Opinie o Sceneria Agencja Aktorska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sceneria Agencja Aktorska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sceneria Agencja Aktorska o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sceneria Agencja Aktorska w Warszawa

Kasiaaa

Zapraszam wszystkich oszukanych przez Agencję Sceneria do kontaktu ze mną na adres teatrglosu@wp.pl w celu zebrania danych i złożenia pozwu zbiorowego przeciw ww. instytucji.

@Kasiaaa

O czym Ty piszesz!!! Zawsze będę po ich stronie . Jak tak w ogóle można pisać i buntować innych ludzi - od razu widać że konkurencja działa!!!

Aktorka
@Marta

Nie prawda!! Nie wypłacają i nie chcą. Jest dużo osób, którym nie płacą ponad rok i więcej! Sami sobie robicie zła reklamę i później się wykręcanie,???? pomijam fakt że zawsze kasują komentarze, żeby inni broń Boże nie zobaczyli że nie płacą????????

Michał Jes

W mojej opinii jest to najgorsza agencja z jaką miałem do czynienia. Radzę NIGDY nie wchodzić na plan bez umowy i brać egzemplarz umowy dla siebie.

@Michał Jes

Na szczęście panie Michale po ostatnich sytuacjach nie zapraszamy już pana na plan i przestrzegamy innych !!!!

Michał Jes
@joanna

Otóż zapraszacie, natomiast ja od dawna już z tego nie korzystam. Dodam, że zastraszanie prawnikami i sądem nic Pani nie pomoże. Mam prawo do wystawienia negatywnej, rzetelnej i kulturalnej opinii. Natomiast pracując w tej branży posiadam maile, kopie wiadomości sms. Proszę pamiętać tylko, że w przypadku przegranej sprawy, będziecie Państwo zmuszeni do zapłacenia kosztów sądowych, a także zwrotu kosztów mojego obrońcy. Widzę, że stosowanie metody: "proszę się przedstawić", aby zastraszać prawnikiem jest powszechne, ale w tym wypadku to nie zadziała, nie tędy droga(choć ja mogę usunąć negatywną wiadomość). Policja już chyba wczoraj do Pani dzwoniła w sprawie natarczywych wiadomości SMS(na dodatek anonimowych, pomimo moich wielokrotnych próśb przedstawienia się).

@Michał Jes

Panie Michale pisał pan do nas tyle razy wiadomości że z pewnością ma pan zapisane wszystkie numery . Policja nie dzwoniła wiec czekamy na tel żeby wyjaśnić sprawę . Prawnikami nie straszymy a przekazujemy istotne informacje dotyczące sprawy . Proszę się zapoznać z dokumentami .

statysta
@Michał Jes

Mnie tez straszyli haha smiech na sali

Yo
@Michał Jes

Jak się skończyła sprawa bo mi też obiecują, a nici z tego. Wiadomo że działają schematem już od 2012 roku i mają ogromny problem z wypłatami!!

dawid21

ODRADZAM TOTALNIE!!!! Za pieniędzmi czekam ponad miesiac, pani przez telefon raz mowi ze zostały wysłane, a druga mowi ze nadal nie zostały wysłane, jedna okropna i niemiła, odradzam wysługiwanie sie tej pseudo agencji, zwykle (usunięte przez administratora) na pieniadze, moj kolega ma ta sama sytuacje

@dawid21

Tłumaczyliśmy panu wczoraj bardzo dokładnie daty za jakie były realizowane przelewy i na jakie płatności czekamy ze strony producenta . Jeśli ma pan jakikolwiek pytania zapraszam do ponownego kontaktu z osoba zajmująca się płatnościami .

dawid21
@joanna

Skoro jedna pani mowi tak a druga inaczej to jaki jest sens kontaktowania sie, zalosne ????

@joanna

Oczywscie tlumaczycie synowi wciąż ta sama śpiewkę tzw magia słowa nie poparta żadnymi czynami. Jeśli wydaje się wam że może to zostać bez echa to jesteście w błędzie, bo mozna tutaj spokojnie wygenerować pozew zbiorowy z artykułu 286 kodeksu karnego by uciąć wasze niecne działania w celu wykorzystywania młodzieży i nie tylko do swoich potrzeb

@Raf

Należy omijać szerokim łukiem tą akurat agencje z uwagi na brak poszanowania ludzi, którzy pomagają przy realizacji jej projektów

@dawid21

Dawid proszę po prostu kontaktować się z odpowiednia osoba czyli z księgowościa bo tam są konkretne informacje . Jeszcze raz zapraszam do kontaktu !!! pozdrawiam !!

@Raf

Przede wszystkim zapraszamy do kontaktu telefonicznego . Działanie pod pseudonimem nie pozwoli nam załatwić problemu . Tak jak napisałam poprzednio proszę o kontakt z księgowościa w celu otrzymania konkretnych informacji i wyjaśnienia sprawy

Karo
@Raf

Ostre słowa. Jakieś konkrety? Bylam na planach Scenerii wiele razy i az w szoku jestem na to co czytam. Umawiaczki Super, opieka na planach mega. O co chodzi?

@dawid21

Obrali sobie taką taktykę po prostu, do tego usuwają komentarze w których prawda, bardzo ich dotyka

@dawid21

Ja także czekam ale na resztę:( wyplaty

@Raf

Raf nie mamy możliwości usuwania komentarzy nie jesteśmy administratorem tego portalu a prawda nas dotyka tylko wtedy kiedy jest prawdą. Zapraszam do prawdziwej korespondencji i przede wszystkim ujawnienia się .

Janet to proszę o kontakt na odpowiednim portalu lub pod telefonem 513430433

@dawid21

Ja czekam już 3 miesiące, także zgadzam się w pełni. Pseudo agencja wykorzystująca statystów.

anonym
@dawid21

agencja wyplaca pieniadze bez zadnego problemu i prosszenia sie, trzeba po prostu przeczytac umowe i w umowie jest zapis kiedy placą. Nie rozumiem tych bzdurnych komentarzy. Syn dostal pieniądze tego dnia ktorego mila dostac i byla to dość spora kwota

Abx

Czy ktoś ze statystów z filmu "święty" dostał wynagrodzenie? Pieniądze miały być wydane od razu po planie... Minął miesiąc a przelewu nadal nie ma. Czy będąc na planie 15 godzin można liczyć na nadgodziny?

@Abx

Dzien dobry przelewy zostały wysłane do osób które były na planie do 19 stycznia .Reszta przelewów bedzie realizowana od Poniedziałku

A co z wypłatami za 28.01 i 1.02 ? Bo nadal czekamy

@Abx

Dzień dobry pieniądze nie miały być wyolacane od razu po planie . Na ten moment wyslalismymprzelewu do 28 stycznia . Dziś i juyro będziemy wysyłać reszte . Nadgodziny są wypłacane

Ja już dostałam za 28.01 I 1 02 tylko że bez nadgodzin

proszę o weryfikacje pod tel 513430433

@Abx

Ja nadal nie mam za 28.01 i 1.02(nadgodziny).

@joanna

Też pisałam SMS,ale nie dostałam odpowiedź nadal nie mam wypłaty za dwa dni i nadgodziny

@Janet

Dostałam wiadomość i odpisałam na nią . pozdrawiam

Jul
@Abx

Nic nie dostałam. Koleżanka też nie dostała

joannq
@Jul

proszę o tel pod numerem 513430433 ponieważ zgodnie z terminami płatności od produkcji nie wszystkie dni są zapłacone .

@joanna

Dobrze,to czekam na wypłatę:)

@Janet

dostałam od Państwa 132 zł i chciałabym wiedzieć,co dalej ponieważ byłam 28.01 i kazali Państwo wpisać w umowie 210zl a 1.02 byłam także i to z nadgodzinami będę wdzięczna za odpowiedź kiedy Państwo resztę przęsła.Pozdrawiam Serdecznie.

