Opinie o Liferobr (Living Furniture Europe Sp. Z O.O.) w Sulęcin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Christianapol Meble Polska sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Christianapol Meble Polska sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Christianapol Meble Polska sp. z o.o. w Sulęcin

Waldi

Widzę Wojtas ze miłością to Cie w pracy nie dażą.????????????

Kuba

Witam czytając wasze opinie od razu przypomniałem sobie jak to było w Sonnefeld współczuję wam pracy z Herr W. I radzę uważać na tego pana nie wspominając Herr A . Bardzo dwulicowa osoba pracowałem z nimi

Blessed

Nie polecam pracy w tej firmie zarobki z miesiąca na miesiąc coraz mniejsze a wymagania coraz wieksze do tego kierownik W..... nie nauczony jakiejkolwiek kutury i nie znający się na niczym omijac szerokim lukiem

Bono
@Blessed

Zgadzam się w 100 procentach. A do tego Pan kierownik A.... Zgrany duet nieudaczników

Zgadza się magik i Czarodziej

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Christianapol Meble Polska sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista/ka ds. kadr i płac? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Witam ponownie. Nowa ciekawa sytuacja. Mowa o kierowniku utrzymania ruchu. Ciekawy Pan, który od dawna pokazuje rożki i uważa, że wszystko wie na każdy temat krowa co dużo muczy mało mleka daje. No cóż znowu niewypał. Sytuacja z szefem kontroli jakości pokazała wszystko co ów Pan potrafi. Pan W. Cz. potrafi tylko jedno rombać tyłki wszystkim za palcami włącznie z administracją i nie ma pochamowań. Skąd go wzieli

Uważam, że praca jest ok :) ludzie jak to ludzie, różni... Osobiście polecam :) Moje sugestie dla Living Furniture Europe Sp. z o.o.: Wprowadzenie pakietu socjalnego dla pracowników. Lubię atmosferę w Living Furniture Europe Sp. z o.o. za: Jest to nowoczesna firma, nowa.

Fajter

Ty chyba w życiu nowoczesnej firmy nie widziałeś...jak widzę twoją wypowiedź to aż mnie cofa

@Fajter

Nie krępuj się... Nikt nie trzyma tu nikogo na siłę...

Fajter

ja już tam nie pracuje, jestem w firmie która szanuje pracownika i mam zarobki 2x wyższe i śmieje się z tej firmy i ludzi zarządzających nieudolnie nią...... :)

Maksymilian

Drogi Oburzony Franku, na pierwszy rzut oka widać, że ta wypowiedź pochodzi od osoby "nadrzędnej"- Nie którzy za pewne zastanowią sią dlaczego napisałem w cudzysłowiu nadrzędnej, jest to spowodowane właśnie nie zbitym dowodem na to jakie osoby, próbują kierować produkcją "LiwingFurniczurJurop". NaburmuszonyFranciszku dawno nie czytałem tak chaotycznej wypowiedzi, no jeśli tak składasz zdania to nie można się dziwić tej fali "Hejtu" odnośnie różnych osób w tej firmie. Jednak głębiej kopać w tej pełnej emocji wypowiedzi, można dostrzec, że mamy do czynienia z kimś, kto zarabia w EURO, więc zdradze Ci sekret, pracują tu ludzie, którzy mają do granicy 40 km, nie 600 nie 400 tylko 40 i 85% osób, wie jak to jest zar"iać w Euro i uwierz, jeśli ktoś postanawia tutaj podjąć pracę to na pewno nie na umowę zlecenie za 15zł brutto na godzinę. Cyt:"Nikt nikomu nie broni proszę pokaż jeden czy jedna jacy wy jesteście fajni super kochani wydajni proszę zastapcie ich i kierujcie produkcja co boicie się zobaczycie jaki to miód...." Tyle, pomysłów co już było podawane, wybacz Franciszku gro ludzi pracowało już w nie jednej fabryce i każdy potwierdzi, że rozwiązania są tutaj ARCHAICZNE. Zresztą, gościu który nie ma żadnego pojęcia o planowaniu produkcji ale mówi po niemiecku, ciągał skrzynki w Sonnefeldzie i ma jeszcze braki w kulturze osobistej i komunikacji werbalnej - jest pseudo-kierownikiem. Jak kogoś mdli ten "Miodek" produkcyjny albo go przerasta to niech daruje sobie.

Wrrrrryy
@Maksymilian

Maksymilian za czapką !!!!!!

