Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna

Opinie o Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna

Albi

Ostatnio strzygła mnie Klaudia jestem facet ale dobra jest polecam ????

Dorota

A ja muszę pochwalić Bożenke co za miła osoba takich już nie ma dusza człowiek ❤️Pięknie robi włosy ????polecam

Neutral

Udzielę się tutaj !!????wlosy robią super i maja mega produkty jak sprawdzałam olaplex kosztuje 1500 zł za butelkę ????fakt pracują na najlepszych rzeczach i nie ma oszczędności,jak poprzychodzisz 3 razy to widać ogromna różnice ,dziewczyny są dobre i p.Ania czuwa non stop to widać i czuć i to jest mega z jej strony nie jesteś u niej ale i tak jesteś bo czuwa jak sowa????skubana dobra jest !Powiem tak zespół jest tak zgrany ze szok miło patrzeć jak sobie pomagają i szanują się wszystkie ❤️Jak dla mnie najlepszy salon uwielbiam i Pani Aniu jest pani mega ❤️❤️

Sylwusia

Czytając niektóre wpisy zastanawiałam się ale nie żałuje to co zrobił mi inny fryzjer z tatuażem a to co pani Ania zrobiła to chylę czoła i ta kobieta to skarb ❤️Nie czytajcie tych bzdur

Aplikowałeś do Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna na stanowisko Zatrudnię pomoc fryzjerska/Asystenta fryzjera? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Katarzyna Kasia

Uwielbiam ten Salon jesteście de best pani Ania to fryzjer z pasja ❤️Dziękuje za wszystko ❤️

Kokosanka17

Polecam salon przemiła obsługa jak i też osoby pracujące .

@Kokosanka17

Jestem tego samego zdania :)

Julia

Witam. Która z Pan polecacie do koloryzacji włosów?

Kokosanka17
@Julia

Polecam panią Bożene jak i panią Agnieszkę do blondu .

@Julia

Wszystkie dziewczyny robią dobrze włosy, polecam spróbować :)

Sandi
@Me

De best

Majka

Proszę o rzetelne opinie odnośnie tego salonu. Chciałabym się tam wybrać na koloryzację ale po negatywnych opiniach na tym forum mam wątpliwości.

@Majka

Majka jest tu sporo różnych opinii, większość dobrych, bo ten Salon jest naprawde na dobrym poziomie, dziewczyny robią bardzo dobry wywiad a później dobierają z Tobą kolor, który będzie Ci pasował. Bardzo miła obsługa i pyszna kawa, polecam spróbować :)

Paulina

Polecam, dziewczyny są najlepsze, wiedza co robią. Zawsze wychodzę zadowolona. Milo, dobra kawka.

Ale wstyd..

Krótko i na temat! fajnie tu pisac bo się nie ma konsekwencji a praca i tak się obroni, pracuje w takich mediach i wiem jak to działa! Pani Aniu proszę trzymac głowę do góry, bo gwiazdki to nie sukces, tylko sukces to pani sama i ma w pracownicach,które non stop pani uczy żeby być lepszym ! A ilość pracy i terminów mówi swoje! Jestem zapisana na listę rezerwową na grudzień, bo podobno miejsc nie ma od miesiąca :( Zreszta wystarczy przejechać czasem nie ma gdzue zaparkować !Żenada czytając te komentarze jak ktoś pani nie zazdrośći to napisze dobre rzeczy a ten kto lubi takie komentarze jeszcze zlajkuje no niestety tak nam się społeczeństwo zmieniło tylko jaki przykład dajecie dzieciom, wstydźcie się! pozdrawiam zazdrosnych!

Lena

Porażka!!! Nie polecam salonu fryzjerskiego Anna Pawelec to jest w ogóle jakaś żenada pani Ania jest wulgarna i niemiła. Ja wiedziałam że mam w złym stanie włosy i ciemne i zdawałam sobie z tego sprawę że nie wyjdzie mi taki kolor jak mi się podoba, powiedziałam że podobają mi się chłodne blondy. Pani Ania powiedziała że nie ma żadnego problemu i zrobi mi tak jasne włosy, ale jakim kosztem... Jak zapytałam o cenę to nie mogła oszacować ile wyniesie mnie koloryzacja. Siedziałam ponad 7 godzin do 20:00 i zapłaciłam 600 zł. Włosy mam w koszmarnym stanie. Kruszą mi się i łamią. Jestem załamana. Na zdjęciu włosy były piękne a kolor w rzeczywistości jest zupełnie inny. Dziewczyny omijajcie tamten salon szerokim łukiem. Nie dajcie się nabrać na ładne zdjęcia.

@Lena

Pani ma racje - omijajcie ten pseudo salon szerokim łukiem.

Aga

Bzdury bzdury jeszczecraz bzdury.... Salon wspaniały obsluga mila i fachowa

@Aga

Moje włosy zostały spalone - praca na akord , oprócz mnie pani Anna obsługiwała 4 inne klientki. Masakra. Dodatkowo (usunięte przez administratora) mnie mówiąc ze nakłada farbę a był to rozjaśniacz. Włosy się kruszą, a ja rozpaczam ....

rozczarowana

Nigdy więcej ! Byłam klientka i żałuję,że zdecydowałam się na wizytę w tym salonie. Podejscie do klienta? A raczej jego brak,robienie kilku klientek na raz praca w tym salonie to chyba praca na akord. Moje włosy zostały zniszczone. Oczywiście na Facebooku wszystko wygląda pięknie ,jednak klientki wiedzą dlaczego ☺️ Zdjęcie moich włosów na profilu w ogóle nie odzwierciedlało realnego wyglądu,niestety.. W trakćie wizyty odniosłam wrazenie że wlaścicielka idzie na ilość a nie jakość. Wizyta tam to strata,czasu,dobrej kondycji włosów,i przedewszystkim nie małych pieniędzy. NIE POLECAM!

klientka

Może najlepiej było by poszukać takich osób na Facebooku,tu o tej stronie chyba mało kto wie,sama niejednokrotnie kątem ucha słyszałam o tym salonie podobne komentarze.

Ola
@rozczarowana

Hej jeśli możesz odezwij się, również jestem ofiarą tego "salonu" I nie zamierzam tego tak zostawić.

b.

Czytam i nie wierzę w tę opinię,bo dostać się z ulicy ciężko,terminy odległe,zawsze dużo klientek,więc o co chodzi? Jestem zadowolona jak większość z pan tam przychodzących,co widać po opiniach na FB.Polecam i będę polecać , ponieważ dziewczyny robią dobra robotę i życzę im jak najwięcej klientek.Tym zazdrosnym życzę zdrowia,by starczyło na wykańczaniu się w pisaniu zawistnych nieprawdziwych komentarzy

Niezadowolona

Również jestem niezadowolona. Wlosy zostały spalone. Nie odpadły odrazu ale po 1 tygodniu widać było już zmiany. I odpadają tak do dnia dzisiejszego a minelo pół roku. Straciłam ich bardzo dużo. Żałuje ze nic z tym nie zrobiłam tacy ludzie nie powinni strzec ludzi tylko zwierzęta

Daga
@Niezadowolona

Ja mam to samo _ od grudnia kiedy tam była po raz ostatni straciłam 80 procent włosów . Nigdy czegoś takiego nie przeżyłam i u nikogo nie widziałam. Wstrętna spalenizna. Dwa lata teraz potrzebuje aby włosy mi odrosły

Magda
@Daga

Ja również Zdecydowanie NIE POLECAM salonu fryzjerskiego Anna Pawelec, moje włosy nigdy nie były w tak złej kondycji...Mimo mojej pielęgnacji, wlosy i tak wypadają i się łamią... Odradzam Kazdemu wizyty w tym salonie. Jak każdego skusiły mnie piekne zdjęcia na Fb... które jednak i tak nie odzwierciedlają tego co jest w rzeczywistości... NIE POLECAM!!!

Klauditaaaaa

Salon posiada wysokiej jakości usługi. Każdy zabieg rozpoczyna się w pierwszej kolejności- konsultacją. Panie bardzo miłe, chętnie doradzają. Podczas wizyty panuje miła atmosfera. Wychodzę zawsze bardzo zadowolona. Polecam z całego serca!

Adrian
@Klauditaaaaa

Wiadomo, że dobry fryzjer zawsze konsultuje z klientką dobór fryzury. Co tam konkretnie robiłaś? Strzyżenie, czy farbowanie? Ceny mają konkurencyjne?

Pełna profesja w doskonałej atmosferze szczególnie u Pani Karoliny , polecam !!

Basia

Stara załoga szkoda gadać !! Teraz jest dyscyplina i każda wie że spędzi tu tyle czasu!!! (usunięte przez administratora)to nie zupa ogórkowa ze chwile !!! Tu jest dłużej do celu jak rosół zawsze te kochane tak mówią !! Ale wiecie co zespół się zmienił ale na dobre !! Wcześniej to miny jak zdjęte z krzyża :(

Bardzo zadowolona klientka

Dziewczyny!! Czytam i czytam Wasze komentarze i nie wierzę. Bzdury wypisujecie. Czy Wy nie widzicie rozwoju tej firmy?? Skąd takie opinie?? Skąd tyle zdjęć? Skąd te relacje? Przychodzą z nikąd? Zejdźcie na ziemię ludzie. Mam swoją firmę i chodzę tam od 2 lat ,tajiej obsługi i wiedzy nie miałam przez 20 lat! Śmieszą mnie Wasze komentarze. Moje włosy choć są cienkie, nigdy nie zostały spalone, wszystko jest zawsze na czas, panie wyrabiają się szybko ze wszystkim. Jak myślicie dlaczego tak dużo klientek przychodzi od wielu lat? Bo praca wykonana jest bardzo profesjonalnie na wysokim poziomie!

Olcia

Drogie panie ja jestem jedną z klientek i to zadowolonych klientek,mile i fajne dziewczyny to po pierwsze a po drugie za każdym razem mam inny kolor który za każdym razem jest super i zawsze polegam na ich doborze. Atmosfera bardzo fajna i chcilami zabawna aż się nie chce wychodzić. POLECAM ????

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna - Mazowszany

• Jak się pracuje w Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna?

Zobacz opinie na temat firmy Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna?

Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna