Opinie o consumer.huawei.com - HUAWEI POLSKA Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Huawei Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Huawei Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huawei Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Słyszałem od kolegi który pracuje w jednej z sieci, że firma po cichu rekrutuje nowych przedstawicieli terenowych w dużych miastach ( Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Szczecin itp) Czy ktoś mi może powiedzieć czy warto składać CV? Jakie są opinie obecnych pracowników?

Kapitan

Życzę spokojnego tego i następnego tygodnia dla Wszystkich pracowników.

@Kapitan

Czyli będę kolejne zwolnienienia, ostatnio również były życzenia, a później 15 osób zostało zwolnionych :(

RKS
@Kapitan

Jest to beszczelne i kpina z pracowników. Mam dość pracy w tej firmie.

Jak wygląda praca w Huawei w obecnych czasach wojny handlowej?

Promotor

Czy warto brać udział w rekrutacji na stanowisko Promotra? Nie wiem czy warto wysłać CV, bo słyszałem że dużo pozmieniało się w firmie, po odejsciu dyrektora regionalnego. Ktoś się wypowie z aktualnych pracujących osób? Słyszałem że jest bardzo źle, ludzie sami odchodzą.

Specjalista ds. Marketingu

Rozmowa trwała 10 min. Na rozmowę przyszła tylko dziewczyna z HR i poinformowała mnie że pracownik działu nie mógł się pojawić i rozmowa będzie przeniesiona na inny dzień. Pracownik HR zapytał tylko o poprzednie doświadczenie i krótko opowiedział o tym jak firma funkcjonuje. Po 3 dniach sama napisałam maila z pytaniem/prośbą o ustalenie terminu rozmowy na co dostałam odpowiedź, że nie mogą mnie zaprosić na dalszy etap - bez wyjaśnienia

Tylko pytania o doświadczenie zawodowe (wszystko było w cv)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Koordyantor

Czy to prawda że do tej pory firma nie podpisała umowy na auta dla Koordynatorów? I docelowo ma zostać 25 aut, co jest równoznaczne z ilością osób? Mam kredyt, żonę i dzieci na utrzymaniu a w ostatnim czasie nie ma mowy o stabilności zatrudnienia.

Pazik

ŻYCZĘ SPOKOJNEGO TYGODNIA DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW.

@Pazik

Bardzo spokojny tydzień... Bardzo,szczególnie że dzisaj zostałem zwolniony jak 15 innych osób. Od kilku miesięcy w firmie nie ma żadnego poziomu u ludzi mangr. Jeszcze ten (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Jeszcze żadna firma w której pracowalem nie potraktowała mnie tak jak dzisaj.

@Pazik

Podobno druga fala zwolnień ma być w lipcu.

Zaniepokojony

Powiesz coś więcej o zwolnieniach? Jakie tereny? Na W-wa była regionalnym fajna laska. Też poleciała, bo nie wiem czy się starać o bycie jej podwładnym?

CN

Wpis prawdopodobnie usunięty na prośbę kogoś z HW kto śledzi ten wątek i próbuje zatrzymać przecieki niewygodnych informacji. Pisząc pod wpływem emocji łatwo naruszyć regulamin serwisu. Tu podstawą do usunięcia wpisu jest to, że to nie Huawei Ci wisi pieniądze lecz agencja.

Channel Development Manager, warto? Jakie warunki? Środowisko pracy? Atmosfera? Zastanawiam się nad tą ofertą.

Promotor

Firma w ostatnim czasie okłamuje procowników, nie wywiązując się ze swoich obietnic. Do dzisaj nie otrzymałem swojego wynagrodzenia.

Kulaw
@Promotor

Kto ci obiecał te pieniądze? I tak będziesz pracował!!!

