Opinie o CashDirector S.A. w Lublin ul. Rusałka 17

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CashDirector S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CashDirector S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CashDirector S.A. w Lublin ul. Rusałka 17

Ta.

Jak to jest z tym kursem na początku pracy? Czy naprawdę daje on taka wiedzę, z która można startować ewentualnie u innego pracodawcy? (Gdyby tu się coś nie udało).

Mathiu
@Ta.

jakim kursem? Masz na myśli jakieś wdrożenie po prostu czy coś innego firma organizuje?

Ta.
@Mathiu

Kurs, za który w razie rozwiązania umowy trzeba zapłacić ponad 3 tys. Czyli pewnie mówimy o tym wdrożeniu, swoją drogą zastanawiajaca jest ta kwota skoro kurs jest ich..

Leroro
@Ta.

ale to bardzo częsty patent, nic zaskakującego

Mathiu
@Ta.

zastanawiająca? kursy z reguły nie są tanie...

Leroro
@Mathiu

Dokładnie, za doszkalanie się trzeba w dzisiejszych czasach dużo zapłacić i nic w tym dziwnego

@Ta.

Chyba raczej "kursem". Cudów nie spodziewaj się po tym kursie bo jedyne co to ma dać to lojalkę i zatrzymanie pracowników.

@Xyz

ma też dać to, żeby lider nie marnował całego wolnego czasu na szkolenie z przepisów podatkowych nowego pracownika, tylko był wsparciem w razie gdy pojawią się wątpliwości.

@xyz

Skoro pracownicy, czytaj liderzy godzą się na to to ich sprawa. Dali sobie wejść na głowę to teraz mają taki stan rzeczy, a nie inny. Swoją drogą co to za pracownicy, których trzeba szkolić z podstaw przepisów? To raczej stażyści. To także stwarza obraz firmy- ludzie z doświadczeniem i wiedzą nie chcą tam pracować, więc muszą zatrudnić kogokolwiek.

pinaka

Taki jest system i ustalone podstawowe szkolenia dla stanowiska, ale nie świadczy to o tym, że biorą samych niedoświadczonych. Tym z doświadczeniem odświeżenie wiedzy nie zaszkodzi

@pinaka

Ok, gdyby te szkolenia prowadziły osoby z kompetencjami, wówczas miałoby to jakiś sens. Jednak sam uczestniczyłem w kilku prowadzonych przez pracowników i niestety te osoby nie posiadają wiedzy do nauki innych. Oczywiście nie wszyscy, ale niestety osoby z odpowiednimi kompetencjami uciekają z tej firmy.

zaza
@xyz

nie wiem, ja ze szkoleń byłam bardzo zadowolona, osoby prowadzące miały wiedzę i potrafiły ją sensownie przekazać

Kali
@zaza

W moim przypadku też były okej, zupełnie wystarczające, żeby się wdrożyć jak należy

mona

Jak z opcją pracy zdalnej? Czy ewentualnie hybryda też wchodzi w grę?

@mona

Jest zespół pracy zdalnej, ale tylko dla doświadczonych księgowych. Można pracować rotacyjnie, jeśli lider i manager wyrazi zgodę, ale na to trzeba czasu, czasem nawet ponad pół roku.

@xyz

Jest to całkiem zrozumiałe, jakby nie patrzeć

@xyz

Grunt, że jakakolwiek perspektywa w przyszłości jest.

@xyz

Przy czym nie mam problemu z pracą stacjonarną, więc nie ma problemu, jeśli to potrwa, żeby otrzymać zgodę na pracę rotacyjną. W sumie wolę anwet to, niż w pełni zdalną

Moo
@xyz

Samodzielny księgowy po pół roku pracy? W dzisiejszych czasach?! To już nawet nie jest śmieszne.

