Opinie o CashDirector S.A. w Lublin ul. Rusałka 17

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CashDirector S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CashDirector S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CashDirector S.A. w Lublin ul. Rusałka 17

Sprzedaż

Trwa rekrutacja do działu sprzedaży- powiem tak, jeżeli nie jesteś w ostateczności i musisz się zaczepić gdziekolwiek nie aplikuj. Kiedyś było na prawdę fajnie każdy robił to co miał zrobić, robiliśmy założone plany, atmosfera była super czuło się, że jest się kimś więcej dla tej firmy niż tylko kolejnym nic nie znaczącym pracownikiem. Po kolejnych audytach i zatrudnianiu co raz to nowych "ekspertów" zrobił się z tego typowy (usunięte przez administratora) Nic nie działa jak powinno ale zarządzający mają to totalnie gdzieś, zmieniają skrypty licząc że to coś poprawi a wynik jest co raz gorszy bo nikt tu już nie chce pracować. Traktuje się nas jak dzieci, najlepsi i najdłużej pracujący dostają praktycznie najniższą krajową plus śmieszną premię a firma się chwali jak to inwestuje w pracowników.

Winona

Można pracować zdalnie czy tylko stacjonarnie?

@zielony

Chyba po prostu jakis dodatek za konkretne stanowisko jesli sie nie myle.

Milka

Mogę liczyć na otrzymanie umowy o pracę? Ewentualnie jest najpierw jakiś okres próbny?

Rafka
@Rafka

Znaczy się trzy miesiące

Zadowolony

Skończyłem właśnie swoje praktyki tutaj i chciałem tylko powiedzieć że miejsca dla osób bez doświadczenia żeby się czegoś nauczyć jest świetne. Naprawdę fajne podejście do studentów. Mam nadzieję, że uda mi się nawiązać dalsza współpracę.

fon
@Milka

mnie natomiast interesuje po jakim czasie mozna liczyc na przejscie na czas nieokreslony?

Poszukują specjaliste ds biznesowych. Piszą o elastycznym czasie pracy. W jakich godzinach najczęściej ona się odbywa ? Okres próbny to trzy miesiące? Zastanawiam mnie tez ile firma dopłaca do dodatkowych kursów.

Kinder

Mogę się dopytać gdzie szukasz tych ogłoszeń? Bo ja żadnych aktywnych do nich znaleźc nie mogę...?

Sangria
@Kinder

Też nie do końca wiem gdzie dokładnie rekrutują nowych pracowników, może ewentualnie na stronę ich wejdź i w ten sposób lepiej się odnajdziesz.

Wiosenna burza

Pewnie 3 miesiące, ja tyle właśnie miałam. Oczywiście na umowie o pracę.

@Kinder

Np na pracuj wstawiają oferty, ale i tak wystarczy w przeglądarkę wpisać i ci wyskoczą od razu.

@Wiosenna burza

potwierdzam trzeba szukać po prostu no i przeglądać sobie bieżące ogłoszenie, od siebie polecam właśnie pracuj

Miód

Jak zaczynałem kiedyś pracę to miałem 3msc z tego co dobrze pamiętam

Nassa

Na ile nastepna umowe z reguly proponuja u was?

Nassa
@Nassa

Okreslony czy juz nieokreslony od razu potem?

universe
@Nassa

jakoś plus minus po 2 latach można przejść na nieokreślony z tego co sie orientuje

supp

raczej tak, w sensie jak jesteś w porządku człowiekiem i ogarniasz swoje to przedłużają bez problemu

Klawiszon
@supp

Można jak coś poprosić o inną umowę niż umowa o pracę?

Ior
@Klawiszon

Podbijam, da się z nimi dogadać? I nawet nie tylko o rodzaj umowy, ale też np wymiar czasu pracy?

Deon
@Klawiszon

Po co ci inna umowa niż uop?

rah

sporadycznie dają b2b lub zlecenie więc warto próbować się dogadać

Bas

Nie no to by było dziwne jakby była taka selekcja że na tym stanowisku tylko uop na tym tylko b2b a na tym tylko zlecenie XD

buzia
@Bas

czemu, w sumie logicznie brzmi jakby sie tak zastanowic

delula
@Deon

skąd takie pytania w ogóle, widocznie woli inną i koniec kropka

@rah

Czyli z umową o pracę na 100% żadnego kłopotu nie będzie?

