Opinie o Sceneria Agencja Aktorska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sceneria Agencja Aktorska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sceneria Agencja Aktorska o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sceneria Agencja Aktorska w Warszawa

Oszukana

Zaproponowano mi stawkę 250 zł za noc zdjęć. W drodze na zdjęcia na umowie dostałam 150 zł…. Po czym tych pieniędzy nigdy nie zobaczyłam. Minęło już 4 miesiące. Jestem zbywana i ignorowana. Nie mówiąc już o złym traktowaniu statystów i braku jakiegokolwiek szacunku. Sprawa napewno poleci wyżej :) nie polecam!

Czaro
@Basia

Z tego co wiem PIP reaguje tylko jak się ma umowę o prace, a nie zlecenie. Ty jaką miałaś? Długo już czekasz na rozlicznie kasy? Nie dało rady dogadać się polubownie?

MATKA . Córki

(usunięte przez administratora) Zapraszają na casting, a co się okazuje za casting trzeba zapłacić. A to abonament 80zl a to sesja zdjęciowa 320zl. Za castingi się nie płaci. Naciągactwo i tyle. Szkoda tylko że przy rozmowie telefoniczn3j Pani nie poinformowała o kwestie finansowej. Mimo iż pytałam czy na casting coś będzie potrzebne. Jak to Pani powiedziała że tylko córka z dobrym humorem. Wstyd. Powinni zamykać takie firmy. A nie pozwalać na naciagactwo.

Natala
@Tez tam bylam

Przez cały dzień zarabia się tylko tyle? Czy poza nimi można liczyć na jakieś dodatki, premię? Daj znać, czy da się tu pracować na umowie o pracę...

Baba

Agencja spisała się na 6+. Wszystko było ok. Dobra organizacja, koordynatorzy Dawid i Ernest super kompetentni, sympatyczni, opiekuńczy. Na planie statysta był zaopiokowany. Była kawa herbata, woda, kanapki, pyszny obiadek. Pieniądze od razu po planie. Nie wierzę w negatywne komentarze i Wy też nie wierzcie. Są poprostu ludzie , którym nigdy nic nie pasuje. Jeżeli miałabym okazję to brałabym u nich robotę w ciemno. Pozdrawiam serdecznie ekipę "U Pana Boga w Królowym Moście"

Ktosiek
@Baba

No to lepiej uwierz w negatywy bo ja też zostałam (usunięte przez administratora) a przez nich jestem dodatkowo chora. Sprawa została już zgłoszona wyżej. Mam nadzieję że tych (usunięte przez administratora) zamkną :)

@Oksana Nowy wpis

Bardzo dobra agencja! Byłam w 2023, 2024 na planach kilka razy jako statysta ("Będziemy mieszkac razem", "Heweliusz") – z jednej strony panuje domowa atmosfera, a z drugiej wszystko jest przejrzyście zorganizowane. Opłata jest jest przyzwoita, uiszczana bez opóźnień. Kanapki i obiad są zgodnie z harmonogramem. Zawsze jest wystarczająco czasu pszerwy na odpoczynek. Statysci są traktowane bardzo dobrze, ich praca jest doceniana. Kierownicy castingów dostarczają aktualnych i bardzo szczegółowych informacji - specjalne podziękowania dla Malwiny i Pauly. Opiekuny są pogodni, przyjacielscy, dobrze zorganizowani i inteligentni - byłam na planach z Łukaszem, Kamilem, Ernestem, Dimą, są śwetnie. Wszyscy pracownicy "Scenerii" są wzorem profesjonalizmu, brawo! Ktoś powie "Zbyt pozytywne opinie" – ale ja nie mam żadnych skarg! Dziękuję menadżerom agencji, którym udało się znaleźć tak znakomitych pracowników. 100% polecam agencję do współpracy.

Pan Kapitan Nowy wpis

Cześć! Przy niedzieli chce się podzielić moim osobistym zadowoleniem z planu "Heweliusz " Super ludzie, dobra atmosfera i na koniec planu jest uśmiech. Dziękuję za możliwość uczestniczenia w tym projekcie. Nie jestem odosobniony w takich odczuciach. Oby więcej takich planów i takiej atmosfery podczas godzin pracy. Pozdrawiam Marcin Purzycki

Anonim Nowy wpis

Polecam współpracę z agencją. Wypłaty są wypłacane po planie gotówką, koordynatorzy bardzo profesjonalni i sympatyczni. Dobry kontakt z osobami umawiajacymi, nie rozumiem negatywnych komentarzy. W ogłoszeniach jest podana informacja jak ma wyglądać plan, poza tym można zawsze zapytać osoby która umawia.