@Moo

Źle mnie zrozumiałeś. Jest zespół pracy zdalnej i tam pracuje się tylko zdalnie. Do tego zespołu przyjmowane są osoby tylko i wyłącznie "samodzielne" z dużym doświadczeniem zawodowym. Jest tez możliwość pracy rotacyjnej czyli np 3 dni biuro, 2 dni dom ale dopiero po jakimś czasie, gdy zaczyna się od 0 ten proces jest bardxzo długi aby dostać zgodę na taka pracę.

wer
@xyz

czyli jak mam doświadczenie z innej firmy i w miarę szybko zacznę ogarniać swoje obowiązki tutaj to nie powinno to trwać jakoś bardzo długo, dobrze rozumiem?

Było
@wer

jak okaże sie że umiesz więcej niż Twój "lider" (co jest bardzo możliwe) to albo Cię szybko przeniosą, albo będą gnębić

Firma jak firma , pracowałam w dużo gorszych. Ale zakończenie współpracy przebiegało lepiej niż wzorowo. Prawdą jest też że pracowałam 3 lata . Na koniec od Pani M dostałam propozycję zmiany stanowiska w ramach rozwoju i podwyżki. Niczego to nie zmieniło ale Pani M mnie doceniła i naprawdę w bardzo dobrych stosunkach się ze mną pożegnała. Dostałam informację że jeżeli będę chciała wrócić do pracy to nie ma żadnego problemu. Mi się poprostu wydaje że firma ceni rzetelnych lojalnych i oddanych pracowników. Kamil napisał dwa różne komentarze jeden pozytywny drugi negatywny ? Przecież ta firma Ci dała szanse i cię szkoliliśmy. Dla liderów to tez cieżka sprawa gdy kogos wyszolisz i on zaraz ucieka bo nie ma nawet zasady ani charakteru. Każdy z nas wie że firma poszła mu na rękę tak jak chciał a on firmę potraktował jak wiadomo co. Inne firmy się szybko poznają. Niestety przez takich pracowników młodzi podobno podpisują teraz lojalki że przepracują jakiś okres czasu inaczej muszą oddać za szkolenie. Przecież ta firma też jakoś musi zabezpieczyć sobie pracowników. Jak w każdej firmie są plus i minusy. Atmosfera fajna liderzy spoko jest czas na naukę.

imna

w 100% się zgadzam, i oczywiście powodzenia w nowym miejscu pracy dla Ciebie! :))

Ona89

Przecież to widać po piśmie, kto dodaje te komentarze ????

wer
@Ona89

kto niby?

Interesant

Czy dalej jest możliwość pracy zdalnej? Jak to wygląda na ten moment

@Interesant

Widziałem taki wątek z kwietnia, więc chciałbym odnowić pytanie

Zdalna
@Interesant

Nie będziesz pracował zdalnie na początku pracy, dopiero po długim wdrożeniu.

ale później już można?

@Zdalna

i ile takie wdrożenie trwa?

@Interesant

tak wynika z jego wypowiedzi

@Zdalna

dla każdego jest takie wdrożenia jest jednakowe czy to zależne od doświadczenia?

Zdalna
@Interesant

A to wszystko zależy od menager, dużo ludzi jednak kusi i tak hybrydowo przychodzić. Pół roku min

Okej

Dziękuję bardzo

@Interesant

Jest zespół pracy zdalnej i tam pracuje się tylko zdalnie. Do tego zespołu przyjmowane są osoby tylko i wyłącznie "samodzielne" z dużym doświadczeniem zawodowym. Jest tez możliwość pracy rotacyjnej czyli np 3 dni biuro, 2 dni dom ale dopiero po jakimś czasie, gdy zaczyna się od 0 ten proces jest bardzo długi aby dostać zgodę na taka pracę.

Bodyguard
@xyz

Ile mniej więcej wynosi duże doświadczenie zawodowe?

@Bodyguard

w tej firmie miesiąc to już dużo

Asami

I czy to źle?

Asami
@xyz

W sensie moim zdaniem dobrze, że są też firmy, które dają szanse mniej doświadczonym osobom na rozwijanie się w tym zawodzie, z reguły to dość rzadkie i praktycznie wszędzie go oczekują

było
@Asami

z tym że tu nnie nabierzesz doświadcznia merytorycznego (teksty "u nas tak jest", :u nas tak się robi") ani dobrych nawyków, nauczysz się być wrednym, donosić i obmawiać "koleżeństwo" a szefostwo będzie Ci opowiadać dyrdymały, jak dobrze trafiłeś, jak cudowne perspektywy przed Tobą w najlepszej firmie księgowej....

