Opinie o Indeco S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Indeco S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Indeco S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indeco S.A. w Warszawa

AP Mielec

Mega! Napisali o nagrodzie w świat & meble!

Monika Tymińska, INDECO S.A.

INDECO S.A. istnieje od 1995 roku stale utrzymując pozycję lidera w produkcji i sprzedaży systemów oraz rozwiązań służących zabudowie wnęk i budowie szaf. Jesteśmy obecni w tysiącach mieszkań, domów i biur. Posiadamy Autoryzowanych Przedstawicieli w całej Polsce oraz poza jej granicami, m.in. w Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie, Rosji, krajach skandynawskich i wielu innych. Od 2017 roku nasza oferta dostępna jest również w sklepach budowlanych sieci Castorama i DDD Dobre Dla Domu. Zespół INDECO liczy obecnie 56 zatrudnionych osób. Staramy się należycie dbać o pracownika zapewniając mu bezpieczeństwo pracy i możliwie najlepsze warunki zatrudnienia. Stale się rozwijamy i poszerzamy zakres działań, jednocześnie dbając o zachowanie wysokiej kultury pracy, co przekłada się na jakość oferowanych przez nas produktów i usług. Dlatego bardzo nas ucieszyła przyznana INDECO kolejna z nagród i tytuł „The Best & More”, w uznaniu za wysoką jakość świadczonych usług w zakresie budowy szaf, a także za szeroką działalność społeczną, przyznaną w wyniku Ogólnopolskiej Analizy Wyborów Konsumenckich. Nagroda bardzo ważna dla nas, ponieważ przyznana przez Konsumentów. Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami posiadającymi doświadczenie i umiejętności wymagane na oferowanym stanowisku pracy. Zainteresowanych pracą w INDECO zapraszamy do kontaktu i przesłania CV.

Autoryzowany przedstawiciel
@Monika Tymińska, INDECO S.A.

Bravo Indeco! Bardzo sie cieszymy, ze zaczynacie dbac o pr i marketing! Trzymam kciuki

Best & More
@Monika Tymińska, INDECO S.A.

Gratulacje za nagrodę - Best & More, będziemy je wręczali na Politechnice! Bravo!

zobaczymy

No to zobaczymy..........

konkrety

(usunięte przez administratora)Piszecie o konkretach to piszcie. Liczą sie fakty nie opinie.

K
@konkrety

Pracuje tu dość długo i raczej nie słyszałem o żadnych sprawach sądowych, ale chyba jak się prowadzi firmę to się zdarza, sam mam sprawę bo nie przyjąłem mandatu i nie uważam tego faktu za godnego pogardy:)

Gajowy
@K

Była jakaś kontrola niedawno , ale wszystko było ok, także chyba bez powodów do zmartwień

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Indeco S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Ap

Nie polecam ani firmy, ani jakichkolwiek interesów z Indeco. Problemy z płatnościami oraz rotacja handlowców jest nie zakceptowania.

Adwokat Diabła
@Ap

Problemy z platnosciami moga miec AP w stosunku to Indeco S.A. nie odwrotnie - nieznajomosc i niezrozumienie tematu.

Aldona

Pracowałam w Indeco SA. Atmosfera fatalna z uwagi na fatalną sprzedaż, warunki płacowe dalekie od oczekiwań, nieciekawi ludzie. Nie polecam!

Margaret
@Aldona

Aldona mam dokładnie takie same, niemiłe wspomnienia. Pensje strasznie niskie. jak sobie przypomne ten terror szefa, to aż ciarki przechodzą...

