indaHash

Opinie o indaHash

OK

Pracuje w indaHash od lutego, w ciągu tych prawie 5 miesięcy nauczyłam się tyle, ile w korporacji nauczyłabym się w rok lub więcej. Po 3 miesiącach dostałam awans, co jest świetne w firmie to to ze każdy stażysta ma szanse na zostanie team leaderem/managerem/seniorem. Nie ma tutaj miejsca na szklany sufit. Firma stawia na rozwój osobisty i zachęca do wdrażania własnych pomysłów i projektów. Atmosfera jest dynamiczna, ale to motywuje do pracy, cały zespół jest super zintegrowany. Radzę wszystkim, którzy opierają się jedynie na opinii jednego artykułu a z sama firma a tym bardziej z zatrudnianiem nie mieli nigdy do czynienia, spróbować, zaaplikować i sprawdzić na własnej skórze lub popytać osoby które w firmie pracują od samego początku, bo takich jest ogromna ilość i jakoś nikt ich nie torturował i nie zmuszał do pracy ;)

Qwerty
@OK

Super team leader - osoba która pół roku wcześniej była stażystą

@Qwerty

OK Nie napisała nigdzie, że pracuje na stanowisku team leadera, tylko o tym, że dostała awans :) Oczywiście jest szansa, że w przyszłości będzie zarządzać zespołem. Każdemu pracownikowi dajemy szansę na rozwój osobisty ale i w naszych strukturach.

meganstylee

Napisałam już kilka wiadomość odnośnie braku aktualizacji moich danych z instagrama od bardzo długiego czasu.. prosze o odpowidz bądź po prostu aktualizacje moich danych z instagrama.

An

Witam, przeprowadziła kampanie dla Państwa akceptacja powinna się odbyć do 48h a tu mija 5 dnien i żadnej informacji. Staram się skontaktować na różne sposoby, mailem, przez aplikację czy Instagrama niestety bez skutecznie. Proszę o kontakt annazuch.kontakt@tlen.pl

@An

Oczywiście - przekazaliśmy informację do działu Support :) Proszę oczekiwać na kontakt

M

Bardzo nieprofesjonalna rekrutacja prowadzona w niepoważny sposób, tak więc odpuściłem temat.

@M

Przykro nam, że nasz proces rekrutacji nie spełnił Twoich oczekiwań - każdego dnia staramy się być lepsi, więc może za jakiś czas wrócisz sprawdzić, co się zmieniło!

Zuza

Żeby pracować w takiej firmie jak indaHash to trzeba mieć umiejętności!!!

xdxdxd
@Zuza

Tak trzeba xD dlatego zatrudniaja stazystow bez doswiadczenia. Mega umiejetnosci

Arylka

Witam, podczas zakładania konta na IndaHash zaznaczyłam kraj Niemcy ponieważ aktualnie mieszkam w Berlinie tyle, że zdecydowanie wole przyjmować polskie kampanie z racji tego, że mój niemiecki trzeba jeszcze doszlifować. Próbowałam znaleźć opcje aby przełączyć na PL lecz nigdzie tego nie ma. Jak mam to zrobić? Czy muszę założyć następne konto? Pozdrawiam

@Arylka

Najlepiej skontaktuj się z naszym działem wsparcia support@indahash.com :)

KrólKrólów

W tej firmie pracuję ponad rok i doszedłem do wniosku, że indaHash to firma dla ludzi, którzy lubią: 1. międzynarodowe towarzystwo, 2. wyzwania, które umożliwiają rozwój zawodowy, 3. dreszczyk emocji i poczucie sprawczości. Do tej pory miałem okazje robić rzeczy naprawde niecodzienne, którymi mogę się chwalić i czerpię z nich dużą satysfakcję :) Nigdy nie było problemów, żebym wziął urlop, czy planowy czy nagły. Nie ma też szczególnych problemów, żeby pracować zdalnie. Nie wszyscy mają jednak podobne odczucia w stosunku do indaHash. Moim zdaniem wynika to z faktu, że sporo jest młodych osób, które są traktowani w firmie jak dojrzali ludzie. Jednym to pasuje, a innym nie. Mi to odpowiada ;)

Aleksandra

@Kamil czy pracujesz aktualnie w firmie indaHash? Jak długo jesteś związany z tym miejscem? @B, czy firma zapewnia pracownikom na przykład dodatkowe szkolenia i możliwość dalszego rozwoju? @martyna, jak długo pracujesz w firmie indaHash? W Internecie znalazłam kilka aktualnych ogłoszeń o pracę w tym miejscu - może ktoś z Was już aplikował i może podzielić się swoją opinią?

@Aleksandra

@Aleksandra Nasza firma zapewnia zarówno szkolenia wewnętrzne, jak i prowadzone przez zewnętrznego coacha. Każdy pracownik ma możliwość zostać liderem projektu, spróbować swoich sił w zarządzaniu zespołem. Dzięki temu, że nie jesteśmy korporacją, wszystkie procesy przebiegają szybciej, również w kontekście budowania kariery

Popo
@indaHash

Jak to jest samemu pisac sobie pytania i na nie odpowiadac? ;)

NoWork

Pytanie do Indahash: Czy to prawda, że szukacie ludzi naiwnych, którzy zgodzą się pracować "za pół darmo" ? Na jakim poziomie jest tzw. "fluktuacja" kadr ? Czy posiadacie wdrożony kodeks etyki ? Czy możecie go opublikować na GoWorku ? Po odpowiedzi na powyższe pytania będą kolejne.

