pracownik robił coraz więcej za mniej oraz , że wszystko załatwia się telefonicznie i trzeba robić multum połączeń dziennie na dziale telemarketingu i dziale handlowym. Więc nasza prowizja w głównej mierze zależy od śmiesznej ilości połączeń. Nie wspominając , że z każdym miesiącem pracownik zarabia coraz mniej albo w ogóle nie dostanie prowizji bo znajdzie się milion argumentów dlaczego jej nie powinien jej dostać mimo , że zrobił jeden z lepszych obrotów. Można jeszcze dodać , że człowiek w pewnym momencie musiał pisać co robi i w jakich godzinach idzie do łazienki... Są osoby wytrwałe, które są tam parę lat ale zastanówmy się dlaczego ? Czy ze względu na zarobki czy na to,że w tym mieście jest mało możliwości podobnej pracy i jeśli już coś mają to trzymają się tego ile można.. myślę, że taki skrót wystarczy na moją opinię o tej firmie.

Lord wagner
@Byly pracownik

Ciekawe o której godzinie zostanie usunięty wpis :)

Poszukiwacz

Brawo dla zarządzających. Słyszałem, że firma mocno się rozwija i szuka nowych handlowców. W jaki sposób można do Państwa aplikować? Przez kontakt na stronie www?

Edyta

@Johan co masz na myśli pisząc o "bezsensownym siedzeniu w biurze"? Czy istnieją jakiekolwiek możliwości podnoszenia kwalifikacji w formie dodatkowych szkoleń?

Były
@Edyta

Dwa ostatnie komentarze w dziwny sposó zniknęły???? Nie ma sensu pisać , bo panowie zarządzający nie potrafią przyjmować krytyki. Edyta , wiesz coś na ten temat?

Handlowiec Stacjonarny

Osoba która rekrutuje mam wrażenie, że nie ma pojęcia jaki jest cel tego procesu. Pytania szablonowe, w zasadzie co się nie odpowie masz świadomość, że masz pracę ponieważ wchodząc do firmy widzisz jaki tam jest chaos i nie ma ludzi. Niektóre pytania dają do myślenia - nachodzą mocno na tor życia prywatnego np. co wybierasz rodzina czy rozwój w firmie...Miejsce spotkania to klitka, a sposób komunikacji bardzo prosty jak na osoby zarządzające wyszedłem w szoku. Mało tego firma nawet nie weryfikuje kto wcześniej składał papiery, bo już miałem tam drugą rozmowę - wcześniejsze zderzenie jakieś 1,5 roku, gdzie rozmowa była na poziomie w skali od 0-10 przynajmniej na 8, a obecnie na ledwo może 2... dotyczy lokalizacji Poznań.

Dość nurtujące pod kątem wchodzenia na życie osobiste lub nie związane z pracą !

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

A co powiecie o stanowisku: opiekun Rynku ? Ktoś ma jakieś doświadczenia bo zaxiekawila mnie oferta pracy ale za mniej niż 4000 netto nie zmienił pracy.

Johan
@Kandydat

To że tam tyle dostaniesz jak zaczarujesz firma nie ma pomysłu, kierownik jest jedną wielką wtopą finansową. Osoby z doświadczeniem odeszły. Nie nastawiaj się na super wyniki lecz na ganianie za cyferkami których możesz nie uzbierać. Ogólnie jak cenisz sobie 8h pracy z bezsensownym siedzeniem w biurze i co miesiąc odwiedzanie tych samym firm to polecam. Tylko sam się będziesz musiał uczyć ja się zastanawiam czy sięgną po rozum i z reanimują osoby które tu robiły dobrą robotę, a nie które tylko czekają do 10 tego za przelewem.

Wycinak

Nie polecam, niedoświadczony personel i bardzo duża rotacja - pracownicy sami odchodzą to daje do myślenia.

Nel

Specjalizacja firmy G DATA to usuwanie negatywnych uwag jakie zalewają ten portal na temat ich działalności.