Aksja
@Milka

Tak, raczej umowę o pracę oferują :)

Trop
@Aksja

Powiesz może jak to tutaj wygląda z atmosferą, dobrze się tutaj pracuje? Zależy mi na stabilnym środowisku pracy

Trop
@Aksja

Ewentualnie jeśli wspomnisz też o godzinach pracy to będzie świetnie

Ognik
@Trop

Jak dla mnie atmosfera jest w porządku i jeśli się nad tym zastanawiasz to nie ma z tym tutaj problemu, spokojnie.

Ognik
@Trop

Co do godzin pracy to jedna zmiana, w zależności. Zaczynasz między 7 a 10 :)

@Ognik

praca zdalna czy stacjonarna? od poniedziałku do piatku?

@Ognik

chciałem się też dopytać czy wsytepują nadgodziny?

@Randewu

tak, od poniedziałku do piatku godziny pracy w zasadzie elastyczne

@kukar

Jest opcja pracować np. w weekend też a wtedy w tygodniu mieć wolny? Pytam, bo czasami mam w tygodniu zajęcia i nie wiem, czy by tu się dało dogadać. A no i jest opcja 100% dostać zdalnej pracy, czy tylko hybrydowo?

ona89

Zdalna tylko na b2b i dla doświadczonych księgowych.

kiwak
@ona89

czyli jest to zależne od tych dwóch czynników zawsze?

kiwak

każdemu mogą zaproponować b2b czy raczej to też zależy od twojego doświadcznia?

kirku
@kiwak

zależy od stanowiska i tego jak się dogadasz odnośnie współpracy

kirku
@kiwak

no i oczywiście żeby dostać b2b to własną działalnośc musizz miec

Igrek
@kirku

ale mnie akurat nie interesuje B2B, umowa o pracę jest zadowalająca zawsze. Jak tutaj wyglądają benefity? Bo pewnie tylko w taki sposób przysługują :D

@Igrek

no na b2b raczej benefitów nie ma zresztą potem i tak musiałbyś je rozliczac jako dochód

@Igrek

jeśli chodzi o płacowe to premie za wynik i dodatki funkcyjne

@Igrek

z pozapłaowych masz multisport, pakiet medyczny i bony świąteczne

lydia

slyszalam ze jest tez medicover np ale chyba dla pracownika to raczej bez roznicy dopoki specjalisci sa tu i tu dostepni

Wiesz kto
@Milka

Jak najbardziej mamy opcje zatrudnienia na umowie o pracę. Do którego działu chciałabyś złożyć cv?

Likor
@Wiesz kto

od razu jakbyś też o tym uopie powiedział jak szybko da się na nieokreslony go ogarnąć byłbym wdzięczny

Likor
@Wiesz kto

usunął się mój pierwszy wpis ale ogólnie pytałem o stanowisko młodszego księgowego

sanko.s
@Likor

na 100% umowy o pracę dają wszystkim?

Kinder
@sanko.s

czytałem tutaj na forum w kilku wątkach że tak, dają głównie uopa :)

Sangria

Pamiętam, że szukając pracy na pracuj ogłoszenie znalazłam.

@sanko.s

Jeśli w ogłoszeniu nie piszą o innej umowie to zakładaj uopa.

@sanko.s

pracuję już jakiś czas i zawsze miałem umowę o pracę, nie kojarzę też żeby ktoś ze znajomych miał coś innego

puszek okruszek

wpisz sobie nazwę firmy i dopisz po prostu praca czy tam oferty pracy, na pracuj są i na jakis portalach pod tym też się coś znajdzie

simsy
@puszek okruszek

a jest jakas roznica w tym przez jakie strony sie aplikuje?

Vrus
@puszek okruszek

Skąd mam wiedzieć czy otworzyli już moje zgłoszenie?

kain
@Vrus

jak wysylasz przez niektore portale, to tam jest napisane czy pracodawca otwrzyl zgloszenie - chyba na olx tak jest z tego co pamietam

luty

a do ciebie po jakim czasie sie odezwali?

canal
@luty

z tego co wiem to do wszystkich sie odzywaja po tygodniu, max po dwoch

Lilka
@puszek okruszek

a na jak długo otrzymuje się tę umowę o pracę? po jakim czasie można spodziewać się uop na czas nieokreślony? :p daj znać, jeśli możesz, bo szukam czegoś stabilnego.

lampa
@Lilka

jest umowa o prace, po około 2/3 latach można przejść na nieokreślony

ryku
@lampa

a na tego uopa najpierw okres próbny?

frymun

nigdy z żadnego nie korzystaliście? to aż ciężkie do uwierzenia szczerze

Bajla

Ja zawsze do tej pory patrzyłam jak mi bardzo zależało i na pracy i na czasie żeby ją dostać, fajna opcja moim zdaniem

Deon
@luty

Do mnie dzwonili po jakiś dwóch tygodniach z tego co pamiętam, może troszkę ponad

sowa
@Deon

do mnie rowniez po podobnym czasie sie odezwali :)

sowa Nowy wpis
@ryku

oczywiście, na uop zawsze okres próbny najpierw

@sowa

Trwa tyle ile w większości miejsc?

