Opinie o Indeco S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Indeco S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Indeco S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indeco S.A. w Warszawa

Magdalena

@Nick jesteś zainteresowany pracą w Indeco S.A.? Złożyłeś już może tam swoje dokumenty aplikacyjne? Jeśli zostaniesz zaproszony na rozmowę, nie zapomnij o jej przebiegu napisać na forum, aby pomóc innym użytkownikom. @Piotr o jakich wymaganiach mówisz?

@Magdalena

@Magdalena, a kim Ty jesteś?

Pracowałem w Dziale Handlowym tej firmy. Wymagania nieadekwatne do pozycji rynkowej firmy oraz oferty produktowej. Do tego marka "spalona" na rynku przez długie, nieudolne działania Prezesa i jego równie niekompetentnych giermków. Rynek Polski i większość rynków zagranicznych, Indeco straciło bezpowrotnie. Budżet historycznie najniższy, a i tak jest nie do zrealizowania. Klienci ze śmiechem przyjmują coraz to nowych handlowco-akwizytorów Indeco. Proponuję trzymać się z daleka od tego reliktu branżowego.

@Piotr

Na jakim stanowisku pracowałeś ? I czemu trwa rekrutacja na kierownika dzialu handl? Kim sa ci niekompetentni giermkowie?

Stanowisko handlowe, chociaż patrząc z perspektywy czasu był to dział Szamba i Nieczystości

orzech

Witam jeżeli chcecie Państwo żałować swojej decyzji o podjęciu pracy w tym Kołchozie to zapraszam. Marka Indeco (o Quamiro nie piszę ,bo to marka, która nie istnieje na rynku, bardzo mały udział w rynku) mimo tego, że rozpoznawalna po pierwszej wizycie w Firmie , po zapoznaniu się z infrastrukturą już dużo traci. Firma to zbiór kilku osób, lizusuów Pana Prezia, który menatalnie zatrzymał się na prowadzeniu biznesu w latach 90 tych. W Firmie atmosfera jest fatalna. Pierwsza wizyta u klientów i już człowiek zostaje sprowadzony na ziemię, bo dowiaduje się, że jest czwartym handlowcem w przeciągu roku. Tak to wygląda. Firma traktowana nie poważnie na rynku taki rynkowy bubel, który próbuje się odbudować, ale na to nie ma szans. I BARDZO DOBRZE !!!! Za lata traktowania pracowników jak g...., płacicie teraz BRAWO !!!!

Karol

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem. Idealnie to nie jest nigdzie!!

Maniac
@Karol

slyszales to na tvp info czy na tele5 po 24.00 ?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Indeco S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Magdalena

@Logistyka jesteś zatrudniony w INDECO S.A. czy może swoją opinię o firmie opierasz na czyjejś relacji? Jeśli pracujesz dla tego pracodawcy, przedstaw swoją, własną ocenę INDECO S.A. Może zauważasz pozytywy pracy, których nie miała możliwości poznać osoba, o której wspominasz, choćby z racji pracy w innym dziale.

Ela

A czy ktoś z was pracował w Karpinie? Chodzi mi o pracę w dziale logistyki. Jak wygląda ta praca?

Logistyka
@Ela

tak znam kogos kto tam pracowal i raczej nie byla zadowolona a pomimo bardzo wysokich kwalifikacji zostala zwolniona.

Magdalena

@Agnieszka Chylinska czy poza osobą kierownika, mogłabyś opisać jak wygląda Twoja praca, jakie masz tu obowiązki? Czy pracodawca zapewnia Ci umowę o pracę z dodatkami np. w postaci prywatnej opieki medycznej lub szkoleń? Czy to dobre miejsce na rozpoczęcie kariery zawodowej?

Magdalena

@John Rambo, dzięki za Twoją obiektywną opinię. Czy pracując tam widziałeś także pozytywne strony zatrudnienia? Czy mogłeś liczyć na dodatki do pensji takie jak premie lub pakiet socjalny? @Dero, @Natalia Diwiec, przypominam wam że znajdujecie się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie ma tu miejsca na prywatne dyskusje nie na temat. Odsyłam was do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli macie do dodania jakąś obiektywną opinię o firmie zróbcie to. Pomożecie innym osobom, które poszukują pracy.

Dero

Haha spal jak amin hihi

Magdalena

@Mirek, @lizio, przypominam Wam, że znajdujecie się na publicznym forum Gowork.pl, na którym nie należy nikogo obrażać, a swoje opinie wyrażać w kulturalnej formie. Może jako pracownicy moglibyście dodać kilka słów na temat warunków zatrudnienia i kwalifikacji jakie powinien posiadać pracownik? Atmosfera w pracy, sądząc z Waszych postów jest niezadowalająca. Czy próbowaliście coś z tym zrobić? Czasem spokojna rozmowa z pracodawcą może wiele zmienić. Zachęcam Was do dodania pełnej opinii na temat firmy, pomoże to innym użytkownikom w pojęciu decyzji czy szukać zatrudnienia u tego pracodawcy

@Magdalena

Umiescilam swoja opinie jakis czas temy ale zostala usunieta, pracowalam jeden dzien, prezez to wychowany w odosobnieniu od ludzi, agresywny tyran, warunki w pracy fuuu, toalety lazienki fatalne, kierownik projektu na francuskim rynku chaotyczny, manipulujacy, niezorganizowany i falszywy zrezygnowalam po jednym dniu, nie chce pracowac z takimi dolujacymi ludzmi od ktorych nic nie mozna sie nauczyc bo sami reprezentuja soba nic

John Rambo
@Magdalena

Widzę, że admin skutecznie zwraca uwagę na niestosowne wpisy co poniektórych oceniających INDECO S.A. I w sumie słusznie. Jednak jako były pracownik chciałbym coś dodać od siebie. Może będą to cenne uwagi dla tych, którzy chcą uniknąć stresu, upokorzenia i pomiatania sobą. Postaram się opisać "komfort" pracy w INDECO S.A. w taki sposób aby nikogo nie obrazić. Firma jest zarządzana przez jednego człowieka, który wymaga aby nazywać go prezesem, chociaż moim zdaniem do zajmowania tej funkcji trzeba mieć predyspozycje. Fakt. Firma istnieje na rynku od ponad 20 lat. Tylko pytanie czyja to zasługa? Ale nie o tym będę pisał. Jeśli potrafisz skutecznie lizać "tyłek" - to miejsce jest dla Ciebie. Jeśli masz umiejętności "bajkotwórcze" to także nie zwlekaj tylko aplikuj. Natomiast jeśli chcesz się rozwijać i myślisz, że INDECO S.A. jest wielką firmą, która pozwoli Ci na nabranie doświadczenia to się grubo mylisz. O szkoleniach możesz zapomnieć, o pomocy od innych współpracowników możesz zapomnieć. To tak jakbyś wylądował/wylądowała na bezludnej wyspie pełnej piachu i szanowny przezes rozkaże Ci rozpalić odnisko. Tylko rozpałki brak. W sumie fajne porównanie bo otrzymasz obowiązek wykonania planu sprzedaży tylko czym, jak magazyn pusty?. Oczywiście są w tej firmie wartościowi ludzie, zaznaczam, że nie znam bieżącego miotu, ale z tego co słyszłem ty dyr. handlowy to cień człowieka a inni "zarządzający" zostali odstrzeleni. A przepraszam. Najważniejsze. INDECO S.A. ma teraz francuski model businessowy. W sumie to trzymam kciuki ale nie znam firmy, która na współpracy z sieciami wyszła na swoje. Jeśli się myję to poprawcie mnie. Nawiązaując do opinii o INDECO S.A. dla przyszłych aplikujących to stanowczo odradzam. Jest wiele innych "normalnych" pracodawców, którzy doceniają swoich pracownków. Jak powiedział Richard Branson - " To nie klient jest najważniejszy, tylko mój pracownik. Jak ja zadbam o mojego pracownika to on zadba o mojego klienta" A jak jest w INDECO S.A. ? Twój wybór przyszły pracowniku.......

@John Rambo

W kwestii francuskiego modelu biznesowego osoba odpowiedzialna za kontrakt jest bajkopisarzem jak Andersen tylko na znacznie ubozszym poziomie, firma dostanie dzieki niemu to na co zaskuzyla a on sam mam nadzieje do konca zycia bedzie gnil. Nie polecam pracy nikomu ani w tym dziale ani zadnym innym, atmosfera jest grobowo wiezienna i pracuje sie 9 godzin.

Jim hoooo

Ciezko bardzo szef (usunięte przez administratora) zarzadzajacy podwojnie gruby (usunięte przez administratora)

Jolane
@Jim hoooo

ale jaki madry hahaha

Magdalena

@Romek, rozumiem, że współpraca z firmą Cię rozczarowała. Piszesz, że w poprzednich latach bywało lepiej. Co sprawiło według Ciebie, że atmosfera i warunki pracy się pogorszyły? Czy to tylko wina przełożonego, czy pracownicy są mało zaangażowani? Jak myślisz, czy jest możliwość, żeby coś zmienić? Masz jakiś pomysł?

@Magdalena

Tak jest pomysl, trzeba zmienic prezesa

Marvell
@Oliv

i jeszcze kilku ale pomysl spektakularny!

Zgadzam się w 100 %

Mirek

Autoryzowany :prezes jest jak obcy z rownoleglej rzeczywistosci:)), nieustajace braki towarowe, niemorznosc kompletacji zamowienie, calosc podporzadkowana jednemu klientowi i lizusowi prezia, wszyscy AP juz odeszli do konkurencji slupki jakie byly takie sa.

A
@Mirek

idealnie oddaje obraz firmy i jednego zlotoustego lizusa przez ktorego wszystko padnie

K
@Mirek

francuzik przychodzi , opowiada bajki nie poparte faktami tylko mitami - wasza przyszlosx w przycinanikow trawnikow

@K

Haha dokladnie tylko nikt nie ma odwagi glosno preziowi powiedziec

Smerf

Uciekajmy przed starym gargamelem!

Seba
@Smerf

francuzik uratuje indeko!

toileteeee
@Seba

INDEKO NIE MA JUZ AP MERCI

Niektórzy potrafią tylko narzekać?

Oliv

Dajcie sobie spokoj z ta firma, jeśli macie zamiar tam skladac CV. Wszystko co jest napisane tutaj to prawda. Pracowalam w dziale obslugi klienta, to były 2 najgorsze miesiace w życiu. Stres, stres, stres. Z powodu szefa i nastroju wsrod kolegow. Rozumiem dlaczego taka rotacja.

Niki

Może firma nie jest idealna ale pracowników idealnych również nie ma!!!

a ta chlopka matylda czy klementyna pracuje?

T
@Marcin

michał/ina

Ostatni

Firma w słabej kondycji. Został zespół kilku osób, które lada moment również będą zwolnione przez nieudolnego prezesa.

K
@Ostatni

mega nieudolnego, nie umiejacego budowac ani firmy ani zadnych relacji, z klientami czy pracownikami

Zostaw merytoryczną opinię o Indeco S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Indeco S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Indeco S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Indeco S.A.