lPL

Nie wiem jak Wy, ale Ja twierdzę iż przejmowanie się opinią innych ludzi to zwyczajne marnotrawienie swego cennego czasu jak i daremne psucie swego nastroju. ????Ludzie zawsze będą mieli dużo do powiedzenia na dany temat- zazwyczaj w szczególności na Twój (w skrócie od razu napiszę, że powinieneś mieć to w (usunięte przez administratora) wiecznie coś do czegoś przyrównują, narzekają - zamiast samemu zmienić coś w swym życiu, obwiniają i zrzucają na kogoś odpowiedzialność za swoje decyzje, którą powinni ponieść osobiście. Większość ludzi czuje się dzięki temu lepiej, zrzucając z siebie ciężar i naruszając przy tym przestrzeń psychiczną innych ludzi. ???? Zwyczajnie w świecie możesz przejść obok takiego zachowania obojętnie, nie przejmując się- ponieważ to nie dotyczy Ciebie i żyć własnym życiem - indywidualnie! ???????? Tak by w wieku 90lat nie żałować swojego życia za młodu i dumnie z uśmiechem na twarzy opowiadać o nim swoim wnukom. ???? ⚠️‼️A życie przemija - nie przegap go‼️⚠️ LICZĄ SIĘ FAKTY, NIE OPINIE.

Oscar

Indeco jest jedna z najszybciej rozwijajacych sie firm w branzy, posiada wspaniala historie swoja jak i swoich produktow, preznie rozwijaca sie firma, ktora z optymizmem patrzy w przyszlosc.

Mania

Pracowałam w Indeco przez kilka lat, na ulicy Marywilskiej, potem po przeprowadzce firmy, dojazdy zajmowałby mi za dużo czasu, urodziło mi się dziecko i zrezygnowałam z pracy. Byłam zadowolona i przez te kilka lat nie spotkało mnie nic przykrego, będę miło wspominała tamte lata i wspólpracowników z którymi do tej pory mam kontakt.

Kotka

Pracowałam w biurze - dział sprzedaży. Praca sama w sobie jak praca, ale jest fatalna atmosfera. Warunki słabe i nie rynkowe, (usunięte przez administratora)ć.

Myszka
@Kotka

Ja też pracowałam w dziale sprzedaży i milo wspominam pracę, odeszłam sama bo znalazłam coś bliżej. Zdarzały się trudne sytuacje jak wszędzie. Po prostu w pracy trzeba pracować zamiast robić inne rzeczy.... i wtedy jest w porządku.

Krzysztof

Nowoczesne hale, park maszynowy, zaawansowane rozwiązania technologicznie - wszystko jest dostępne na stronie www.

Strzała

Indeco S.A. ma jedną z najnowszych hal w okolicy, oddaną do użytku w 2014r, z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i parkiem maszynowym. Zdjęcia dostępne na Facebooku oraz stronie www.

(usunięte przez administratora) Atmosfera w firmie grobowa. Nie polecam pracy w Indeco!

Micheal Klakson

@ale ty maksiu pewnie nie mieszkasz w kawalerce w bloku z dużej płyty w wiosce pod bb tylko na 5th Avenue! a na wakacje nie latasz do bulgarii czy rumunii tylko na Kajmany?

a może miernoty macie jaja podpisać się własnym imieniem i nazwiskiem?

John Travolta

Slawek! Atakujesz! Wkrotce znowu pensja w karkowce buhahaha

Rychu

Slawek z BB przestan chlopie sie osmieszac z tymi komentarzami, wez swoja wydziarana panne na wakacje do rumunii zamiast pisac glupoty.

Sfefan

O każdej firmie tutaj źle się pisze, typowe dla Polaków, ciągle niezadowolonych, zazdrosnych, zawistnych, sfrustrowanych. Jeżeli komuś się dobrze pracuje to naturalnie na tym portalu o tym nie napisze. Być może firma tak się dorobiła w poprzednich latach że teraz żyje na lightcie, co to kogo obchodzi...

Maciek
@Sfefan

W kraju polacy są zawistni i paskudni, a za granicą są jeszcze gorsi, taka nasza mentalność, narzekać, pomawiać, obrzucić błotem.

will

jakies dziwne sa te posty, Indeco istnieje 22 rok takze chyba ten kto zarzadza ta firma wie co robi. a jezeli tak kogos interesuja oferty pracy tej firmy to albo ma uraz albo bardzo mu zalezy zeby dostac ta prace , tylko zatrudnic go nie chca i wylewa zale. Moze jakas klinika moglaby pomoc?

Zostaw merytoryczną opinię o Indeco S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Indeco S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Indeco S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Indeco S.A.