Opinie o CashDirector S.A. w Lublin ul. Rusałka 17

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CashDirector S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CashDirector S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CashDirector S.A. w Lublin ul. Rusałka 17

Jako kilkuletni pracownik tej firmy zdecydowałam się wystawić opinie. Nie zawsze jest różowo- wiadomo, zgodnie z powiedzeniem" wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Jednakże rozpoczęłam pracę świeżo po studiach ekonomicznych i firma spełniła moje oczekiwania pod względem nauki praktycznej księgowości. Mogę śmiało powiedzieć, że dzięki różnorodności klientów, których posiada firma można nauczyć się księgowania na przykładach całej listy PKD - a nie tylko wybranych dziedzin . W związku z tym polecam firmę szczególnie osobom, które chciałby zacząć swoją przygodę z księgowością oraz doświadczonym księgowym, które nie boją się wyzwań. Firma stwarza także możliwości rozwoju zawodowego. W moim przypadku była to nauka pełnej księgowości i finalnie przejście do działu KH. Ponadto wielką zaletą tej firmy są pracujący tutaj ludzie. Myślę, że mało jest firm z tak miła, pokusze się o stwierdzenie przyjacielska atmosferą. Wszyscy są życzliwi i pomocni. Zdecydowanie polecam. MPK

Manager
@Marta

Dziękuje pani Marto za uwagi. Konstruktywna , prawdziwa krytyka jest potrzebna każdej firmie. Dzięki niej możemy rozwijać się i zmieniać na lepsze. Gratuluję Pani , że jako mam małego dziecka zgodziła się Pani podjąć trud dalszego rozwoju zawodowego przechodząc do zespołu pełnej księgowości. Z taki ludźmi jak Pani można zrobić wiele dobrego, podejmować trudne wyzwania ale rozwojowe dla oddziału, dla ludzi, dla miasta. Życzę wiele satysfakcji z życia rodzinnego i zawodowego. Marzena Wasiłek

Iza Sz.

Pracuję w CashDirector S.A., w oddziale Lublin od ponad roku, na stanowisku Młodszej Księgowej. Praca tutaj usamodzielnia oraz stwarza duże możliwości rozwoju, ponieważ poznaje się specyfikę różnych branż. Dzięki doświadczeniu, jakie tu zdobywam rozwijam swoje kompetencje w zakresie rozliczania firm na KPiR, analizowania różnych dokumentów, a także kontaktu z klientami. Wynagrodzenie  uzależnione jest od doświadczenia oraz od ilości obsługiwanych firm. Atmosfera w pracy jest super, zawsze można liczyć na pomoc współpracowników, a to się bardzo ceni :) Zachęcam do podjęcia pracy w tej firmie!

MW
@Iza Sz.

Ciesze się, że Pani pozytywnie odbiera pracę w firmie CashDirector. Na pewno dążymy do tego aby warunki były jak najlepsze. Obecnie najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo księgowych, w szczególności osoby leczące się i w okresie ciąży. Dzięki własnej pracy, na wniosek lidera zespołu otrzymała Pani już awans na stanowisko księgowej. Najważniejsze jednak oprócz docenienia ze strony przełożonych jest uznanie klientów będących pod Pani opieką. Wielkim osiągnięciem jest również atmosfera w zespole do którego Pani również należy Gratuluję dotychczasowych sukcesów i życzę dalszych. Marzena Wasiłek

Kamil

Pracuję w CashDirector już pół roku. Przyszedłem jako osoba kończąca studia na kierunku Finanse i Rachunkowość. Na samym początku spotkałem się z bardzo miłym przywitaniem pracowników firmy, kadra jest młoda i chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Na każdym etapie swojej pracy otrzymywałem pełne wsparcie od innych pracowników w tym niesamowicie duże od mojego lidera Justyny oraz od Menadżer. Jako pracownik byłem stopniowo wprowadzany w każdy aspekt pracy w księgowości, dzięki czemu zrobiłem bardzo duży postęp w swoim życiu zawodowym, miałem przyjemność uczestniczyć również w szkoleniach. Serdecznie polecam pracę w CashDirector ze względu na świetną atmosferę, wykwalifikowaną kadrę oraz bardzo duże możliwości rozwoju.

Pracuję w CashDirector już od ponad roku. Początkowo jako młodszy księgowy, a teraz dzięki szkoleniom i możliwości rozwoju osobistego jako specjalista ds. systemów księgowych. Dzięki tej pracy poznałem wspaniałych ludzi, rozwinąłem się w kontaktach z klientami poprzez kontakt telefoniczny oraz mailowy, dzięki szkoleniom, osobom z którymi pracuję i pojawiających się nowych zagadnieniach z którymi borykają się klienci mam znacznie większą wiedzę księgową oraz dostałem możliwość rozwoju w także w innym kierunku niż tylko księgowość. Polecam pracę w tej firmie gdyż jest tu świetna atmosfera, wykwalifikowana kadra oraz daje możliwość rozwoju.

Agata
@Piotr

Wiesz, czy dalej szukają w CashDirector specjalisty ds. pozyskiwania klientów biznesowych? Planuję aplikować. Czy znasz jakieś szczegóły dotyczące tego stanowiska?

