Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna

Opinie o Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna

Jak najbardziej polecam ten salon to właśnie u nich moje włosy właśnie zostały doprowadzone do porządku świetne fryzjerki uratowały moje włosy bo spaleniu w ninnym salonie, bardzo fajna atmosfera cena wcale nie jest z kosmosu bardzo przyzwoita za tyle stania nad głową. Uwielbiam i już nie wyobrażam sobie innego salonu.

Ania Pawelec

Dziękujemy❤️❤️

Sara

Polecam z całego serca robię włosy już 5 lat

klientka
@Adrian

Warto ceny są dobre.

Klientka

Ja jestem bardzo zadowolona chodzę do każdej z nich polecam

Leszek
@Klientka

Ile strzyżenie męskie kosztuje? Poniżej 30 zł?

Nie muszę podać

Jestem mega zachwycona po spalonych włosach u Kasi w studiu Karen znalazłam swoje miejsce na ziemi polecam z całego serca

Poszkodowana
@Nie muszę podać

Ja tez się borykam

Emma Nowy wpis

Zdjęcia na FB są podpisane "wyk. team Salonu". Ile tam dziewczyn pracuje i czy są plany, aby zatrudnić nową fryzjerkę? Mam kilka udziałów w festiwalach na koncie, szukam pracy na miejscu ;)

Kasia Nowy wpis

Przemiła atmosfera włosy starannie zrobione i mam wreszcie piękny blond dziękuje pani Aniu ps;jedyny minus oczekiwanie na wizytę ale już umówiłam ponowną

Martyna Nowy wpis

Jestem bardzo zachwycona wiedzą i doborem koloru ja byłam ciemna i zawsze dostałam paletę a tu zdjęcie i Przedewszystkim dobór koloru do mnie jechałam 50 km ale warto Dziękuje

15.12.2022 Nowy wpis

Jestem zachwycona wizytą u Karoliny polecam to moje moje miejsce a jestem po nie jednokrotnych nieudanych występach guru radomskich

Aplikowałeś do Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna na stanowisko Zatrudnię pomoc fryzjerska/Asystenta fryzjera? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Ania Pawelec

Dziękujemy❤️❤️

Ania dzisiejsza klientka :)

Jestem mega zadowolona i pozdrawiam Bożenke bardzo miła i profesjonalna

Kasia gałek

Dokładnie skończcie te bzdury pokażcie się w forum którym was widać dramat ja jestem zadowolona szkoda słów

Grażyna
@Kasia gałek

Z pracy jest Pani zadowolona? A można się czegoś dowiedzieć na temat pracy w salonie? Jakie są warunki zatrudnienia oraz forma rozliczenia za pracę?

Adrianna

Nie chce mi się czytać wyskakujących komentarzy !! Dziewczyny nawet nie jedzą a są zawsze przy Nas !! Nie pasuje ci to zmień salon !! Tak jak pani Ania mówi tu się nie odpoczywa tylko przychodzi się po efekt nie pasuje Wam to papa !!

Wiktoria

Jestem bardzo zadowolona,Dziękuje pani Bożenko wreszcie jestem szczęśliwa

Bożena
@Wiktoria

A co Pani robiła? Jaki zabieg? Co Pani sądzi o cenach ? bo coś mignęło mi w komentarzach że drogo? ale wiem też że czasem lepiej zapłacić trochę więcej a być zadowolonym z usługi

Klientka

Nie polecam. Ceny kosmiczne, a jakosc tylko na zdjeciu super

@Klientka

Witam Panią bardzo serdecznie Bardzo nam jest przykro , że jest Pani nie zadowolona. Według cen obowiązanych w tych czasach ze 100% pewnością informuje Panią iż nasze ceny nie uległy zmianie od 4 lat. Dbamy o nasze klientki , jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie , pracujemy na najlepszych kosmetykach oraz zabezpieczeniach dla włosów Co jest bardzo rzadko spotykane w innych salonach. Jeśli chodzi o zdjęcia , zdjęć nie przerabiamy a to tylko telefon i światło. Przynajmniej jesteśmy dumne z tego , że nie przerabiamy zdjęć. Natomiast skoro była Pani niezadowolona z naszej usługi było to zgłosić do nas , a nie anonimowo na tym portalu psuć nam opinie,nawet nie wiedząc kim Pani jest (być może konkurencja) nikt nam takiej rzeczy nie zgłaszał. Pozdrawiamy

klientka
@Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna

500-600 zł to Pani zdaniem stala cena od 4 lat?

@klientka

Jak najbardziej taki był i jest cennik proszę popytać jakie są ceny pozdrawiamy ????

Joanna

Krótko i na temat konkretnie Wam powiem jeśli chcecie mieć ładny kolor w rzeczywistości, a NIE na zdjęciu w salonie to NIE POLECAM. Kolor nietrwały zmywa się po kilku myciach do żółtego. W dodatku włosy nie wiadomo jakie wyjdą na koniec koloryzacji, efekt zupełnie inny od oczekiwanego i omówionego przed koloryzacja. A zdjęciu bajka w rzeczywistości zupelnie cos innego. Włosy wyglądają ładnie do pierwszego mycia. Później jakby od razu płowieją. Jakiś koszmar. To moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym "salonie Fryzjerskim". Włosy spalone za koszt ok 500 zl NIE POLECAM

@Joanna

Droga pani bardzo nam przykro,że jest pani nie zadowolona ,szkoda że nie zgłosiła pani do Nas takiej sytuacji.Skoro ma pani spalone włosy?? Co jest nie możliwe !!!!! Zapraszam do kontaktu i pokazanie włosów napewno pomożemy .Najlepiej jest pisać opinie ,proponuje poprostu zgłosić się do Nas i zgłosić problem pozdrawiam

Joanna
@Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna

Przepraszam najmocniej, weszłam na złą stronę chciałam o innym salonie wystawić opinie.

@Joanna

No trudno się mówi ????????????

Paulina

Zawsze wychodzę zadowolona, nie ważne która dziewczyna robiła mi włosy. Natomiast z całego serca polecam Agnieszkę!!! ❤️❤️❤️

Małgorzata

dużo komentarzy jest tutaj od samych klientek - co nie dziwi bo to w końcu salon fryzjerski ... mało od samych pracowników, może stażystek ? napiszecie z drugiej strony jak się tutaj pracuje?

Neutral

Nie chce mi się czytać tych komentarzy (usunięte przez administratora) !! Mi tez spalono włosy w Atelier Christian i dopiero tam mi doprowadziły dziewczyny do ładu szkoda gadać nikt nie jest idealny !!! A od nich się odwalcie bo to są super dziewczyny a szefowa skarb , dba o wszystko !????

@Neutral

i jeszcze oczerniać inne dobre salony, co pani ma w glowie pani aniu? Tyle jadu i zawisci...

Aleksandra
@Ada

A ten twój komentarz chyba tez za miły nie jest? Pracujesz tam w ogóle czy tak piszesz żeby kogoś zdenerwować?

Monia blaszewska

Nareszcie ktoś tu pocisnął powiem tak odpier….się od nich nie pasuje to bujać się gdzieś indziej ….kur…karma do was wróci ja będę polecać zawsze

@Monia blaszewska

Nieładnie Pani Aniu się tak zwracać do swoich klientek... Nie umie pani przyjmować krytyki...

Kolor wypłukał się już po pierwszym myciu. Włosy nie dość, że są żółte, to nigdy nie były tak zniszczone. Dramat...

@Ania

Witam jeśli tak było i tak jest to czemu nie zgłosiła pani tego do Nas tylko pisze pani tu na forum ja gdybym zmyły mi się włosy za pierwszym razem odezwała bym się ,ale najlepiej jest pisać i psuć renomę pozdrawiam

@Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna

Ależ oczywiście, że zgłosiłam reklamację. Zagroziła mi pani prawnikiem, nie pamięta pani?

@Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna

Zgłosiłam reklamację. Zagroziła mi pani prawnikiem, nie pamięta pani?

@Ania

Taka taktyka, straszenie prawnikiem. Mam nadzieję, że jej się kiedyś czkawką odbije takie traktowanie ludzi. Karma wraca

Jestem zachwycona od 2 lat nie byłam u fryzjera Po długich przejściach nareszcie wyszłam szczęśliwa Dziękuje

Zuzanna
@Anna

Ale robiłaś jakąś dużą zmianę z włosami? Jak ocenisz jakość usług?