DRIFT
@Promotor

Napisz do przełożonego ,jak to nie poskutkuje to do przełożonego przełożonego. (Z historia korespondencji) Napewno znajdzie się rozwiązanie :)

Jaka umowa obowiązuje w Huawei Polska Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Hro

Zależy, czy będziesz pośrednio zatrudniony czy bezpośrednio. Umowa o prace tymczasowa - generalnie (hro).

Mariusz

Dzień dobry, chciałbym nawiązać współpracę z firmą Huawei (merchandising, audyty, hosstesy, stoiska) z kim mogę się skontaktować?

Wojek
@Mariusz

Tutaj ciotka trzyma łapę na agencjach

@Wojek

Pomimo tego chciałbym otrzymać kontakt do Pani Ciotki.

Kol

Marta?

Namiar

Zapraszam do kontaktu królowa.mafii@huawei.pl

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Huawei Polska Sp. z o.o.?

Chuck Norris

Wszystkie.

Olany

HUAWEI NIE POLECAM !!!. Kupiłem MateeBoka. Przestrzegam przed naprawą serwisową. Po roku użytkowania przestawały po kolei działać klawisze a dokładniej to wciskając np. Y, Z i inne literki nie pisały. Oddałem komputer w ramach gwarancji. Serwis stwierdził delikatny defekt na narożniku i zarysowanie. Praktycznie nie widoczne jak nie wiesz gdzie szukać. Stwierdzili, że jak nie zapłacę za wymianę obudowy to nie zaczną robić środka. SUPER PATENT NA ODMOWY!!! Uważajcie aby laptop na gwarancji Huawei nie miał żadnej rysy bo jak padnie Wam płyta główna jak mi to nawet palcem nie tkną i odeślą. Trzymali mi przez 2,5 miesiąca i odesłali pod pretekstem, że nie mogą zdobyć obudowy do rocznego ich najnowszego modelu MateBoka za którą to miałem zapłacić około 500 zł. A jeżeli tak było rzeczywiście to co to za firma, która serwisowi fabrycznemu nie może dostarczyć części przez 1,5 miesiąca. A dlaczego 1,5 miesiąca? Bo pierwszy miesiąc CDTI nic nie robiło bo czekali na moją odpłatną naprawę obudowy. Wyrażenie zgody podobno wysłali na maila, którego nie dostałem. Bez pytania, bez chociaż jednego telefonu odesłali komputer. Zaskoczony i po wyjaśnieniu na infolinii problemu musiałem drugi raz wysłać na swój koszt komputer. Zmusili mnie do naprawiania na własny koszt pomimo że miałem jeszcze ponad 0,5 roku gwarancji. I teraz konia z rzędem temu kto kupi płytę główną to MateeBoka na wolnym rynku. Zwróciłem się do serwisu fabrycznego CDTI czy wymienią mi płytę główną na mój koszt pomimo, że komputer jest na gwarancji. ZERO ODZEWU! Również olany przez serwis. UWAGA! Zastanówcie się jaki sprzęt kupujecie. Jak coś się zepsuje i macie rysę na obudowie to możecie wyrzucić na recykling.

Olany

Lopj3

Kolega pracował w Huawei. Niekończący się chaos. Organizacja pracy jest okropna. Najgorsze jest to, że nikt nie chce tego zmienić. Mam wrażenie, że jedynie co firma oczekuje od pracownika to pomoc w wyciąganiu pieniędzy z Polski. Wiem, że to jest cecha każdej korporacji, natomiast można to robić na różne sposoby. Pracownik jest szanowany dopóki jest użyteczny. Granice są dobrze rozstawione. Czasami firma chce pokazać, że nie istnieje kogoś, kogo nie można by było zastąpić. W branży wszyscy o tym wiedzą, więc obecnie firma szuka absolwentów. Coraz więcej stanowisk zajmują chińczycy. Chaos informacyjny powoduje to, że nigdy nie wiesz co odbędzie się w przyszłym tygodniu. Robisz co ci każą. Dobra praca dla juniorów i na pozycji middle. Płacą średnie, ale są bonusy, premia itd. Możliwości rozwoju, ale dopiero w nadgodzinach. Jestem pewien, że są gorsze korpo, a mimo wszystko po pracy w Huawei kolega szybko znalazł nową pracę. Pracodawcy cenią takie doświadczenie.

Ecia12

Polecam firmę Huawei i zapraszam wszystkich do wypróbowania tak solidnych urządzeń

NIKO

witam proszę przy zakupie huawei p30pro włączyć go przy sprzedawcy i sprawdzić czy działa ja tego nie zrobiłem na następny dzień wybrałem sie do sieciówki media markt nie pomogli mi telefon nowy trzeba było zawieść na swój koszt do serwisu i czekać 3 tyg.

Senior Specialist

bardzo fajna i uczciwa wobec pracownika firma. można robić różne rzeczy lokalnie i regionalnie, ciekawe projekty, dostęp do nowych produktów i technologii Mozna przechodzic z dzialu do dzialu i zajmować się różnymi sprawami, czasami asystentka moze awansowac na specjaliste bez doświadczenia bo firma uwaza ze warto w nią inwestować. Duzo pracy po angielsku, wewnętrznie i zewnętrznie. Dużo zalezy na jakiego szefa chinczyka się trafi, jesli na dobrego to mozna byc fajnie awansowanym, miec troche swobody i robic wartosciowe rzeczy, a jesli na mniej przychylnego to trzeba przeczekac az się zmieni ;) Duzo sie dzieje, duzo sie zmienia, troche chaosu, spontanu, trzeba miec spory dystans to tego wszystkiego, duzo opanowania i spokoju, troche poddac się prądowi chińskiej rzeki... Chinczycy są przemili, uroczy, opiekuńczy, mozna sprobowac chinskiego jedzenia w stolówce i pojechać do Chin na szkolenie. Są tu ludzie którzy pracują po 10 i więcej lat. Polecam wszystkim nie-sztywniakom, odpornym na dlugie procesy wewnętrzne i szybkie zwroty akcji. :) Nie jest nudno.

Damian

Zostałem kilka miesięcy temu zatrudniony na konkretnym stanowisku, z jasnym zakresem obowiązków. Po kilku miesiącach nienagannej pracy, zostałem przeniesiony do innego działu, robiąc kompletnie co innego. Zostałem potraktowany okropnie, bez możliwości rozmowy. Dodatkowo zatrudnione Panie na wyższych stanowiskach kompletnie nie mają pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Nie polecam.

Artur

Absolutnie odradzam zakupy tej marki. Byłem szczęśliwym posiadaczem huawei mate 9 pro. W lutym oddałem go do serwisu, dzisiaj mamy czerwiec i po nie mal pół rocznej walce email z firmą huawei zostałem olany a moja sprawa została zamkeciona pod dywan. W lutym wysłałem telefon huawei mate 9 pro do serwisu w poznaniu na gwarancji door to door. Serwis w żaden sposób nie kontaktował się zemna i po pewnym czasie wysłał paczkę niby do mnie. Żadnej paczki nie odebrałem.. W kwietniu po moim kontakcie z firmą huawei dopiero dostałem takie informacje ze juz w lutym ktoś dostarczył mi paczkę firma TNT pokazując list przewozowy z podpisem nie wiadomo kogo. Od tego czasu zacząłem walczyć iż to nie jest mój podpis i nie ja tę paczkę odebrałem. Firma huawei wogole nie reagowała na moje emial i nie odpisywali. Napisałem poprzez Facebooka do firmy huawei z prośbą o pomoc. Nadal leciały cenne dni, kolejny miesiąc.. Nawet obiecali wysłać upominek od firmy za to że to tyle trwa.. Nic oczywiście nie dostałem. A w dniu wczorajszym tj. 28.06.2019r otrzymałem email od firmy huawei że ich stanowisko jest osteczne w tej sprawie i zamknęli zgłoszenie pozbawiając mnie telefonu.. Przecież nie można dostarczyć paczki do kogoś jak mnie nie było nawet kurier z firmy TNT nie kontaktował się zemna że ma ta paczkę . Zostawił u kogoś ktoś podpisał i jest ok. A firma huawei twierdzi że odebrała osoba upoważniona do tego. A ja się pytam co to za osoba i kto ją upoważnił? Nie długo sprawę nagłośnie w innych mediach a sprawa trafi na dniach do sądu..

