Opinie o consumer.huawei.com - HUAWEI POLSKA Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Huawei Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Huawei Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huawei Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Bocian

Czekam na czasy, kiedy takie anonimowe oszczerstwa i brednie będą karane.

Justyna

przytoczę wcześniejszy komentarz Makisa z którym w pełni się zgadzam Makis 22.08.2018 08:59 Widzę że znowu jest nagonka na uczciwie pracujących osób. Osoba która wypisuje takie komentarze widocznie nie ma co robić, bo jest na bezrobotnym po tym jak została zwolniona kilka lub kilkanaście miesięcy temu.

Tomasz

i oto własnie czasy kiedy anonimowa (usunięte przez administratora) bezkarnie może pisać brednie...........

Hubert

Osoba które pisze takie oszczerswa nawet nie zdaje sobie sprawy jaką krzywdę sprawia dla osób wymienionych z imienia i nazwiska. Znam (usunięte przez administratora)osobiście i zapewniam że nigdy do takich czynów nie posunął by się. Pomimo swojego wieku, ma większe doświadczenie a przede wszystkim predyspozycje niż nie jeden wieloletni Manager.

Bobek
@Hubert

Wiek tutaj zupełnie nie ma znaczenia, są różne sposoby zarządzania i motywacji zespołu, opinie są mocno podzielone co do tej osoby, ale nigdy nie będzie 100 % zadowolonych. Regionalny (usunięte przez administratora) to profesjonalista, nie musi używać twardych technik w zarządzaniu a efekt idealny, zespół zgrany i wie co ma robić i do czego dążyć.

Fachowiec
@Hubert

Czasami jest tak że pomimo wieku menadżer nie potrafi się zmienić i być człowiekiem dla swoich ludzi, presją i zastraszaniem sukces się zbuduje na chwilę. Fakt (usunięte przez administratora)najlepiej wypada na tle regionalnych menadżerów, zarządza fachowo bez lizusostwa i bez uskuteczniania fałszywej polityki.

Nicola

Fakt ta osoba ma dość twardy styl zarządzania, gdzie na pierwszy rzut oka nie widać tego. Fakt faktem jest osobą skuteczną w swoim działaniu i wydaje mi się ze obecni i byli przełożeni są z niego zadowoleni. Pozdrawiam

Logopeda

Pan Włajs jeszce pracuje? i czy po jego grabiezach w firmie do tej pory odbija się czkawką.. Podobno poprzedni dyrektor dawał mu ciche przyzwolenie na szaber w biały dzień.

Aneta

@Sz.P, możesz jeszcze napisać czy nadgodziny są dodatkowo płatne czy odbierane jako dni wolne? Jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych? Można w firmie liczyć na rozwój zawodowy i szkolenia podnoszące nasze kwalifikacje? Napisałeś, że pracownicy co chwilę odchodzą lub są zwalniani. Czy dotyczą one konkretnego działu? Według Ciebie co jest głównym powodem rotacji? To informacje, które pewnie ciekawią użytkowników forum, którzy wchodzą na wątek firmy Huawei Polska i myślą o zaaplikowaniu do niej.

Ups..
@Aneta

Powodem rotacji jest to ze najpierw zarabiasz 3000zl a potem sukcesywnie ci zwiększają target do 300% lub poprostu do momentu aż go nie wyrobisz abys za duzo przypadkiem nie zarobił jak przez miesiąc pracy bd zarabiać w końcu zamiast 3000zl -1000zl to sam odejdziesz bo cie zacznie już drażnić gowniana wypłata i traktowanie ciebie jak s***cia. Bo jak to się stało ze nie udało ci się wyrobić targetu. Przestałeś się starać. A może jaki masz problem w osiągnięciu celu ? Do tego lojalki jak dostaniesz długopis z logiem HUJWEY i ich bezgustowny mundurek z cichobiegami (3miechy albo oddajesz 1000) + Lojalka ze po zakonczeniu z nimi umowy nie możesz podjąć pracy u konkurencji to warunek aby podjąć prace . Umowa zlecenie przez cały okres pracy. Chyba ze jesteś wybrańcem to może o prace. Śmieszna chińska firma. Co jakiś czas tesciki. Nawet jak wyrobisz target na 300% i nie nauczyłeś się do testu i Pan mondrala przyjdzie i się zapyta to itak ci obetną punkty. I końcowa premie xD takie życie w korpo szczurach. Lizać telefony (usunięte przez administratora) i sprzedawać

antykafar
@Ups..

Można by było uzyskać więcej szczegółów, napisane jest co mozna stracić a co można zyskać, brzmi to trochę subiektywnie i niewiele wnosi dla mnie czyli osoby zainteresowanej pracą w tej firmie, wiem że niektórzy narzekają , ale po to jest ten portal żeby napisać obiektywnie a nie w żalu

Dorota Boom
@antykafar

Kolezanko bzdury piszesz... Nie dziwie sie ze zostalas zwolniona. Ja jestem bardzo zadowolna tak z wyplaty jak i tego ze firma dala po 1000/2000 zl na zakup odziezy. Poza tym Dolores bzdur nie pisz.

DB
@Ups..

Sama przez rok bylas tym korpo... Itd. Jezeli myslalas ze czy sie stoi czy sie lezy 2300 sie nalezy plus to dobrze ze tak slabe ogniwo nie przetrwalo czasu proby :)

PL
@Aneta

1. Nadgodziny ani płatne ani odbierane jako dni wolne (jest ich sporo). 2. Benefity: mozesz sama wykupić sobie pakiet a'la multisport. Częste wyjazdy i imprezy integracyjne - menago lubi dać sobie w palnik więc szybko odpada z glownej imprezy i zamyka się w pokoju z poplecznikami, więc tez jest luźna atmosfera. 3. Szkolenia często jak wyjazdy - duży plus. 4. Odchodzą bo mają życie prywatne, zwalniani bo albo kręcą lub nie mogą się dostosować.

@PL

1. Placone. 2. Multisport, car allowance i mnostwo innych. WYPLATA!!! 3. Czeste szkolenia - Chiny. 4. Odchodza bo albo nie wytrzymuja cisnienia albo krecili walki

Lukasz
@Aneta

Wiem ze jedna Manager ma sprawe o mobbing i jest temat molestowania w biurze.

Pszczoła
@Lukasz

Bzdura totalna, z tym molestowaniem, sprawę ma założoną przez kobietę niezrównoważona psychicznie, dla ścisłości ten manager z zarzutami to też kobieta.

Anal-it-yk
@Pszczoła

Znowu widze gownoburza spowodowana przez zwolniona osobe. Mozna wyluskac tutaj sezonowosc :D

Ero antyAnal ;p
@Pszczoła

I co z tego, że sprawa założona przez kobietę na kobietę? Ma to jakieś znaczenie? Jak facet chciał zgwałcić faceta na jednej z imprez Huawei to gdy przyjechała policja nikt nie mówił że to gwałcony jest niezrównoważony.