@Agata

Przykro mi ale nie wiem. Najlepiej zadzwonić na recepcję i się dopytać

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CashDirector S.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Doradca Klienta Biznesowego
Polenergia Fotowoltaika S.A.

Pracuję w CashDirector 2,5 roku. Firma stwarza ogromne możliwości rozwoju,awansów wewnątrz firmy zarówno na poziomie pionowym jak i poziomym. Firma jest w bardzo intensywnym stadium rozwoju, a więc ciągle pojawiają się nowe możliwości dla najlepszych pracowników. W oddziale lubelskim dodatkowo panuje wspaniała atmosfera pracy, można liczyć na wsparcie menedżerów, liderów oraz innych pracowników. Gorąco polecam pracę w tej firmie, szczególnie osobom nastawionym na naukę, intensywny rozwój i budowanie swojej kariery zawodowej.

Firma bardzo profesjonalna ,księgowość na najwyższym poziomie A panie księgowe pracują bardzo ciężko by z sprostać trudnym klientom tzn wymagającym szczególnie polecam Panią Katarzynę Gomółke której drugie imię powinno być praca.Jest moja księgową pozdrawiam puchar45.

Beata Ś.

Polecam pracę w dziale KPIR w Lublinie. Można się tu du dużo nauczyć w stosunkowo krótkim czasie, w porównaniu do standardowych biur rachunkowych. Jest to najlepsze miejsce do zdobycia doświadczenia. W miarę rozwoju swoich umiejętności można dostosować ilość obsługiwanych firm co pozwala na uzyskanie wyższego wynagrodzenia.

Agata

Pracuje w dziale księgowości, w Oddziale Lublin od ponad roku. Praca jest jak najbardziej godna polecenia, gdyż można się tutaj wiele nauczyć. Ponadto pracują tu życzliwi ludzie, na których pomoc zawsze można liczyć. Praca jest bardzo rozwojowa, a na nudę z pewnością nie można narzekać. Serdecznie polecam!

Paulina O.

Polecam pracę w firmie Superksięgowa! Zwłaszcza w oddziale Lublin oraz Puławy. Praca w młodym zespole, wyrozumiała Pani Menager oddziału lubelskiego i co najważniejsze pracownik stale "szlifuje" swoje umiejętności, nie stoi w miejscu! Polecam :)

Justyna

Praca w księgowości w Oddziale w Lublinie jest pierwszą jaką podjęłam po ukończeniu studiów i pracuje tu od 11 miesięcy. Po okresie próbnym otrzymałam umowę na stanowisko Młodszej Księgowej. Można się dużo nauczyć, praca rozwojowa. Atmosfera z jaką tu się spotkałam jest naprawdę świetna. Współpracownicy życzliwi i bardzo pomocni. Mamy możliwość skorzystania z karty multisport i pakietu medycznego. Do podstawy wynagrodzenia doliczane są prowizje.Polecam!

AgnieszkaG.

Pracuję w oddziale Lublin. Atmosfera w pracy - jest bardzo dobra i bardzo koleżeńska. Wynagrodzenie zawsze na czas, podstawa + prowizja - która zależy tylko ode mnie. Mimo to nie odczuwa się konkurencji między pracownikami. Dodatkowo dostępny Pakiet medyczny oraz Karta Multi-sport. Zajmuję się tylko KPIR. Praca ciekawa, nastawiona na rozwój. Pracodawca godny polecenia.

Mariola

Pracuję tu od 12 miesięcy jako młodsza księgowa i jak najbardziej polecam tę pracę! Od początku mam umowę o pracę, wynagrodzenie zawsze wypłacone na czas. Mamy dostęp do karty multisport jak również do pakietu medycznego. W firmie mamy wiele działów, dzięki czemu np. przy problemach z klientem, kierujemy sprawę do opieki klienta i uzyskujemy pomoc. Jako księgowi KPiR nie zajmujemy się kadrami, czy pełnymi księgami, dzięki czemu możemy skupić się i doskonalić w jednej dziedzinie, co jest ważne zwłaszcza na początku kariery w tym zawodzie, aby nie być wszystkim przytłoczonym. Jeżeli zdarzą się ewentualne nadgodziny, to jak najbardziej po okresie księgowym można je odebrać. W firmie obowiązuje motywacyjny system wynagradzania, więc wypłata w pewnym stopniu zależy od pracownika. Mamy miłą i koleżeńską atmosferę, osobiście nie odczułam tak zwanego 'wyścigu szczurów' - mając jakikolwiek problem zawsze mogłam liczyć na doświadczenie Współpracowników. Firma cały czas się rozwija, przez co po prostu nie da się tu odczuć nudy! Praca jest jak najbardziej rozwojowa, jeszcze raz polecam.

Agnieszka B.

Zachęcam do podjęcia pracy w tej firmie. Głównie polecam Oddział Lublin. Atmosfera jest SUPER, ludzie przemili i zawsze pomocni. Pani Menager Oddziału wyrozumiała. Jestem wdzięczna za daną mi szansę podjęcia tu pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o CashDirector S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w CashDirector S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CashDirector S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CashDirector S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CashDirector S.A.