Opinie o Indeco S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Indeco S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Indeco S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indeco S.A. w Warszawa

her

Układzik istnieje w tej firmie już od dawna. Zmieniają się tylko handlowcy. Po kilka osób na rok na danym regionie. Klienci sie nie smieją klienci patrzą na to z politowaniem i zażenowaniem.

Tonik

Rotacja jest w dzisiejszych czasach normalna. Generalnie nie ma ludzi niezastapionych.

@Tonik

Zgadza sie, ale jak klienci śmieją sie z nowego handlowca bo mają juz trzeciego w ciagu roku, to sytuacja jest już mało normalna

Jędrzej

Nie polecam firmy. Pracownicy zwalniają się jeden po drugim. Rotacja olbrzymia. Nie da się sprzedawać ich to towaru. Marka spalona na rynku.

harry

układ w firmie kto będzie z poza tego układu popracuje kilka miesięcy.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Indeco S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Magdalena

@cezar, skąd pochodzą informacje o bankructwie firmy? W KRS firma nie ma żadnych informacji o rozpoczętym procesie upadłościowym albo restrukturyzacji, nawet są obecnie prowadzone rekrutacje do firmy. Jakie są wasze opinie na temat pracy w INDECO S.A.? Polecilibyście ją innym?

poinformowana

sprawy sadowe w toku...kłamcy nadal kłamią

cezar

Fatalnie zarządzana firma. Rekrutacja to kpina i żenada. Oferowane stawki odbiegają od analogicznych w innych firmach konkurencyjnych. Obecnie firma to bankrut,

Igor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może aktualnie rekrutacje?

Odradzam aplikowanie do tego bałaganu. Nic nie jest zorganizowane ,sprzedaży nie ma ,a oczekiwania mocno wygórowane. Zero perspektyw dla tej firmy...

Dariusz

To fakt, warunki biurowe mają strasznie słabe - małe, stare i brudne. Zresztą samochody również - wysłużone skody na gaz i pobijane toyoty 10 letnie. Oszczędności na każdym kroku (usunięte przez administratora)Porażka!

tomek

Rozmowa w klitce z osobą do tego nieprzygotowaną. Słabe warunki płacowe. Duże wymagania. Nie polecam

Zbigniew

Byłem na rozmowie o prace w firmie Indeco SA na stanowisko handlowca. (usunięte przez administratora)Zaproponowane warunki płacowe mocno odbiegały od moich oczekiwań i średniej rynkowej. Generalnie firma zrobiła na mnie złe wrażenie. jest dużo więcej fajniejszych miejsc. Nie polecam!

Monika Tymińska, INDECO S.A.

Szanowni Państwo, INDECO S.A. jest firmą stabilną, która na rynku polskim istnieje od ponad 20 lat i zatrudnia osoby z doświadczeniem i dużymi umiejętnościami zawodowymi. Jesteśmy firmą cenioną na polskim rynku oraz poza granicami. Stale rozwijamy się i poszerzamy zakres działań. 10 listopada 2017 roku otworzyliśmy pierwszy w Polsce, sklep internetowy z konfiguratorem do projektowania drzwi. Każdy, bez wychodzenia z domu, może teraz zaprojektować drzwi do szafy swoich marzeń i zamówić je on-line z bezpłatną dostawą do domu. Staramy się reagować na zmiany rynkowe, potrzeby klientów oraz nowości techniczne na świecie wprowadzając je na polski rynek. Zapraszamy do współpracy najlepszych, więc jeśli chcielibyście Państwo pracować w stabilnej firmie, to prześlijcie nam swoje CV na adres: info@indeco.pl. Monika Tymińska_ Indeco.pl

Strasznie słabo to wygląda. (usunięte przez administratora)- nie polecam zatrudniania się w tej firemczynie. Ludzie tam pracujący nie wiedzą czy przepracują do następnego miesiąca.

opal

Kiepska firma, kiepska atmosfera, kiepska zarządzająca (usunięte przez administratora) ciagła rotacja pracowników i ciągle dołująca sprzedaż. To tyle.

Monika Tymińska, INDECO S.A.

Indeco S.A. jest czołowym producentem i dystrybutorem drzwi przesuwnych posiadającym sieć Autoryzowanych Przedstawicielstw w kraju i za granicą. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznanie się z informacjami o Spółce http://www.indeco.pl/onas . Quamiro jest firmą - córką, prężnie działającą, oferującą produkty dedykowane dla sektora meblowego. Także ta Spółka posiada sieć Autoryzowanych Przedstawicieli w całej Polsce, co również można sprawdzić na stronie http://www.quamiro.pl/mapasprzedazy.php . W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcam do kontaktu ze mną, w miarę możliwości postaram się wyjaśnić wszystkie kwestie. Monika Tymińska INDECO S.A.

@Monika Tymińska, INDECO S.A.

czy mozna przyjsc na rozdanie nagrod Best & More? czy mozecie wyslac zaproszenie?

@Tomek

@Tomek, bardzo mi miło, że chciałbyś wziąć udział w rozdania nagród, jednakże Indeco S.A. nie jesteśmy organizatorem wydarzenia, tylko firmą, która otrzymała nagrodę w uznaniu za wysoką jakość świadczonych usług w zakresie budowy szaf, a także za szeroką działalność społeczną, przyznaną w wyniku Ogólnopolskiej Analizy Wyborów Konsumenckich. Rozdanie statuetek odbędzie się w listopadzie na Politechnice Warszawskiej. Jeśli chciałbyś wziąć udział w tym wydarzeniu, powinieneś się raczej skontaktować z jego organizatorem "WHY" Media Group. Pozdrawiam Monika Tymińska Indeco S.A.

@Monika Tymińska, INDECO S.A.

Dziekuje bardzo za odpowiedz. Nie jestem Waszym pracownikiem ale pracuje w branzy. Powodzenia i gratki za nagrode:)

T

Bernard

Nikomu nie polecam tej firmy. Brak perspektyw i słabe warunki. Lepiej poszukajcie pracy w innych firmach. Z pewnością wyjdzie to Wam na zdrowie. Będzie lepiej zarabiać i mieć mniej nerwów. O zarządzających nie będę sie wypowiadał bo szkoda na ich temat mówić cokolwiek.

Dorota

Czesto byli pracownicy nasylaja kontrole na swoich pracodawcow, ale po czasie dopiero przekonuja sie, ze dzialaja tym na swoja szkode. Wszyscy ktorzy pracowali w Indeco doskonale wiedza ze panuje tu idealny, wzorowy porzadek a prowadzenia kadr to moglyby sie uczyc inspekcje pracy????????????????????

Skromny

Ludzie maja ogiery ????, reszta tez jakies zawierzeta....

GO A

Jest zgoda na opublikowanie wynikow ostatniej kontroli, ktora wskazuje ze nie ma zadnych nieprawidlosci.

Zostaw merytoryczną opinię o Indeco S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Indeco S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Indeco S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Indeco S.A.