Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna

Opinie o Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna

Klientka

Jestem bardzo zadowolona robią piękne i trwałe fryzury

Sara

Polecam z całego serca robię włosy już 5 lat

Adrian
@Sara

O, to widzę jesteś stałą klientką. A jak to wypada cenowo? Żona szuka dobrego fryzjera do kręconych włosów ale nie chce wydać fortuny. Warto tu zajrzeć?

klientka
@Adrian

Warto ceny są dobre.

Klientka

Ja jestem bardzo zadowolona chodzę do każdej z nich polecam

Leszek
@Klientka

Ile strzyżenie męskie kosztuje? Poniżej 30 zł?

Klientka

Zacznę od początku. Skusiłam się zdjęciami na Facebooku. Napisałam wiadomość, załączając zdjęcia i maksymalny koszt miał wynosić 350zł. Wchodząc do salonu bardzo rzuca się w oczy, padające w wielu opiniach określenie „fabryki". Niestety tutaj nie spotkamy się z indywidualnym podejściem do klienta, troska czy osobistym wybieraniem fryzury, koloru z klientka. Pokazałam fryzjerce zdjęcie a efekt uzyskałam zupełnie inny. Wszystkie panie potem, jakby się zmówiły i zachwalały efekt w celu myślę, pocieszenia i żebym tylko nie miała żadnego 'ale'. Mimo, że zadowolona wcale nie byłam. Fryzjerka też widziała chyba, że nie to miało wyjść. Bardzo źle wygląda też ciągle zwracanie uwagi pracownicom przez szefową. Komentuje ich pracę w obecności klientek zamiast zająć się swoją. Po wysiedzeniu całego dnia zapłaciłam ponad100zł więcej niż maksymalna wycena. Największym podsumowując problemem w tym salonie jest ta „masówka", fryzjerki gubią się na jakim etapie są z daną klientką, nie pilnują czasu trzymania rozjaśniaczy itp.

Anna Pawelec
@Klientka

Witam panią bardzo serdecznie Nie zgadzam się z pani opinią niestety… Skoro jest pani nie zadowolona to zapraszam do kontaktu nigdy w naszym salonie nie odmówiliśmy poprawy jeśli twierdzi pani ,że to nie to ?? A może nie dało się ?? A jeśli chodzi o moją osobę to jest pani w błędzie bo dbamy o każdego klienta ,jeśli jest pani nie zadowolona wystarczyło napisać do nas a nie pisać opinię bo tak jest prościej pomino Dziękujemy

Aplikowałeś do Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna na stanowisko Zatrudnię pomoc fryzjerska/Asystenta fryzjera? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Paulina

Ja polecam są gitttt

Basia

Polecam dziewczyny wszystkie

Basia

Polecam dziewczyny wszystkie

Nie muszę podać

Jestem mega zachwycona po spalonych włosach u Kasi w studiu Karen znalazłam swoje miejsce na ziemi polecam z całego serca

Aleksandra
@Nie muszę podać

Naprawili, udało się? A można wiedzieć ile za tą akcje zapłaciłaś? Chociaż to jest warte chyba wszystkich pieniędzy ha :)))

Poszkodowana
@Nie muszę podać

Ja tez się borykam

Dziękuje

Jest mętlik a same mówią ze jak na targu na Wernera ale praca zespołowa i nie ma potyczek pomoc i pomoc rewelacyjne są jestem zadowolona i wrócę bo maja dużo wiedzy

Zadowolona

Dziś dzwoniłam do pani Marty na recepcje terminy kosmos do każdej z nich miesiąc????ludu a ludu nie dziwie się ale ich nie zdradzę

Małgorzata

Moje włosy zostały uratowane Dziękuje

Oktawia

Czarodziejki uwielbiam je

Wariatka

Dam im 5 gwiazdek maja mega wiedzę i kosmetyki widać ze to jest wszystko nie oszukane ale czas jak dla mnie długi ale polecam jak masz czas ????

Ela

Wyskakują mi te powiadomienia ja jestem mega zadowolona Ania to cudo????

Anna kawałka

Uwielbiam to moje miejsce na ziemi nie oddam się już nikomu ❤️

Jan

Ja również pozostawię opinie ponieważ że jest tam 100% pracy fryzjera a nie picia kawy Bożenka mnie tak ostrzygła ze umówiłyśmy się na 3 wizyty do przodu widać ze to lubi polecam 100%

Marlena

Ja tez również byłam dziś ale tam się dzieje może taśma ale każdy dzwonek pilnowany jestem starasznie zadowolona wreszcie ❤️

Wika

Byłam dziś jestem mega zadowolona Bożenka Anioł ❤️

Justyna

Potwierdzam Salon mega dobry jak dla mnie numer 1 w Radomiu a zwiedziłam już trochę ????‍♀️

Asia

Wspaniały salon ❤️Polecam włosy mega

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna - Mazowszany

• Jak się pracuje w Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna?

Zobacz opinie na temat firmy Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna?

Anna Pawelec Salon Fryzjerski Anna