@Rafka

Znaczy się trzy miesiące

No na pracuju nic nie mają, natomiast na swojej stronie - tak. Ktoś tutaj jest zorientowany na ile trudne są do osiągnięcia plany jako koordynator projektu OSCBR? Widzę, że @Pracodawca stawia raczej na miękkie kompetencje, niż na wykształcenie czy papiery. To mi się podoba.

Klawiszon

Przecież i tak zgłaszasz się tam gdzie jest wstawione ogłoszenie więc chyba bez różnicy :-)

Ior

Ile czasu im zajmuje zazwyczaj odpowiedź jeśli są zainteresowani kandydatem?

carpool

jeśli jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej z nimi to jasne, że dostaniesz odpowiedź zwrotną

Malone

Wysyłają jeśli znajdą innego kandydata

barb

z tego co wiem to z kazdym sie po rozmowie kontaktują niezależnie od decyzji

Sicario
@Malone

Ale to drogą majlową się pewnie kontaktują nie?

kapior
@Sicario

nie no telefonicznie jest początek rekrutacji...?

Bezek

Chodzilo raczej o kontakt juz po rozmowie ale i tak to bez roznicy jest. Odpowiedz trzeba dostac tak czy inaczej.

@kapior

Dlugo im to zajmuje? To akurat bardzo ciekawy temat ile trzeba czekac.

rin
@Bezek

już po całej rekrutacji czekałam na decyzję około 2 tygodni

delula
@rin

to sporo, ja czekalam niecały tydzien

Nie wiem jak wygląda to w innych działach, ale praca w zespole sprzedaży dzięki Sylwii Białek, Marcinowi i Grzegorzowi to sama przyjemność. Aż chce się przychodzić do pracy. Odkąd jest Sylwia czuje się doceniana, wspierana i to też przekłada się na lepszy wynik. Nie jest to typ menagera, którego interesuje tylko wynik a poza tym to radź sobie sam. Jest dostępna dla zespołu nawet poza godzinami swojej pracy, zna się na tym co robi, jest kreatywna, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Gdyby tylko tacy menagerowie byli w tej firmie byłoby cudownie.

...
@:)

wszystko zależy od menagera w zespole zdalnym nie jest tak fajnie.

@PZ
@...

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CashDirector S.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Winona

Można pracować zdalnie czy tylko stacjonarnie?

@Winona

I czy godziny pracy są elastyczne?

walker
@Winona

no piszą że home office możliwy więc chyba jakaś hybryda, nie?

lula
@walker

pewnie zależy czy ogarniasz i jesteś samodzielny, tak mi się wydaje

lula
@walker

zawsze zresztą możesz dopytać po jakim czasie ewentualnie można iść na zdalne, mi tam to jakoś nie jest potrzebne ;)

Otyl
@Winona

Mnie bardziej interesuje, czy np. firma do tych zdalny udostępnia jakiś swój sprzęt czy we własnym zakresie trzeba go ogarniać?

bielik
@Otyl

tez sie chetnie dowiem, bo wiadomo ze sprzet swoj mam i daloby rade bo juz nawet teraz sobie zdalnie pracowalem ale moze daja cos na tzw wypozyczenie

@bielik

wiesz co no nic o tym nie piszą w ogłoszeniach więc bym się nie nastawiał, że coś dają... może jak juz byś tam trochę pracował i zgłosisz ze potrzebujesz lepszy sprzęt, ale tak na początek to wątpie :/

@bielik

A orientowaliście się może coś w konteksćie szkoleń? Bo w ogloszeniach bardzo promuja kompleksowe szkolenia ale żadnych szczegolow nie ma podanych :/

@Sametryk

jest duża ilość szkoleń czy po prostu form przyuczenia dla nowych pracowników bez doświadczenia albo z niewielkim więc super opcja na start kariery :)

pikachu
@galdeon

nawet takiemu świeżakowi od początku dadzą umowę o pracę wtedy?

pikachu
@pikachu

czy po okresie probnym to przedlużają umowy najczesciej jak sie ktos sprawdzi?

Kolec
@pikachu

z dostaniem umowy o prace nie ma problemu bo to standard w firmie

Kolec
@pikachu

raczej jak dotrwasz do konca probnego to przedłuzą to tez w ich interesie jakby nie patrzec

Wakum
@Kolec

widzę że przedłużają umowy ale mi chodzi o wieloletnią współpracę, jak myślicie?

@Kolec

jak wygląda kwestia z innymi umowami czy tylko uopa dają?

macie tu okres próbny?

pistacja
@Randewu

mysle ze glownie umowa o prace, ale chyba zdarzaja sie tez inne formy zatrudnienia

Umibozu

jak wygląda tutaj ten okres próbny? ktoś ci pokazuje co i jak i to takie typowe wdrożenie?

@Randewu

standardowo jest uop ale w sumie jest to kwestia do dogadania znam ludzi co robią na b2b albo zleceniu bo im tak bardziej pasowało

@Umibozu

na początku zawsze przez jakiś czas masz kogoś kto bardziej lub mniej wdraża cię w tajniki fachu xd

@pistacja

inne tzn które?

@kukar

dobrze już widzę, czyli zlecenie też możliwe jeśli ktoś potrzebuje

@kukar

bezpośrednio po studiach można się tu dostać?

@hobbit

czy firma preferuje osoby z doświadczeniem

@pistacja

przeczytalam gdzies wyzej ze takie b2b tez jest mozliwoscia ale raczej glownie uopy

Kefir
@hobbit

z tego co widzę to ofert za bardzo nie ma teraz to może warto do nich napisać czy szukają w ogóle kogoś

mondi
@Kefir

Trzeba wziac pod uwage, ze firmy nie prowadza zazwyczaj rekrutacji 365 dni w roku..

kelet
@Kefir

pisac zawsze możesz ale niedawno coś na pracuj wrzucali, może się jeszcze jakieś ogłoszenie ostało :)

sanko.s

zdarzały się już takie integracje u was?

tydzień
@sanko.s

podpinam sie do pytania jest w ogóle przestrzen zeby sie jako lepiej poznac zintegrowac ze wspolpracownikami?

plamka
@tydzień

ogólnie o atmosferze nikt nic nie pisał, może ktoś to nadrobić? jak się ze sobą dogadujecie?

plamka
@plamka

czy przeważa u was jakaś grupa wiekowa jeśli chodzi o pracowników?

kozioł
@pikachu

jeśli sie sprawdzasz i tobie też praca odpowiada to czemu mieliby nie przedłużyć, ja sie nie spotkałem z takim traktowaniem żeby dobremu pracownikowi nie przedłużali więc na spokojnie

bardzo miła odpowiedź

to przy okazji jest już jakieś potwierdzenie jeśli chodzi o tą atmosferę co ktoś wyżej pytał, że raczej jest w porządku

sad brzoskwiniowy
@plamka

ogólnie to ja wychodzę z założenia, że taka różnorodność wiekowa jest bardzo na plus, bo każdy ma inne doświadczenia inne poglądy i dzięki temu każda osoba wnosi coś indywidualnego i ciekawego tym samym

boniek
@sad brzoskwiniowy

dokladnie, nie ma nudy. pozatym starsze osoby zazwyczaj maja wiekszy staz, doswiadczenie, mozna sie od nich wiele nauczyc

Masia
@boniek

Wiadomo, że czasami jakaś tam różnica pokoleniowa jest zauważalna, ale ja też nie narzekam i doceniam jak są jakieś cenne wskazówki od koleżanek z dłuższym stażem.

owoce kandyzowane
@hobbit

aktualizując tę kwestię podłączam się do pytania, jak to tutaj wygląda? Bo zastanawiam się nad aplikacją, ale właśnie krucho z doświadczeniem

@Masia

No ja tez myślę, ze najlepiej pracuje się w zróżnicowanym środowisku jeśli chodzi o wiek. Sporo tu pytań padło, ale nikt nie był ciekawy o dziwo zarobków i jak rozwój wyglada w firmie:) Napiszesz w tych tematach coś więcej? Firma ma rynkowe stawki? Da się awansować, ustalają indywidualnie ścieżkę kariery np?

wOw

pozatym na pewno stawka rozni sie ze względu na chociażby dlugosc stażu, doświadczenie, stanowisko...

spalony tost

ale tak biorąc średnią krajową jest tutaj okej? nie pytam dokładnie tylko czy idzie jakoś tak w miarę dobrze przeżyć miesiąc?

blady bielik
@spalony tost

pewnie zależy jaki styl życia prowadzisz, mnie się udaje i to nawet z korzyścią

qwerty
@wOw

No a właśnie ciekawi mnie czy wraz z czasem i stażem pracy można liczyć na wyższą stawkę czy to raczej jest stale w firmie ? Czy biorą księgowych bez doświadczenia czy raczej szukają kogoś kto chociaż rok przepracował ?