Statysta

Przy pracy jako statysta stawka 100 zł za plan 12 godzinny daje 8,33 zł za godzinę. Umowy, jak i praca, którą się wykonuje, jest to typowe zlecenie (praca w określonym miejscu i czasie - już to wystarczy do stwierdzenia, że umowa to zlecenie, dodatkowo jest to praca pod nadzorem, nawet nie jednej osoby, ale co najmniej kilku, w tym opiekuna statystów i kogoś z ekipy, albo drugiego reżysera lub jakiegoś asystenta). W zwiazku, że charakter pracy to zlecenie, stawka za godzinę powinna wynosić ok 22 zł netto, co przy planie 12 godzinnym daje 264 zł NETTO! Co istotne, Sceneria nie płaci za statystowanie 22 zł netto, czyli ich wynagrodzenie jest niezgodne z prawem.

@Statysta

Panie "statysta" - nie wiesz pod czym się odpisujesz? To są umowy O DZIEŁO. Płacą Ci nie za godzinę, tylko za konkretnie wykonane dzieło (pracę) Warunki są jasno wypisane w ogłoszeniu. Nikt na siłę Cię tam nie ciągnie i nie trzyma...

Ktosiek Nowy wpis
@Paweł

Tak, ale 13 h planu i marznięcie i to że nie można było iść do namiotu się ogrzać podczas planu, jedynie podczas przerwy i nie pozwolili wyjść szybciej za marne 150 zł to jednak coś jest nie tak. Tylko w tej agencji płacą tak marne pieniądze za bycie statysta.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sceneria Agencja Aktorska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Baba

Romo

Tylko za ile?

Edek
@Baba

Pracuję dla agencji od 5-ciu lat i bardzo sobie chwalę tą współpracę. Uważam, że jest to jedna z lepszych Warszawskich agencji. Nigdy nie zostałem w żaden sposób oszukany ani nie miałem żadnych kłopotów z odebraniem wynagrodzenia. Co prawda, jeszcze kilka lat temu ludzie narzekali na kłopoty z przelewami, ale to już jest od dawna nieaktualne. Oczywiście muszę również pochwalić agencję za to, że zatrudnia w pełni profesjonalnych opiekunów, z którymi się doskonale współpracuje na planie.

@Edek

Bez jaj Panie Edku... Ostatnio na plan wzywalismy policje bo agencja nie chciala zaplacic.... Wiec nie wiem o czym Pan pisze.

Edek
@Zosia

Piszę tylko o swoich doświadczeniach związanych ze współpracą z tą agencją. Nigdy nie miałem złych doświadczeń. Może poprostu jestem takim szczęściarzem.

@Edek

Napisal Pan, ze jest to jedna z najlepszych angencji w Warszawie, po czym pisze Pan rowniez, ze teraz nie ma proplemu z platnosciami- nie jest to prawda. Agencja ma od lat problemy z platnosciami i obecnie rowniez ma i przed takimi agencjami trzeba przestrezgac a nie zachecac ludzi. Tak jak Pan pisze jest Pan szczesciarzem wylonionym z setek osobo, ktoremu zaplacili 100zl.

Kondziu
@Zosia

Nawet żeby zapłacić 100 zł był problem? Chodzi o płatność gotówką czy potem obiecują zrobić przelew na konto i nie można się doprosić pieniędzy, co?

Ktosiek

Komisarza Alex

Agencja sceneria. Jedna z najgorszych agencji z jaką miałam coś wspólnego. Oszukiwanie ludzi, brak wypłat, zbywanie. Przyda się tutaj zbiorowy proces za oszukiwanie ludzi !!!!

@Komisarza Alex

Z chęcią się podepne. U mnie (usunięte przez administratora) mnie jak i innych z miejscem. Napisali że BEDZIE CIEPŁO i będzie NAGRYWANE w namiocie cyrkowym krytym, a niestety nie było i 4 godziny staliśmy i marzliśmy na zewnątrz gdzie było tylko 4 stopnie bez kurtek i teraz jestem chora a nie chcą zapłacić mi za leki i jeszcze mnie wyśmiewa ta cała Malwinka.