Rrrrrr

Jak by było wszystko wporzadku to ludzie nie zwalniali by się jak pracodawcy nie szanują i oszukują pracownika pracowałem w takiej formie teraz pracuje w firmie gdzie pracodawca szanuje ludzi wszyscy idą do pracy z uśmiechem nierizumiem takich ludzi a tą firmę znam i nic dobrego na nich nie powiem w Niemczech ludzi tak samo traktują

Gustaw

Główny Fundament firmy czyli tapicerzy porzucali wypowiedzenia, a na zebraniu nie ma oczywiście o czym mówić, jak o.... kolejnych koniecznych nadgodzinach bo trzeba zrealizować zamówienia. KIEDY SIĘ OPAMIĘTACIE? Ludzie potrzebują, nie wiele "chleba i igrzysk ", pora sięgnąć do kieszeni i dać im "chleba".

Wojtek

Tylko w tym tygodniu siedem szwaczek złożyło wypowiedzenie, pięciu tapicerów na wypowiedzeniu. Magazyn ciągłe wakaty do tego stopnia, że tapicerzy, czyli główny fundament produkcyjny, znajdują się na liście uprawnionych na widlaki. JAK WIDAĆ LUDZIE POTRAFIĄ ZMIENIAĆ RZECZYWISTOŚĆ WOKÓŁ SIEBIE, tylko jaki to niesie skutek dla zainteresowanego Podmiotu ?

Mikołaj
@Wojtek

Siedem wypowiedzeń w jednym tygodniu to na pewno spora strata dla firmy Living Furniture Europe. Wiesz może, dlaczego aż tyle szwaczek zdecydowało się na złożenie wypowiedzenia? Zmieniły się warunki ich zatrudnienia, czy może otrzymały więcej obowiązków niż miały do tej pory? Opisz proszę, dlaczego tak się stało.

Szwaczka
@Mikołaj

Dlatego że znalazlysmy lepsza pracę i w miejscu zamieszkaniaa nie 40 km od domu za 2200.....

Firma jest ok. Początki są czasem trudne.

Krzysztof

Nowa Firma szkoda, zarządzanie jeszcze kuleje, Ogólnie wszystkie działy OK z wyjątkiem działu gdzie pracuje Rdzawy Wojtek, to już nie chodzi o wymagania, ale tak chamowatego i aroganckiego człowieka, w swoim czterdziestoletnim życiu jeszcze nie spotkałem. Drogi zarządzie, pracownicy odetchną bez tego człowieka.

Pracowniczek

Praca jak praca ale dużo się zmieniło niż było w umówię dane Xx kierowników a zwłaszcza na magazynie „Pat...który (usunięte przez administratora) wielki robi i rzondzi się wie czego szuka Na produkcji również Kas... która nic nie robi Troszkę trzeba popracować nad kadra a tak nie jest źle Nieplanowane nadgodziny

Dratewka
@Pracowniczek

Szanowany "Pan kierownik"nawet na mieście nie odpowie dzień dobry, kto przyjmuje osoby bez szkoły? Jak będzie szczękać to pójdzie mu to na dobre w pięty

Pani

Witam mam pytanko????czy na szwalni jest praca na akord i czy jest to ciężkie szycie? Kiedyś szylam ale nie wiem czy dam sobie rade????. Dzięki za info.

@Pani

Tak, szwaczki pracują na akord. Minimum trzeba wyrobić 60% normy. Szycie jest lekkie, ponieważ są to lekkie materiały.

Trep

Ludzie mam pytanie, czy wy swoje umowy czytaliscie, czy nikt wam warunków nie przedstawiał? Czy podpisywaliście je z bronią przy głowie? Zakładam, że nie, to czemu tak narzekacie? Żyjemy w wolnym kraju i jak komuś coś sie nie podoba zawsze moze to zmienić.

Rebeliant
@Trep

Nick jest ewidentnie alegorią stanu umysłu.

Fizia

Ja jestem zadowolona miła atmosfera zgrana załoga pomocne koleżanki bardzo miłe panie nauczycielki paniM.. i paniB...

Krystyna Brukselka
@Fizia

Jednoznacznie widać, że jeszcze nie pracowałaś 4 dni w tygodniu po 10 godzin, czego nie widać później na koncie, bo jak więcej jest nadgodzin to po premii ciachają, żeby człowiek za dużo nie zarobił. A Najważniejsze nie masz do Czynienia z Her Woj.... czego Ci osobiście zazdroszczę, że nie wspomnę o innych.