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CashDirector S.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Doradca Klienta Biznesowego
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Kierownik sekcji
Służba Cywilna
Nie polecam

Nie polecam pracy tutaj. Praca z klientem jest stresującą, zarabiasz więcej dopiero jak masz dużo klientów. Duża liczba klientów wiąże się z nadgodzinami w okresie księgowym. Aby się wyrobić pracujesz wieczorami w domu, tych nadgodzin oczywiście nikt ci nie wypłaci, ani ich nie odbierzesz. Klientom również nie polecam wybierania usług w firmie, bo przychodzą osoby bez wiedzy, na dodatek nikt po nas nie sprawdza księgowan.

i to cię aż tak dziwi?

@Nie polecam

bo nie rozumiem, ty nie widziałeś do jakiej pracy idziesz czy o jak?

Nie polecam
@oleander

A gdzie w mojej opini napisałam, że coś mnie dziwi? Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisałam, że nie polecam pracy w tej firmie ani klientom wybierania usług.

@Nie polecam

ja jakoś tu problemu z pracą nie mam

widać po sposobie wypowiedzi

było
@oleander

@oleander widocznie odpowiadają Ci standardy, a własciwie ich brak - ta firma to twór udający korporację, a styl jak u drobnego dorobkiewicza, bo w korporacji trzeba dużo pracować,ale i odpowiednio się zarabia, teraz widzę różnicę, tutaj jak u przedstawicieli handlowych - prowizja od utargu i te opowieści jaka to cudowna rzeczywstość w firmie, wsparcie, motywacja i wspaniała atmosfera, nieustanne chwalenie pseudo innowacji, które więcej szkodzą niż wnoszą, dodaj jeszcze ścieżkę awansu przez donoszenie do szefostwa i już masz podsumowanie , o tzw. liderach nie ma co pisać, bo wiesz jakie mają wykształcenie i doświadczenie... także powodzenia w krainie cudów

eol
@było

a pracowałeś w ogóle w prawdziwej korporacji? bo ja tak i wcale zarobki nie są takie dobre, a atmosfera milion razy gorsza, bo sie urobisz po pachy, a nikt nawet nie zna twojego imienia, bo to taki moloch pracowniczy

Było
@eol

Pracuję teraz, więc mam porównanie, a właściwie to nie ma czego porównywać- tyle w temacie

meora

jest tu możliwość odbycia stażu czy praktyk, przyjmują z jakichś konkretnych placówek czy można się dostać jakoś z każdej składając cv?

nu45
@meora

są organizowane staże i praktyki, a pytania o placówki trochę nie rozumiem, pytasz czy z konkretnymi szkołami współpracują?

Łucja
@nu45

Wydaje mi się, że o to właśnie chodziło. Dużo macie praktykantów/stazystów na dzień dzisiejszy?

@nu45

tak właśnie o to pytam, bo czasem jest tak, że przyjmują tylko właśnie ze szkół, z którymi współpracują i z nich wtedy nie ma problemu się przyjąć

@nu45

i może czy przyjmują cały czas czy tylko w jakimś określonym czasie

Najlepiej będzie zadzwonić

@meora

ale no mniejsza chodziło mi, czy przyjmują tylko właśnie ze szkół, z którymi współpracują, bo czasem tak jest i z nich wtedy nie ma problemu się przyjąć

@meora

Jak nie ma takiej informacji na stronie, że tylko z konkretnych to raczej nie powinno być problemu

@meora

Tak jak już wspominałem, najlepiej tam zadzwonić i się dopytać

@isto

no pewnie tak, dobra, będę dzwonił

Ewelina
@meora

i co tam tak w sumie. Dzwoniłeś już? Jakieś jeszce inne dodatkowe info?

jeszcze nie

@Ewelina

to nie jest sprawa niecierpiąca zwłoki w moim przypadku, bo i tak się dowiedziałem, że raczej by mi się nie udało tego pogodzić z zajęciami w tym semestrze, więc mi się nie spieszy

@Ewelina

także nic się na razie nie dowiedziałem, jak coś będę wiedzieć, to postaram się dać znać, ale nie obiecuję

pomidor

Czy na rozmowie rekrutacyjnej mogą pojawić się jakieś testy weryfikujące wiedzę i umiejętności?

pinaka
@pomidor

tak, może

Łucja
@pinaka

A to na rekrutacji na jakie stanowisko mogą być takie testy?

@Łucja

A to nie powinno być zawarte w opisie?

miki
@akcja

nie przejmuj się - w tej chwili proponuje się pracę praktykantkom z technikum...

@miki

Ja się nie przejmuję. Jeśli są spoko i nadają się do pracy, to czemu miałoby mnie to interesować

miki
@akcja

ja tylko chcialem nakreślić zakres wymagań od kandydatów

@miki

w technikum można się teraz sporo nauczyć więc się nie dziwię, że im oferują pracę

Delia

Można liczyć na jakieś dodatki pozapłacowe?

Delia

Nie wiem czy mam gratulować "inteligentych" odpowiedzi czy co?

@Delia

Uzyskałalas prawdziwe odpowiedzi. Dodatkowych nie ma, chyba że chodzi ci o herbatę w pracy.

Delia

Widzę, że nie ma co liczyć na sensowną odpowiedź..

@Delia

Najlepiej będzie się udać na rozmowę i tak zadać wszystkie ineteresujące się pytania.

Interesujące*

@Delia

Na goworka nie ma co liczyć w tym zakresie, niestety

@Mittwoch

No wiesz o ile zadzwonią to na pewno się udam

@Mittwoch

Na rozmowie i tak zamierzałam zadać kilka pytań

Widzę właśnie niestety

@Mittwoch

Liczyłam, że dowiem się czegoś wcześniej, ale to bardziej z ciekawości

@Delia

Są imprezy integracyjne raz na rok albo więcej, dofinansowanie do multisporta no i tam coś do picia w kuchni. A tak to jak już wspomniał xx.

Pracownik były
@Delia

Niestety to są prawdziwe odpowiedzi.

dzieciol

a ty co dla swoich dzieci ostatnio zrobiłeś?

gil

ehhh, do cudzego gniazda się zagląda, a o swoim się nie myśli

Również były pracownik

Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości, czy powyższa opinia jest prawdziwa, to potwierdzam. Tak, jest prawdziwa. O ile faktycznie oddział w Lublinie i sama p.M. daje możliwość pracy ludziom młodym w księgowości, to jednocześnie pozwala im na samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych bez posiadania doświadczenia w księgowości oraz po kilku wspomnianych już w komentarzu szkoleniach przeprowadzonych przez jedną z koleżanek firmy (które w mojej ocenie również były pełne niezgodności i wątpliwości, a przy okazji, jak na "to nie szkoła" (wg. p.M) przystało, były robione TESTY z wiedzy). Atmosfera w firmie wydaje się w porządku, przynajmniej na początku, do czasu, kiedy któremuś ze współpracowników coś zacznie nie pasować. Do uszu p.M. trafia wiele rzeczy w zawrotnym tempie - począwszy od tego, że ktoś po prostu poszedł się zapytać do kogoś z innego zespołu, po informacje, które raczej nie powinny trafiać do menadżera firmy. Naprawdę trzeba uważać, co mówi się tutaj na głos (nawet w sprawach czysto księgowych). A o składaniu wypowiedzenia można pisać poematy. Zaczynając od zastraszania, po próbę wmówienia pracownikowi, że popełnia błąd, po słodkie słówka, że może to chwila słabości. Jeśli ktokolwiek usłyszy na rozmowie kwalifikacyjnej czy kiedykolwiek, że "czasem warto zrezygnować z trudnego klienta, jeśli sprawia problemy księgowemu", to jest to jedno wielkie kłamstwo. Może taki klient trafi ew. do innego księgowego, ale to potem i tak odbije się na tobie. Problemy są rozwiązywane w ten sposób, że to twoja wina, księgowego. I tak samo w trakcie składania wypowiedzenia: pan/pani nie znajdzie innej pracy, jak takie wypowiedzenie będzie wyglądało w CV, ile pieniędzy firma zainwestowała i straciła, dlaczego, dlaczego i na koniec afera ciągnąca się tygodniami i jak to mógł pracownik złożyć wypowiedzenie. I oczywiście szukanie winnych wszędzie, p.M. i firma całkowicie niewinni xD Przykre, bo krążą opinie, że kiedyś tak nie było. P.M. i jej działania naprawdę zniechęcają do pracy w Cashdirector w Lublinie. Ludzie odchodzą, mniej przychodzi, a jak widać po opiniach, sytuacja w firmie nie ulega poprawie!