Na jakie wsparcie w Sceneria Agencja Aktorska mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Statysta

Zamiast jednej kanapki i zupki dostaniesz dokładkę, tj. drugą kanapkę i drugą zupkę.

MATKA . Córki

Tez tam bylam
@MATKA . Córki

Oni od lat tak działają. Co jakiś czas dostaje zaproszenia i zawsze te same śpiewki. Dziwne ze tym pracownicom nie wstyd

@Tez tam bylam

Dobra, ale jest jakiś odzew po tych castingach ? Można jakieś dobre zlecenie dostać potem? W ogóle jak całość wygląda? Czy to się różni w zależności od tematyki?

Zosia

Tak zaraz po castingu dziecko zostanie gwiazda miedzynarodowa... co to za pytania ? Chyba jasne jest ze to jest agencja statystow wiec bedzie mozna zobaczyc Pania lub dziecko w tlumie setki osob na planie i zgarniecie fortune cale 90zl za dzien zdjeciowy :)

Tez tam bylam

Bylam 2 lata, dostalam kilka propozycji jako statystka (w sensie corka), miała pracowac caly dzien na planie za 100 zł.... wstyd by mi było takie coś proponować

Antoś
@MATKA . Córki

Za casting nie płaciliśmy. Pani sama zadzwoniła i zaproponowała dziecku główną rolę.

Natala
@Tez tam bylam

Polecam agencje, opiekunowie zawsze w porzadku, osoby umawiajace tez, polecam chodzic na plan gdzie platnosc jest gotowka po zakonczonych zdjeciach. Jeszcze raz polecam

Teresa
@Kasia

To wypłacili Ci pieniądze tego samego dnia? Czyli czasami organizowane są plany, gdzie płacą wynagrodzenie gotówką tego samego dnia? Informują o tym przy zapisywaniu na zdjęcia? Bo przeczytałam tutaj sporo komentarzy, że firma nie wypłaca pieniędzy, a chciałam się kiedyś wybrać na plan, no ale nie za darmo...

Angelika

UWAGA (usunięte przez administratora) !!!! NACIĄGANIE LUDZI !!! Pierw zaczepiają ludzi w galerii i zapraszają na casting, a później przyjeżdżam za namową w miejsce Wytwórnia Filmów Chełmska 21 i okazuje się, że musze zapłacić 400zł za wstęp, 80zł za wpisowe i 320zł za sesję zdjęciową!!!! Panie bardzo nie miłe!!!!

@Zawiedzona
@Angelika

Potwierdzam - zdjęcia na dodatek trzeba odświeżać co 6 miesięcy czyli rocznie to wydatek 720 pln …

Były statysta

Wytłumaczy mi jak kto jest? jak można od samego początku istnienia formy nie wypłacać pieniędzy ludziom i jeszcze bezczelnie kłamać że jest inaczej. Czy istnieje jakaś sprawiedliwość na tym świecie? pani Joanna to zwyczajna hazardzistka okradająca statystów z ich ciezko zarobionych pieniedzy a potem wysyła wiadomości obiecując zapłatę. No ale z czego jak ona przetrwania pieniądze i to ludzi. Bo dla mnie to nie jest normalne. Kiedy nie ma pieniedzy na planie w ich obowiązku powinny być w kopercie i czekac na właściciela. Przywłaszczanie mienia jest karalne. Wszyscy powinni się spiąć i podać do sadu te panią. Ta kobieta jest nieuczciwa i od wielu lat (usunięte przez administratora) ludzi. Owszem, są tutaj pozytywne opinie, jednakże przeczytajmy te negatywne. Niewypłacanie pieniedzy ludziom za ich prace tam to codzienność. Mam nadzieje że karma wróci do tej pani, pozdrawiam

Lusia

Niestety muszę się podpisać podpisać wszystkimi złymi opiniami... Pani dzwoniła, umawiamy się, ja planuję dzień pod zdjęcia, później szczegółów nie dosyła, dzień przed dzwonię to Pani stwierdza, że nieaktualne. Ale przecież każdy ma jakieś plany... co to za obyczaje, brak szacunku dla czyjegoś czasu.