@NoWork

Szukamy osób ambitnych, chcących się rozwijać, aktywnych i innowacyjnych. Prowadzimy również staże dla osób bez doświadczenia, ale stanowią one w tej chwili niewielki % zatrudnienia. Fluktuacja jest niewielka i oczywiście zależy od zespołu. Są takie, których skład niezmienny od roku, jedynie powiększony o nowych członków. Oczywiście posiadamy ustanowione wspólnie przez pracowników #indaRules, które mówią o tym co kieruje nami w pracy; nasz zbiór wartości oraz zachowań docenianych i nieakceptowalnych.

Czy umowa o prace możliwa?

Ludzie, to jaka w końcu forma umowy współpracy jest proponowana w tej firmie za wymiar zatrudnienia : pełen etat 1/1 na okresie próbnym: umowa o prace czy umowa- zlecenia? Byłaby wdzięczna za krótką lecz konkretną odpowiedz. Pozdrawiam Monika z Warszawy

@Czy umowa o prace możliwa?

Nie, mi powiedzieli, że "pracują na B2B ponieważ są startupem"

@Czy umowa o prace możliwa?

Wszystkim wciskają na siłę b2b, ewentualnie studenci mają szanse na umowe zlecenie z miesiecznym okresem wypowiedzenia xd

Daria
@ja

ja wolę B2B i nie ma w tym nic złego, nie każdy chce mieć umowę o pracę..

Jdjdbdjnzk
@Daria

Nie no spoko... pensja 1500 na b2b to gratuluje. Chyba ktos nie wie jak b2b dziala i kiedy sie oplaca. Juz nie wspone ze firma oszczedza na pracownikach dzieki temu ze maja nizszy zus

qweqwe
@Daria

@daria jak ci sie opłaca 1500zł na b2b to gratuluje ;)

Od dzisiaj jesteśmy dla Was dostępni na portalu GoWork i aktywnie odpowiadamy na Wasze pytania. Każda opinia jest dla nas ważna. Codziennie dążymy do stworzenia najlepszego miejsca pracy #bestworkplace Znajdziecie tu podstawowe informacje o nas i naszej działalności, aktualne oferty pracy, benefity oraz nasze video z najciekawszych kampanii Zespół indaHash

Kamil

To nie jest korpo. To jest „post-startup” ktory traktuje swoich pracownikow tak jak na to zasluguja - godnie, uczciwie i z braterskim podejsciem. Ludzie sa mlodzi, mili, zywiolowi i otwarci. Praca w idh to praca z pogodnymi ludzmi , to praca w zgranym zespole ziomkow.

Aga
@Kamil

Zdecydowanie potwierdzam! Połowa komentarzy tu to gorzkie żale osób, które się nie sprawdziły. indaHash to świetne miejsce!!!

martyna

Bardzo polecam pracę w biurze IDH. To moja pierwsza praca na pełny etat. Biuro jest super wyposażone, firma dba o pracowników. Są spore perspektywy na awans. Poza tym atmosfera niezastąpiona. Wszyscy mają luz i są w stanie wybaczać ewentualne pomyłki. Daję 11/10

Demaskator
@martyna

Idealny wpis czyli jak firma kłamie w internetach. Szkoda tylko że na tej stronie też można wykupić niewygodne wpisy. Polecam poszukać artykułu o IDH na spiderweb. I zapomnieć o pracy na etat w IDH to tylko maszynka do przemielenia i wyplucia "stażystów"

Antman
@Demaskator

nie ma to jak cytować, trzeciorzędny portal internetowy, jeżeli wierzyć we wszystko co się czyta, to Super Express dla Ciebie też jest wiarygodnym źródłem.

B

Zacząłem swoją przygodę w indaHash jako stażysta, już po dwóch miesiącach dostałem awans oraz podwyżkę. Minęły kolejne 3 msc i znów uzyskałem większe wynagrodzenie. A to nie koniec. Stażyści są wyrzucani po 3 miesiącach? Jakoś chyba nie na moim przykładzie. Nie chcę nikogo na siłę przekonywać słodkimi słowami, jak to w indaHash jest super. Nigdy się tak naprawdę nie przekonacie, jeśli sami nie spróbujecie. Możecie też sugerować się negatywnymi komentarzami, być może część z nich jest prawdą. Zawsze zdarzają się jakieś nieciekawe przypadki w każdej firmie. Ale odpowiedzcie sobie na pytanie czy warto je generalizować? Czy warto po przez jakieś pojedyncze sytuacje definiować całą kulturę firmy? Tak jak wspomniał ktoś poniżej - “narzekać lubi każdy, a pozytywne opinie pojawiają się bardzo rzadko”. Od siebie tylko dodam, że w indaHash nauczyłem się w praktyce ogromu rzeczy, poznałem niesamowitych oraz ambitnych ludzi, dojrzałem też w jakiś sposób i po prostu, tak zwyczajnie, lubię tu przychodzić :) Moja rada - przyjdźcie, poznajcie, sami wyróbcie sobie zdanie.