@Zuzanna

Właścicielka mogłaby pisać podpisując się Anna Pawelec, a nie pod fałszywymi imionami, konwersując sama ze sobą, postując co 5 minut :D hahaha jak dziecko

Pani Ania…….kolejna kobieta zachwiana emocjonalnie…..mająca bardzo dużo czasu na pisanie niepodpartych konkretami niesprawiedliwych komentarzy uderzających we wspaniałe osoby tam pracujące na czele z szefową…… jakiej to odwagi do pisania głupot człowiek nabiera trzymając w ręku telefon. Mam takie pytanie….. miejmy nadzieje ze nie za trudne…..dlaczego pani nie zgłosiła problemu na miejscu tylko wypisuje te bzdety na stronie??? Domyślam się jaka będzie odpowiedz….. ze biedna pani została postraszona prawnikiem….. ???? w to nikt nie uwierzy bo pani Ania nie jest tego typu kobietą, ani żadna z dziewczyn. Żenada i kłamstwo. Ponadto chodzę wraz z kilkoma koleżankami do pani Ani od lat ok. 7 co jest rzeczą rzadko spotykana. Nigdy ale to nigdy nie poczułam się zle potraktowana ani nie wytarto mi włosów brudnymi ręcznikami????( to tez super było) Kochane panie w tym salonie jest mega dużo pracy i mega dużo ludzi…..ponieważ robią super robotę. Tym sposobem dziewczyny się spiesza ale nie wiąże się z tym zaniedbywanie pozostałych klientek. Wręcz przeciwnie co chwile podchodzą i sprawdzają czy wszystko ok z włosami. Podsumowując kochane Panie jeśli ktoś pisze takie bzdury w postaci negatywnych komentarzy dot. Pani Ani i Salonu to jest to podszyte grubo zazdrością i bólem pewnej części ciała, że Jej się udało. Kochane śmiało wybierajcie ten Salon bo jest wspaniały.

@Ewa

ahahaha oooo właścicielka znów pisze peany na swoją cześć :D żenujące, naprawdę, jak 10latka, która dopiero dostała dostęp do internetu. Pani Aniu, dojrzali ludzie przyjmują krytykę i wyciągają z niej wnioski, a nie siedzą i kasują niepochlebne komentarze. I jeszcze dodają pod przykrywką bycia klientką, komentarze wielbiące się pod niebiosa. Hahaha niezła komedia

Ada

Nie wiem czemu mój poprzedni komentarz został usunięty. Czyżby Anna Pawelec bała się prawdy? Ten "salon" to koszmar: obsługa na najniższym możliwym poziomie, używają najtańszych produktów, rozjaśniacz spala włosy (gdy zwracasz uwagę fryzjerce, że piecze cię głowa, ona stwierdza, że tak ma być), zamiast farby nakładają toner, który wypłukuje się po pierwszym myciu, zamiast papierowych ręczników używają poplamionych szmat, nie słuchają potrzeb klienta, robią masowo "po swojemu". gdy poprosiłam, o nieużywanie prostownicy, fryzjerka się uparła i "dopaliła" mi włosy, żeby tylko na zdjęciu końcowym były "piękne i lśniące". Po zgłoszeniu reklamacji właścicielka wyciąga telefon, pokazuje zdjęcie i wmawia, że zniszczone włosy to efekt złej pielęgnacji, a nie spalenia włosów w salonie, bo przecież mają piękne zdjęcie. Ten cały salon salon to jakieś nieporozumienie.

Ola

Uwielbiają ich wszyscy!! Kto?? Ludzie ,którzy chcą pięknie wyglądać zaufaj im wszystkie po z1 m /2 miesiące terminy ręce opadają !!! Warto czekać.

Zuzanna
@Ola

A ile osób tam pracuje? Może za mało mają ludzi skoro takie długie terminy oczekiwania?

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna - Mazowszany

• Jak się pracuje w Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna?

Zobacz opinie na temat firmy Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna?

Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna