Opinie o CashDirector S.A. w Lublin ul. Rusałka 17

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CashDirector S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CashDirector S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CashDirector S.A. w Lublin ul. Rusałka 17

Xayah

Czy w firmie jest możliwość pracy zdalnej?

monaliza
@Xayah

może ktoś z pracujących w tej formie napisałby, po jakim czasie mógł przejść na pracę zdalną?? ew hybrydowo?

Łyzek
@Xayah

jest taka opcja. jest zespol co online tylko pracuje tez

Łyzek
@monaliza

tego niestety nie wiem, ale zobacz sobie w ogloszeniach, czy tam nie am wyszczególnionego na którym można przejsc na zdalne

zdalnieprosze
@Łyzek

a nad czym konkretnie ten zespół pracuje? na co się zgłaszać??

zdalnieprosze
@Łyzek

a na tych zdalnych mozna liczyć np. na jakiś sprzęt od nich laptopa itp czy tylko na swoim się robi?

zoey

Czy firma przyjmuje studentów na praktyki? Jeśli tak, to jak to wygląda?

@zoey

I czy uczelnia bezpośrednio wysyła na praktyki czy można złożyć gdzieś papiery samemu?

riso
@zoey

ja akurat nie wiem czy tu przyjmują, ale wydaje mi się to bardzo możliwe, kontaktuj się w tej sprawie z nimi koniecznie

riso
@zoey

a to drugie pytanie to zależy od uczelni, u mnie najpierw miałaś sobie sama ogarnąć jakieś miejsce, a w sytuacji jak tego nie zrobiłaś to kierowali cię bezpośrednio z uczelni gdzieś dopiero..

Prośba
@zoey

Ja się trochę orientowałem w temacie i wiem, że firma współpracuje z uczelniami, więc praktyki są możliwe, ale sam chętnie dowiedziałbym się jakichś szczegółów

Tomry
@Prośba

A co konkretnie chciałbyś wiedzieć? Jak zacząć?

@Tomry

Tak. Czy potrzebne jest wysłanie CV wcześniej do firmy? I z jakimi uczelniami współpracuje firma?

Gabriela
@Tomry

Hej :) Jeśli to nie problem, ja bym chciała wiedzieć, czy firma oferuje jedynie praktyki, czy jakiś staż na większą część etatu też się znajdzie dla osoby początkującej? :) Co ogólnie sądzisz o pracy w firmie, warto spróbować się tu dostać?

Hana

W tym roku kończę studia kierunkowe czy macie jakieś informacje czy będzie zapotrzebowanie w najbliższym czasie na nowych pracowników?

odp
@Hana

trudno powiedzieć.. możesz zawsze cv podesłać jak dla mnie

@Hana

Są oferty na księgowych

nela

no na pracuj masz w 3 lokalizacjach, ale też piszą, że praca zdalna

Kos
@nela

Może być całkowicie zdalna razem z rekrutacją czy trzeba się jednak pojawić w biurze?

Gabriela

To super, a wiesz może, czy w gole warto podesłać tam swoją kandydaturę? Firma dba o pracownika? Trochę nie chce aplikować w ciemno, fajnie byłoby się czegoś dowiedzieć najpierw ;)

Foel

Wpisuje w wyszukiwarce CashDirector i wyskakuje Superksięgowa? Pytam pod kątem szukania pracy

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CashDirector S.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Specjalista ds. Serwisu Systemów Operacyjnych
Stokrotka Sp. z o.o.
Demi

Z ilu oddziałów składa się firma i w jakich miejscowościach?

X
@Demi

Jest kilka oddziałów firmy w różnych miejscowościach.

papi
@X

a można liczyć na bardziej konkretną odpowiedź?

Kos
@X

Oddziały są tylko w Polsce czy zagranicą również?

Pinia

Jak dobrze trzeba znać angielski? na wszystkich stanowiskach, w jakim stopniu i czy jest sprawdzany na rozmowie

rakku
@Pinia

w niektórych ogłoszeniach jest napisane, że angielski jest mile widziany, więc pewnie jest konieczność komunikatywnej znajomości

miksa
@rakku

czyli metodą dedukcji nie na wszystkich go oczekują? u mnie to taki podstawowy bardzo poziom i zastanawiam się czy będzie mi to bardzo utrudniać pracę??..

@Pinia

Na stanowisku księgowej nie piszą o wymaganym angielskim...

Fabiola

Czy jest może opcja pracy tylko zdalnej?