@Janet

Wysłaliśmy już przelewy do 1.2 proszę komunikować się z nami poprzez biuro i tel 513430433 i wszelkie zapytania proszę kierować bezpośrednio do nas

@Janet

Natomiast ja nie dostałam nadgodzin

Ja tylko 132 i nawet nie wiem za co,a byłam dwa dni i z nadgodzinami

@Janet

Janet po raz kolejny informujemy panią że nie znając pani nazwiska nie sprawdzimy i nie udzielimy informacji . Proszę zadać pytanie w odpowiednim miejscu .Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub poprzez Facebook

Podawałam nazwisko dwa razy w SMS :( i zero odpowiedzi

Agata
@Abx

Myślę, że nie ma co liczyć na nadgodziny.

Pola
@Abx

Kiedy będą wypłaty za dzień zdjęciowy 8 lutego filmu "Święty"?

Halina
@Abx

Do tej pory nie otrzymałam przelewu .A nagrania były 4 lutego.

Antoni
@Halina

Kurczę, widzę że to częsty problem tu, parę osób już poruszało ten temat. Ktoś z góry w ogóle się odzywa? Jakie jest ich tłumaczenie?

@Halina

pani Halino rozmawiałyśmy wczoraj , w tazie pytań zapraszam do kontaktu

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sceneria Agencja Aktorska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
col

90 zł za ponad 8h pracy na podwórku. chamskie wykorzystywanie luki prawnej, aroganckie zachowanie. nie polecam nikomu.

Helena
@col

o jakiej luce prawnej piszesz?

Dzień dobry, Chciałbym w imieniu własnym i syna Antka podziękować za udział mojego syna w produkcji reklamy -VIZIR-. Praca na planie była czystą przyjemnością. Super ekipa filmowa. Atmosfera na planie była rewelacyjna a ludzie niesamowici. Wszyscy sympatyczni, życzliwi a atmosfera naprawdę rodzinna. Antek rewelacyjnie sprawdził się w swej roli. Antoś był bardzo zadowolony pomimo, że był zmęczony po całym dniu pracy, to wspomnienia jakie zachowa z pierwszego w życiu doświadczenia na planie będą bezcenne. Wszystko, to dzięki przecudnej ekipie no i oczywiście Państwu, bo gdyby nie Wy nie byłoby tego cennego doświadczenia. Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam Kasia

Sylwia

Miałam przyjemność po raz kolejny współpracować z agencją Sceneria tym razem w projekcie "X" Jakuba Ż.. Niesamowita przygoda , poznanie nowych ludzi dających z siebie wszystko aby każda scena została dopięta na ostatni guzik . Ekipa pracująca na planie której nie widać na ekranie dawała z siebie więcej niż 100%. Jestem pełna podziwu zaangażowania , tych wszystkich osób. Prócz ekipy która wszystkiego pilnowała i pracowała na najwyższych obrotach. (...) Opisując w kilku słowach bo było by można napisać książkę czułam się jak w jednej wielkiej rodzinie jakbym znała każdego. Oby więcej takich wspaniałych produkcji. Dziękuję wszystkim za plan i agencji Scenerii za szanse ta jak i poprzednie że mogłam uczestniczyć w projekcie. Zarówno podziękowania należą się Pani Magdalenie za odpowiedź na każde pytanie , na planie , przed planem ale przede wszystkim za poprowadzenie przez tą przygodę." -Milena "Nie spodziewałam się, że atmosfera będzie tak wspaniała. Bawiłam się świetnie i chętnie powtórzyłabym to jeszcze raz !” WSZYSTKIM NALEŻĄ SIĘ WIELKIE GRATULACJE ZA WYTRWAŁOŚĆ I ZA JAK TO OPISAŁ REŻYSER "SPEKTAKULARNY EFEKT", KTÓRY UDAŁO NAM SIĘ UZYSKAĆ ! BRAWO !

Martyna

Gratulacje dla całej ekipy za pełen profesjonalizm i przesympatyczne podejście do naszej sprawy ???? Dziękujemy za możliwość współpracy i zobaczenia przez dziewczynki jak wygląda świat filmu i reklamy . Polecam Was mocno ????????????

Marysia

Czy wypłacają podatku uczniom/studentom?