Opinia

Ja również wszystkim bardzo, bardzo odradzam pracę w tej firmie. Konflikty i to co już opisano tu wiele razy - ZEROWY SZACUNEK DLA PRACOWNIKA. Wyzysk młodych i brak osób od których można się czegokolwiek nauczyć. Najprzyjemniejszym wspomnieniem związanym z tą firmą zdecydowanie było odejście. Pozdrowienia!

Przypadkowy kandydat

Rekrutacja na nieistniejące stanowisko W skrócie była to najdziwniejsza rekrutacja, której doświadczyłam. Pracownicy HR sami odezwali się do mnie i zaproponowali spotkać się, opowiedzieli o firmie - szybko rosnącej, innowacyjnej, "młodzieżowej". Zanim pójść na rozmowę sprawdziłam opinię w sieci i byłam nieprzyjemnie zaskoczona ilością negatywu, związaną z opublikowanym artykułem w spidersweb. Postanowiłam jednak sprawdzić osobiście i po przygotowaniu pytań, dotyczących najbardziej krytykowanych kwestii, pojechałam do biura na Powiślu. Pierwszy etap przebiegł bez żadnych problemów czy dziwnych sygnałów - osoby, z którymi rozmawiałam wydawały się miłe, zaangażowane i przyjemne. Jedyne na co zwróciłam uwagę - pracownik HR chyba nie poczuł się najbardziej komfortowo kiedy zaczęłam pytać o rozwój wewnętrzny pracowników i nadgodziny, ale mogło mi się wydawać. Dostałam zadanie, szybko zrobiłam je i czekałam na kolejny etap. Za niedługo rzeczywiście zostałam zaproszona na spotkanie z członkami zarządu, które miało być decydujące. Spotkanie zaczęło się z 20 min opóźnieniem, co prawda zdenerwowany pracownik HR pojawiał się na korytarzu co 5 min żeby przeprosić. Pierwsze pytanie które usłyszałam na spotkaniu było: "Nie widzę w Pani CV danego doświadczenia, czy Pani zajmowała się tym na co dzień? ", "Nie, na poprzednim spotkaniu już wspomniałam o tym, że dość rzadko wykonywałam rzeczy tego typu", "Widzi Pani, my szukamy osobę, która by zarządzała danym zespołem...", "...""Wydawało mi się, że jest to rekrutacja na stanowisko asystenckie, wspomagające kierownika danego działu", "Chodzi o to, że wkrótce struktura tego działu zmieni się ,teraz szukamy kierownika - proszę kontaktować się z nami za 1-2 miesięcy". Spotkanie potrwało 5 min, na korytarzu znowu spotkałam pracownika HR, który zbladł i nie mógł uwierzyć w to, że już wychodzę. Trudno cokolwiek dodać - szkoda własnego czasu i wysiłku.

Ewelina

Praca w indaHash jest prawdziwą przyjemnością. Atmosfera jest bardzo przyjazna i na luzie, co jest fajne i ważne, jeżeli ktoś chce uniknąć środowiska pracy w stylu "korpo". Firma dba o pracowników, bierze pod uwagę ich opinie i pomysły. Biuro jest nowoczesne i fajnie wyposażone, w bardzo dogodnej lokalizacji. Bardzo POLECAM

xoxo

Absolutnie nie polecam! Na nie: skala rotacji, bardzo słaby leadership, atmosfera (ta, którą można wyczuć w danym miejscu przejawiająca się np. w zachowaniach), brak szacunku.

Paul

Nie polecam nikomu. Zero szacunku dla czyjegoś czasu i wysiłku. Wykorzystywanie praktykantów, którzy pracują prawie za darmo.

KK

W indahash nie jestem od dawna, ale wydaje mi się, że nie ma to większego znaczenia, ponieważ juz od pierwszego dnia, a nawet od mojej rozmowy kwalifikacyjnej, zauważyłam, że w indahash panuje luzna i przyjazna atmosfera. Oczywiście nie oznacza to, że całymi dniami nic się nie robi, tylko "leży i pachnie" albo gra w naszym Game Roomie :) Twoja praca i pomysły są doceniane i wprowadzane w życie, co niesamowicie motywuje do działania! Awans jest w zasięgu ręki każdego, kto swoim zachowaniem pokazuję, że na niego zasługuję. Nikomu nie mogę zabronić wystawiania i czytania negatywnych komentarzy, ale gdybym ja się nimi kierowała - nie miałaby teraz pracy, która daje mi dużo radości i motywuje do rozwijania sie każdego dnia!

xx
@KK

Ten wielce game room to stół do piłkarzyków w pokoju bez okien

Zostaw merytoryczną opinię o indaHash - Warszawa

• Jak się pracuje w indaHash?

Zobacz opinie na temat firmy indaHash tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w indaHash?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy indaHash?

Kandydaci do pracy w indaHash napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

indaHash