Lipton
@Ero antyAnal ;p

To z tego, że one pracują.

Sz.P.

Jeżeli masz swoje życie prywatne, pasję, rodzinę - nie aplikuj do Huawei. Nadgodziny gonią kolejne nadgodziny, bo nie wypada wyjść przed swoim szefem. Do tego przymusowa półgodzinna przerwa, a więc czas pracy jeszcze dłuższy. Chińskie, niezrozumiałe procedury oraz brak jasnych zasad oceniania - wszystko jest w tej firmie uznaniowe. Atmosfera gęsta, ludzie co chwilę odchodzą lub są zwalniani. Generalnie nie polecam.

Specjalista ds. Marketingu

Rozmowa trwała 10 min. Na rozmowę przyszła tylko dziewczyna z HR i poinformowała mnie że pracownik działu nie mógł się pojawić i rozmowa będzie przeniesiona na inny dzień. Pracownik HR zapytał tylko o poprzednie doświadczenie i krótko opowiedział o tym jak firma funkcjonuje. Po 3 dniach sama napisałam maila z pytaniem/prośbą o ustalenie terminu rozmowy na co dostałam odpowiedź, że nie mogą mnie zaprosić na dalszy etap - bez wyjaśnienia

Tylko pytania o doświadczenie zawodowe (wszystko było w cv)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

KR

Ciężko by osoba pracująca na L4 jeździła taksówką, a nie autem służbowym.

Hetman

Osoby wierzące w Siebie, uczciwe sfocusowane na pracy,ambitne, nie wrzucają negatywnych wpisów. OSOBY KOMBINUJĄCE, będą pisać tutaj elaboraty o swojej ułomności.

Maniek

Jestem osobą z branży i słyszałem o tych historiach że w Huawei niektórzy koordynatorzy pracowali na dwa etaty. Auta służbowe wykorzystywali jako auto dostawcze do swojego interesu :) Śmiech na sali... było to jakis czas temu, więc chyba coś się zmieniło? widząc takie wpisy?

Lolek
@Maniek

Jeden to nawet prosiaki wozil w Megance za czasów FFM Agnieszki, jak takie rzeczy przechodziły....

Maniek
@Maniek

Czyli nic się nie zmieniło i potwierdzone, a z jakiej części PL był to koordynator ?

HERMAN

Polnoc-wschod, Lodz, Poludnie.

Alejandro

Zmiany są wskazane, pracuje od dwóch lat i wiem że różnie bywało a pisze to tylko dlatego że niektórzy Koordynatorzy pracowali dwie godziny dziennie, jestem nauczony pracy i nie wyjeżdżam ze sklepu do momentu aż wszystkiego nie zrobię. Dobrze ze są zmiany, nie żałuję tych co zostali zwolnieni, .Nikt nie widział wcześniej patologii, którą stworzył poprzedni FFM, teraz jest tak jak powinno. Fakt nowy FFM to osoba bardzo wymagająca i wprowadził szybkie tempo pracy, nie wszyscy dają radę. Koordynatorzy na Warszawie maja ostro i pracują do 20.00 i dłużej, ale rozmawiałem z takim małym śmiesznym Koordynatorem z Warszawy i mówi że jest dużo pracy, ale ocenia zmiany na duży plus. Drugi koordynator starszy wiekiem też jest mega zadowolony, pomimo że pracy jest więcej. Ludzie szanujcie swoją pracę, czy w innych firmach jest lżej, tak ale tylko jak Nas tam nie ma.

Gibon
@Alejandro

To nie jest Htc Nokia czy LG tu sie zapier... wszystko jest na wczoraj. Decydujac sie na prace w HW musisz miec silne nerwy, i umiejtnosc pracy pod presja czasu.

Kuley
@Gibon

To prawda jeżeli ktoś nie potrafi pracować na pełnych obrotach to po czasie się zacznie narzekanie i pisanie jaka to firma Huawei jest straszna. Lekko nie jest ale rozwój wymaga poświęceń.. kiedyś mogli być lepiej ale rozwój to zmiany a Zmiany to opór materi, więc stąd te komentarze.

@Kuley

Szkoda tylko, że nie można dostać odpowiedzi nt realnych powodów zwolnienia. To jest brak informacji zwrotnej. Dla osoby pracującej bądź co bądź w sprzedaży jest to cenna informacja co należy poprawić i nad czym pracować. Szkoda, że regionalny nie zdobył się na szczerość.

Jeszcze pracuje....

Waldek

Snapd

RM miękkie zarządzanie ludźmi, brak konsekwencji za popełnione błędy itd.., ale czy to jest dobre i rozwojowe dla samego pracownika, chcesz się nauczyć prawdziwej pracy w ogniu walki do zapraszamy do Warszawy.

Nika
@Snapd

Czy osoba która tak twierdzi to jest pewna ? Z tego co wiem trochę się zmieniło na jej Północnym regionie. Trochę pozwalniala w swoim regionie (Łódź, Białystok)

El dj
@Snapd

Co to za komentarze sami stachanowcy.. nie wierzę że każdy będzie chciał pracować tak dużo.. może tak ale do 20.00 pracować mogę za 7 tys na rękę nie mniej!!!. Pracowałem z Anią i było pięknie, normalne warunki pracy czy się robi czy się leży 4200 się należy 4 godziny w Huawei i mogłem zająć się swoją prywatną działalnością. To jest ważne że za taką kasę nie można się zapracowany. Widzę że tu jacyś fanatycy pracy z Warszawy piszą. Ania RM jakby nie nowy FFM to dalej bym z Tobą pracował, na tych warunkach, żyć nie umierać, parę godzin i do domu a nie jak niektórzy lizusi z Warszawy, którzy wchodzą w tylek nowemu FFM. Ania najlepszy MR Huawei.

El dj
@Nika

Ja u niej pracowałem, ona sama z siebie nikogo by nie zwolniła. Jeżeli są konsekwencje to musi ktoś ją z góry naciskać. Ania jest dobrą osobą nie jak tych dwóch bezwzględnych z Warszawy, jeden z nich to chyba non stop w pracy co za gość.....

Mati
@El dj

Piotrek tymi słowami tylko potwierdziłeś powyższe tezy i wbiłeś jej gwóźdź do...

walter
@El dj

"Pracowałem z Anią i było pięknie, normalne warunki pracy czy się robi czy się leży 4200 się należy 4 godziny w Huawei i mogłem zająć się swoją prywatną działalnością" A za ile godzin miałeś płacone? za 4? :( To jest oszustwo i to z premedytacją. Robileś wszystko i dalej robisz aby Twoja była przełożona poniosła konswkwencje. Naprawdę aż taka zła była? :(

Garbi
@walter

Ktoś tu robi gównoburzę, większość tych komentarzy napisanych z jednego IP. Prawda, że Ania jest miłą osobą, ale przyczepia się prawie do wszystkiego. Jest chaotyczna to prawda, ale jej prawdziwą słabą stroną jest to, że jest ze "starego układu" i nie ma swobody w działaniu. Widać, że już jest kandydat na jej miejsce i ewidentnie ktoś z premedytacją zaczął ten wątek. Żal.

walter
@Garbi

Przecież piszą tak jej współpracownicy. DJ z Łodzi, że pracował 4 godziny za 4200... Chcąc napisać coś dobrego o niej wyszło, Jemu jak zawsze. (tak jak wychodziło w robocie prawopodobnie)

Nik
@Garbi

Ps. Jaki stary układ, Regionalną jest od roku... są osoby w Teamie które pracują po lat kilka.