Kormoran
@blady bielik

orientujesz się czy sa może jakieś dodatki do pensji?albo czy można tutaj wyrabiać jakieś nadprogramowe godziny

kandydat
@Kormoran

ja slyszalam tylko o mozliwosci wyrobienia premii, nie wiem nic o nadgodzinach

Teflon
@Kormoran

Bo nadgodziny raczej się nie zdarzają.

porov
@Teflon

hej, a jakich klientów ogarniacie? możecie coś podrzucić?

Kocurek
@kandydat

wiesz może jakie tutaj są rodzaje tych premii?

obx
@Kocurek

są premie za przychodowość, czyli za wynik

obx
@qwerty

to na pewno w ogloszeniu masz gdzies napisane jakiego doswiadczenia wymagają

Napoleon
@obx

Ja nie znalazłam aktualnej oferty, ale na podstawie jakiejś starszej mogę potwierdzić, że o wszystkich wymaganiach tam pisali.

@obx

Wiesz może ile procent od podstawy jest dodatkowych pieniędzy? Oczywiście jak się wyrobi normę. To zależy indywidualnie od pracownika czy na premie pracuje cały zespół?

Czwartek

Macie tutaj jeszcze jakieś premie? Albo dodatki pieniężne?

matka
@Czwartek

premie za wynik (za przychodowość) i dodatki funkcyjne

zielony
@matka

mógłby ktoś wyjaśnić czym są dodatki funkcyjne, bo ja zielony w temacie?

@zielony

Chyba po prostu jakis dodatek za konkretne stanowisko jesli sie nie myle.

Marmolada

cześć, zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko związane z księgowością, mam doświadczenie w tej dziedzinie jednak zastanawiam się wymagana jest również znajomość języka angielskiego?

Marmolada
@Marmolada

jeśli tak to czy fima ewentualnie organizuje jakieś szkolenia językowe? albo dopłaca do kursów?

Kartezjusz
@Marmolada

hmm nie wiem czy jest jakos specjalnie wymagana bo w sumie wszystko mozesz sobie ogarniac na biezaco ale raczej nie zaszkodziloby ci znac podstawy angielskiego XD

Tarkov

z kim ty tak w pracy po angielsku sobie żartujesz? oj chyba trzeba będzie się temu przyjrzeć xd suchary mogą zagrozić nam wszystkim

Tarkov
@Kartezjusz

wszystko w ogłoszeniach powinno byc opisane przecież, tam najlepiej się tymi wytycznymi kierowac

jakby ktoś jeszcze mógł powiedzieć jak to wygląda na co dzień tak realnie to będę wdzięczna

biff

między 7 a 10 zazwyczaj

odklejony
@biff

Można sobie wybrać? i wtedy np od 7 do 15 albo np od 9 do 17? tak to działa?

wirtual
@odklejony

Podbijam pytanie serio jest taka elastyczność godzinowa?

doris
@wirtual

tak, możesz zacząć prace - tak jak ktoś wyżej pisał, między 7 a 10 i przepracować odpowiednio 8 h

ryku
@doris

to są płynne godziny z czy jednak z góry ustala się stały przedział?

Miód
@ryku

Ale w sensie pytasz czy sobie można zmieniać z dnia na dzień czy czy się ustala na początku pracy że np codziennie pracujesz od 10?

Chętnie dowiem się o widełki wynagrodzenia managera ds. rozwoju działu pełnej księgowości (praca na Rusałce). Ile zespołów i o jakiej liczebności ma w zarządzie manager? Jakiej klasy są oferowane narzędzia służbowe? Dziękuję.

Ewela

Mi akurat zależy na pracy zdalnej, a tu piszecie że tylko ci na b2b i doświadczeni mają taką opcję. Znalazłam za to ofertę dla doradcy klienta biznesowego i tam już obiecują pracę na home office + 1 dzień w miesiącu z biura. Pytanie tylko jakie jest wynagrodzenie na takim stanowisku? Infolinia czynna 7 - 21, więc jest to praca zmianowa, za najniższą bym chyba spasowała. Praca jest bardzo stresująca czy klienci raczej chętnie biorą usługi?

