indaHash

Opinie o indaHash

Jak długo trwa proces awansu w indaHash?

Dzień dobry, awanse i zmiany stanowisk to zawsze sprawa indywidualna. Zawsze jest to uzależnione od tego jak zmienił się zakres obowiązków i w jaki sposób oceniana jest praca danej osoby zgodnie z kwartalnymi ewaluacjami. Nasza kadra managerska bacznie obserwuje postępy członków zespołów, aby móc dostosować tempo ich rozwoju w organizacji do indywidualnych możliwości i ambicji. Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że wśród naszych struktur team leaderskich i managerskich, większość osób została na nie awansowana.

BylyPracownik

Omijać szerokim łukiem! Część opinii widzę, że jest podpisana inicjałami/imionami osób z wyższych stanowisk, na których spoczywa odpowiedzialność między innymi rekrutowania. Pracowałam ponad rok, jak na pierwsze doświadczenia daje rade. Na początku uważam, że było całkiem fajnie, w ostatnim okresie mojej pracy (końcówka 2019) atmosfera zmieniła się na duży minus. Z jednej strony firma daje mocne odczucie, że upada, z drugiej otwiera kolejne biura, np. w Dubaju. Firma robiła dziwne posunięcia wprowadzające duży i odczuwany niepokój: nagłe zatrudnienie wielu ludzi, później nagłe ich zwolnianie (w dziale dev: DevOps, PO, PM i programiści). Sytuacja z dodatkowym PM najbardziej zapadła mi w pamięć - w poniedziałek osoba dostała informację, że okres próbny udany, a w piątek, ostatni dzień, wbrew obietnicom nie przedłużyli dziewczynie umowy. Tutaj słowo nie jest wiele warte. KOLESIOSTWO, CZYLI DE***: Mało który dział będzie miał codziennej styczności z panem D. Człowiek ten jest powodem złożenia wypowiedzenia przez niejedną osobę, w każdym dziale, od początku istnienia firmy (pozdrawiam 3 osoby, które zwolniły się w przeciągu miesiąca po wsadzeniu go do ich pokoju). Kumpel szefa, niby jego prawa ręka. Czepia się o wszystko, terminy traktuje jako sugestię i bierze się za pracę w ostatnie 5 minut przed wydaniem, skarżąc się najwyższym osobom “że o jakość nie da się dbać szybko, zrobcie coś z tymi programistami bo robią presje” - ale jakoś nie dostrzega, że termin jest znany od dwóch dni, a ostanie 6h które scrollował fejsa i to nie w celach zawodowych, były momentem na realizację tych zadań. Maltretuje wszystkich psychicznie i najgorsze jest to, że nawet tego nie zauważa. Połowę dnia przepierdza na niczym (w okresie wypowiedzenia miałam widok jego ekran), zostaje po godzinach aby na drugi dzień przyjść rano i opowiadać jak się przepracowuje - a nie rzadko ktoś jak wyjątkowo zostaje dłużej spotykał go grającego w CSa na prywatnym kompie :) . Człowiek ten jest efektem Dunninga-Krugera w pigułce. Chyba nie słyszałam osoby, która go nie ma dość, ale cóż nie ma osoby, która nie skomentuje tego ,,To (usunięte przez administratora) nie ruszysz go, wiesz