Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna

Opinie o Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna

xxx

Nie raz byłam w tym salonie fryzjerskim i muszę stwierdzić że dziewczyny odwalają kawał dobrej roboty! Przemiła obsługa i profesjonalne wykonanie pracy.... świetnie! + atmosfera zawsze super! Widać efekty pracy Pań, polecam ten salon.

Klientka

Zgodzę się z częścią opinii. Wybierając się do salonu na pewno nie znajdzie się tam relaksu i wyciszenia. Panuje chaos , przyznaję. Może i tematy rozmów nie są wysokiego lotu. Muzyka też czasami mogła być inna w tle - nie wszyscy lubią disco polo. Ale dopiero w tym salonie Pani odważyła się zmienic moj kolor wlosow ktory miałam od x lat. Czuje sie w nim wspaniale. Jeżeli chodzi o obcinanie chyba mogło być lepiej. Ale ja narazie jestem zadowolona. I nadal będę tam chodzić. Pozdrawiam

Bleh!

Bardzo mnie dziwią same pozytywne opinie na fb o tym salonie. Poszłam tam skuszona pseudo nagrodami dla tego salonu oraz zdjęciami z fb. Tragedia. Nikomu nie życzę takiego rozczarowania. Moje piękne, długie włosy, które pielęgnowałam z miłością 3 lata zostały zniszczone w kilka godzin za 350 zł. Chciałam osiągnąć konkretny efekt, prosta koloryzacja z refleksjami, a dostałam koloryzacje jak wszystkie panie w tym sezonie. Trochę w tym mojej winy, bo powinnam uciekać, gdy zauważyłam że zaczynają mi robić balejaż! Minęły4 m-ce od pierwszej wizyty w tym salonie A moje włosy kruszą się coraz bardziej. Jestem zrozpaczona. Byłam na poprawie, ale co można zrobić na wybielonych włosach. Tragedia. Nie idźcie tam. Nie słuchają klienta! Robią taśmowo i w pośpiechu, bo na koloryzacje kobiety zapisywane są co 20-30 minut. Nie da się w takim czasie obsłużyć dobrze każdego. Bardzo żałuję, że tam poszłam. Aha. Jeszcze jedno. Zdjęcia włosów są robione w taki sposób, żeby wyglądały pięknie. Na żywo jest coś całkiem innego. Koszmar!

Podczas wizyty niesmacznie komentowano prawo kobiet do aborcji. Jedna z pań opowiadała jak to znajoma kiedyś poddała się temu zabiegowi i na szczęście została ubezpłodniona. Wstyd! (usunięte przez administratora) was obchodzi życie prywatne i macica innych kobiet! Dodatkowy brak czasu i robienie kilka osób na raz. Odradzam.

Aplikowałeś do Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna na stanowisko Zatrudnię pomoc fryzjerska/Asystenta fryzjera? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Anonimowa24

Witam, Uważam ze Panie które tam pracują powinny się skupić na klientce która obsługują w danym monecie. Pod koniec października miałam farbowane włosy przez jedna z Pań na blond. W czasie gdy farbowała moje włosy obsługiwała jeszcze dwie inne klientki, podczas zmywania farby oraz rozczesywania włosów do oczu same napływały mi zły ponieważ strasznie szarpała i ciągnęła. Straciłam bardzo duzo swojego czasu bo aż 4h tylko dlatego ze nie miała dla mnie czasu... Nie wspominając pieniędzy jakie zażądały za usługę. A co najgorsze moje włosy zostały zniszczone prawdopodobnie dlatego ze nie miała czasu zmyć mi farby z głowy... Salon poleciła mi znajoma ale włosy były tylko ładne na tydzień z czasem zżółkły i wykruszyło się. Nie polecam salonu !

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna - Mazowszany

• Jak się pracuje w Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna?

Zobacz opinie na temat firmy Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna?

Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna