Opinie o Liferobr (Living Furniture Europe Sp. Z O.O.) w Sulęcin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Christianapol Meble Polska sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Christianapol Meble Polska sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Christianapol Meble Polska sp. z o.o. w Sulęcin

Balbina

Witam tak sobie czytam to forum odrazu powiem że nie pracuje w tej firmie ale w Molexsie i co tam się wyprawia to jest totalny koszmar ludzie chodzą do pracy z duszą na ramieniu ,kumoterstwo nie ma granic ,no ale trzeba pracować nieraz przesyłając gorzkie łzy, takie czasy i nie bedzie lepiej Pozdrawiam wszystkich ,pewnie też do was zawitam bo teraz zwalniają grupowo

zdanek

Mam takie pytanko czy wielce zakochany w sobie rudy lysiejacy kierownik dalej robi?

Motywaror

Witam co się wydarzyło że taka cisza tutaj może tematy się wyczerpały?

Aga

do kogo dzwonic? skąd zdobyc nr?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Christianapol Meble Polska sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista/ka ds. kadr i płac? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Ewelina

A co tak cicho na forum? Nikt nie napisał, że w październiku odwiedziła nas Państwowa Inspekcja Pracy ? Chyba w końcu ktoś zauważył, że wg naszego regulaminu pracy te odrabianie jest zwyczajnie bez prawne!!!

@Ewelina

Witam. Jak masz odwagę się wypowiadać na forum to miej Odwagę podpisać się własnym imieniem. Ewelina 1

@

Tak czytam opinie i smiać mi się chce. Jak tam tak źle to trzeba zmienić pracę. Po co się czepiać kogoś i się sprzeczać. Znacie się tam wszyscy przecież i każdy wie jak jest.

@

Z tego co widzę, to Ty też pracujesz w tej firmie. Więc też jesteś nabijany w butelkę, jak to ujołeś. Reszta bez komentarza..

Dementor
@@

zdradzę Ci sekret w "w kupie "siła. Jak w końcu główny filar firmy głośno to powie, że robicie nas w balona i się nie damy, to jest szansa na poprawę. Chodź lepiej wyrzucać sobie jakiego się nicku użyło.

Aga

Jakie zarobki ? Przyjmują tylko na tapicernie i szwalnie? Czy również na inne stanowiska

Wiola
@Aga

Najlepiej zadzwonić i umówić się na rozmowę.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Living Furniture Europe Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Pelikan

Owszem, możesz się rozwijać w sztuce donosicielstwa na innych. Jest taki jeden niewysoki, co bardzo podlizuje się jednemu niemieckiemu włodarzowi i jest niedo ruszenia nawet przez dyrektora, a sam mówi o sobie, ze jest kierownikiem

Państwo W Państwie...

He Który kto...??

@Państwo W Państwie...

I poleciał z hukiem(usunięte przez administratora)kierowniczek. Teraz już wiesz o kogo chodziło?

Aneta
@Pelikan

@Pelikan To kogo zwolniono w Living Furniture nie jest tematem wątku. Napisz proszę, czy wynagrodzenie w tej firmie jest adekwatne do wykonywanych obowiązków?

@Aneta

Nie, z pewnością NIE JEST zwarzywszy na te śmieszna formę norm. Jeśli się wykonuje normę bądź jest się na pułapie takim, ze dadzą premie to z automatu przerzucają na inny dział do pomocy, gdzie nam leci wydajnościową. To jest CHORE, bo tak być nie powinno. Dni, w których nie możemy wyrobić normy nie z naszej winy (bo no jesteśmy na innym dziale do pomocy) NIE POWINNY być brane pod uwagę jeśli chodzi o normę wydajnościową! Niech w końcu przeczyta to ktoś z milosciwie nam panujących i się ogarnie, żeby nie było za późno. Jak wiemy szef z Niemiec jest zdolny z dnia na dzień wyrzucić nawet swoją prawa rękę to i naszego dyrektora zapewne nie zawaha się zwolnić jak zobaczy, ze normy nie są wyrabiane

Ktoś

Niestety tak jest...

Jakub
@Pelikan

Czy wraz z innymi pracownikami poruszaliście ten problem z przełożonymi? Może warto by było zasygnalizować, aby zmieniona została forma przyznawania premii? Czasami wspólne rozmowy mogą wnieść dużo dobrego.

@Jakub

Nikt z przełożonych nie jest głupi i widzi co się dzieje. Trzęsą się jednak przed rozmowami na jakikolwiek temat z wyżej przełożonymi, bo boja się stracić swoje stanowiska, za które biorą wypłaty tyle co my za dwa miesiące i to z premiami i nadgodzinami. Nikt z nich się nie wychyli dalej jak czubek buta i to za sprawa gdzie zyskać mógłby ktoś, nie on sam, przy czym z duża doza prawdopodobieństwa byłby na celowniku i pierwszy „do odstrzału”.

Desmkxan

"Jeśli chodzi o Szefa Jakości również nie można powiedzieć coś negatywnego" smiech na sali chyba .........ze zaliczyl jakieś szkolenia miekkie z komunikacji . Jest dla niego szansa ale musi się doszkolic w komunikacji. Tępę odzywki i klamstwa, gdzie myśli że pracownik jest głupi i można mu wcisnąć byle co nie pomogą mu w dalszej karierze, jak nie w tej firmie to w nastepnej..Brak szkoleń i jeszce raz brak szkolen.. Niech firma zainwestuje kilka tysięcy na szkolenia miękkie A na pewno to się zwróci.

PP

Dobra Firma i fajna praca. Jak to bywa we wszystkich Firmach zawsze znajdą się ludzie o negatywnym ustosunkowaniu. Świetny Szef Produkcji, inteligentny oraz bardzo wyrozumiały fachowiec. Jeśli chodzi o Szefa Jakości również nie można powiedzieć coś negatywnego. Sam Dyrektor to mega przyjazna osoba dla pracowników, jak i reszta zespołu z biur. Bardzo polecam tę firmę.

Xyz
@PP

Jesteś pracownikiem biura i masz za tego rodzaju opinie płacone ekstra, czy po prostu tzw. „Czopkiem”? Chyba, ze zwyczajnie nie masz pojęcia co się dzieje na produkcji i jak to wyglada od naszej strony, bo to inny świat niż opisany przez ciebie niestety...

Desmoxan

Fajnie że firma się rozwija , najwyraźniej szefa z przed roku już kopneli w (usunięte przez administratora). Mam nadzieję że wszelkiego rodzaju czopki i "glupio madrego "tez wymienili na kogoś na poziomie . Szkoda że firma prze kilku ludzi ma nieciekawy status ;(

Dawid1312

Jak z zarobkami jako tapicer?

Zainteresowana

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jak wyglądają zarobki na stanowisku szwaczki?

Magdalenka
@Zainteresowana

Dużo, dobre premie. Polecam

Jancia
@Zainteresowana

Dobre... jeśli ma się cztery ręce

Aneta
@Jancia

@Jancia Czy poprzez swoją wypowiedź sugerujesz, że premie w Living Furniture nie są do zdobycia?Napisz proszę co miałaś na myśli? Będę wdzięczna.

Krysia
@Aneta

To znaczy, że nawet jak robisz 80 procent normy co dnia, to w końcu Cię wysyłają do pomocy na tapicernie i wtedy masz do wydajności 0 procent za ten dzień.

Ewka

Brakuje ludzi do pracy a firma ma zobowiązania więc trzeba pracować. Jest za to okazja przez ten czas lepiej zarobić.

Bronisław
@Ewka

Rotacja pracowników w firmie jest duża? Nowi pracownicy mają szkolenia lub kursy przed rozpoczęciem pracy? Te informacje będą pomocne.

Sobietak..

To już definitywny koniec tej świetlanej przyszłości?? czy jeszcze chwilę potrwa to wylęganie zła?

Krystian

Dla mnie przygoda z LFE już się na szczęście zakończyła więc mogę śmiało napisać co się tam wyrabia. Zacznijmy od nadgodzin które są nieprzerwanie od grudnia zeszłego roku. Tydzień po tygodniu, słowa zostajemy do 16. Ale oczywiście około 3 tygodnie temu, pojawia się ZARZĄDZENIE w którym to zostaje obwieszczone, że z uwagi na potrzeby pracodawcy kolejny tydzień będą nadgodziny plus sobota. Oczywiście pracownicy mając na uwadze, że potrzeby pracodawcy wynikają z "wyjątkowej" sytuacji, nie dzień jak co dzień czy też kolejny tydzień, każdy zostaje kiedy może albo chce, tak też było z sobotą. Ale zarząd wpad na genialny pomysł i postanowił osobą którzy nie byli w sobotę, dać wydajnościowe ZERO, czyli każdy kto ma liczoną premię za wydajność ma w tym dniu przyznane zero czyli iloraz idzie diametralnie w dół. Nie dość, że osoby dojeżdżające mają możliwość powrotu na koszt firmy tylko o 16, bo jak nie możesz zostać nadgodzin to musisz swoim transportem przyjechać, to jeszcze to. Pomysłowości to jednak nie koniec. Przed końcem miesiąca wpada kierownik kontroli jakości i sprawdza buty o ochronne, sam wogóle ich nie nosząc tłumacząc, że on jest pracownikiem biurowym, chociaż jak widać na hali spędza po 5 godzin, zresztą co to za tłumaczenie, jeszcze nie spotkałem się aby w którejś z fabryk w których pracowałem, ktoś nie wchodził w obuwiu ochronnym, zwłaszcza BHPowiec ale tutaj tylko jeden kierownik nosi buty reszta z rządzących nie musi. Na drugi dzień już osoba zajmująca się bhp sprawdzała oczywiście też bez obuwia. Ogarnijcie Się, czepiacie się butów a nie ma rękawiczek, ubrań roboczych, ochronników słuchu, pracownicy nie uprawnieni albo bez papierów jeżdżą na wózkach, a wy czepiacie się bucików sami nie nosząc ale można znów uwalić parę procent premii. Oczywiście firma idzie na przeciw będzie zatrudniać pracowników ale już tylko doświadczonych fachowców (pewnie z Ukrainy bo już byli na próbę ) Jak chcecie znaleźć nowych skoro Tych co jeszcze są nie szanujecie. A taki jest już duży deficyt rąk do pracy, że kierownicy do 18 zostają i tapicerują albo pakują, ale oni muszą bo są zatrudnieni w Niemczech i za euro.

Linkolsen

Czy to tak na 100% wyrzuciło dyrektorstwo naszego księdza pana S? Może ktoś powie z jakichś sprawdzonych źródeł jak długo JesCze zamierzają nas męczyć po 10 godz dziennie? Ja już ledwo daje radę... Mąż namawia mnie żebym to rzuciła i poszła do normalnej pracy

Xyz
@Linkolsen

Co do nadgodzin sam kierownik nie wie jak dlugo one potrwaaja, smieszne jest to ze "niby" sa one nieobowiazkowe a na nadgodzinach robia liste osob nieobecnych na nich, a aegumentem do nadgodzin jest to ze " w innych zakladach normalnie tak robia". Z tego co wiem coraz wiecej osob mysli o zwolnieniu i nie podoba im sie praca w tym zakladzie. Jest wueksza rotacja ale niedlugo to sie zmieni bo skoncza sie rece do pracy jak dalej ten zaklad bedzie tak traktowal pracownikow. co do zwolnienia pana S.- plotki sie szybko roznosza, ludzie sugerowali sie tym ze wynosza rzeczy z biura pana S. Zamiast wyciagac pochopne wnioski i rozpowiadac takie bzdety moze lepiej tak pomyslec czy zmienil np. lokum. Nic dziwnego ze plotki sie pojawiaja jak na szwalni same baby. :)

Wierchuszka
@Xyz

„Tak robią w innych zakładach” naprawdę takie rzeczy nam wciskają?? Nie wiedza, ze my pracowaliśmy w innych zakładach i takich cyrków tam nie ma?? Jest tylko organizacja pracy, nie chaos jak tutaj?? Wydaje mi się, ze chcą nas wycisnąć jak cytrynki i sprawdzić jak długo będziemy mogli tak pracować. Jak zaczniemy się buntować to zaczną myśleć nad rozwiązaniem problemu. Po co zrobić dwie zmiany i pracować jak ludzie jak można to zrobić jedna zmiana. Ja już osobiście nie daje rady i poważnie mysle nad odejściem. Sama praca nie jest zła ale nie po 10h bez końca!!