Elżbieta
@Fabiola

Nie wiem. Próbowałaś dzwonić do firmy i pytać? Jak się dowiesz czegoś dasz znać? Sama szukam pracy zdalnej.

klu
@Elżbieta

a ten wątek czasem nie był już poruszany na forum?

Fabiola
@Elżbieta

Najpierw chciałam się na forum zorientować

@Fabiola

piali niżej na forum, że praca zdalna dla doświadczonych osób, ale nie wiem na ile to sprawdzone.

Julia
@Tarta

Żeby mieć status doświadczonego to jak długo trzeba pracować? Kto to może stwierdzić? Paliwo takie drogie że dojazdy się zwyczajnie nie opłacają...

loco
@Julia

obstawiam że kierownik, a jak długo to nie wiem, bo sam jestem kandydatem

xyz

jest, ale na kontrakcie

toska
@xyz

tylko? tzn. w przypadku innej formy zatrudnienia nie bardzo można pracować zdalnie?

XYZ
@toska

Jeśli dostaniesz się na pracę na etacie, wtedy Twój lider może wydać zgodę na pracę mieszaną czyli 2 dni zdalna 3 dni biuro, dopiero po pół roku.

doris
@XYZ

o to spoko, pół roku no trochę długo, ale lepsze to niż nic hah

doris
@XYZ

dobrze że w ogóle na etacie jest taka możliwości, bo już się bałam że tylko na kontrakcie

@doris

Nie ma co narzekać. Wiele firm w ogóle nie daje takiej możliwości.

@doris

Poza tym, jednak lepiej się porządnie przygotować do stanowiska na miejscu, zanim się pójdzie na zdalną formę.

lakii
@Wydra

no właśnie, nie ma co być takim do przodu, ale jak się faktycznie sprawnie ogarnia to nie widzę przeszkód żeby pracować z domu

Karen

jakieś lojalnościówki się tutaj podpisuje?

vip

jest tu opcja pracować na część etatu, chcę sobie dorobić i pasowałoby mi pół etatu albo 3/4 ewentualnie, ktoś tak pracuje? czy bardziej chcą osoby na cały etat?

@vip

można liczyć w tej kwestii na jakąś elastyczność?

@vip

Gdyby szukali na część etatu, to pewnie by to zawarli w ogłoszeniach jednak

@vip

Ale z tego co tu pisali, to jest mimo wszystko dość elastycznie, więc może jednak udałoby się pogodzić?

@vip

Tak czy siak, myślę, że najlepiej się zwrócić bezposrednio z pytaniem, kto ci lepiej o tym opowie, niż osoby decyzyjne, nie

@Wigo

no może i tak, trudno powiedzieć bez konkretów

Norbi

Chciałem spytac w jakim wieku sa osoby pracujace w firmie? Bylbym wdzieczny za odpowiedz

JJ
@Norbi

W każdym razie nie obawiaj się o podstarzałych emerytów, może tak to ujme

Xyz
@JJ

Jak to nie ma ? Oczywiscie, że są. Ludzie starsi bez kompetencji i wiedzy na stanowiskach, na których się znaleźć nie powinni. Od menagera, aż po liderów i księgowych.

Monte
@Xyz

Kolega mocno przesadza, zdarzaja sie osoby starsze, ale nie dominuja w firmie

bonbon
@Norbi

a to nie ma reguly

@JJ

Co jest złego w osobach starszych w pracy? Przeszkadza ci to?

noemi
@Wydra

no właśnie, ja osobiście wręcz doceniam ich zaangażowanie i to ile się można nauczyć od nich

Nina

Jak wygląda proces rekrutacji do firmy?

didify
@Nina

Standardowo dość, rozmowa f2f, test i właściwie to tyle

kim
@didify

jaki ten test, z czego?

eeeeeei
@kim

Ja miałam tylko rozmowę z osobą rekrutującą - naopowiadała, nachwaliła firmę i tyle, nie podjęłam pracy po kazali podpisać lojalkę na ponad 2000 zł do zapłaty gdybym chciała się zwolnić

Roman
@eeeeeei

No co ty? A czemu tak wysoka lojalka? Inwestują w ciebie szkoleniami ze musisz odpracować? Na ile czasu ta umowa lojalnościowa?

eeeeeei
@Roman

była na rok a teraz nie wiem - trudno nazwać inwestowaniem, dostajesz ogólnodostępne ustawy, potem dokumenty klienta koleżanki i pracujesz na nich w systemie - jak stwierdzi że umiesz to dostajesz własnych i do roboty