@Krystyna Brukselka

Pani Krystyno pracowalam i nadal pracuje tak samo jak pani po 10 godz. Fakt trochę za długo ale praca nie jest na tyle ciężka by nie dać rady siedzieć po godzinach. Pozdrawiam

Nefretete
@Fizia

No jak się SIEDZI to nie można narzekać, ale jednoznacznie widać, że wypłaty jeszcze nie było ;)

@Nefretete

Nefretete co do wypłaty.. Była i to nie jedna fakt nie ma kokosow ale chyba czytałaś warunki umowy i swoim podpisem wyraziła na nią zgode

Rozkokoszony Koczkodan
@Fizia

Super, że jest ktoś kto otrzymuje już tyle miesięcy nie przerwanie tyle samo premii. Bo reszta z miesiąca na miesiąc premia coraz niższa. To chyba praca w Biurze.

Jan Brzetwa

Praca jest dobra na magazynie ale... z Jednym Panem się nie idzie dogadać, mówi za cicho za to drugi Pan drze ryja na pół hali, a reszta ekipy spoko A na rozładunku Grzegorzowi trzeba zmienić stanowisko i mam nadzieje, ze na materach tak nie będzie.

Magazyniarz

Robota jak robota, lekko nie jest. Przynajmniej na moim dziale są pełne premie. A jak jeszcze Dyrekcja dostrzeże, że blond czuprynka jest nie do życia a tym bardziej do pracy, to już w ogóle będziemy mieli jak pączki w maśle.

Rocci

Tak sie zastanawiam nad tym co tu czytam... Ludzie jak tak wam jest źle to dlaczego tam nadal pracujecie i na wszystko narzekacie. TRZEBA WIEDZIEĆ KIEDY ŻE SCENY ZEJSC....Zmienic pracę a nie tylko narzekać...

Klaudiusz
@Rocci

Lepiej się odezwać niż nie robić nic . Miejmy nadzieję że ktoś wyżej to czyta i wyciągnie odpowiednie wnioski , zwłaszcza że piszą to pracownicy starsi jak i Ci dopiero przyjęci.

Szwaczka Dziwaczka
@Rocci

Powiedział (-a)co wiedział, a może narzekają aby w końcu ktoś na górze przejrzał na oczy. Tak zgadza się, szukam pracy a wręcz już czekam na otwarcie nowego zakładu w Skwierzynie, jak większość z nas tutaj, wtedy nawet pochwały tutaj nie pomogą.

Julian Tuwim

Moją opinię wyraże w postaci Fraszki, niechaj jednak nie zwiodą was, moim słowem igraszaki. W tygodniu było ważne zebranie, by zadać jak zwykle pytanie, kto po godzinach zostanie? Jednak sytuacja zrobiła się dość napięta, gdyż pracownicy zapytali czy będzie "Wsparcie na Święta". W odpowiedzi usłyszeliśmy, że w postaci wsparcia, będzie w grudniu wielka Festa picia i żarcia. Tak, że jeśli coś po imprezie zostanie, to ze sobą zabierzemy na świąteczne śniadanie. Może firma doceni te nasze słów rymowanie i w tej sytuacji bierna nie zostanie, skończą się farmozony i znajdzie się parę złoty na Świąteczne Bony.

Jan Sztaudynger
@Julian Tuwim

Bardzo trafione. wpis trafia w samo sedno,nic ując nic dodać.pozdowienia Julian

Konstanty Ildefons Gałczyński
@Julian Tuwim

W odpowiedzi na twe zapytanie, niech Ci będzie dane, znać odpowiedź na nie. Drogi Tuwimie, tak to się już dzieje, że w przyrodzie nic nie ginie. Kiedy na 10 pracowników przypada kierownik, a jeden to wędrownik inny z CZARNĄ peleryną czarownik. Odgórnie na taki stan rzeczy, jest aprobata, więc na BONY nie ma, ale to nie koniec świata. Firma jest prężna i dopiero się rozwija. Jeśli chodzi o finansowe konkrety, lepiej łapcie za tapicerskie-pistolety i wydajność niechaj rośnie, to przyjdzie premia...i znajdzie się na karpia przy świecącej Sośnie i kolędowanie głośne. A jak nie będzie w końcu zasłużonej premii, to pracownicy nabawią się zwolnieniowej epidemii, że nie pomogą słowne bajery, a wtedy Pryncypały złapią za Takery.

Zostaw merytoryczną opinię o Christianapol Meble Polska sp. z o.o. - Sulęcin

• Jak się pracuje w Christianapol Meble Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Christianapol Meble Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Christianapol Meble Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Christianapol Meble Polska sp. z o.o.
  • Inwestycyjna 2
    69-200 Sulęcin

Christianapol Meble Polska sp. z o.o.