Opinie o Sceneria Agencja Aktorska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sceneria Agencja Aktorska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sceneria Agencja Aktorska o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sceneria Agencja Aktorska w Warszawa

Nigdy więcej, cały czas proszę się o dosłanie pieniędzy z wynagrodzenia. Najgorsza agencja do tej pory, jak dla mnie. Nigdy więcej… naprawdę nie polecam, chyba że chcą Państwo być (usunięte przez administratora) na wynagrodzeniu.

Humanoid

Agencja Januszy płacić płacą często problem robia o wodę garderoba robi jak z łaski ze strój nie pasuje albo jak buty muszą dać bo reżyser zauważy logo, nawet kanapek czy zupy brakuje.

Honorata
@Humanoid

A ile płacą? Dobrze? Na jakiej umowie sie pracuje? To niezbyt fajnie, że tak się czepiają :/ Wpływa to bardzo na atmosferę czy jest nieźle?

Tomasz

Uwaga szczecińscy statyści wykiwani przez tą pseudo agencje. 90%ludzi nie otrzymało wynagrodzenia, było kilka dni krecenia filmu "droga przez las" więc spore sumy. Nie polecam!!!!!

Siwy
@Tomasz

Dokładnie też nie dostaliśmy pieniędzy do dziś się upominam może pozew zbiorowy?

Kanon
@Tomasz

Jak użyją naszego wizerunku w filmie, który ma wejść w listopadzie do kin, bez ówczesnego rozliczenia to pozdro. Kraj kombinatorów i cwaniaków.

Siwy

No nic akcja na planie filmu droga przez las kilka godzin w nocy. Akcja ustawki kibiców więc zniszczone ubrania buty. Nagrywane w byłym kinie Kosmos w Szczecinie. Od kilku miesięcy domagamy się zapłaty w kilka osób. Bezskutecznie niby producent nie płaci. Jeżeli oni wykorzystają nasz wizerunek w tym filmie bez zapłaty to gruby pozew będzie. Zresztą ta pseudo agencja zaraz dostanie wezwanie do zapłaty od prawnika właśnie. I tak (usunięte przez administratora) ludzi pp 100zł setki (usunięte przez administratora) jak nie tysiące. Myśle że czas się tym zająć prawnie.

Kanon
@Siwy

Potwierdzam. Do tej pory również nie otrzymałem wynagrodzenia za tamten dzień zdjęciowy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sceneria Agencja Aktorska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Tragedia odradzam!!!

Nie wyplacili pieniedzy, mimo że sie dopominałam. I z tego co widzę poniżej, raczej ich nie dostane. (usunięte przez administratora) !!!

Mysza

Agencja Sceneria robi statystów w balona i to równo ,dokładnie 8 .02,2023 byłam statystka w tak szeroko reklamowanym filmie ,,diabeł,,w Tarnowskich górach pieniążków do dziś nie ma i ciągle zbywanie statystów że jeszcze od producenta nie dostali przelewu !!! Omijajcie z daleka bo kasy na oczy nie zobaczycie !!!! Będą was zbywać jak się da !!!!

kotek
@Mysza

albo zapłacą Ci po 2 latach, bo dopiero im zapłacono... "przecież w umowie to było"... ktoś dostał egzemplarz umowy podpisanej przez agencję dla siebie?

Igor

Jak na branżę statystów dobra firma płacą, obiad był na planie, a ekipa była okay.

Sylwia

Jestem przekonana że nikt z planu "U Pana Boga.." nie powie nic nawet neutralnego na temat agencji. Osoby odpowiedzialne za kontakt - super, osoby opiekujące się na planie - super, kanapki, woda, herbata, kawa, obiad były Nawet w niespodziewanych sytuacjach pomogli dojechać mi na plan; rozliczenie od razu po każdym planie; poza tym bardzo mili, życzliwi ludzie: Dawid, Ernest, Patrycja, Sławek, a atmosfera wspaniała. Ogarnąć 350 osób... Bo był taki dzień... To nie wakacje... A daliście radę!

Natalia
@Sylwia

Wspomniałaś, że rozliczenie jest po każdym planie, czyli dostaje się dniówki? Ile można dostać za dzień pracy? I jak to jest rozliczane, w zależności od liczby przepracowanych godzin?

Chórzystka

Ekipa koordynatorów fantastyczna, szczególnie Dawid i dziewczyna, której imienia nie pamiętam. Czułam się zaopiekowana, kanapki, kawa, herbata, obiad, woda. Rozliczenie bez problemu od razu po planie. Było męcząco a ekipa starała się jak mogła żebyśmy nie stracili dobrej energii. I ja Wam kochani dobrą energię tu zostawiam. Dziękuję za super przygodę na planie "U Pana Boga w Królowym Moście".

My rrrr

Przygoda życia! Aktorką nie zostanę, ale przynajmniej spróbowałam. Agencja wywiązała się z umowy, kasa na czas. Pozdrawiam

Aaga

Dzień dobry. Chciałam podziękować za wspaniałą atmosferę i ciepłe podejście do statystów na planie na Podlasiu. Szzegolne podziękowania składam Panu Dawidowi, który organizował czas między zdjęciami tak żebyśmy nie umarli z nudów ???? oraz wszystkim, którzy o nas dbali. Jeśli chodzi o rozliczenie wszystko zgodnie z ustaleniami.