@walter

Dziwna nagonka na uczciwie pracującego człowieka. Dodatkowo wydaje mi się, że ktoś tu podszywa się pod pewnego DJ. I od razu kolejne posty które wskazują jego imię i miasto - podejrzane. Ktoś tu chce ewidentnie zabłysnąć przed nowym dyrektorem.

Piotr O. dj z Łodzi
@Plaut

Witam, Pragnę poinformować, że jakiś niedorozwój podaję się tu za mnie i piszę w moim imieniu jakieś niestworzone historie. Prawdopodobnie jest to osoba chora psychicznie i nie pozostaje mi nic innego jak tylko jej współczuć. Nigdy nie rozpisywałem się w internecie na temat moich byłych pracodawców ale jak ktoś mi powiedział o tej sytuacji muszę to sprostować, bo jestem prawdopodobnie jedynym DJem z Łodzi, który pracował w Huawei. Szanuję każdego kto tam pracował i nigdy bym złego słowa nie napisał w internecie o nikim, bo mam ważniejsze rzeczy do robienia w wolnym czasie. Poza tym nigdy nie wymienialbym ludzi z imienia i nazwiska, po trzecie nie pisałbym o zarobkach, bo to totalny brak profesjonalizmu. Osobiście uważam pracę w Huawei jako dobrze płatną, wymagającą i odszedłem z tej firmy tylko dlatego, że chciałem mieć więcej życia po pracy z racji na moje osobiste cele. Wszelkie wiadomości, które zostały wyżej napisane w moim imieniu, świadomie lub nieświadomie pochodzą od kogoś komu się nudzi. To jest mój pierwszy i ostatni post na Gowork. Pozdr,

Jarek
@Plaut

Chyba nie trafiłeś z tym nowym dyrektorem, ponieważ jeżeli ktoś pisze o ludziach z niebieskiej konkurencji to on ich wszystkich zna, kiedyś razem pracowali. Może ktoś z poza ,, niby układu,, chce się podlizac.. Nie wiem o co Wam chodzi, ale to wszystko się całości nie trzyma. Jedna wielka propaganda.., pracuje dwa lata i coś niezwykłego się teraz dzieje ktoś naprawdę nie może pogodzić się z utratą stolka i pisze bzdury a to tylko szkodzi wizerunkowi firmy. Mogę powiedzieć wiele na temat nowych zmian, ale nie szkodzą mi na tyle żeby podzielić się swoimi zalami, zawsze może być lepiej, pomimo że nie do końca nowe decyzje są słuszne..

@Jarek

Mój post dotyczył jedynie tego, żeby zwrócić uwagę, że ktoś stworzył ten temat tylko po to by zaszkodzić kilku osobom. I wg mnie cały jest prowadzony przez jedną osobę podającą różne nicki (poza dwoma ost. wpisami). Możliwe, że posunąłem się jednak za daleko z interpretacją z jakiego powodu powstał.

@Plaut

PS. To jest korpo, każdy kto przychodzi tu do pracy powinien zdawać sobie sprawę z czym się zderzy. Żadna praca nie jest lekka. Każdy z postów tu ma w sobie sporo prawdy (i te negatywne i te pozytywne - choć są mocno podkoloryzowane). Ja ze swojej strony wszystkie zastrzeżenia jakie miałem do pracy i umowy omawiałem na bieżąco ze swoimi przełożonymi , nie zawsze się dostaje odpowiedź jaką chce się usłyszeć, ale od tego oni są. Co nie zmienia faktu, że ciężko jest się mi pogodzić z tak perfidnym oczernianiem moich kolegów. Tyle w temacie i mam nadzieję, że będą pojawiać się już tu tylko prawdziwi użytkownicy tej strony.

Checker
@Plaut

80% nr.. IP jest z Lodzi. (wcześniejszych tez)

Amerykanin

Ameryki nie odkryłeś.

Piotrek

pracuje pracuje

Ytr
@Garbi

Ania jest dobrą Osobą i pracownikiem, to że miała słabych pracowników i za bardzo im zaufala to inny temat, teraz zarządza stanowczo i bledow ie wybacza

@Ytr

To że miała krętaczy w regioniw to fakt. Faktem jest również ze juz nie pracują. Niech moc będzie z Anią :)

Tvc
@Plaut

Tak Ci o których myślisz nie muszą starać się zabłysnąć, akurat nowy dyrektor zna ich dobrze bo z nimi kiedyś współpracował, wie co układ Jeszce bardziej się umocnił... Ciekaw jestem co Tu jeszcze można a napisać....

Zasmucony
@Tvc

Dyskuja na tym forum to szambo. Kazda z osób jest inna, ma inny sposób zarządzania i każda jest dobra w tym co robi.

xd
@Garbi

Tak? Skora niby taki z ciebie haker to podaj z jakiego ip. Żałosne.

@xd

Skorak??? Skad wiesz ze to ja. Przeprosilem :(

Antyfan
@Rudy

Artykuł 23,24 i 82 kodeksu cywilnego. Radzę poczytać co ty robisz człowieku.

@Antyfan

Prawnik z Lincolna sie odezwal... Twoje wypowoedzinwyczerpujanzniamiona art opisanych w 212/216 KK jak juz chcesz sie licytowac...

Informacja IP

Widzę, że kogoś bawi resetowanie routera i dynamiczne IP tak aby wciagu 14h dodać 100 ocen na1* i zmniejszyć tym samy rating firmy z 4* na 2*. Ten portal schodzi całkowicie na psy. Widzę, że to ta sama osoba która ma 50+ pod swoim postem. Człowieku idź się lecz na nogi bo na głowę zdecydowanie za późno.

Kowalski

Nie trochę tylko parę dni popracują..., osoby , które jeszcze pracują i są powiązane ze swoimi nie pracującymi i szkodzącymi firmie osobami(przyjaciółmi)..wiemy o kogo chodzi..No ale to bardzo dobrzy nie pracujący już koledzy skoro szkodzą aktualnie pracującym kolegom..Sami pętle na swoim gardle zawiązali.

Admin

Po numerach IP wiemy z jakiej lokalizacji były posty oraz dzialania związane z obniżeniem ratingu firmy. Powodzenia Hejterzy już niedługo ktoś za to odpowie.