@Nel

Polecamy http://www.gowork.pl/faq_uzytkownicy Co do opinii to wystarczy zobaczyć wcześniejsze wpisy. Dostępne są tak te negatywne jak i pozytywne. Za wszystkie uwagi dziękujemy. ______________ Pozdrawiamy G DATA Team

JohanParis

Nie polecam, firma nie mówi prawdy na etapie rekrutacji - koloryzuje tak byś przyjął ofertę bo nie mają chętnych po zatrudnieniu okazuje się, że nie do końca wszystko jest tak jak powinno. (usunięte przez administratora)

Życzliwy

a Pod pseudonimem "szczęśliwie już nie pracujący" zostawiłem komentarz który Państwo usunęli ponieważ zdecydowanie odstraszał by Waszych potencjalnych nowych pracowników, i podkreślę ponownie nie naruszał on w żadnym punkcie regulaminu portalu. Powyższa przepychanka słowna jest śmieszna jak zawsze...

mlodzik
@Życzliwy

Jakich pracowników ? Jak każdy kto tam przychodzi po 2-3 m-cach szuka nowe pracy... szkoda tu opisywać ta firmę bo i tak usuwają polowe komentarzy. Od momentu zatrudniania dalekiej rodziny jest tam coraz gorzej

życzliwy

Nie naruszyłem ani jednego paragrafu regulaminu a wyraziłem tylko swą opinie o firmie. ale cóż takie podejście jest zwyczajnie śmieszne jak i cała sytuacja w firmie... Niszczcie ją dalej! jesteście na dobrej drodze do upadku.

@życzliwy

Pod pseudonimem "życzliwy" napisał Pan 2 komentarze i oba są widoczne więc nie wiemy w czym sprawa. Chyba, że publikuje Pan także pod innymi nickami? W takim przypadku sprawa się komplikuje ponieważ nie wiemy o którym komentarzu jest mowa. ______________ Pozdrawiamy G DATA Team

JM

Czy ma ktoś telefon do działu HR?

@JM

Witaj, najlepiej jak skontaktujesz się z nami drogą elektroniczną na adres praca@gdata.pl. Możesz tez skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na naszej stronie https://www.gdata.pl/o-nas,kontakt _____________ Pozdrawiamy G DATA Team

życzliwy
@G Data Software Sp. z o. o.

Dlaczego portal blokuje pojawianie się negatywnych komentarzy?!!

@życzliwy

Staramy się nie dopuszczać komentarzy niezgodnych z regulaminem serwisu - http://www.gowork.pl/regulamin ______________ Pozdrawiamy G DATA Team

PeterTree

Połowa opinii skasowana, więc nie ma co tu pisać. Lepiej wejść do firmy i zapytać pracowników - nikt dobrze nie wypowie się na temat tego co tu panuje.

@PeterTree

Dzień dobry, jak widać posty są publikowane, a w szczególności te pisane znad wigilijnego stołu :) Wybacz, że odpowiadamy dopiero teraz, ale administrator jak i pozostali pracownicy G DATA o których wspominałeś mieli w tym czasie przerwę świąteczną. ______________ Pozdrawiamy G DATA Team

Peter

Zaczynam rozumieć opinie negatywne na temat tej firmy. Aplikowałem na stanowisko Account Manager, po śmiesznej rozmowie na skype zostałem zaproszony do Poznania na rozmowę. Zapylałem 400 km aby się przywitać. Otrzymałem info że w terminie 2 tygodni dostanę odpowiedź, a tu ani pozytywnej ani negatywnej odpowiedzi. Jakaż żenada. Jak firma szuka pracownika gdzieś w Polsce to niech sobie zajedzie rekruter w dany teren a nie każą robić sobie wycieczki. Wypadałoby przynajmniej poinformować o wyniku rekrutacji. Teraz rozumiem co to znaczy nie szanować innych ludzi oraz czasu innych ludzi. J(usunięte przez administratora) Myślę że dobrze, że nie zostałem wybrany.