czemu, a jak nie wiesz, to z czasem się zauważysz”. I podkreślam, nikt tutaj nie ma problemu z dużą ilością pracy i dużymi wymaganiami, a czepianiem się i brakiem szacunku. DZIAŁ IT Wyeksploatować do ostatniej kropli krwi. CTO nie ma komercyjnego doświadczenia poza tą firmą i da się to odczuć. W każdym miesiącu ,,teraz chcemy w tym miesiącu robić wszystko na 200%”. Kod to spaghetti, w którym ify nie mieszczą się na 24” ekranie. Dlug technologiczny jest zaniedbywany. Sprinty trwają tydzień, taski, aby statystyki się zgadzały i wydanie jednak poszło, dzielone są na pół i do drugiej połowy się nigdy nie wraca (no chyba, że CEO wpadnie na niedoróbki, to priorytet zmienia się na “very urgent”). Juniorzy robią taski seniorów, nie radzą sobie, seniorzy później palą 2-3h na zlepienie czegoś z tego. Mała poprawka = pół appki nie działa. Jest presja na testerów, aby POGANIALI programistów, co się mija z rolą testera. W tej całej ganianie jak w dokumentacji coś nie gra, to robi się na słowo i wszystko jest ok, do czasu aż coś nie walnie. Jak walnie to na dywanik przed CEO, PM i CTO i tłumaczysz się czemu, mimo, że zarówno PM i CTO świetnie wiedzą, że to przez duże tępo, nacisk aby wydać i przepracowanie piszącego dokumentacje (którego swoją drogą widzi się przed praca i po pracy). Z tego co rozmawiałam z kolegami teraz, pół roku po odejściu: jeden z najbardziej doświadczonych programistów został zwolniony, bo wybierał rozwiązania dokładniejsze, zajmujące 1-2h więcej :) UMOWY Zlecenie, zlecenie, zlecenie i jeszcze raz zlecenie. Jak zarabiasz więcej niż 3000PLN i nie jesteś studentem to zrobią wszystko aby zepchnąć na B2B argumentując polityką firmy. Mało tego obiecując podwyżkę, dadzą Ci więcej obowiązków, później będą próbować Cię zepchnąć na B2B a ostatecznie... podwyżki nie dostaniesz, a zostaniesz z większymi obowiązkami. Zlecenie i B2B jest atrapą umowy o pracę, jest miesięczny okres wypowiedzenia, ale też jest urlop. Każda negocjacja podwyżki (takiej rzędu 500PLN) to +1 msc do zwiększenia okresu wypowiedzenia. ZDALNA PRACA Podobno praca zdalna jest możliwa (tak mówią na rozmowie), w praktyce pozwalają dając do zrozumienia, że to problem (praktycznie wychodzi raz na miesiąc/półtora/dwa i po powiedzeniu ,,to muszę tego dnia wziąć urlop"), ewentualnie jak pracownik jest chory/połamany. Choć nie zawsze. Zacytuję słowa CTO do programisty ze złamaną ręką “A jak będziesz pracował w domu to będzie Cię mniej boleć?” SZKOLENIA Nie ma budżetów szkoleniowych - mówią, że jest, w ofercie i na rozmowie. (usunięte przez administratora) prawda, nawet kurs na udemy to za dużo. PODSUMOWANIE Podsumowując: na testera nie poszłabym mając już doświadczenie. Małe drogi rozwoju, ale dobre miejsce aby nauczyć się tego co rynek stawia w wymaganiach po pierwszym doświadczeniu.

Daniel
@BylyPracownik

Czesc Dona, Przyznam, ze bardzo przykro bylo mi czytac taka opinie, tym bardziej ze pracowalismy razem dosc dlugo i bylem przekonany, ze relacje te sa pozytywne. Nie chcialbym odnosic sie do Twoich uwag, bo sa naladowane emocjonalnie, co nie sprzyja merytorycznej rozmowie. Masz swoj punkt widzenia, do ktorego masz prawo, a ktorego ja nie podzielam. Jednoczesnie chcialbym podkreslic, ze wiele Twoich uwag dotyczy obszarow, z ktorymi nie mialas stycznosci podczas pracy z nami. Odnosze wrazenie, ze sa one efektem rozmow z programistami, ktorych pozegnalismy - ale to tylko moja opinia. Bardzo dziekuje Ci za czas spedzony w indaHashu i za wszystko co dla nas zrobilas. Zawsze cenilem Twoj wklad, bo Twoje zaangazowanie i jakosc pracy byly na najwyzszym poziomie. Wnioslas mostwo dobrego do naszego zespolu, no i wszyscy Cie lubili, a wiadomo ze z takimi ludzmi pracuje sie najlepiej :) Powodzenia, trzymaj sie!

@BylyPracownik

Dzień dobry, Dziękujemy za Twój komentarz. Naszym celem jest zbieranie szczegółowych informacji zwrotnych, które mogą nam pomóc w dalszym rozwoju, usprawnieniu procesów lub obszarów, które wciąż wymagają ulepszeń. Zawsze czytając tego typu komentarze, żałujemy, że nie wszystkie były zgłaszane w czasie pracy, tak abyśmy mogli reagować na bieżąco na pewne sprawy. Wszyscy managerowie są otwarci na każdy feedback i na wdrażanie rozwiązań poprawiających środowisko pracy. Po to przeprowadzane są m.in. kwartalne feedbacki, w których na pewno brałaś / brałeś udział. W kwestii przetwarzania danych oczywiście skontaktujemy się bezpośrednio, zgodnie z naszymi procedurami RODO, które są dla nas bardzo ważne.

magic
@Daniel

Daniel! Kto jak kto, ale Ty powinieneś wiedzieć, że o ile umiejętnosci techniczne CTO są świetne, to jednak umiejętności miękkie leżą i kwiczą.

BylyPracownik
@Daniel

Drogi Danielu, na wstępie zaznaczę, że opinia jest napisana tak, aby osoby, z którymi pracowałam wiedziały, że to ja, ale nie bez powodu została podana pod nickiem - proszę uszanuj to, bo nie bez powodu moderatorzy korygują wycinając poszczególne słowa i nazwy własne. Co do ludzi - absolutnie tu nic nie mam do zarzucenia, poza jednym wyjątkiem niezależnym od zespołu i menagerów - zespół był świetny i tworzył dobrą atmosferę wewnątrz, a część znajomości nabytych w pracy została wyciągnięta i istnieje do tej pory na stopie koleżeńskiej. Niestety to nie zmienia faktu, że zarządzanie od najwyższych szczebli działa wadliwie i związuje ręce nawet najlepszym menagerom, a kilka innych rzeczy, o których pisałam, ma miejsce i wpływa na satysfakcje z miejsca pracy. Każdy obszar, który poruszyłam miał związek z moją praca i obowiązkami - testerzy w firmie mają dostęp do gita, siedzą czasami z programistami i patrzą jak robią fixy, klikając po środowisku lokalnym, albo po prostu byli obecni na statusach i również słuchali. Każda rzecz, o której napisałam, jest informacją, o której uważam, że wolałabym wiedzieć, zanim przyjdę do pracy w nowe miejsce. Opinia czekała w notatkach mojego telefonu jakiś czas po odejściu i była trochę edytowana jak emocje już opadły - są to moje spostrzeżenia, po pracy w indaHash, jednocześnie mając porównanie do pracy obecnej firmie - opinia nie jest wykreowana pod wpływem rozmów z osobami, które firma pożegnała. Jeśli odczułeś moją wypowiedź jako atak na siebie lub osoby z działu najmocniej przepraszam - we wspomnieniach IDH, akurat współpracownicy są najlepszym i najcieplejszym wspomnieniem. Pozdrawiam, BylyPracownik

Grzegorz

Mam chenci do zarabiania na instagramie kase

lol
@Grzegorz

to licz się z tym, że indasmash zbiera gigant prowizję, wiec nie spodziewaj się cudów

Żenada. Ta firma już dawno upadła na (usunięte przez administratora) i nigdy się nie podniesie. Szkoda czasu i nerwów. A artykuł który tak bardzo pragną wymazać ukazuje tylko cześć prawdy to co się tam dzieje jest dużo gorsze

Łukasz
@.

Bardzo niekorzystnie oceniasz pracę w indaHash, dlaczego szkoda czasu i nerwów? Nie napisałeś nic konkretnego, z czego moglibyśmy wywnioskować co dzieje się w tym miejscu. Opowiedz proszę dokładniej jaka jest sytuacja pracownika w firmie. Dzięki.

@.

Nie warto. Jedno słowo za dużo i natychmiast wymieniają Cie z imienia i niestety nie tylko tutaj :) na ta firmę lepiej uważać nawet długo po odejściu

ByłyPracownik2

Uzupełnienie mojego wcześniejszego komenatarza: NIE PRZESTRZEGAJĄ RODO! 2 razy pisałam na support aby wykasowano mój numer z bazy. Podczas testów używałam prywatnego numeru do kont testowych (bo była taka potrzeba, a mimo próśb numery nie były dostarczone). 1. Przy odejściu z firmy prosiłam o wyczyszczenie programistę 2. Przez support z oficjalnej strony idh, tak około 2-3 miesiące od odejścia. W pierwszym przypadku usunięto mnie tam gdzie programista mógł dotrzeć (środowiska nieprodukcyjne) W drugim byłam całkowicie olana (minęły spokonje 3 miesiące od mojej prośby). Użytkownicy tej appki powinni się zastanowić czy chcą aby ich dane przetwarzać jak uprzejme prośby przez formularz strony nie działają. Cały czas dochodzą mi SMSy z różnych tesowych kampani na produkcji. Dziś np z "Volkswagen - not just a car", wcześniej np. z "Thames Water - IDH campaign" Czy ja mam spamować byłym kolegom z pracy na linkedin/facebooku w prywatnych wiadomościach? IDH niestety nie podało na żadnej ze stron oficjalnego numeru do supportu albo choćby administracji.

@ByłyPracownik2

Grzegorz

Chce zarabiać na instagramie

Niesmak

Rozmowa rekrutacyjna bardzo ciekawa i zachęcająca, zadanie rekrutacyjne wykonane i odesłane. I to by było na tyle. Kilka tygodni minęło i cisza. Mogli chociaż wysłać e-mail ze wybrano kogoś innego na stanowisko.

@Niesmak

Bardzo nam przykro, że masz takie odczucia względem procesu rekrutacyjnego. Przyznajemy, że w natłoku zadań i ilości spotkań, które odbywamy dziennie i tygodniowo, zdarza się, że kandydaci muszą czekać na odpowiedź dłużej niż byśmy chcieli. Wieloetapowość procesów rekrutacyjnych i dynamika samego biznesu również nie ułatwiają sprawy. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i postaramy się o jak najszybszy feedback dla Ciebie w tym procesie.

patologia

W internecie można znalezc artykuły napisane przez pewien portal z pająkiem w nazwie. Powiem tak: jest tam sama prawda, ale to i tak tylko ułamek patologii która można tam zaobserwować.

@patologia

Drogi użytkowniku, dziękujemy za Twój komentarz i przykro nam, że Twoja opinia nie jest pozytywna. Artykuł ten napisany był spory czas temu i od tego czasu wielokrotnie się do niego odnosiliśmy. Pewnie będzie to powtórzona prawda, ale bardzo cenimy sobie szczery, konkretny feedback. Jeżeli chciałbyś się takim podzielić to zapraszamy na careers@indahash.com

nie polecam

NIE POLECAM. Sama rekrutacja przebiega wzorowo - fantastyczne rozmowy, wielkie obietnice i duże oczekiwania. W trakcie pracy okazuje się, że wszystko jest "asapem", ma "super high priority" i ma być zrobione na już - milion rzeczy jednocześnie, z czego znaczna część wcale nie jest spójna z twoim stanowiskiem. Największym problemem jest jednak podejście do pracownika - nie jak do człowieka i członka firmy, ale jak do taniej siły roboczej, która powinna być wdzięczna za samą możliwość pracy w tak zajebistej firmie. W trakcie lub po okresie próbnym albo sam się zwolnisz, albo zwolnią Ciebie. (usunięte przez administratora)Pomimo zapewnień o możliwości pracy zdalnej - mało kto chętnie się na nią nie zgadza. Pomimo szyldów "dog friendly office" część managerów ma problem ze zwierzętami i jasno dają do zrozumienia, że jako pracownik masz nie przyprowadzać psa. K(usunięte przez administratora)Nie mają pojęcia o pracy części pracowników, ale nie przeszkadza to w podejmowaniu decyzji o zwolnieniach w zasadzie bez powodu. "Dobrze wykonujesz swoją pracę, ale jednak musimy się rozstać". Indahash robi fajny produkt, ale nic nie jest warte pracy tam. Chyba, że ktoś do pracy podchodzi wyłącznie hobbystycznie, chociaż w takiej sytuacji i tak szkoda nerwów. Nie ma tam również dobrych praktyk, których można się nauczyć w trakcie pracy. Generalnie praca u nich to rosyjska ruletka - nigdy nie wiesz kiedy komuś się nie spodoba twoja mina, gestykulacja czy ton głosu, kiedy wylądujesz na bruku. Radzę nie dać się oczarować hr i omijać ich oferty szerokim łukiem.

Magda

Dzień dobry, czy aktualnie poszukują Państwo pracowników?

Krystyna
@Magda

Wszystkie aktualnie prowadzone rekrutacje do indaHash, znajdziesz na stronie firmy w zakładce Kariera. Dla ułatwienia Twoich poszukiwań dodaję link: https://indacareer.recruitee.com/ Czy któraś z ofert szczególnie zwróciła Twoją uwagę?

MS

Oceniam indaHash z perspektywy prawie 2 lat spędzonych w dziale rozwoju produktu. Tworzą go fantastyczni i kompetentni ludzie (m.in. designerzy, graficy, programiści, testerzy), którzy są bardzo zgrani i zmotywowani, żeby osiągać cele. Wysoka dbałosć o szczegóły i końcową jakość produktu to naprawdę jest tutaj codzienność. Istotne jest też, żeby produkt nie tylko spełniał swoją rolę biznesową, ale miał solidne podłoże technologiczne. Współpraca z Zarządem i innymi działami firmy (włączając w to wspomniane tutaj zespoły ICR, Support, Creation) jest efektywna, więc wysoko oceniam też kompetencje innych osób spoza zespołu produktowego, odgrywająych kluczowe role w procesie. Co jeszcze wyróżnia indaHash? To miejsce dla dynamicznych i kreatywnych ludzi, lubiących pracować przy niestandardowych pomysłach i opracowywać ciekawe, kompleksowe rozwiązania. Bardzo dużo się dzieje, to fakt. Nie ma tu czasu na "puste przebiegi", jeśli dany temat zostaje wstrzymany to od razu realizowany jest następny i nie trzeba wcale go długo szukać, bo kolejka oczekujących zadań zawsze jest pełna. Wiadomo, że terminy gonią - dużo jest asapów, urgentów itp. Ale nie ma tu też czasu i miejsca na korporacyjne gierki. Podsumowując, osoby będące na początku swojej kariery zawodowej mogą się tu wiele nauczyć, natomiast muszą wiedzieć, że spotkają się z dużymi oczekiwaniami i pracy na pewno będzie sporo.

obserwator
@MS

Nie no proszę - to kolejna opinia napisana przez indahash udając "pracownika" - lala to kolejna opinia napisana przez tą samą osobę! Jak chcecie sobie poprawić ocenę lepiej zacznijcie pracować nad tym jak traktujecie ludzi, przestańcie składać obietnice bez pokrycia, zacznijcie szanować ludzi, dajcie w końcu umowy o pracę zamiast zatrudniać "po taniości" na b2b!

lala

Pracuję w indaHash w dziale ICR od pół roku i z pewnością nie mogę zgodzić się z negatywnymi komentarzami na temat firmy. Od pierwszego dnia czuję się zaopiekowana, wprowadzona w życie firmy i cały czas jest to ekscytująca praca. Wiadomo, czasami trzeba posiedzieć chwilę dłużej, ale jak potrzebujesz możesz przyjść później, wyjść wcześniej czy pracować zdalnie - wszyscy są elastyczni, o ile po prostu robisz swoje. W porównaniu do innych miejsc - a pracowałam i w korpo, i w start-upie - atmosfera jest tu przyjazna i można się wiele nauczyć. Zdecydowanie polecam!

ZawiedzionyFirmą

Bardzo nie polecam, zarząd traktuje pracowników jak jakiś śmieci. Pracujesz w ciągłym stresie bez przerwy. Dział ICR (Influencer Client Relations) jest działem dzięki któremu firma zarabia pieniądze bo prowadzą te kampanie a są traktowani jak bydło. sprzedaż sprzedaje kampanie nie do zrobienia za grosze i oczekują ze ICR to ogarnie. Ile to ja razy słyszałem ze sie zmieni i ze było powiedziane sprzedaży ze nie mogą sprzedawać byle (usunięte przez administratora), ale to wszystko na nic ewidentnie bo i tak robią se co chcą. Nie bez powodu przez ostatnie 3/4 miesiące jest w dziale ICR praktycznie w pełni nowa rotacja ludzi, juz nikt w tym (usunięte przez administratora) nie mógł wysiedzieć i sie wszyscy starzy pracownicy pozwalniali... NIE POLECAM Moje sugestie dla indaHash: zamknąć firmę Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Słuchać sie swoich pracowników i wprowadzać zmiany które sugerują, awansować własnych pracowników na wyże stanowiska a nie szukać ludzi z zewnątrz którzy zawsze po okresie próbnym ale sie zwalniają albo są zwolnieni

@ZawiedzionyFirmą

w indaHash każdego dnia podejmujemy wymagające - biznesowe decyzje, które muszą uwzględniać globalną skalę działania. Mamy świadomość ich wpływu na codzienne życie naszych pracowników i ich konsekwencji. indaHash jest otwarte na feedback, warto o tym pamiętać, mijając pokój HR, czy otrzymując zaproszenie na 'drzwi otwarte z zarządem'. Wierzymy, że uważne słuchanie jest jedną z najsilniejszych kompetencji komunikacyjnych, równie ważną jak mówienie o swoich potrzebach. Zespół ICR w indaHash jest dla nas ogromnie ważny. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy mieli okazję nas wspierać w realizacji kampanii! Wierzymy, że mieliście okazję na poznanie nadal 'orientalnego' rynku marketingu influencerów i mimo wszystko będzie to ciekawe doświadczenie w cv. #fastPacedEnvironment

3miesieczny

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Firma cały czas pracuje jakby była 10 osobowym startupem kiedy szczycą się kilkoma setkami pracowników. Panuje ciągła reorganizacja działów, ICR z Contentem, content z relations. Nie wiadomo przez to kto z kim ma pracować i w jaki sposób, nie wiadomo kto jest za co odpowiedzialny. HR jest zmuszany do stawania na głowie przez te rotacje wewnątrz firmy, a przecież jest jeszcze rotacja zewnętrzna: to znaczy w ciągu 3 miesięcy albo Ty się zwolnisz albo my zwolnimy Ciebie bo tak łatwiej. Początkowo ilość kampanii imponuje, zwłaszcza marki, ale kiedy zobaczy się w ciągu pierwszych dwóch tygodni jak takie "kampanie" są produkowane to nagle zrozumie się wszystko. Szkoda czasu na pracę w miejscu, które tylko brudzi w CV.