Ktoś tam

Ciekawa jestem jak dlugo Pani z agencji będzie odzyskiwała ludzi. Film diabeł, statystowanie 02.02.2023 do dziś nie ma pieniędzy, Pani każdorazowo już mówi że przelewy "idą". Nie polecam współpracy z tą agencją.

Statystka
@Ktoś tam

2 razy salam się na to nabrać i 2 razy czekałam na 80-90 zł kilka miesięcy Jedyna Agencja która takie walki robi na statystach

@Statystka

To akurat jest norma w tej agencji jesli nie jest platne po planie nie idz bo pozniej ... czekaj tatka latka.Osobiscie czekalem na przelw az rok

Antoni
@Marcin

Aż rok? To chyba z odsetkami ci powinni zapłacić. A w umowie jaką podpisujesz za statystowanie kiedy jest zapisany przelew? Bo chyba są jakieś terminy, co?

Wojciech Paweł Pokora

WY LEPIEJ POLAKÓW ZATRUDNIAJCIE A NIE UKRAIŃCÓW, GDZIE MY MIESZKAMY W POLSCE, JESTEM ĆIEKAWY CZY BY POMOGLI JAK BY BYLA WOJNA (usunięte przez administratora) BY POMOGŁA.JAK KTOŚ NIE WIE TO PROSZĘ HISTORIĘ PRZECZYTAĆ POLSKO -UKRAŃSKO. Z TAKĄ AGENCJA Sceneria Agencja Aktorska ,NIECHCE MIEĆ NIC WSPÓLNEGO.PROSZE WSZYSTKIE MOJE DANE WYKREẞLIĆ Z BAZY

Statysta

Uwaga! Zgłaszajmy firme do PIP. Nie płaca , albo za godzinę po 6-7 zł. ( informując o 3 x mniejszej liczbie godzin ) To działania nielegalne . Niech ich skontrolują porządnie Miejmy nadzieje , ze jeśli więcej osób ruszy z pozwami to coś zmienia, albo takich firm nie będzie nigdy wiecej na rynku Ludzie , którzy umawiają się na przelewy nie otrzymują pieniędzy .. A Ci gotówkowi za 12 h po 90 zł . Granda i ostrzegajmy innych

Zbyszek
@Statysta

Co to znaczy gotówkowi? To nie każdemu płacą przelewem tylko w kopertach? Jak można komuś zaproponować 7 zł na godzinę? W ogóle ludzie się na to zgadzają? Dodatkowo piszesz że nawet tego nie chcą przelać. Powodem są problemy finansowe? Jak się tłumaczą?

Sylwia

Super. Byłam na planie filmu U Pana Boga w Krolowym Moście a teraz Nic na Siłę i wszystko było w porządku. Atmosfera bardzo fajna.Bylam z mężem I córką. Fantastyczna przygoda .Polecam

Oszukana

Joanna
@Oszukana

Przede wszystkim zapraszam do kontaktu . Jeśli uważa się pani (usunięte przez administratora)proszę się przedstawić z imienia i nazwiska a napewno sprawa zostanie wyjaśniona . Pani post niestety nic nam nie mówi. Proszę o kontakt bezpośrednio z księgowościa pod tel 513430433

Sluchacz
@Oszukana

Ale co to znaczy oszukana? _dokladnie, czy była umowa czy nie, bo tak z tego co widać niż nie wychodzi. Ludzie jak już piszecie to piszcie całymi zdaniami . Konkrety, a ile czeka się na kasę, jakie rozliczenia a tak to widać nerwy u o szukanej i tyle

zuzk65
@Oszukana

Przed samym planem zdjęciowym nie podawano konkretnej stawki, nie było mowy o żadnych gażach ani umowach za około 10h pracy. Tak się teraz traktuje pracowników? Wszystkie stroje praktycznie trzeba samemu było sobie załatwić.. a warunki zimno.

@Oszukana

Dzień dobry stawka za nocne zdjęcia to stawki w granicach 130-150 zł . Wynagrodzenie za statystowanie jest wypłacane od razu po planie . Prosimy o podanie nazwiska do weryfikacji lub pilny kontakt pod tel 513430433

Joanna
@zuzk65

Wszystkie warunki są podawane przed planem . Informacje te widnieją również we wszystkich ogłoszeniach . Jeśli mie zrozumieli państwo informacji zawsze można dopytać . Odpowiadamy na wszystkie telefony .