@Peter

Dzień dobry, rekrutacja na stanowisko Accout Managera wciąż trwa. Jeżeli chciał Pan uzyskać dodatkowe informacje o rekrutacji prosimy o kontakt z osobą przeprowadzającą rozmowę lub mail na adres naszego działu HR praca@gdata.pl. ______________ Pozdrawiamy G DATA Team

Mateusz Szabla

Account Manager - czy ktoś w Państwa pracował lub pracuje na tym stanowisku poproszę o kilka Informacji gdyż zastanawiam się aby złożyć aplikacje na to stanowisko...dziękuję!

Marian

w Poznaniu na stanowisku handlowca proponują tysiąc osiemset złoty netto, czyli dwa i pół tysiąca złoty brutto. Z premią można dostać dwa tysiące , pięćset złotych netto. Czyli premia to siedemset złotych za wykonany plan maksymalnie . Jak na produkt z branży It to szału ta oferta nie robi a nacisk na wyniki olbrzymi. Pozyskiwanie klienta głównie przez telemarketing.

dd

A wypłata dla operatora sekcji modelowania? tworzenie/ modyfikacja poszyć samochodowych na podstawie już istniejących oraz tworzenie nowych na podstawie produkcyjnych części/ prototypów/ innych danych to normalny obowiązek, a jak jest umowa o pracę to jeszcze lepiej.

Alamon

Ale koleś gadasz bzdury... góra tylko myśli jak rozwalić atmosferę w tej pracy i dobrze im idzie powinni książki doktoranckie o tym pisać. Jak chcesz rozmawiać o podwyżce to napisz wypowiedzenie, inaczej udowodnią ci że jesteś nikim. Bardziej mnie śmieszy fakt dochodzenia kto co pisze tutaj, zamiast fakt naprawiania tego skąd te opinie się biorą. Dodam by wam ulżyło, że jestem byłym pracownikiem firmy więc dochodzenia nie musicie robić.

Antyalamon
@Alamon

Alamon, szacun za rozmowy z samym sobą. No chyba, że ktoś się pod Ciebie podszywa, ale dochodzenia nie będę robił. Raczej troll. Pozdrawiam :)

Jak coś ja nic nie wiem.

Dzień dobry, w tej chwili rekrutujemy na wspomniane stanowisko do naszego oddziału w Poznaniu. Poniżej link do oferty. http://www.gowork.pl/praca_podglad,6362280 W Szczecinku mamy takie same wymagania, jeżeli interesuje Cię własnie ta lokalizacja CV prześlij na adres praca@gdata.pl. ____________________ Pozdrawiamy G DATA Team

CzlowiekWidmo

Zależy pod kogo trafisz. W tej firmie brak osób, które są dla pracowników i które chcą coś zrobić. No może jest taka jedna istota, której ta firma nie docenia i która prędzej czy później też zawinie żagle tylko chyba ona nie była stąd raz go widziałem koleś przekazem wiedzy na temat konkurencji wymiata jak nie wie to sprawdza i wie. Praca parę miesięcy w tej firmie to spoko opcja później już zaczyna się jazda, nie ma chwili wytchnienia. Znam historie, że można w tej firmie pracować - tylko nie koniecznie w tej lokalizacji, jest jeszcze jedna o której nigdzie nikt odziwo nie pisze, ciekawe dla czego i ciekawe dla czego tam rotacja jest niewielka - czyżby za mały pusz na wynik czy w końcu ktoś kto pracuje również dla ludzi ? Ktoś coś więcej może sie wypowiedzieć ? Ciekawią mnie opinie tamtych pracowników czy jest to samo.

Zostaw merytoryczną opinię o G Data Software Sp. z o. o. - Szczecinek

• Jak się pracuje w G Data Software Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy G Data Software Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy G Data Software Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w G Data Software Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.