Plaut

Przestań zachowywać sie jak dziecko i jak masz jakiś problem to zadzwoń i go wyjasnij z zainteresowanymi - numer znasz. Jak do tej pory rzucasz oskarzeniami bez podstaw.

xdd
@Admin

Tak, pajacu skąd ty możesz to wiedzieć? Do takich danych dostęp ma tylko administrator goworka, a nie ty chojraku :)

Czy koordynatorzy mogą liczyć na jakieś zniżki na sprzęt? Plus z jakich telefonów korzystają? czy są to zawsze nowinki od producenta?

@Tomek

Znizki nie. Telefony najnowsze... po kilkanaecie urzadzen

paweł

Koordynator regionalny zatrudniony przez Adecco. Jakie auto plus jakie zarobki? jaka premia Czy Huawei zatrudnia też bezpośrednio na to stanowisko? Jeśli tak to gdzie są różnice? Inne Auto? I jakie zarobki?

@paweł

Megane Combi 130 KM 2017 3500 netto wzwyz plus bonus. Huawei zatrudnia Merchow tylko przez Addeco. Umowa o prace (tymczasowa).

Pawel
@Radek 79

A jak z ilością pracy? Jakie godziny pracy plus ilość wizyt do wykonania dziennie?

@Pawel

8 wizyt... reszta to systemy/excel. Zalezy jak sobie poukladasz system pracy.

@Radek 79

A jak to sie ma w lubelskim? Nikt nie planuje się zwolnić? :D Bo widziałem tylko ogłoszenie na pomorskie

Sales Specialist no Carol

Temat: Prześlij dalej: Zatrudniony jestem aktualnie na umowie o pracę do grudnia pracowałem jako Promotor,ale na Umowie zlecenie. Zarobki są dobre od pięciu miesięcy nie schodzę poniżej 4 tys zł ( podstawa+ premia), prowizja za sprzedaż rozliczana jest na podstawie realizacji Targetu, max 2300, najmniej do 500 zł w zależności od osiągniętego progu. Wcześniej płacili za sztukę ale od 8 miesięcy są Targety i nowe podejście do pracy, wiekszy nacisk na czystość i estetykę ekspozycji. Przełożeni dbają żeby urządzenia na ekspozycjach były czyste, włączone, muszą mieć wgrane wygaszacze, komunikacja marketingowa odpowiednia, więc to już nie tylko sprzedaż lecz też merchandising czyli co dodatkowo do CV. Dużo jest obszarów za które można stracić część wypracowanej premi, ostatnio Promotorów kontrolował tajemniczy klient i Promotorzy część premii w ty ja też.Nowy system (KPI dla Promotorów) ,który wszedł od marca uwzględnia cięcia prowizji za wiedzę produktowa, merchandising plus ocena przełożonego, dlaczego aż takie zmiany to już się dowiedziałem ale i sam przekonałem, ale o tym dalej. Czytając posty ZAWIEDZIONYCH, powiem tak że przez takich byłych Promotorów są te ograniczenia, myśleli o sobie i robili tak jak im wygodnie a przez to uczciwie pracujący Promotorzy ponosili konsekwencje. Pewnego razu mój przełożony wysłał mnie na zastępstwo do sklepu w ,którym pracował ZAWIEDZIONY, hmmmm nie wiem czy jestem w stanie wszystko opisać , ale były Promotor miał niepodłączone telefony do prądu, brudne, brak wygaszaczy, end cup usmariwany jak w wychodku ale teraz Najlepsze, wychodził z pracy kiedy chciał pod pretekstem choroby, oczywiście informował Koordynatora o tym fakcie, zawsze miał wymówkę że czuje się zmęczony , słaby a jak wychodził ze sklepu i spotykał się ze swoim chłopakiem to dostawał powera. Pracownicy w sklepie mówili że stoi w pracy jak by szedł na skazanie, Koordynator palcem musiał mu wszystko pokazać, cały czas te same błędy. Słaba sprzedaż ponieważ pozycja zamknięta i brak podchodzenia do klientów. Promotor ten aplikował na Koordynatora ???? myślę że nawet jak by go ktoś wybrał to po jednym dniu by mu podziękowali, Koordynatorzy w tej firmie pracują do 20-21, kiedyś nawet takich dwóch to o 23 kończyło pracę takie realia były i są son pewnie 16.00 i już by kończył. Dlatego te zmiany dzięki takim ludziom są sankcje i obostrzenia. Imię i nazwisko tego człowieka powinno pojawić się we wszystkich portalach pracy, nie można zatrudniać ludzi z negatywną energią!. Zawiedziony Promotor pracował jako Promotor w Lublinie w innej firmie i też został zwolniony za kombinowanie i oskarżanie przełożonych o wyimaginowane rzeczy . Dlaczego przez takich ludzi konsekwencje ponoszą inni lojalni pracownicy, może warto bardziej weryfikować osoby zatrudniane..

Hobbit
@Sales Specialist no Carol

Tak można pracować.... i przez takich ludzi cała załoga Promotorów dostaje po premii, należe również do osób, które cenią sobie tą pracę ale do przełożonych mam pretensje bo oprócz tego że dużo wymagają od Nas to powinni szybciej reagować na tego typu ZAWIEDZIONYCH Promotorów.

Kordian
@Sales Specialist no Carol

masakra... zawiść ludzka nie zna granic :(

Hetman
@Kordian

Twoja głupota mię ma granic..., ktoś jest zawistny, kabluje, bo nie robi źle tak jak ty czyli nie oszukuje, nie kombinuje

Mou
@Sales Specialist no Carol

Testy wiedzy robił na poziomie po izej 50% o twierdził że wszystko wie, poznałem gościa o już na szkoleniu ewidentnie wszytko kwestionowal to dlaczego wtedy nie został zwolniony..?

Kordian
@Hetman

Chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Wróć do gimbazy.

Adi
@Kordian

To rozwiń żeby wszyscy wiedzieli o co chodzi

Jarosław Kraków

Czy prawdą jest że Ambasadorzy są zatrudnieni na umowę o pracę tymczasową (z L4, nie zlecenie) tak jak Przedstawiciele?

Promotor92
@Jarosław Kraków

Tak, ja zostalem przeniesiony z umowy-zlecenia na umowe o prace (tymczasowa ze wszystkimi swidczeniami) muszę tylo wypracować 160 godzin w miesiącu. Premie takie same jak w przypadku zwykłych Promotorów, różnicą jest stała podstawa 3 tysionce brutto plus 3 tysionce brutto premii.(maks)