Zdecydowanie NIE polecam CashDirector! Nie dają żadnej wartości dla klienta, jedynie wyłudzają pieniądze. Podczas współpracy dosyć szybko księgowy wprowadził mnie w wielki błąd, przez co byłam nieświadoma paru istotnych rzeczy. Po dowiedzeniu się prawdy złożyłam wypowiedzenie oraz reklamację aby odstąpić od miesięcznego wypowiedzenia, bo było to powiązane z błędem księgowego. Niestety dostałam wiadomość dopiero PO MIESIĄCU od złożenia wypowiedzenia i reklamacji z odmową, przy czym miesiąc wypowiedzenia według ich liczy się od dnia ich odpowiedzi, a nie złożenia przeze mnie wypowiedzenia. Czyli 2 MIESIĄCE wypowiedzenia i łącznie płacenia im przez 4 miesiące DOSŁOWNIE ZA NIC. Na prawdę odradzam współpracy z tą "firmą", zero podejścia do klienta, jakiejkolwiek sprawiedliwości jedynie potrafią wycisnąć do końca pieniądze z klienta ile się da na sam koniec.

Well

Prace wspominam dobrze, moje dobre czasy na pewno i niezwykle cenne doswiadczenie zdobyte w tamtym okresie

@Well

powiesz jakie stanowisko i kiedy to było i coś o tym doświadczeniu?

Tarta

mam się wstrzymać z pytaniem, bo akurat ktoś może nie wrócić?

Asami

Mam pytanie, w jakich w ogóle godzinach się tutaj pracuje?

8-16, czy jakoś inaczej?

xxx

9-17

@xxx

A, okej, to nadal w standardzie

Mazurek

Godziny dosyc standardowe do 16-17

@Mazurek

a na 7 byłaby możliwość, aby zaczynać?

@Mazurek

można robić nadgodziny?

ksiegowa
@sopa

tak wcześnie?? to o której by trzeba było wstawać.. :)

i0i

jest taka możliwość

KLKP
@yeti

bez nadgodzin nie dasz rady, a pracy, którą dostaniesz nie zrobisz w czasie podstawowym, musisz być rentowny/a, bo inaczej okaże się że się nie nadajesz, a to usłyszysz na pewno i to szybko. Nie daj się zwodzić słodkimi minami i hasłem że pracujesz w najlepszej firmie. A nagodziny są tylko do zwrotu -max 8 w miesiącu chociażbyś wypracował/a ich 40, także o zapłacie możesz zapomnieć - jak masz wiedzę to szukaj pracy w prawdziwej korporacji, bo tu musisz być też głupszy od swojego wszechwiedzącego lidera, chociażby to była jego pierwsza praca (nie tylko w księgowości ale i wogóle, bo prowadzenie gospodarstwa ogrodniczo-hodowlanego to daje chyba inne doświadczenie, prawda?). No i podlizywać się naucz, ale hierarchicznie, bo dyrekcji to tylko liderzy mogą piać hymny pochwalne... A Ty zachwycaj się firmą, warunkami pracy oprogramowaniem, bankiem, itd....powodzenia. Ciekawi mnie czy za pozytywne opinie nadal są bonusy, np praca zdalna ?

@KLKP

eee...dzięki za rady, czy coś? pytanie co prawda było tylko o nadgodziny, no ale okej

KLKP
@yeti

Przedstawiono tylko realia - to dobre dla starszych którzy chcą sobie dorobić do renty, albo na chwilę dla kogoś kto szuka poważnej pracy, bo rotacja taka że tylko wiatr szybciej wieje - a potem dostajesz klienta po 5 innych księgowych, którzy odeszli i się bujasz za marne grosze

a ty ile pracowałeś/łaś?

@KLKP

poza tym gdzieś doświadczenie też trzeba złapać

@KLKP

zresztą nie ma co debatować, sprawdzę i tyle, bo może akurat będzie ok, Ty zawsze z góry oceniasz?

@KLKP

no okej, ja to raczej z tych co empirycznie sprawdzają, więc się przekonam na własnej skórze najwyżej

@KLKP

o ile mnie przyjmą w ogóle

ralf

wysyłałeś cv??

ralf
@yeti

masz jakąś informacje zwrotną??

Eryk

Cześć, z komentarzy wnioskuję, że przewaga kobiet w tej firmie. Pracują tu też faceci, czy jednak typowe damskie grono? Nie żeby mi to jakoś przeszkadzało, ale też nie chciałbym być jedynym "rodzynkiem" w pracy

@Eryk

kilka miesięcy temu pracowałam i faceci byli, na księgowości co prawda byli w mniejszości, ale jeśli nic się nie zmieniło to rodzynkiem nie będziesz

@Eryk

w innych działach też są jakby co, więc nie stresuj się i składaj papiery jak chcesz

a szukają teraz kogoś?