@3miesieczny

Dziękujemy za opinię i jest nam przykro, że nie wiąże się ona z dobrym wrażeniem. Cały czas staramy się rozwijać i dojrzewać w podejściu do ścieżek karier naszych pracowników, a ten głos na pewno będzie cennym feedbackiem. Musimy mieć jednak na uwadze, że branża, w której działamy rozwija się na naszych oczach, a często pod naszym okiem. Dynamika marketingu influencerów i start-up'owa atmosfera wymagają elastycznego podejścia i otwartości na nowe zadania. Z każdej roli można wynieść nowe kompetencje, ale dużo zależy też od otwartości na nowe doświadczenia.

Aleksandra

Firma indaHash przeprowadziła do tej pory ponad 2 161 kampanii reklamowych dla najlepszych globalnych marek. Ten wynik może robić wrażenie! Czy pracownicy mogliby powiedzieć coś więcej o współpracy przy tego typu projektach? Czy jest ona stała, a może raczej bardziej dorywcza? Czy praca w indaHash wymaga dużej dawki kreatywności, czy raczej odtwórczości? Napiszcie proszę kilka słów o pracy w tym miejscu!

Wypalona A.

Zdecydowanie NIE polecam tej firmy, zrezygnowałam z umowy o pracę i dobrego stanowiska, aby przejść do Indahash, nic z tej firmy się nie nauczyłam- poza tym, że od początku współpracy codziennie towarzyszyly mi niesamowite nerwy oraz stres, ktory doprowadził do samookaleczania. Atmosfera w firmie dziwna, widać konflikty pomiędzy pracownikami. A teraz coś co bardzo Ci się spodoba -ZERO SZACUNKU DLA PRACOWNIKA. Jeżeli zdecydujesz się tam pracować, chociaż nie wiem co Ci to da... to proszę bardzo proszę zastanów się dwa razy. Piszę to jako przestrogę dla kolejnych osób. Jest wiele fajniejszych miejsc gdzie możecie rozwinąć skrzydła, rozmowy są cudowne -bo dział HR jest nieziemski (potrafią oczarować) , to co potem Was spotka nawiązując współpracę to zupełnie inna rzecz. "PO TRUPACH DO CELU" A.

Nicky
@Wypalona A.

Zero szacunku do pracownika, potwierdzam niestety. Ludzie fantastyczni, ale góra traktuje Cie gorzej niz g.... - sa dla Ciebie chlebodawca, nie pracodawca w ich odczuciu :(

@Nicky

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że pomimo wielu możliwości anonimowego feedbacku, jak również otwartości działów Employer Branding i HR, nigdy nie usłyszeliśmy o Twoich problemach. Powszechnie znana zasada w naszej firmie: Feedback is a gift - jeśli nie wiemy, że problem istnieje, nie możemy nad nim pracować.

Paulina

Dzień dobry, Z kim mogę skontaktować się aby wystawiać u Państwa kampanie mojej firmy na terenie Polski?

@Paulina

Dzień dobry Zapraszamy do kontaktu z klaudia.radoszewska@indahash.com

Artur

Gdzie mogę znaleźć oferty pracy?

@Artur

Witamy :) Wszystkie oferty dostępne są na http://indahash.com/careers Zapraszamy do aplikowania

Sonia

Czy trzeba mieć wyższe wykształcenie?

@Sonia

Wszystko zależy od stanowiska. działu i zakresu odpowiedzialności :) Zapraszamy do aplikowania

meganstylee

Witam, wielokrotnie pisalam już wiadomość odnośnie akualizacji moich danych z instagrama..nie uzyskałam żadnej odpowiedzi, dane wciąż są stare z przed kilku miesięcy, wiele sie zmienilo dlatego prosze o aktualizację. Pozdrawiam meganstylee

@meganstylee

Dziękujemy za informację - przekazaliśmy już wiadomość do działu Support. Proszę oczekiwać na kontakt :)

@meganstylee

Zostaw merytoryczną opinię o indaHash - Warszawa

• Jak się pracuje w indaHash?

Zobacz opinie na temat firmy indaHash tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w indaHash?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy indaHash?

Kandydaci do pracy w indaHash napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

indaHash