Blu City
@Jarosław Kraków

Zgadza siem

zawiedziony

Opiszę pracę w charakterze promotora. Na początku obiecywanie gruszek na wierzbie, z założenia zarobki na poziomie 3-4 tysięcy zł. Elastyczność godzin według własnego planu dnia, szkolenia wewnętrzne, możliwość awansu, super atmosfera pracy. To byłoby na tyle, jeżeli chodzi o różowy obraz tej pracy. Kierownik regionalny zapytany o jakąkolwiek rzecz odnośnie produktu nie potrafił odpowiedzieć, kazał sprawdzić w internecie, bądź kontaktować się z innym promotorem. ZEROWA wiedza produktowa, szkolenia produktowe przez niego prowadzone były na zasadzie - przeczytaj slajdy w aplikacji firmowej. Wizytację, które były przez niego przeprowadzane polegały na wiecznym upominaniu za "wypalcowane" telefony. Dodam tylko, że pracując na jednej z najbardziej uczęszczanych hali w Polsce praca promotora nie polegałaby na sprzedaży i obsłudze klienta, tylko na przecieraniu po każdym kliencie odcisków pozostawionych na telefonach. Zero empatycznego podejścia do pracownika. Kierownik regionalny kazał robić za siebie prezentacje odnośnie porównania produktów HW w porównaniu do konkurencji. Nagle dostał awans. Koordynator się zmienił. Drugi całkowite przeciwieństwo. Miły, pomocny, empatyczny, posiadający wiedzę. Premia uzależniona od sprzedaży, oczywiste w pracy w sprzedaży. Targety sprzedażowe jak na warunki nierealne, ale mimo tego dzięki staraniom promotora, jak i jego dobrych relacji z obsługą sklepu możliwe do zrealizowania. Ciemną stroną pracy są ciągłe wizytacje "z centrali" incognito. No i teraz najważniejsze. Zwolniono mnie na parkingu, w samochodzie. Uprzednio trąbiąc na mnie. Koordynator nie miał odwagi wybrać się do sklepu, aby mi to normalnie oznajmić. Powód również ciekawy. W dzień wolny (plan pracy znany na tydzień przed przez koordynatora) była wizytacja z centrali, Podobno był (usunięte przez administratora) I to był powód zwolnienia. Praca sama w sobie nie jest zła, jeżeli ktoś lubi ciągły stres, smsy od koordynatora o 3 w nocy, żeby coś zrobić na sklepie, brak profesjonalizmu, "szkolenia" produktowe z internetu, dowiadywanie się o charakterze pracy od poprzednich pracowników HW, ogólny chaos w firmie i traktowanie nas z góry.

Rules
@zawiedziony

Jednak realne skoro udało się zrealizować ;) Merchandising boli wiadomo ;) no bo jak brać się za ścierę orzy sympatycznej koleżance z Sams.... przeciez to wstyd, gdzie ja... mi nie przystoi. Byłeś słaby i tyle. Premia 2300 netto, godzinowka 12 zl netto. Kilka obowiązków, ale widocznie dla Ciebie to było za dużo... ;)

@zawiedziony

Dodajesz sobie jakieś niestworzone ideologie nie znając realiów. Napisałem, że premia jest możliwa do zrealizowania. Co do czyszczenia telefonów - korona mi nie spadła z głowy, jak to robiłem. Swoją drogą samcu alfa... Nie stanowi to żadnego problemu, ani nie umniejsza męskości trzymanie ściereczki i czyszczenie telefonów, tym bardziej przy płci przeciwnej ;-). Z obowiązków się wywiązywałem w swoich godzinach pracy, a skoro mam wolne i jest kontrola z centrali i są telefony ubrudzone to dlaczego mam za to odpowiadać, gdy zwyczajnie w świecie nie ma mnie w pracy? ;-)

Out
@zawiedziony

Pracowałeś jako Promotor w innej firmie i też była klapa, wiedzy nie miałeś i co ważniejsze umiejętności sprzedażowych, jako kierownik sklepu mogę stwierdzić Twój ambiwalentny stosunek do pracy, przykro...

@Out

Wiedzy o produkcie? Proszę wyłączyć komputer i się nie ośmieszać pisząc bzdury. Zresztą skąd Pan ma taką wiedzę? Przepytywał mnie Pan kiedykolwiek o produkt? Plany sprzedażowe realizowane, sprzedaż HW największa na hali. Co do umiejętności to kwestia subiektywna, każdy ma mieć prawo do swojego zdania. Ale skoro kierownik nie potrafi tego powiedzieć prosto w oczy lub też pomóc, tylko pisze to na tym portalu dobrze świadczy o takim kierowniku i jego kompetencjach? ;-)

@1

Wysterczy, że klienci sie na Ciebie skarżyli.

Jefferson
@zawiedziony

@zawiedziony "ZEROWA wiedza produktowa, szkolenia produktowe przez niego prowadzone były na zasadzie - przeczytaj slajdy w aplikacji firmowej" Czy możesz podać przynajmniej miasto w którym pracowałeś by ograniczyć ilość podejrzanych?

Ciepły

Dajcie spokój człowiekowi, znam go i osobiście sympatyczna i ciepła osoba, Karol ma swoją wizję świata, nie lubi jak mu się coś narzuca, były jego przełożony to współczesny Gebels i zawsze miał do Karola zastrzeżenia, dużo było rozmów, ale do Karola NIC nie trafia, praca promotora nie jest dla niego. Karol jest fajna osobą i proszę nie pisać o chłopaku źle, każdy ma swoje wady

Przedsiębiorca
@Ciepły

Jak nie lubi jak mu sie coś narzuca to może powinien pomyśleć o własnej firmie.

Yti
@Przedsiębiorca

Chciałbym mu pomóc ale to kolejna praca, którą stracił przez narzekanie i brak zaangażowania. Młode pokolenie to bardzo roszczeniowi ludzie. W jego przypadku własna firma nie jest dobrym rozwiązaniem, chlopak już szuka pracy, 3 mam kciuki za niego.

Tkp
@Yti

To może na pocztę znaczki przybijac. Oze tam mu się uda..,ale to i tak by powiedział że przełożony nie miał wiedzy poniewaz nie przekazał mu ze ślina służy do naklejania a on super glue, kleil znaczki. Nie rozumiem dlaczego bronicie takich nieudaczników życiowych.

lol
@Tkp

:D

Person
@zawiedziony

Poziom wypowiedzi jest okropny. Osoby personalnie atakujące chłopaka i mające mu coś do zarzucenia - dlaczego nie powiecie mu tego prosto w twarz? Magia internetu jest zasmucająca... Miejcie tyle odwagi i powiedzcie mu w 4 oczy, a nie piszecie oszczerstwa w internecie na chłopaka, w dodatku podając jego personalia.... Dno...

Pracownik Huawei
@Person

Dokładnie tak. Jesteśmy ludźmi mamy rodziny, żony, dzieci i musimy dawać im przykład, tego typu monologi, konwersacje nic nie wnoszą, odbijają się negatywnie na Naszych bliskich. Zakończcie ten hejt, proszę Was nie wszyscy są na tyle silni żeby to wytrzymać. W tym przypadku,, Zawiedziony,, wywołał temat też w słabym stylu i też w jakiś sposób mógł powiedzieć nieprawdę lub kogoś urazić, co nie zmienia faktu że później nikt nie powinien w taki sposób odpowiadać i reagować . Ludzie jeżeli macie trochę szacunku do samych siebie zakończenie obrażanie siebie na wzajem.

Hahaha
@Pracownik Huawei

Piękny pokaz elokwencji osób zatrudnionych na stanowiskach menedżerskich.