@Kali

gdzie mogę znaleźć najświeższe oferty?

Doko
@gat

Jest ich profil pracodawcy na pracuj, więc zakładam, że jak coś jest, to pewnie umieszczają właśnie tam

Doko
@gat

Ale ofert brak, więc wygląda na to, że nie

@Doko

to to wiem, ale pusto, stąd pytanie, bo no może akurat gdzieś jeszcze dodają oferty

@Doko

szkoda, ale będę sprawdzać może coś się wkrótce pojawi

sande
@gat

a słyszeliście czy są może aplikacje inicjujące?

Kiosi
@sande

no jak wyślesz to będzie, ale czy wezmą to pod uwagę to tego nie wie nikt

@sande

można wysyłać aplikacje inicjujące na maila, prześlij cv i napisz jakie stanowisko cię interesuje, piszą o tym nawet na stronie, że można się rekrutować w ten sposób

wow
@Hnm

a ktoś z odwiedzających ten profil tak się rekrutował i dostał tu pracę przez taką aplikację??

@wow

tego nie wiem ;)

wiolettta
@wow

ja właśnie też zamierzam do nich wysłac tylko że z pytaniem o staż.... może tutaj ktoś wie czy są chętni na staże/ praktyki? jak odpowiedzą to daj znać!

Kabo
@wiolettta

w sensie czy firma jest chętna udzielać staży? tak, organizują staże, jeśli o to pytasz

denis
@Kabo

a praktyki studenckie?

Kiosi

jakieś dodatki pozapłacowe macie może, coś typu socjal albo prywatna opieka?

kiedyś
@Kiosi

za moich czasów było coś, ja korzystałam z multisporta na pewno, jakieś pakiety medyczne też, ale akurat mnie to nie interesowało zbytnio

@kiedyś

nadal tak jest, jest multisport i opieka medyczna

Java
@kiedyś

tak i jeszcze bony na święta były jakby co z innych dodatków

Bronia
@Java

Ciekawe czy nadal są?

Bronx
@Bronia

Nikt nic nie wie?

@Hnm

w jakim stopniu dofinansowują multisporta?

@sopa

a to dla wszystkich jest taka możliwość?

@sopa

od razu po zatrudnieniu obowiązuje czy po okresie próbnym?

Alz
@yeti

tak, dla wszystkich, czemu miałoby być niby dla wybranych?

Alz
@yeti

raczej od razu, właściwie to nie pamiętam dokładnie jak to było, ale chyba od razu

@Alz

nie chodziło mi o to, że dla wybranych. tylko np. dla tych co przepracują jakiś określony czas? tak było w mojej poprzedniej firmie akurat ale to nieważne

@Alz

ok, dzięki, a może ktoś się zatrudnił niedawno i powie jak to jest, bo dobrze by było mieć pewność, od kiedy przysługuje?

Mija
@yeti

Włodek ale wiesz że wszystkie moje :D

luka

Czy ogłoszenie o pracę na stanowisku specjalista do spraw pozyskiwania klientów biznesowych jest aktualne?? Można podesłać CV? Mam kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży, a szukam teraz pracy, więc może tu.. Ktoś by się wypowiedział jak atmosfera i ogólnie firma?

dacia
@luka

wyślij cv może się uda, są aplikacje inicjujące więc może warto spróbować

reto
@luka

skoro je znalazłeś, to pewnie tak, jak masz wątpliwości to może dopytaj w rekrutacji

szara
@reto

na początku jest tu zlecenie nie?

Brujera
@luka

Atmosfera nawet okej, wiadomo, że nie z każdym się jakos mega lubię, ale mimo to robimy swoje i jest git. Firma do ideałów nienależy, ale moim zdaniem jest nieźle. Można śmiało aplikować.

Brujera
@reto

Dokładnie, nigdy nie zaszkodzi przedzwonić i wypytać o wszystkie interesujące cię kwestie

Kolec

Z kiedy ogloszenie?

@Kolec

Kali

Jakiś czas temu musiałam odejść z pracy, ale dobrze będę wspominać. Widzę tutaj dużo negatywnych komentarzy, ale większości tych opinii nie podzielam, dla mnie praca była w porządku, z ludźmi się dogadywałam, choć słabsze momenty oczywiście się zdarzały

a długo pracowałaś?

@Kali

wgl to ile trzeba pracować zdalnie zanim będzię można zdalnie?