alllel

Hmm, 17.04.2020 pozytywna opinia z wychwalaniem firmy (strona nr. 2), a teraz już wylewanie gorzkich żali... Nie wiem czemu się więc dziwić, że człowiek tak niestabilny emocjonalnie wszystko bardzo bierze do siebie. I że jest w szoku, że pracodawca może być niezadowolony jak zmienia się pracę co 10 miesięcy... Bo jest się już przecież specjalistą z takim doświadczeniem :-) tyle, że w zasadzie całe to doświadczenie pochodzi z tej jednej pracy i tej jednej firmie finansową wiedzę się zawdzięcza.

Ktoś
@alllel

Proszę zauważyć jedną rzecz... Większość pozytywnych opinii była zamieszczana przez pracowników z uwagi na dodatkowe benefity za to. Następnie taki komentarz był podbijany przez Managera. Na początku okresu zatrudnienia relacje są dobre. Wszystko zaczyna się zmieniać na gorsze w momencie gdy pracownik chce wyegzekwować ustalenia rozmów z okresu zatrudnienia lub idzie po podwyżkę.

Ktoś
@alllel

Prawda jest taka, że wszystkiego zamieszczone tu pozytywne opinie płynące z działu księgowości były zamieszczone po tym jak Pani(usunięte przez administratora)biecała dni pracy zdalnej w zamian za pozytywną opinię. Bez kosztowo a 3/4 ówczesnych pracowników coś takiego napisało nieukrywając, że piszą to tylko po to żeby mieć dni pracy zdalnej.

Odpowiedź
@alllel

A czy ty masz jakiś dostęp do CV pracowników, że jesteś w stanie określić kto gdzie pracował i jakie doświdaczenie zdobył? Bo ten komenatrz jest naprawde zastanawiający...

alllel
@Odpowiedź

"Przyszedłem jako osoba z zewnątrz, nie pracowałem wcześniej w księgowości więc ucieszyłem się z tego, że będę miał taką możliwość."; "po kilku miesiącach" wystarczy nabyć umiejętność czytania ze zrozumieniem = to jakaś 3 klasa szkoły podstawowej

Odpowiedź
@alllel

Wystarczy spojrzeć na 1 zdanie Kamila na tej stronie, że został wezwany do tablicy jak nie chciał napisać opinii na temat pracy w CashDirector, to chyba świadczy o tym, że komentarze zostają wymuszone przez wiadomo kogo. Pierwsza strona komentarzy nie jest wcale wiarygodna.

ktooooś
@Ktoś

to czemu piszesz negatywne opinie, zamiast zarobić sobie darmowe dni zdalnej?

Lubo

Jakie godziny pracy i czy praca jest zmianowa?

smth
@Lubo

jedna zmiana. godziny elastyczne, przedział wejścia 7-10, a wyjścia 15-18.

odp
@Lubo

Praca jest w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku.

@smth

(usunięte przez administratora) prawda. Dla księgowyvh praca 9-17. Można zacząć wcześniej ale i tak musisz być pod telefonem do 17 bo masz swoich klientów także słabo.

@Lol

Nie wiem czy stałe godziny pracy to taka słaba rzecz

@Lol

Jak dla mnie to akurat dość zrozumiałe

@nick

No ludzie chcą kończyć pracę wcześniej jak o 15 lub 16. Nie wszyscy siedzą wieczorami po pracy :)

jumi
@Lol

ale chyba pod tym telefonem nie musisz siedzieć w biurze tylko już w domu?