Skoory
@Hahaha

Prędzej błędów rekrutacyjnych w projektach promotorskich.

Skoory
@Hahaha

Wątek rozpoczął zwolniony Promotor (błąd) przypominam.

Hahaha
@zawiedziony

Nie ważne kto zaczął watek, sposób odpowiedzi jego przełożonych pozostawia wiele do życzenia. Czym więcej piszą tym bardziej się pogrążają. Myślę sobie, że w Huawei zakaz korzystania z Internetu dla pracowników byłby dobrym pomysłem. Szkoda wizerunku firmy z tak dużym potencjałem.

Mag
@Hahaha

Rozumiem że jesteś jasnowidzem twierdząc że to przełożeni piszą, a może to głównie osoby, które zostały zwolnione. Fakt lepiej napisać pięknie o tym żeby skończyć mierne WYPOWIEDZI aniżeli dalej brnąć w nagonke. Po co oskarżać może lepiej skończyć temat. Większość ludzi wchodzi tu to po to żeby komuś ublizyc i pogrążyć tak działa Internet, słabe ale to jest jak rak a pisząc i hejtujac propaguje y ta miernote.

@zawiedziony

"Na początku obiecywanie gruszek na wierzbie, z założenia zarobki na poziomie 3-4 tysięcy zł." naprawde? jestes slaby... i sciemnasz... kazdy kto pracuje w projekcie wie ile osob dostaje wyplaty powyzej 3.5 tys. NETTO. Nie odzywaj sie juzkretaczu bo jedyne co masz to zla wola i wrodzone kretactwo...

"Słaby byłeś"
@Mag

Przecież pierwsze posty pod tym wątkiem ewidentnie na to wskazywały i dodatkowo opisały chłopaka z imienia. Nie wiem czy to kierownik, supervisor czy jakiś inny operacyjny. Dobrze, że zostały juz one (wpisy) usunięte. Sposób wypowiedzi dno i wodorosty. Nie sądzę by inni pracownicy poza jego przełożonymi wiedzieli o kogo chodzi na podstawie opisanej historii. Chyba, że rozpowiadają na prawo i lewo w jaki sposób radzą sobie z osobami, które potrzebują wsparcia i coachingu. Promotor kojarzy mi się z studentem/uczniem, człowiekiem bez doświadczenia, któremu trzeba pomóc w tym żeby był wartościowym pracownikiem. Każdy ma jakąś mocną stronę i trzeba pokazać takiej osobie jak ma to wykorzystać. OK, rozumiem że można chodzić na skróty, zwolnić człowieka i szukać kolejnego, ale przydałoby się takiej osobie wytłumaczyć decyzję w taki sposób by ta wiedziała co zrobił źle i za co. Z całego wątku wnioskuję, że chłopak do tej pory nie wie za co dostał wypowiedzenie. Bo odciski palców na wyświetlaczach, w takich sklepach to norma i specyfika produktu - chyba że się mylę.

Zakonsternowany szajomista
@"Słaby byłeś"

Kolega nieche przejdzie do czolowej konkurencji. Jako kierownik dobrze mu zycze. (przynajmniej wie co to login i gw ext) Wcale nie zycze muuuu aby ja oslabil. (to przyjdzie samo)

Rudy z Huwawei
@zawiedziony

Co za pszenno- buraczany poziom wypowiedzi. Sami wybitni sprzedawcy i menadżery. Najlepiej siedzieć przy kompie i udawać chojraka przy ekranie komputera. Może Ci mądrale przed monitorem napiszą kim są z imienia i nazwiska i wtedy informacje zostaną zweryfikowane indywidualnie. Po drugie nikt nie zna sytuacji i jak był powód zwolnienia kolegi wyżej. Znam go osobiście i uważam, że dawał z siebie wiele , żeby godnie reprezentować swojego pracodawce. A Pan "menagier" który go zwolnił na parkingu jest dobrze znany ze swojej "fachowości" i podjeścia do kolegów z firmy. Widzę, że jest sporo też specjalistów od rekrutacji na portalu. Więc taka informacja do was (specjalnie z małej litery). Jak już macie tak rozległą wiedzę i wt ym temacie to może zdacie sobie choć odrobinę sprawę , że to osobą rekrutująca jest odpowiedzialna za znalezienie kompetentnego pracownika na dane stanowisko. A jeśli tego nie potrafi zrobić , to jak widać takie są tego efekty. Kij zawsze ma 2 końce. I należy wysłuchać każdej ze stron , żeby w ogóle się wypowiadać.

limaK
@"Słaby byłeś"

Pewnie nie wie ponieważ tacy ludzie nie przyznają się do błędów..myślą że wszystko jest idealnie, mają pretensje do wszystkich ale nie do siebie.Zamknieta postawa, brak chęci nawiązywania kontaktu z klientem , bałagan na ekspozycji, i wieczne agrumentowanie że do sklepu przychodzą ludzie po tanie telefony a to najlepsza hala w mieście. Pracuje od początku projektu aktualnie jestem specjalistą sprzedaży na umowie o pracę i co nie da się..?.Fakt że przełożeni sa wymagający czasami aż za bardzo..ale nie piszcie bzdur.

Mental progres
@Rudy z Huwawei

Ta firma to nie jest ośrodek terapeutyczny dla osób z problemami mentalnymi. W końcu nie każdy jest predestynowany do bycia Promotorem i kontaktu z klientami, niektórzy powinni mieć doczynienia wyłącznie z łopatą bądź miotłą nie urągając tym 2 profesjom.

Opal
@Mental progres

Dokładnie tak inaczej nie da się tego ująć, ewentualnie na kasę do biedronki, chociaż tam też należy działać szybko i być miłym dla klientów.. kumpel pracuje w Huawei jako menadżer i mówi że w tej pracy naprawdę trzeba mieć mocne nerwy, czyli wytrwają tylko najsilniejsi.

Limak
@Opal

Odwaga internetowa prezentująca właśnie problem mentalny.

lol
@Opal

ile tutaj jest ludzi sukcesu... hahhaah. Jobs, Buffet, Musk mogą wam pozazdrościć wiedzy o produkcie, o sposobach sprzedaży. Puknijcie się ludzie w głowę, bo prezentujecie INTELEKTUALNE DNo

Kafar
@Mental progres

Terapia wskazana... ja zaluje ze juz nie pracuje... :(

Kogi
@Rudy z Huwawei

Tak Ty jesteś mega fachowcem i znasz wszystkie powody zwolnienia Siebie, chciałeś zostać koordynatorem a nie dales rady jako Promotor, dobry zawodnik z Ciebie, jak jesteś taki znakomity to za chwilę pójdziesz do innej firmy jako menadżer...Napoleon miał swoje 100 dni ,ale on był wielki a Ty będziesz miał swój jeden dzień a później znowu Ci podziękują..ahhh specjaliści od oceny kompetencji, pewnie masz żal do firmy ale sam do Siebie ?