@gat

wróć, coś mi się tu pomyliło sory jeszcze raz, ile trzeba pracować stacjonarnie, zanim będzie można zdalnie?

Rok z hakiem

@gat

Więc nie jakoś długo, ale jednak wystarczająco, żeby wyrobić sobie jakąś opinię

@gat

Szczerze, nie dopytywałam o to, bo mnie forma zdalna nigdy nie interesowała

@gat

Na pewno trochę przepracować trzeba. Niżej zresztą jest wątek na ten temat

@Kali

okej, ja początkowo też w biurze chcę, bo wiadomo, że komfort większy, bo możesz coś zapytać i wgl, ale z czasem to zdalne by było wygodne jak dla mnie

@Kali

no fakt, to już wiem, co mi potrzeba, dzięki

dibi
@gat

myślicie że około 2 mc się uda? bo wysłałem cv ale nie chciał bym się odrazu o zdalne się pytać a mam trochę niestabilną sytuacje i możliwe że będę musiał się przeprowadzić ale to nic pewnego jeszcze ale wolał bym wiedzieć wcześniej

dibi
@dibi

mam doświadczenie więc jak by o to raczej się nie obawiam, natomiast jeszcze jestem ciekaw czy zapewniają narzędzia dopracy...?

mno
@dibi

może prościej od razu w rekrutacji zapytać

gilotyna
@mno

myśle że bedą zapewniali do jakiś specjalistycznych albo chociaż na niektórych działach

Uma

Jak ktoś lubi pracę w księgowości to się tu odnajdzie, jak nie to nie miejsce dla niego, czasami trzeba się spiąć i po prostu robić, a nie tylko narzekać anonimowo w internecie, taka jest moja opinia

nick
@Uma

a warto tu rozpocząć przygodę z księgowością? osobiście bardzo mi się to podoba i chcę po studiach od razu rozpocząć pracę, więc szukam czegoś powoli..

@nick

a wisz czy organizują jakieś praktyki albo staze dla studentów? nie widziałam nigdzie takiej informacji więc tak z ciekawości pytam może ktoś cos słyszał?

better
@sasha

lepiej od razu napisz do rekrutacji, bo będziesz miała jasne i konkretne informacje

@better

dzięki będę pisać, a jest tu pakiet medyczny?

Java
@sasha

jest dla pracowników, ale czy ewentualnych stażystów to też by dotyczyło to niestety nie wiem

albo
@sasha

tak są organizowane staże, ale tak jak wyżej, też nie wiem czy dodatki o których mowa ich dotyczą

@albo

znasz kogoś albo sam odbywałeś tutaj staż? che miec info od źródła czy faktycznie się czegoś nauczę

@albo

wysłałem cv ale jeszcze czekam i nie wiem czy to może jest jakiś termin w roku gdzie praktykantów zbierają

Xyz
@sasha

Z własnego doświadczenia polecam udać się do firmy Vistra. Także oferują staż. W dodatku na dużo lepszych warunkach, szczególnie jezeli chodzi o merytorykę, zakres przypadków oraz rozwój zawodowy oraz patronat.

Kabo
@Xyz

a ja z własnego doświadczenia i porównania polecam udać się tutaj.

Justyna K

Praca w tej firmie jest wymagająca a czasami ciężka, ale wsparcie księgowych wynagradza różne niedociągnięcia. Można się dużo nauczyć i doszkolić w zakresie KPIR. Na pewno mogę stwierdzić że jest to zespół, który posiada nie tylko wysoki potencjał merytoryczny, ale i ludzki.

vitomus
@Justyna K

Jedna z niewielu sensownych opinii na tym forum, a nie same narzekania kto ma gorzej, nie mogę uwierzyć ile jadu wylewają ludzie na goworku. Ciekawy jestem czy ktokolwiek z was miał odwagę powiedzieć na żywo przynajmniej połowę z tego, co tutaj piszecie.

racja
@vitomus

Niektórzy chyba nie mają nic ciekawszego w życiu do roboty poza tworzeniem jakichś głupich dram na goworku...

eol
@vitomus

też mnie to ciekawi, bo jakoś na żywo cisza, a tutaj hejt się uszami wylewa

eol
@racja

a daj spokój, normalnie żałuję że tu w ogóle zajrzałem

luka
@Justyna K

jeśli chodzi o początki pracy tu, to masz jakiegoś mentora czy po prostu jak czegoś nie wiesz to pytasz kogokolwiek? jak to wygląda?

Zostaw merytoryczną opinię o CashDirector S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w CashDirector S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CashDirector S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CashDirector S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CashDirector S.A.