@Oszukana

Serdecznie pozdrawiam i polecam Agencje Sceneria , atmosfera przyjazna ,przemiła ekipa oraz zawodostwo widać na każdym kroku. Jak do tej pory wszystkie pieniadze za udział w statystowaniu trafiały do mnie na czas Dziękuje za możliwość,szanse rozwoju. Polecam - Marta

Mama
@Oszukana

Ja polecam z całego serca, pieniądze wypłacone na czas, traktowanie na planie bardzo dobre. Drobne opóźnienie przy zdjęciach ale to normalne

@Oszukana

Jeśli ma Pani umowę, to proszę wysłać pozew do sądu. Agencja oprócz wynagrodzenia, pokryje również koszty sądowe, koszty Pani obrońcy. Szkoda czasu na żalenie się(oczywiście adekwatną opinię można wystawić), ponieważ w tym czasie spokojnie przygotuje Pani pozew i z pewnością odzyska pieniądze, wraz z nawiązką za stracony czas oraz wszelkie koszty związane z ich odzyskiwaniem.

Halina
@Oszukana

Ja nie dostałam należności od stycznia 2022 roku . Do tej pory cisza . Pani Joanna obiecywała że wyśle ,ale to tylko było pocieszenie.. Co z tym zrobić??? Myślę że. (usunięte przez administratora) .. cos pomoze To skandal Film ma być na ekranach w marcu ......a są niewypłacalni i (usunięte przez administratora) ludzi. Będę to wszędzie .. NAGŁAŚNIAŁA...

Basia
@Oszukana

Naprawde trzeba ich zglosic do PIP a przy okazji podatkowa kontrola - zeby rozliczyli pracownikow wg minimalnych stawek i rozliczyli sie z platnosci i byc moze czas zaczac reagowac aby takie firmy nie istnialy na naszym rynku Zwykli (usunięte przez administratora)

Czaro
@Basia

Basia

Chyba trzeba wysłać do Państwa Państwowa Inspekcje Pracy. Minimalna stawka za godzinę w Polsce to 23.5 zł i nie mogą Państwo płacić mniej pod rygorem konsekwencji prawnych wobec firmy. A tymczasem jest za 12 h i 90 zł i pan Ukrainiec zarządza nie mając pojęcia o stawkach . Mało tego mówi się ze 90 zo jest za ok 4 h a trzyma się ludzi więcej niż 12 wiec (usunięte przez administratora) kompletne . To jest czyn zabroniony i karalny . Zatem wszyscy pracownicy oczekują zapłaty za 12 h pracy x 23.5 zł za poprzednie plany i dzisiejszy miedzy innymi Inaczei sprawa musi zostać zgłoszona do odpowiednich organów oraz szeroko opisana w mediach , w tym społecznościowych Czekamy na zapłatę zgodnie z prawem Inaczej przekazujemy sprawę do szerokiej kontroli przez inspekcje pracy Za (usunięte przez administratora) należą się kary i to sowite

Czy pracownicy w Sceneria Agencja Aktorska dogadują się między sobą?

Iwona

Czytając opinie o agencji zastanawiam się czy warto być statystą do filmu ,,The Real Pain” w reżyserii Jesse Eisenberga, który będzie kręcony w Lublinie. Statystow poszukuje własnie ta agencja. Nic nie wiadomo nie ma żadnych stawek, terminów i kontaktu. Czy ktoś coś wie?

Katarzyna
@Iwona

Szczegółów szukaj na Fb. Tam są wszystkie informacje kogo i do jakiej produkcji szukają oraz kontaktowy tel. Lub mail. Stawka przeważnie 180 zł/ za dzień zdjęciowy.

Luki
@Katarzyna

Przeważnie 90 zł/ 12 h (dzien zdjeciowy)

Zostaw merytoryczną opinię o Sceneria Agencja Aktorska - Warszawa

• Jak się pracuje w Sceneria Agencja Aktorska?

Zobacz opinie na temat firmy Sceneria Agencja Aktorska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sceneria Agencja Aktorska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 28 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sceneria Agencja Aktorska
2.9/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Chełmska 21
    00-724 Warszawa