@jumi

A no różnie z tym bywa. Fakt ze z domu nie bardzo wyjdę przed 17.

@Lol

17 to jeszcze nie taki wieczór.

@Mittwoch

17 to już późniejsza godzina, w szczególności że z tego biura trzeba jeszcze wrócić.

@Lol

No, to już zależy jak dla kogo

@Lol

Ale to nie ma co dyskutować na ten temat, biorąc pod uwagę, że to już indywidualna sprawa. Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie, a uniwersalnej opinii się z tego nie skatalizuje.

Jak wygląda praca w tej firmie, jak to naprawdę wygląda z tym kursem, czy naprawdę jest to praca warta uwagi?

miły

nie warto - szkoda zdrowia, pieniądze kiepskie, roboty mega dużo, nadgodziny ( po pewnym czasie bez nich nie ma szans się wyrobić) nawet nie można odebrać a co dopiero zapłatę otzymać, mżonki o cudownych warunkach i możliwościach rozwoju, atmosfera do bani - nadęci z przerośniętym ego dookoła, wyssają do szpiku, a jak będziesz chciał więcej kasy to albo dołożą pracy albo na aut z opinią że jesteś mega słaby i się nie nadajesz a oni dali Ci taką szansę (jak nikt na świecie a Ty nie wykorzystałeś nieudaczniku).... nie możesz mieć własnego zdania, (usunięte przez administratora)

Opinia

Roboty jest naprawdę dużo, w okresie księgowym i tak pracujesz w nadgodzinach np w domu ale nikt ci tego nie wypłaci i odbierzesz. Menager robi na początku dobre wrażenie ale jest BARDZO mylne. Niedawno byłam z podwyżka to oczywiście musiałam dobrać klientów

mk

Poszukaj lepiej czegoś innego. Wszystko co zostało napisane to prawda. Nie nauczysz się w tej firmie nic(usunięte przez administratora)Do tego wymagania żeby szybciej, więcej klientów ale oczywiście jak z przepracowania wyjdzie jakiś błąd to Twoja wina, nie firmy bo co to jest 100 klientów. Szkoda nerwów i czasu.

nick

Jest. Zauważ, że większość opinii pochodzi od pracowników, czyli jak logika nakazuje dalej pracują. Czemu?

miło
@nick

to jest proste - pracują do momentu aż znajdą coś innego

@nick

Ponieważ większość boi się zmienić pracę, bo mają kredyty itp? Po drugie rynek pracy w Lublinie jest słaby.

Login
@nick

Raz, że niektórzy nie mogą sobie pozwolić na bycie bez pracy, dwa że doświadczenie do cv się przyda. To nie jest miejsce żeby zostać na dłużej i tak to wszyscy traktują. Praca tymczasowa do znakezienia czegoś lepszego, a znaleźć coś leoszego nie jest trudno.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w CashDirector S.A.?

Lublin

Jest ok , jak w każdej pracy. Zależy czy dogadasz się z ludźmi z którymi współpracujesz. Mamy możliwość pracy zdalnej więc trzeba powiedzieć że jest ok.

@Lublin

Czyli na zdalnej atmosfera ok, ale w pracy w biurze już nie jest ok?

Lbn
@PięknaWieczorowąPorą

Lepiej uważać co się mówi przy "liderach" :)

Co masz na myśli?

Lbn
@PięknaWieczorowąPorą

Po prostu im nie ufaj ;)

@Lbn

Ta odpowiedź niewiele wnosi dla osoby, która jest zainteresowana pracą w CashDirector.

@PięknaWieczorowąPorą

Nazywając rzeczy po imieniu to liderzy donoszą.

ona
@Xyz

Jak oni mogą? Przecież to straszne! Jak każdy będzie robił co mu się tylko podoba to niestety ale nic dobrego z tego nie wyjdzie. Niektórzy nie mają szacunku do przełożonych ani do innych pracowników a tym bardziej do swojej pracy. Mam nadzieję, że pewne osoby same się wyeliminują już niebawem.