User888

Pan który zajmuje się przyjeciami osób do pracy jest niekompetenty. Rozmowa o pracę się odbyła wysłali na badania bo mieliśmy wyjechać do Niemiec na tzw szkolenia umowa została wydrukowana i już podpisywalismy przyszedł Pan S. I powiedział nie stety nie znaleźliśmy miejsc do spania. Proszę czekać na telefon od nas koniec miesiąca telefonu dalej nie ma A do Niemiec na tzw szkolenia wzięli jakoś nowa osobę BRAWO ZA ORGANIZACJE INNE OSOBY CZEKAJA WRĘCZ NA TELEFON OD NICH A ONI ZATRUDNIAJA INNE OSOBY TO SO NAKIES ŻARTY haha

Maxi

Do zarządu firmy.Licze na to że czytacie te wpisy. Bardzo nie podoba mi się jako pracownikowi zachowanie Pana Kierownika Kontroli Jakości. Zróbcie roszady bo innaczej sami będziecie robić na produkcji z ludźmi którzy są na nieodpowiednim miejscu i nie mają pojęcia o tym czym się zajmują.

Ryszard
@Maxi

Stanę tutaj w obronie w/w . Lepszy on od Rdzowowłosego Wojtka/

Oburzony Franciszek
@Ryszard

Wybaczcie zastanawialiście się nad sobą??? My to widzimy z innego działu.. Szukacie ten zły inny nie dobry ale co wy robicie to już boki rwać... Chodźicie na przerwy 5 razy dziennie kiedy my pracujemy.. Spacerujecie sobie gadu gadu... . Macie mniemanie o sobie ponad przeciętność ale cóż czepiacie się bo ktoś wymaga bo od niego wymagają ale znów wrócę!Od siebie nie wymagacie nic bo po co.. należy się ale co?spójrzcie na tych z Coburga zarabiają przynajmniej trzy razy tyle co wy bo w euro a co oni robią jeden trzyma ręce w kieszeni inny coś biega... Czy wam się wydaje że opiszcie tego czy owego i natychmiast zarząd sorry wywalmy ich!!! Bo wy jesteście Super! Ale oni widzą ile dajecie z siebie nam nie liczą a szkoda bo byście się wstydzili. Nikt nikomu nie broni proszę pokaż jeden czy jedna jacy wy jesteście fajni super kochani wydajni proszę zastapcie ich i kierujcie produkcja co boicie się zobaczycie jaki to miód....

@Oburzony Franciszek

Her W...... Brawo za wpis.

@Maxi

Konfident to pan S z magazynu (usunięte przez administratora) w Steipol a teraz tutaj uważajcie dla mnie to jest (usunięte przez administratora)

Chyba rzeczywiście firma ma problem z obsadzeniem stanowisk skoro jako magazyniera zatrudniają (usunięte przez administratora) który z poprzedniej firmy(w sulęcinie) został zwolniony przez używki. Brak słów.

Dzuka333

Firma jest nie słowna bardziej ludzie pracujący w Niej. Do Niemiec jeździmy 6 msc miały być 6 Tyg ???????? cały czas mówią że do końca msc zwiozą maszyny szook . A co do diet które powinniśmy dostawać co tydzień pieniędzy nie ma już przez cały miesiąc tłumacząc się że nie mają pieniędzy i mają wstrzymać diety w głowie się nie mieści co się w tej firmie wyprawia !!!... Firma straci dużo pracowników jeżeli będą tak robić Moje sugestie dla Living Furniture Europe Sp. z o.o.: Opinia

Pracus

Cieszę się nasmowicie, że odszedlem z tego kołhozu. Pracując przez okres kilku miesięcy , zaczynając w Skwierzynie, kończąc w Sulęcinie nie mogę powiedzieć na temat tej firmy nic dobrego. Więcej kierowników jak pracowników . Totalny brak poszanowania pracownika. Wieczne nadgodziny, słabo płatne. Prawie jak w tej reklamie "na bzdurki ,dyrdymalki" Obiecywane premie , wyższe zarobki a oczywiście wszystko kończyło się fiaskiem. Pozdrawiam Wszystkich pracowników szczególnie herr W...

Mirabelka
@Pracus

Z tego co mi wiadomo to herr W... zaraz będzie pracować sam, bo przez niego jeszcze pare osób planuje odejść. Ciekawa jestem jak na to zareaguje Pan S kiedy dowie się z jakiego powodu uszczupla się kadra pracownicza...

Zostaw merytoryczną opinię o Christianapol Meble Polska sp. z o.o. - Sulęcin

• Jak się pracuje w Christianapol Meble Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Christianapol Meble Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Christianapol Meble Polska sp. z o.o.?

Christianapol Meble Polska sp. z o.o.
  • Inwestycyjna 2
    69-200 Sulęcin

Christianapol Meble Polska sp. z o.o.