Jjs

Bardzo fajna agencja, miło, sympatycznie, pieniądze wypłacone. Polecam

Kamcio

Super atmosfer na planie na Podlasiu! Podejście ekipy i koordynatorów na najwyższym poziomie. Milion procent empatii i zrozumienia. Zwłaszcza Pan Dawid i Pan Ernest!

Marti

Bardzo fajna przygoda z planami,która trwa do teraz rozpoczynała się u mnie w tej agencji. Bardzo dobry kontakt z pracownikami - super ekipa. Mają mega ciekawe projekty i to bardzo duża przyjemność moc zobaczyć na żywo pracę ulubionych aktorów. Pieniądze też są zawsze na czas :)

Urszula
@Marti

A jak to wygląda w kwestii warunków zatrudnienia w takiej agencji? Umowa zlecenie czy cos innego?

Daniela

Widzę, że sporo tutaj wpisów o niewypłacalności. Wystarczy zadzwonić do Agencji i w krótkim czasie pieniążki są na koncie. A pisanie o tym, że pieniądze są wydawane w kasynach jest czystą głupotą! Ja bardzo sobie chwalę pracę z tą agencją

@Daniela

Ja miałam tylko raz kontakt z tą agencją i o raz za dużo!Nie ufam!Unikać jeśli można!

Helena
@Ewa

Można z ciekawości podpytać jak ten cały kontakt Pani z agencją musiał wyglądać, że została wyrobiona tego typu opinia? Co konkretnie mówili, jakieś warunki przedstawiali?

Yo

Nie wypłacają pieniądze za "gdzie diabeł nie może, tam baby pośle", od 6 miesięcy nie widzę wynagrodzenia i zbywają.

@Yo

No to mega słabo... Może warto abyś gdzieś to zgłosiła? Ile Ci są dłużni?

Yo
@Karolina

Są dłużni 800 zł. Pani Rękas odrazu napisała, ale kasę tak i nie dostałam. Schemat " pieniądze za dwa dni będą" i nie ma już 7 miesiecy???? i tak w kółko. Powiedzenie że to producent nie zapłacił, mimo że umowę mam ze sceneria a nie z produkcją. Zresztą gadkę że producent nie płaci jest wykorzystywana non stop. Taką informację dostałam od innych osób , które współpracowali z agencja sceneria ale z innym produkcja.

Agata
@Yo

Soorki na co czekasz 800 zł ?po to są prawnicy ja swoje 70 zł odzyskałam w 2 godz????

Były statysta
@Yo

Tak samo jak ich niekompetencja i (usunięte przez administratora) jest argumentowana „chumorkami reżyserów” i ciągłym niewypłacaniem od reżysera. Kochani, wiecie gdzie leci wasza kasa? na hazard bo pani właściciel agencji lubi sobie zagrać w kasynie albo obstawić wyścigi konne :) dziwi mnie fakt że policja się tym nie zainteresowała dalej

Czy istnieje możliwość rozwoju w Sceneria Agencja Aktorska?

Soja

Dobre????

Helena
@Soja

Czyli jakie tak konkretnie, dasz znać? Ciekawi mnie ten temat, bo tu każdy o kasie pisze, jedni dostają drudzy podobno nie. A jakie inne perspektywy daje jeszcze współpraca z agencją? Ktoś doświadczony napisze?

Bartosz

Szczerze polecam współpracę z tą agencją! Nigdy żadnych problemów, wypłata pieniążków na czas i praca na bardzo wysokim poziomie.

Kamil

Współpracuję z tą agencją już od wielu lat. Nigdy żadnych problemów z pieniędzmi nie miałem, zwłaszcza, że w większości przypadków płatne jest od razu po planie. Pracownicy sympatyczni i bardzo profesjonalni. Serdecznie polecam! :)

A ja polecam agencje, wspolpracuje od wielu lat i jestem zadowolona, pieniadze na czas a w wiekszosci platne po planie.

Wanda
@Ania

jak wygląda kwestia rozwoju w takiej agencji? Czy z biegiem lat dają coraz bardziej zaawansowane propozycje? Jak to oceniasz?

VFK
@Ania

Jak .pałatne po planie ??? skoro odpisują, że na rekę nic nie dają. Pani poleca a większość ma z nimi problem i to duży problem. Coś chyba jest nie tak, albo podaje się Pani za kogoś kim nie jest albo pracuje w tej agencji. Tutaj gołym okiem widać że ktoś ma problem z wypłacaniem statystów.

Mikołaj
@VFK

O niepłaceniu to się powtarza. Ale czy w końcu wypłacają, czy potrzeba działać prawnie? Bo pisał ktoś, że swoje 7 dych odzyskał w dwie godziny. Można też wiedzieć jakie są dniówki i ile to może być godzin pracy? Próbuje sobie to przeliczyć na zł / godz. pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Sceneria Agencja Aktorska - Warszawa

• Jak się pracuje w Sceneria Agencja Aktorska?

Zobacz opinie na temat firmy Sceneria Agencja Aktorska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sceneria Agencja Aktorska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 28 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sceneria Agencja Aktorska
2.9/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Chełmska 21
    00-724 Warszawa