@ona

No i widzisz. Chciałaś wyśmiać wpis o donosicielstwie liderów, a tylko pokazałaś ewentualnym kandytom z kim będą pracować i jaka atmosfera panuje w pracy.

Lola

Prawde mówiąc mogłoby być dużo lepiej...

@Lbn

bo się o tym przekonałem

System

System księgowy to (usunięte przez administratora) każdego miesiąca coś nie działa. Dla przyszłych kandydatów zastanówcie się lepiej bo są tylko nerwy i irytacja a klienci do was mają pretensje gdy np nie wgrały sie faktury lub coś nie widac

Niezdowolona

Najgorszy pracodawca z jakim miałam okazję współpracować.

Tak
@Niezdowolona

Potwierdzam nie ma benefitów w tej firmie oczywiście oprócz herbaty i ogólna niesprawiedliwość. Każdy inaczej wynagradzany, aby jak najtanszym kosztem

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w CashDirector S.A.?

ona89

O co dokładnie pytasz?

Wojciech
@ona89

Czy jesteście traktowani jak należy, czy zgłaszane problemy są rozwiązywane? No i czy kierownictwo dba jakoś szczególnie o atmosferę?

Win
@Wojciech

Jasne że tak, jak by miało być inaczej

Wojciech
@Win

Czy dział reklamacji składa się z jednej osoby?

Jak długo trwa proces awansu w CashDirector S.A.?

XYZ

Jakiego awansu? Pół firmy jest conajmniej manegerem nie wiadomo od czego. Nawet jeśli dostaniesz nową nazwę stanowiska obiwiązki masz te same. Ewentualnie dojda Ci nowe obowiązki, ale pieniądze za tym nie pójdą. Na karierę w lubelskim oddziale raczej bym się nie nastawiała.

ML

Jako kontrahent współpracujący z firmą poznałam sporo pracowników z oddziału lubelskiego osobiście. To co mnie uderzyło jako osobę z zewnątrz i przede wszystkim osobę z doświadczeniem zarówno jako pracownik biur rachunkowych jak i pracodawca w tej branży to zadowolenie pracowników z pracy. Wiele rozmów słyszałam zupełnie przypadkiem, ale każdy kogo opinię poznałam bardzo dobrze wyrażał się o pracy w firmie. Zaznaczę, że wielu pracowników pracuje tam od lat, nie są to przypadkowe osoby, które chciały przeczekać parę miesięcy w jakiejś firmie. Anonimowość opinii daje duże pole do popisu szczególnie jeśli mówimy o braku możliwości zweryfikowania prawdziwości napisanych treści, dlatego uważam, że jeśli ktoś zastanawia się nad podjęciem pracy w tej czy innej firmie powinien wziąć poprawkę na ten fakt. Jako pracodawca przekonałam się też, że nie każdy ma predyspozycje do wykonywania danego zawodu, szczególnie jeśli chodzi o stres (nie ukrywajmy-praca z przedsiębiorcami jest pracą wymagającą). Niewątpliwie między pracodawcą a pracownikiem przebiega pewna granica, która może powodować rozżalenie wypowiadających się osób, pamiętajmy jednak, że idziemy do pracy, a nie do przedszkola. Jako osoba z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy w księgowości wiem, że nie ma lepszego miejsca do nauczenia się tej branży niż biuro rachunkowe. A może akurat okazać się Twoim drugim domem, do którego lubisz przychodzić. Ja po urodzeniu dziecka nie miałam powrotu do swojej pracy (inny pracodawca, inne miasto) i ścieżka mojej kariery zawodowej przebiegła w tym temacie dość rozczarowująco. Osobom, które to czytają.. życzę szerszego spojrzenia na świat i wzięcie poprawek na rzeczy, które nigdy nie będą napisane, ponieważ nie ma jak ubrać ich w słowa. Co człowiek, to historia, natomiast podejmowanie decyzji o swoim życiu zawodowym na podstawie anonimów jest nadal ruletką. Doświadczenie pokazuje mi, że jak ktoś chce to może zdobyć każdy szczyt, nawet jeśli droga będzie trudna. Nie bójmy się podejmować tego wysiłku.