@Artur

Rozumiem, że jesteś rozżalony całą sytuacją, jednak pamiętaj, iż jest to wątek, w którym dyskutujemy na temat pracy w firmie Huawei Polska. Opinie klientów są również mile widziane, jednak nie mogą one przysłonić opinii dotyczących pracy w tej firmie. Wracając do Twojej sprawy, to zastanawia mnie, czy próbowałeś może ustalić po podpisie tej osoby, kto faktycznie odebrał paczkę adresowaną do Ciebie?

Prince polo
@Artur

Tak w TV i w Mediach to zostaniesz wysmiany, normalny konsument już by to dawno załatwił, ale nie Janusz ????????????

@Prince polo

Tak czy inaczej, sytuacja jest nieprzyjemna i szkoda, że zakończyła się w taki sposób. Tym bardziej że bardzo dziwne jest to, że paczkę odebrał ktoś inny zupełnie tej osobie nieznajomy. Wróćmy do dyskusji związanej z pracą w Huawei Polska. Wiecie może, czy obecnie poszukiwani są nowi pracownicy?

KR
@Jakub

Rotacja jest duża. Cały czas są potrzebni ludzie. Na różne od promotorów po ludzi "do biura". Odradzam tę pracę osobom, które już gdzieś pracują w stabilnej firmie lub którzy cenią sobie Ż rodzinne. Za to dla osób wolnych duchem i nie mających nic do stracenia, którzy odnajdują się w ekosystemie korpo - super.

@KR

Ciesze się, że znalazła się osoba, która napisała coś o samej pracy w firmie Huawei Polska. Twierdzisz, że rotacja jest duża, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czym ona jest spowodowana? Pracownicy odchodzą z uwagi na warunki zatrudnienia, czy może atmosferę, która tam panuje? Proszę, abyś uzupełnił swój komentarz i odpowiedział na moje pytanie. Z góry dziękuję.

KR
@Jakub

Praca jest wymagająca, często jest wymagane dużo więcej niż to było przedstawiane przy samym zatrudnieniu. Procedury i standardy ciągle się tworzą mimo, projekt prężnie wystartował bodajże w 2016 roku, co powoduje chaos. Nie wszyscy potrafią się odnaleźć w takim informacyjnym bałaganie. Przez to co jest napisane wyżej czas realnej pracy jest często dużo dłuższy niż umowne 8h. Nadgodziny nie są płacone, chyba, że wypadają w soboty lub niedziele.

@KR

Rozumiem. To wiele wyjaśnia. Podałeś informacje o nadgodzinach, które zdarzają się również w soboty i niedziele. Skoro firma Huawei Polska funkcjonuje również w weekendy, to chciałbym się dowiedzieć, czy praca weekendowa jest dodatkowo wynagradzana? Osoby, które pracują w te dni, mogą liczyć na dodatkowe wynagrodzenie? Nie mówię tu o ewentualnych nadgodzinach tylko o normalnym trybie pracy.

Patrycjusz Purol
@Prince polo

Matka pracuje w huwe czy jesteś genetycznie niedorobiony, po obu ojcach?

Zostaw merytoryczną opinię o Huawei Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Huawei Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Huawei Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huawei Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 3 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Huawei Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Huawei Polska Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Huawei Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 346 ocen.

Huawei Polska Sp. z o.o.