Fgy
@Rudy z Huwawei

Koordynator regionalny który go zwolnił, zrobił to zdecydowanie za późno a wpisy że na parkingu czy że chciał go rozjechac, szkoda że nie dodałeś że chciał Cię wsadzić do bagażnika i wywieźć do lasu, teraz wychodzi jacy ludzie są rekrutowani, na początku pozory, dobry pracownik itd a później obojętny stosunek do klientów, apatyczny, tak jak wyrok by dostał za to że pracuje... Żenada że zatrudniają takich ludzi bo rzutuje to źle na Promotora chyba, którzy dobrze pracują

Rudy z Huwawei
@Kogi

Zmień dilera gościu. Same rekiny biznesu. Opal, Kogi - intelektualne dno. A najgorsze, ze takie osobniki się bedą rozmnażać

@zawiedziony

Skomentuję to 3 i ostatni raz. Widzę, że post wywołał ogromną burzę. Fakt, nie jest super sprzedawcą, ciągle się uczę i nie uważam się za osobę wszechwiedzącą, bo po prostu nie mam odpowiedniej wiedzy, doświadczenia w sprzedaży. Co do mojego stosunku do pracy - bywało różnie, ale zawsze chciałem realizować powierzone mi cele, starałem się. Mam nadzieję, że chociaż w niewielkim stopniu moi przełożeni byli ze mnie zadowoleni. Jedno jest pewne. Osoby, który podały tutaj moje dane personalne powinny zwyczajnie się wstydzić. Nie tak osoby dorosłe załatwiają sprawy, tym bardziej że nie podałem miasta w którym miało to miejsce, imienia ani nazwiska żadnej z osób w/w. Podczas rozmowy nt. zakończenia naszej współpracy otrzymałem argumentację odnośnie mojego zwolnienia i nie były to argumenty wobec mojej sprzedaży. Jeżeli ktoś ma coś do mnie osobiście z firmy huawei - znacie do mnie kontakt, proszę śmiało się skontaktować, a nie pisać komentarze obrażające mnie i w dodatku podpisywać się moim imieniem, nazwiskiem czy też zdrobnieniem nazwiska. Nikt nie powiedział mi prosto w twarz niczego złego, a tutaj widać niemiłe, obraźliwe komentarze. Co do wynagrodzenia - jeżeli realizuję się najniższy próg, wypłata wynosi zależnie od godzin około 3000. Post był ostry, za co przepraszam osoby urażone, ale nikogo z Państwa nie wymieniłem z imienia ani nazwiska. Mała prośba - osoby, które pisały delikatnie rzecz ujmując niepochlebne komentarze o mnie - proszę, nie piszcie ich w internecie, a miejcie trochę odwagi i powiedzcie mi to w twarz. Myślę, że mogłoby mi to pomóc, a i dla Was byłaby to terapia pozbycia się negatywnych emocji :) Nie chce, aby ten post brzmiał tez jak tłumaczenie, jest to moja subiektywna opinia odnośnie tego, jak zostałem potraktowany. Osoby, które poczuły się urażone przepraszam, życzę Wam samych sukcesów w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Adi
@zawiedziony

Trzeba było tak od razu.Brawo .

DT
@zawiedziony

i to konczy temat. Sukcesow i powodzenia.

Kowalski
@DT

Powodzenia i nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Rudy z Motorola
@Rudy z Huwawei

Ty rekinie Ciebie już dawno powinni wykastrowac, jak się Ciebie patrzy to wyglądasz na typowego konfiture.

Z 12 osób zatrudnionych w zeszłym roku na stanowisku Mobilny Doradca w Huawei zwolniono 10 osób mimo iż target na 2015r wynosił 10% udziału w polskim rynku a zespół wykręcił ponad 20% :) Znacie inną firmę , która tak traktuje swoich pracowników ? W ich miejsce zatrudniono kilka osób po znajomości , za mniejszą kasę i których obecnie też zwalniają albo niebawem zwolnią. Odzywki przełożonej w stylu ''Ty nie myśl bo Ty nie jesteś od myślenia'' to standard w Huawei. Potwierdzam też to co pisali poprzednicy. Chińczycy Polaków nazywają ''Białymi małpami''to niezaprzeczalny fakt. Szefową zespołu przedstawicieli została pani w średnim wieku , której dotychczasowym osiągnięciem zawodowym było stanowisko kierownika w salonie jednego z operatorów GSM . No więc jak dostała pracę w Huawei to tak zachłysnęła się władzą , że wszelkie hamulce puściły . Poziom zarządzania żenujący , fatalny , totalnie nieprofesjonalny . Zarządzanie poprzez zastraszanie i chamstwo. NIE POLECAM.

O przepraszam, jeden zwolnił się sam, chociaż szukano na Niego "haka" :) Popieram i zgadzam się z tym co napisałeś/aś, Jeżeli priorytetem firmy jest zwalnianie ludzi, to coś jest na rzeczy. Zachowanie poniżej krytyki. Powinno zostać to zgłoszone odpowiednim organom. Nie polecam pracy jako mobilny Doradca Klienta dla Huawei.

xXx
@Adam

a ten siwy ściemniacz Robert W. dalej tam pracuje, co go wyrzucili z Samsunga ?

Xyz

Anonimowo kazdy jest odwazny. Troszke wiecej cywilnej odwagi, szczegolnie przy wycieczkach personalnych.

@Xyz

Czy za wycieczkę personalną uważasz stwierdzenie, że jest siwy , czy też to, że jest sciemniaczem...? To, że go wywalili chyba nie podlega dyskusji ( oczywiscie forma zwolnienia za porozuieniem stron też pod to podlega - taki uklon w stronę pracownika ), po tym co wyprawial w MSHP we Wrocku.

XYZ
@anonymous

A tak wogóle to co Cię to obchodzi? Jaki ma to związek z HW? Może przedstawisz się i zaczniemy prześwietlać Twoje "sukcesy zawodowe" ;) Napewno będziesz miał się czym pochwalić :D ps. Nieobecni głosu nie mają a obrzucić błotem Anonimowo jest bardzo łatwo... obroninic sie przed tym jest niemożliwością.

xXx
@XYZ

I na dodatek słabo jeździ na nartach... :D

PROMOTOR

"trochę obowiązków"? Co to oznacza?

Malwina Poznan

Dzien dobry, czy w najbliższym czasie będę prowadzone rekrutacje na Przedstawicieli, w woj. wielkopolskim? Cztery lata w Play, wczesniej LG/Sony. Prosze o kontakt. Chetnie zaprezenowalbym sie na rozmowie. malwina19862@gmail.com

Ad hock88
@Malwina Poznan

Już się Pani zaprezentowała ;)

Michał z Poznania
@Malwina Poznan

Widziałem ogłoszenie że szukają specjalistów-promtorow na ten teren. Z tego co wiem łatwo nie jest się dostać sie do producenta na stanowisko przedstawiciela. Więc warto aplikować i się zaczepic. Sam pracowałem jakiś czas temu, i nawet dobrze płacili (ok 4-5 netto na rękę/mc).