TF
@ML

Ciekawe pod czyją sugestię jest ten komentarz :) Piękny, wydumany tekst, niczym liryczny utwór :) Zero wspólnego z rzeczywistością, bo kontrahent współpracujący z firmą nie siedzi w firmie z pracownikami a wszyscy muszą być mili dla osób z zewnątrz i sprawiać pozory, jak to nie jesteśmy wspaniali i wszystko jest super ;) Brudów początkujących od najniższych poziomów taka osoba NIGDY nie będzie miała możliwości poznać.

@Ktoś

Byłam wtedy na szkoleniu na którym była też Pani M. Więc nie ona to pisała.

Świeżak

Pracuje od 5 tygodni w firmie. Po takim czasie mogę coś powiedzieć. W żadnej innej pracy nikt nie poświęcił mi tyle uwagi . Nie wiem jak było wcześniej ale na obecną chwilę jestem bardzo zadowolony i mogę firmę polecić. Powiem szczerze że bałem się przyjść do pracy po tych komentarzach. Na szczęście okazały się one kłamliwe lub sytuacja w firmie się zmieniła o 360 stopni. W poprzedniej pracy też był ból hejterów na forum a w rzeczywistości sytuacja była zupełnie inna. Pozdrawiam zespół nr 4 ;)

Ehhhh
@Świeżak

Dobrze rozumiemy kolego, że pisałeś ten komenatrz pod przymusem. Fajnie to przemyciłeś, bo zmiana o 360 stopni to żadna zmiana :)

@Ehhhh

Nie musi być kłamliwy. Serio po 5 tygodniach pracy sama byłam zadowolona. Mało klientów. Faktycznie ludzie bardoz pomocni. O wielu rzeczach po prostu się nie wie, wielu jeszcze nie doświadczyło. Ale po 3M? Proponuję poczekać z wyrobieniem opinii u Świeżaka, aż pójdzie po podwyżkę i poczeka, aż skończy się sezon urlopowy. MNiej osób w biurze = spokojniej

@Swiezak

Rozumiem ze jak jest mało Klientów jest Ok a jak mamy już więcej to jest zle ? W poprzedniej firmie tez prywatnej przez 3 lat nie widziałem niestety podwyżki. Jedyne podwyżki tutaj to chyba przy awansie na lidera. Powiem Ci tak ogólnie nie ma co narzekać firma jak każda inna. Fajnie ze impreza się udała :) Jak z kolei lubie gdy jest więcej osób w biurze fajniej się pracuje i jest z kim pogadać albo pograć w gry planszowe :))))

@@Swiezak

Większych głupot dawno tutaj nie było. Co teraz dają za napisanie pozytywnej opinii ? Znowu 3 dni pracy zdalnej ? Ha ha Ta firma nie szanuje pracowników, nigdy ich nie szanowała. Przykro mi, że pracowałeś/pracowałaś w równie słabej firmie jak ta. Tutaj jedynie zostaje się dla ludzi, bo atmosfera jest super. Niestety, ale wynagrodzenie nie idzie w parze z zakresem obowiązków. W dodatku ciągłe mydlenie oczu oraz niespełniające się obietnice od ,,sami wiemy kogo" powodują, że odchodzą dobrzy pracownicy, którzy cenią swoją wiedzę oraz czas.

Seniorita

Jak osobiście dziękuje firmie ze mogłam sie az tak rozwinąć . Inne firmy nie daja takich możliwości rozwoju. Myśle ze ból na tym „forum” polega na tym ze wiele osób zmieniło prace i okazało sie ze trafili gorzej . Bo nigdzie nie jest kolorowo . Ja po waszych kłamstwach bałam sie pójść do wspomnianej Pani M złożyć wypowiedzenie . Zmieniałam miejsce zamieszkania . Okazało sie ze dostałam ogromne podziękowania za wkład i prace. A Kamil to ten co ma pseudonim L4 o którym mówiliście ?

Zostaw merytoryczną opinię o CashDirector S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w CashDirector S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CashDirector S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CashDirector S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CashDirector S.A.