@Marysia

jeśli zgłosi pami nam wcześniej ten fakt przed planem to tak

Marysia
@joanna

Skąd miałam wiedzieć, że trzeba gdzieś to zgłosić?

Malwina

Witajcie. Czytam te wpisy i jestem w szoku. Bylam na castingu w tej agencji, bardzo szybko dostalam rolę 1 planowa, na planie super organizacja, sprawnie poszlo nadranie wiec szybko.. mialam hotel,transport,catering na planie i stawka jeszcze wyzsza niz mi zaproponowano na poczatku. Uwazalam zs najlepszy plan, na jakim. bylam Chetnie przyjade jeszcze raz.

@Malwina

No to chyba jesteś trollem poprawiającym statystyki tej agencji. Niestety ale prawda jest taka, że ta agencja (usunięte przez administratora) statystów i nie wypłaca im ani grosza. Czekam już 3 miesiąc i kasy brak. Złe opinie nie biorą się z nikąd.

@Statysta Gniezno

proszę zgłosić się do agencji , pieniądze za film kręcony w Gnieźnie zostały wypłacone . Po raz kolejny zapraszam do kontaktu w odpowiednim miejscu

@Malwina

Ja też nie mam nic do zarzucenia Scenerii. Fajna organizacja , super plany, statystuje u nich bardzo czesto .

Statystyka
@Statysta Gniezno

Ja też często biorę udział w statystowaniu. Raz tylko opóźnione pieniążki ale dziewczyny mi wytłumaczyły dlaczego i przyjęłam do wiadomości. Poza tym jestem zadowolona z udziału w licznych planach. Fajna atmosfera i od czasu do czasu wiadomo dodatkowa kaska

@Marek

Nie ma to jak samemu pisać sobie dobre opinie ???? Mogliście chociaż odczekać godzinę, a nie po 3 minutach dodawać kolejny komentarz ????

@Statystyka

Pogrążacie się sami ???? Wszystkie pozytywne komentarza piszecie sobie sami. Żenujące. Ludzie, nie dajcie się oszukać!

@Statysta Gniezno

Droga Pani jesdyne nasze komentarze są odpowiedzią na pani wiadomości . Wazystkie potrzebne informacje zostały wysłane w wiadomościach prywatnych .

@joanna

Pan! Nie Pani! Umie Pani czytać? Widzę, że coraz nas więcej tutaj, którym kasy nie wypłacacie

@Statysta Gniezno

umiem czytać i wszyskim statystom z Gniezna sanną bieżąco udzielane informacje. Jeśli jeszcze się pan nie skontaktował a wypisuje tylko tu bardzo proszę o pilny tel.

Statysta Gniezno

Spędziłem na planie filmu "Święty" kilka godzin, zimno, wiatr, deszcz. Obiecanych pieniędzy nie ma do dnia dzisiejszego. Widzę po komentarzach, że nie tylko ja zostałem zrobiony w balona. Podkreślę, że byłem na zdjęciach w dniu 8 lutego, czyli już niedługo minie drugi miesiąc. Ze strony agencji zero odzewu na wysłane do nich sms-y. Po prostu (usunięte przez administratora) i jedno wielkie oszustwo...Nie gudźcie się na płatność przelewem, bo kasy nigdy nie zobaczycie. A co do samej agencji, to jedno słowo - fatalna, niech nie biorą na siebie zleceń jak sobie nie radzą...

@Statysta Gniezno

Prosze podać imię i nazwisko , wszystkie przelewy do 1 lutego zostały zrealizowane czyli z dniem dniem kiedy był był pan na planie .Na wszystkie smsy staramy się odpowiadać wiec prosimy o ponowny kontakt . Przypominam również ze wypłata wynagrodzenia nie jest zależna od agencji tylko wpływów środków przez producenta .

@joanna

No to dziwne, bo na moim koncie nadal brak przelewu. (usunięte przez administratora) A na sms-y nie odpowiadacie. Serio, litości...

@joanna

I jeszcze jedno, chyba nie wie Pani, że obowiązuje coś takiego jak RODO. Więc prośba o podanie tutaj na forum imienia i nazwiska jest bezprawna. Radzę pośpieszyć się z tym przelewem.

@Statysta Gniezno

proszę w takim razie o kontakt z księgowościa Na bieżąco odpowiadamy na sms , Obslugujwmy duza ilość projektów i dziennie takich wiadomości mamy sporo . Zapraszam do ponownego kontaktu .

@Statysta Gniezno

proaze podać imię i nazwisko w wiadomości prywatnej

@Marta

Wolałbym żebyście systematycznie pieniądze wypłacali. Chyba macie jakąś liste kto powinien otrzymać pieniądze i każdy, nie tylko ja winien je mieć już na koncie. Wy robicie sobie za to jakieś jaja. Mam screeny rozmów i kopię umowy. Czekam na pieniądze maksymalnie do środy, potem będzie trzeba poruszyć sprawę gdzieś wyżej.

@Marta

I jak nie wyrabiacie się z wypłatami to radze brać mniej projektów, a wypracować sobie lepsze opinie, bo na razie to (usunięte przez administratora) Dwie gwiazdki nie wzięły się z nikąd.

Ala

Dzień dobry, czy wypłacają państwo nadgodziny po 12 godzinach statystowania?

Lolina

Mi zawsze wyplacali

@Lolina

Właśnie byłam prawie 16 godzin i nie dostałam.

oczywiście nadgodziny da wypłacane po 12h

@Ala

Nadgodziny wypłacane są w późniejszym terminie , nie od razu po planie . Proszę zgłosić się do agencji .

@Ala

Sceneria nie wyplaca nadgodzin.

@Marta

z tego co wiem są wypłacane , W ostatnim tygodniu wyplątaliśmy po planie żeby uniknąć dodatkowych formalności

Maja

Poszłam na plan jako statystka do mojego ulubionego serialu Sexify. Na planie panowała miła atmosfera a opiekunowie sluzyli pomocą. Ernest i Mateusz byli bardzo kolezenscy, czesto widuje ich na planach od Scenerii w rolach kordynatorow. Umowiła mnie Pani Paulina, świetny kontakt. Pieniadze odebralam od razu po planie. Polecam, fajna przygoda.

@Maja

Ernest i Mateusz są w porządku polecam Sexify :)

Statysta

Nie polecam zgłaszać się na plany, po których jest płatność przelewem. Niestety ale wśród statystów i epizodystow duża część osób odradza i potwierdza, że jest ogromny problem z wypłacaniem pieniędzy. Agencja zwleka i mówi, że nie otrzymała pieniędzy z produkcji, co jest nieprawdą - wystarczyło napisać do produkcji (a świat jest mały i nie są to niewiadomo jak trudne kontakty do zdobycia) i okazuje się, że z ich strony przelew poszedł. A agencja wprowadza w błąd i nie wiadomo w jakim celu..

Sceneria
@Statysta

Witam serdecznie, w 90-95% planów płatności są regulowane gotówką po planie. W przypadku statystów którzy nie otrzymali gotówki po planie ponieważ plany są małe i bez opiekuna, można umówić się wcześniej na odbiór wynagrodzenia w biurze. W przypadku epizodystów i statystów specjalnych za wysokie stawki, owszem, z reguły najpierw to produkcja musi zapłacić. Proszę pamiętać też, że zgodnie z umową, agencja ma dwa tygodnie od płatności produkcyjnej na przekazanie wynagrodzenia dla odtwórcy. W przypadku problemów pozostajemy do dyspozycji.

@Statysta

Drogi statysto proszę się podpisać imieniem i nazwiskiem ponieważ pańska opinia jest fałszywa i niezgodna z rzeczywistością .Obsługujemy olbrzymia ilość planów i przelewy są robione na bieżąco nawet jeśli ze strony produkcji są opóźnienia agencja stara się wypłacać wynagrodzenia wcześniej .

@Sceneria

Wynika z tego, że jak producent zapłaci po 10 latach, to agencja zapłaci po 10 latach i 2 tygodniach. A jak producent okażę się (usunięte przez administratora) i ucieknie zagranicę, to agencja nie ma prawa zapłacić, bo przecież sama nie otrzymała pieniędzy.

@Robert

Nistety sytuacje kiedy nie zapłaci producent się zdarzają ale jak do tej pory pomimo takich przypadków agencja wypłaciła wynagrodzenie wszystkim odtwôrcom.

@Statysta

To prawda na przelew nie ma sensu ryzykowac.

Pola statystka

Kiedy będą wypłaty za dzień zdjęciowy 8 lutego filmu "Święty"? Do tej pory nie otrzymałam żadnego wynagrodzenia.

Marza Ma

pisałam do Pani na e-mail w sprawie pit proszę o odpowiedz

@Marza Ma

wszystkie pity zostały wysłane , w tazie pytań zapraszam do kontaktu tel 513430433

Super atmosfera - mimo , że Natalka była tylko statystką na planie reklamy banku - uśmiech nie znikał z jej buźki przez długi czas, wzorowe podejście do dzieci Jeżeli ktoś się zastanawia czy warto? 100% TAK !!! To przygoda, nowe doświadczenie, lekcja z której dziecko czerpie nie tylko przyjemność, ale również zdobywa umiejętności sprawnego radzenia sobie w nowych sytuacjach, pewności siebie , a to cechy które w życiu przydają się ogromnie! WARTO! POLECAM!

Ala

Dzień dobry, wczoraj dostałam wypłatę z dnia 28 stycznia. Byliśmy na planie ponad 14godzin a nie dostaliśmy nadgodzin..

Dzis drugi dzień z rzędu jestem na planie z tej agencji. Dotad statystowalam już ze Scenerii kilka razy. Jestem bardzo zadowolona i jak na ten moment wszystko idzie Super. Kontakt zarówno z osobą, która mnie umówiła jak i z opiekunami rewelacja. Polecam wszystkim!

Rozczarowana współpracą

Dramat Sceneria to jedyna agencja , która notorycznie ma problem z wypłatą wyagrodzenia za epizody...ja sama czekam i czekam a Pani Joanna ma kompletnie w nosie moje prośby o wypłatę należnej kwoty, czekam do jutra i zgłaszam sprawę ,niech inspekcja pracy się tym zajmie na szczescie mam kopie umowy .

@Rozczarowana współpracą

Proszę się przedstawić i podać swoje dane to sorawdzimy czy rzeczywiście mamy problem . Epizody są wypłacane po otrzymaniu przelewu od produkcji .

Rozczarowana współpracą
@Joanna

Niech Pani się nie ośmiesza, nie my mamy problem tylko Pani ma problem z wypłatą wynagrodzenia nie po raz pierwszy zresztą...co chce Pani sprawdzić... e-mali i smsów z prośbą o wypłatę należnej kwoty było łącznie 7 .Mam potwierdzenie że odczytała Pani e-maile .Dzisiejszego dnia wysłałam dwa...Dwa ostatnie!Na wypłatę wynagrodzenia czekam do jutra do 12stej po tej godzinie kontaktuję się z produkcją w sprawie wycofania mojego wizerunku (epizodu)z serialu.. nie ma wynagrodzenia nie ma upubliczniania wizerunku .Jak dla mnie sprawa oczywista.Wg umowy ma Pani 20 dni na wypłatę wynagrodzenia a dni upłynęło znacznie więcej,czyli należność plus odsetki .Moja cierpliwość do Pani już się skończyła. W wielu agencjach grywam główne role za dużo większe pieniądze i zawsze są wypłacane co do dnia , a Pani ma problem z wypłatą za epizod ....

@Joanna

Czyli wynika z tego, że jak producent zapłaci za 10 lat, to Wy również, a jak ucieknie z pieniędzmi zagranicę(bo takie też były przypadki w polskiej kinematografii) to Wy również nie macie prawa ich wypłacić.

Zostaw merytoryczną opinię o Sceneria Agencja Aktorska - Warszawa

• Jak się pracuje w Sceneria Agencja Aktorska?

Zobacz opinie na temat firmy Sceneria Agencja Aktorska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sceneria Agencja Aktorska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 28 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sceneria Agencja Aktorska
2.9/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Chełmska 21
    00-724 Warszawa