Kaluka
@Ewela

Chcesz pracować na b2b i piszesz o najniższej? chyba czegoś nie rozumiem xd

pppp
@Ewela

Doradca klienta biznesowego to jest sprzedaż a wersja zdalna to dzwonienie rezygnacji. Także powodzenia.

pppp
@pppp

a wynagrodzenie jak na sprzedaż jest słabe a odkąd zostali zatrudnieni nowi dyrektorzy to jest jeszcze gorsze. Podstawa to najniższa krajowa, a premii Ci naobiecują a potem połowa klientów Ci odpadnie bo a) nie mamy księgowej która będzie chciała klienta obsługiwać b) klient zrezygnuje po pierwszej styczności z genialnym systemem c) nie będziesz miała czasu żeby wydzwaniać do już pozyskanych klientów bo masz ciągle dzwonić nowe kontakty z przerwą (na którą musisz się odkliknać) na napisanie maila. Szkoda nerwów.

Wiesz kto
@pppp

Absolutnie się nie zgodzę, wszystko zależy od stażu pracy. Trzeba od czegoś zacząć

^⁠_⁠^
@Wiesz kto

Popieram w stu procentach @wiesz kto, @pppp jest negatywnie nastawiona do pracy, gdzie nabyła dobrych umiejętności i zarobiła dobre pieniądze. Poza tym grafik ustawić można sobie pod siebie i kierownictwo nigdy nie robiło problemu aby pogodzić naukę z pracą. Powodzenia @pppp z takich nastawieniem w innej robocie

Jan

Dobry wieczór, W firmie Cashdirector pracuje od dluższego czasu. Obecnie pracuje w dziale sprzedaży. Mówiąc bardzo konkretnie, jestem bardzo zadowolony z doświadczenia jakiego tutaj nabyłem. Zmiany, które ostatnio nastąpiły, z początku wydawały się nie do ,, przegryzienia,, natomiast po czasie system na jakim pracujemy jest mega w porządku. Kierownictwo wymagające, natomiast ludzko podchodzące do człowieka, dyrektor podobnie. Zmienił się system prowizyjny, ponieważ został wprowadzony od niedawna i widzę to na duży Plus, kupę kasy można tu wyciągnąć, dowodem była moja wypłata ???? Podsumowując dostajesz podstawę , a premie są wysokie, plus możliwość rozwoju i wiedzy z podstaw księgowości oraz zakładania działalności gospodarczej. Praca wymagająca, natomiast mega się opłaca, ponieważ zyskujesz dodatkowo po czasie ,umiejętności sprzedażowe oraz bardzo dobre wynagrodzenie.Polecam w stu procentach. ????

Drodzy, próbuje ustalić, czy 4 200–6 000 zł brutto to podstawa specjalisty ds. sprzedaży? Jak się pracuje, to prawda, że są same ciepłe calle?

Kobe

Cześć, widziałem ofertę na specjalistę ds sprzedaży. Jak wyglądają te godziny pracy, sam wybierasz o której zaczynasz?

Kobe
@Kobe

To jest chyba jakaś nowa oferta? Praca hybrydowa jest dostępna od początku?

wurek
@Kobe

zarówno grafik jak i godziny pracy są elastycznie, zazwyczaj robi się między 7 a 18 jak komu pasuje

wurek
@Kobe

na księgowości tylko w teorii i tak pod telefonem do 17 musisz być więc to taki haczyk

bivak
@Kobe

Ja też widziałem ogłoszenie na to stanowisko, tyle że z wczoraj więc ciekawe czy to jest to samo czy już na nowo wstawili następne.

bivak
@bivak

I bez doświadczenia chyba nawet jest szansa się dostać z tego co tam można wyczytać.

Talik
@bivak

Jak wtedy wygląda ten początek w firmie? Są jakieś szkolenia?

Nakat
@Talik

skoro bez doświadczenia oferują pracę to napewno muszą cię jakoś przeszkolić z tego co będziesz robić, nie wyobrażam sobie innego sposobu zaczęcia pracy

Pracowałam tu niedawno i zdecydowanie nie polecam, na początku przy rekrutacji mówili inaczej a rzeczywistość okazała się zupełnie inna.Aplikowala duża cześć osób na referenta ds administracji a okazało się ze jest to cc żenada totalna, pracownicy traktowani są jak dzieci nawet z dłuższym stażem i podobno na podstawie zarabiają najniższa krajowa co pokazuje brak szacunku do tych osób którzy pozyskali bardzo wielu klientów dla firmy, zamiast przyciągnąć pracownika do siebie to go odpychają i zamiast pokazać ze inwestują w pracownika to tylko duzo mówią a mało robią, myślą ze jak będą gadać po menagersku to pracownicy uwierzą we wszystko No i zmieniają premie zamiast zostawić tak jak było No ale po co przecież lepiej wycisnąć z kogoś 7 poty a zapłacić mniej i nic nie dodać do podstawy a jak przyszłam tu i usłyszałam ze starsi stażem pracownicy sprzedaży nie maja wyższej podstawy poza najniższa krajowa to się załamałam, ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

Domi

Widełki podane na stanowisko specjalisty do spraw sprzedaży to 4 200–6 000 zł. Ktoś mnię oświeci, ile tak realnie na start wpada? Jak oceniacie pracę na "ciepłej" linii? Dostatecznie szkołą, czy bazuje się na własnym doświadczeniu z poprzednich prac?

Umibozu

Jak tutaj wygląda praca na helpdesku? Pracujecie stacjonarnie?

@Umibozu

Czy jeśli pracujecie stacjonarnie to po czasie wdrożenia jest możliwa hybryda?

@Umibozu

dla ksiegowych jest mozliwosc hybrydy np ale pisali ze glownie dla osob z doswiadczeniem lub na b2b, byc moze tu jest podobnie kto wie

@lydia

cześć, gdzie znajdę aktualne ogłoszenie na helpdesk? bo nie widzę na pracuj pl

@lydia

Tutaj na helpdesku macie "typowy" helpdesk związany ze zdalną obsługą klienta czy jednak to jest pomoc na biurze?

@lydia

Ktoś przybliży również jakie są wymagania tam?

ogłoszenia
@Roma

w ofertach masz wymagania rozpisane dokładnie :)

soda
@ogłoszenia

tu chyba właśnie chodzi o to, że nie ma takiej oferty a ktoś takim stanowiskiem jest zainteresowany i tyle

soda
@ogłoszenia

narzędzia pracy jeśli dobrze rozumiem na sto procent zapewnia firma, tak czy nie?

Cóż, pensja na stanowisku Młodszy specjalista ds. finansowania firm zaczyna się od minimalnej krajowej, a o premiach nie ma.precyzyjnych informacji na tyle, by wiedzieć, czy są gwarantowane co miesiąc. Najniższa mnie nie satysfakcjonuje, więc chce poprosić o weryfikację, ile realnie się zarabia na tym stanowisku?

Sprzedaż

Czy ktoś z Państwa pracował na help desku? W wynagrodzeniu jest zaznaczone od 3600 brutto, czyli najniższa. Jak to w praktyce wygląda, bo poniżej wspominają o podstawie+premii? Ogłoszenie fajne, ale za najniższą, to nie idzie wyżyć :/ Czy może w rzeczywistości nie jest tak źle, skoro są takie pozytywne komentarze?

Zadowolony

Inez
@Zadowolony

Koniecznie daj znać, czy się udało!:) Napiszesz coś więcej o tych praktykach? Zakładam, że był raczej bezpłatne? Ile trwały?

mrożu

właśnie też teraz będę szukać praktyk w tym roku i może akurat tutaj się zakręcę, kontaktowałeś się jakoś z nimi bezpośrednio?

@mrożu

Ja miałem o tyle dobrze, że po prostu moja uczelnia współpracuje z firmą, więc było o tyle łatwiej, że nie musiałem sobie ich łatwić na własną rękę.

@Inez

To nie były moje pierwsze praktyki, bo rok temu byłem chwilę w innej firmie i nie spotkałem się jeszcze, żeby praktyki były odpłatne - raczej staże są odpłatne prędzej.

@Inez

A odpowiadając na kolejne pytanie czy coś więcej hmm, osobiście mogę polecić praktyki tutaj, bo to ile się nauczyłem mnie naprawdę zaskoczyło chociaż trwały jedynie kilka miesięcy. Mój opiekun był bardzo pomocny i widać było, że po prostu chciał żebym coś wyniósł z tego czasu tam :)

@mrożu

Jeśli masz opcję odbycia tu praktyk to ci z czystym sumieniem mogę polecić, szczególnie jeśli jesteś na jakimś ekonomicznym kierunku.

wood
@praktyki

a jak jest tutaj ze stażem, da się jakoś załapać? bo w sumie piszecie tylko o praktykach albo czegoś nie wyłapałem

blubum
@wood

tak staz tez jest jesli cie to interesuje

blubum
@wood

to chyba glowna przewaga firmy ze wlasnie te praktyki i staze tak promuja

@blubum

a wiecie może coś na temat szkoleń na początku pracy? Niekoniecznie jako stażysta nawet?

Krysia
@blubum

Ile trwa taki staż? Robi się go na pełen etat, czy jest jakiś inny wymiar godzin? Wiesz może, czy proponują dużej części stażystów/praktykantów późniejszą współpracę, czy raczej po stażu dziękują? :) Dużo w firmie jest stażystów/praktykantów? Jak to się mówi, w grupie raźniej ;)

fon

Prośba

Hej, może ktoś uchylić rąbka tajemnicy jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna? Jakie etapy i przede wszystkim czy ciężka była?

Tomry
@Prośba

Wysyłasz cv, potem masz test stacjonarnie, a następnie rozmowę w siedzibie firmy i czekasz na odpowiedź jak poszło

Tomry
@Prośba

No wiesz co, jeśli chodzi o wrażenia to stresu trochę było bo jednak masz ten test, a to zawsze spina człowieka, ale z drugiej strony jak już ci to pójdzie i poczujesz się pewniej to okazuje się, że strach ma wielkie oczy. Koniec końców praca jak praca i rozmowa jak ich wiele :)

Rower
@Tomry

I czy długo czekałeś na kontakt po wysłaniu cv?

Krzych
@Tomry

No tak ale test bardzo trudny czy do przejścia? Ty na rozmowie dowiedziałeś się coś o warunkach no i czy dostałeś już pozytywny feedback? Jak tak to chętnie się dowiem ja ci się pracuje.

Holistyka
@Krzych

Ja na przykład uważam, że rozmowa była przyjemna i prosta :) Wszystko w miłej atmosferze i dosyć dobrze mi się rozmawiało, a nie ukrywam, że byłam zestresowana jak diabli wcześniej. Najfajnieszą sprawą chyba był fakt, że można dogadać się w kwestii umowy

Ewryton
@Krzych

feedback dostalem jakoś tydzień po? chociaż nie wiem czy to norma jest, no i powiedzieli że wsyzstko spoko i chca mnie przyjac

Roztocz
@Ewryton

Skoro byli pewni co do zatrudnienia to nie dziwię się, że dosyć szybko. Ja miałem podobnie i sobie chwalę :)

Roztocz
@Holistyka

i też uważam, że spoko prowadzą tutaj rozmowy rekrutacyjne, warto się zakręcić

@Roztocz

Hej ogolnie to nie duzo komenatzry od pracownikow iwdze glownie kandydacie, a moglbys sie wypowiedziec jako wlsnie pracownik o atmosferze w firmie? jak ludzie jak pracodawca itd?

@Sametryk

Ludzie bardzo fajni, duzo młodych dosyć ambitnych osób, którzy tez zaczynaja że tak powiem kariere w księgowości, więc dużo pozytywne energii wisi w powietrzu :p

@Sametryk

pracodawca też staje na wysokości zadania raczej, zbednych problemów nie robi, od czasu do czasu zorganizują wyjście, jakieś ciasto urodzinowe itd. nie czujesz się raczej pominięty i zapomniany więc atmosferę ogólnie oceniałbym na plus

fromage
@galdeon

czyli zatrudniają tu ludzi prosto po studiach? bo właśnie nie wiem czy wysyłać cv bo jestem jeszcze zielona w tym świecie pracy oprócz jakichś praktyk

Grul
@fromage

tez sporo uczelni czy szkol prowadzi prkatyki i programy stazowe z firma wiec dla poczatkujacych dobre miejsce zeby sie zaczepic

miszel
@Grul

a jak to jest jeśli uczelnia nie ma podpisanej współpracy z firmą, dalej mogę się starać o praktyki?

Są tutaj jakieś dodatkowe benefity, oprócz tych wypisanych w ogłoszeniu?

Myślę, że nie ma co ukrywać takich rzeczy, więc raczej powinno się pokrywać z ogłoszeniem, tak na logike

JJ
@.

i te benefity to od razu po zatrudnieniu przysługują?

@JJ

Ile wynosi okres próbny?

Roman
@.

A mógłbyś powiedzieć jakie to benefity? Jest coś atrakcyjnego czy standard jak w innych firmach? Firma je całkowicie finansuje czy trzeba coś dopłacać?

walker
@Roman

benefity masz wyszczególnione na ich stronie

Otyl
@Winona

Sam bym się chętnie dowiedział. Ale udało mi się ustalić chociaż, że dostajesz uopa na 33 miesiące na określony a potem nieokreślony. To może jak jest taki dłuższy okres na określonym to nie ma próbnego?

bielik
@Otyl

ja to podejrzewam skoro masz 33 miesiace to mozna sobie policzyc, pewnie jest 3 msc probny, potem na pol roku umowa a potem na 2 lata. tzn moim zdaniem tak jest bo wtedy by sie zgadzalo zanim ten nieokreslony dadza

Zostaw merytoryczną opinię o CashDirector S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w CashDirector S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CashDirector S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CashDirector S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CashDirector S.A.