Rudy Rydz
@Michał z Poznania

I dalej bdobrze placa 2300 netto plus godzinowka. (11 net) 1 z Promotorow wylatuje do Honkongu (jakos za tydzien) za sprzedaz- konkurs. Malo tego jako nieliczni Promotorzy posiadamy sluzbowe Mate 10 z kartami Sim. Tylko strasznie czepiaja sie czystosci na strefach. Zatrudnienie przez Addeco ale jest o 180 st lepiej niz bylo jakies 8 miesiecy temu.

Michał z Poznania
@Michał z Poznania

Czyli trend się utrzymał. Niedługo przeprowadzam się z Poznania do Warszawy i moze ktoś wie z kim się mógłbym skontaktować w sprawie pracy, byłbym zainteresowany pracą na stanowisku specjalisty/promotora.

Rudy Rydz
@Michał z Poznania

Skontaktuj sie z bylym przelozonym KR) aby dal namiary na Regionalnego Managera lub F. Trenera.

Bezrobotny

Prosze o odpowiedz, czy zarobki Account Mng (Nie Trade Mkt Mng) sa powyzej 9000 zl Netto? Jakie sa bonusy? Czy prawda jest za premie polroczne oscyluja w okolicach 3 x zarobkow? Pytam o zatrudnienie w Huawei nie w HRO. (znamy roznice) dziekuje.

Mustang
@Bezrobotny

Tak, chociaz nie ma juz takich bonusow jak kiedys.

Bezrobotny
@Mustang

Dziekuje.

DEE

Obserwuję profil i widzę, że wiele nieprzyjemnych opinii o Adecco i Huawei zostało usunięte. Szkoda, że admin zarządza w ten sposób tym profilem - traci na obiektywności.

Obecny pracownik

Dla mnie Huawei Polska to świetne miejsce do pracy. Lubię to co robię i sądzę, że z tego wynika moje zadowolenie. Dobrzy pracownicy zawsze mogą liczyć na stabilną pracę.

Zniesmaczona
@Obecny pracownik

Swietne miejsce do pracy? Chyba ze masz nentalnosc niewolnika ewentualnie Chinczyk obiecal wysoki bonus (az sie zdziwisz ile dostaniesz). Dobry pracownik to taki co zasuwa po parenascie godzin, rowniez w weekendy, a na koniec dnia dostaje uscisk dloni i ewentualnie statuetkę warta 15pln z grawerem. Jesli nie jestes key accountem co ma stycznosc z klientem to to co piszesz to jakis smieszny PR. A moze swiezynka co dostala pierwsza prace w korpo i sie cieszy ze ma karte z wizerunkiem i numerkiem, mozesz sie pochwalic przed rodzina ze razem z Lewandowskim jestes w team Huawei. Moze nie chcesz widziec jak Cie Chińczyk traktuje, predzej czy pozniej zobaczysz prawdziwy swiat.

CEE
@Zniesmaczona

Kwestia indywidualna- brak asertywności i słaba organizacja własnej pracy, jeżeli pracowałaś we weekend'y. Chyba ze było to stanowisko promotorskie ;)

Ciężko napisać coś dobrego o tym pracodawcy... W trakcie rozmów rekrutacyjnych z Chińczykami nieodpowiednie pytania dotyczące np. planów rodzinnych. W firmie nieprzyjazna atmosfera (i to łagodnie powiedziane). Prawie cała komunikacja w firmie po chińsku - maile po chińsku, spotkania prowadzone w chińskim (jak masz szczęście to po spotkaniu ktoś w 2 minuty "streści" ustalenia i dowiesz się, że masz się zająć projektem, a oni Cię będą pilnować i nadzorować, a potem zgarną bonusy). Praca w ogromnej liczbie nadgodzin, w porze nocnej, często w weekendy i w czasie urlopu. Jak Twój przełożony nie zna wystarczająco angielskiego to będzie też dzwonił w trakcie zwolnienia lekarskiego i pytał dlaczego nie ma Cię w pracy, i mimo tłumaczenia któryś raz, zadzwoni jeszcze kilka i do HR, i wszyscy mu będą tłumaczyli, a on nie zrozumie, więc na bonus już nie licz :) O organizowanej raz w roku darmowej wycieczce dowiesz się w przeddzień, bo Chińczycy organizowali ją "na szybko" i mimo ich "usilnych" prób, nie pojedzie na nią nikt z polskich pracowników, a jedynie chińscy z całymi rodzinami. Motywowanie pracowników kłamstwami i obietnicami bez pokrycia. Na plus: czasami warunki finansowe i bonusy, miła atmosfera wśród polskich pracowników, styk z orientalną kulturą, 1-2 razy w roku fajne imprezy dla pracowników.

Xxxx

Zgadzam się z przedmówcami niestety zatrudnienie przez Adecco faktycznie problem z dowiedzeniem sie czegokolwiek. Umowa na nowy projekt trwała od 3 stycznia 4 stycznia było bhp a 5 stycznia szkolenie w Warszawie. W Adecco powiedzieli nam, że szkolenie jest 2 dniowe a w Warszawie na szkoleniu okazalo sie, że jest 1 dniowe kolejny problem wyjaśnił się na szkoleniu dopiero z wynagrodzeniem. Po szkoleniu spotkaliśmy się z naszym koordynatorem regionalnym okazało się, że jestem przypisana/ny do innego miasta mimo tego, że rekrutacja była na moje miasto. Wscieklam/em się i pojechalem/am do Adecco wyjaśnić sprawę one w Adecco były bardzo zdziwione próbowały to niby wyjaśnić ale niestety okazało się, że mam być jednak w tamtym miasteczku do którego zostalem/am przypisany/na. Dojazd tam zajol by mi jakieś 2,5 h w jedną stronę komunikacja miejska, czyli jakieś 15 godzin dziennie poza domem. Koszty miesięczne to jakieś 600zl niby Adecco oddaje ale długo trzeba czekać. Nie mogłam/em się zgodzić na takie drastyczne warunki chciałam dać swoje wypowiedzenie ale mi nie przyjęli bo to "niezgodne z ich standardami" dali mi swoje poszłam/em do inspekcji pracy i prawnik powiedział mi że jest dla mnie bardzo niekorzystne. Dzisiaj nagle się okazało, że jest jednak możliwość przeniesienia w moim mieście do innych punków bo jeden kolega został przeniesiony. Czuje się oszukana/ny przez firmę i widzę, że im nie zależy na ludziach z doświadczeniem. Odradzam pracę w tej firmie!!!!!!

Xxxx

Wspomnę jeszcze 1 was na kwestię nie zaproponowali mi żadnej rekompensaty za to oszustwo żenada zostawili na lodzie i tak działa agencja pracy ? Tym bardziej że dali swoje wypowiedzenie niekorzystne!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Huawei Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Huawei Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Huawei Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huawei Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 3 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Huawei Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Huawei Polska Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Huawei Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 346 ocen.

Huawei Polska Sp. z o.o.