Oerlikon Business Services Europe Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Oerlikon Business Services Europe Sp. z o.o.

Wiecie czy Oerlikon Business Services Europe Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Też Pracownik

Tak, firma udostępnia laptopa do pracy z domu, telefon nie jest do tego potrzebny. Można pracować 2 dni w miesiącu z domu, tylko nie każdy team leader pozwala skorzystać z tej opcji, kiedy jej potrzebujesz.

Bardzo pozytywne doswiadczenie jesli chodzi o proces rekrutacyjny. Przyjazna z szacunkiem dla kandydatow kadra! Polecam!

Specialist

Po rozmowie rekrutacyjnej w centrum nie dają żadnej informacji zwrotnej. Chodzi o zespół AR pana konopki.

Alicja

Bardzo pozytywne wrazenie podczas przebiegu rekrutacji. Rekrutacja kilku etapowa, ciagly kontakt z kandydatem. TL bardzo konkretna i merytoryczna. Polecam

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Oerlikon Business Services Europe Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Senior Treasury Analyst?
Misiek

To rozumiem, że tutaj nadgodzin nie ma? Bo niestety teraz często zdarza się, że trzeba zostawać po ustalonych godzinach pracy i jeszcze za to się nie dostaje wynagrodzenia....

Oni działają już wogóle? Byłem tam na rozmowie w grudniu i miałem wrażenie, że sami nie wiedzieli czego chcą

Polla
@ja

Dzialaja I to dluzej, niz od grudnia. Firma sie ciagle rozrasta. Jako nowy poracownik stwierdzam, ze warunki sa bardzo dobre. Ale od poczatku-moim zdaniem, b. przejrzysta I fair rekrutacja. Trwala wprawdzie ok 3-4 tyg, ale na biezaco byl update co I jak. Praca wg mnie b.ciekawa, dajaca szanse na rozwoj I nauke. Bardzo dobre benefity I ogolnie warunki finansowe tez na plus. Nie ma siedzenia po godzinach, przyjazne HR-y I w wiekszosci ludzie z poszczegolnych dzialow. Do tego nalezy dodac wyjazdy na tranzycje-wprawdzie duzo pracy, ale jak ktos lubi, to mozna sie zrealizowac. Sa narzekajacy, ale to wynika raczej z osobowosci, wszedzie im zle...

Lukullus
@Polla

Ogólnie zgadzam się z opinią. Praca daje duże szanse na rozwój ale trzeba się liczyć że jest jej dużo. Bardzo dużo. Nadgodziny jednak się zdarzają choć głównie na zamknięcia co jest smutnym standardem finansów. Kwestią otwartą jest w którym kierunku pójdzie rozwój tej młodej na naszym rynku firmy : nadgodzin i wiecznego popędzania czy faktycznie porządnie zarządzanego centrum z wyważonym podejściem i świetnego miejsca pracy. Nadal szanse na to drugie. Polecam jeśli chcesz się rozwinąć :)

Urszula
@Lukullus

@Lukullus, możesz dać temu pracodawcy rekomendację pozostawiając swój adres mailowy. Na pewno pomoże to innym użytkownikom w decyzji o złożeniu CV. Jakie proponują warunki finansowe? https://praca.interia.pl/oferty-pracy/pracodawca-oerlikon-business-services-europe-spolka-z-ograniczona-odpow,eId,540688

Po rozmowie kwalifikacyjnej mam bardzo mieszane odczucia co do firmy. Rozmowa była bardzo chaotyczna, team leaderka, która nie znała nawet języka obcego zespołu, którym zarządza, wyszła nagle, by znaleźć w firmie kogoś, kto byłby w stanie sprawdzić moją znajomość języka obcego - mega nieprofesjonalne. Nie poruszono też zbyt wielu informacji na temat firmy, czy też samego stanowiska. Rozmowa była bardzo męcząca, gdyż to przeze mnie była zadawana większość pytań, inaczej zapadłaby niezręczna cisza - team leaderka wykazywała trochę bierną postawę, prowadziła rozmowę od niechcenia. Nie poruszono też kwestii oczekiwań finansowych, co uważam za mega żenujące w sytuacji, gdzie ludzie spotykają się na rozmowie rekrutacyjnej. Ogromną wagę przykładano natomiast do tego, by pracownik był przede wszystkim samodzielny - co oczywiście jest najwygodniejszym rozwiązaniem dla przyszłego szefa, gdy sam sobą zarządzasz. Rekrutacja jest wieloetapowa, ciągnie się tygodniami. Strata czasu, nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Oerlikon Business Services Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Oerlikon Business Services Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oerlikon Business Services Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oerlikon Business Services Europe Sp. z o.o.?

Oerlikon Business Services Europe Sp. z o.o.