Opinie o Fortuna w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fortuna. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fortuna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortuna w Tczew

butan

W jakich miejscowościach szukacie aktualnie pracowników?

Lizbona

Dokładnie, praca jest w porządku, ludzi też jakiś uprzykrzonych nie spotkałam

Faktycznie dość szybko oferty znikają tak jak ktoś sugerował niedawno by się jednak spieszyć? Widzę, że w wigilie dodano ofertę dla specjalisty ds. obsługi klienta. zastanawia mnie jakich zarobków można się spodziewać teraz jak zacznie się kolejny rok? Są te podwyżki w końcu czy nie?

links
@Doritos

co by mieli nie przyjąć?

emotka

ogolnie jest duzo tych ofert przeciez, nie ze jakies pojedyncze tylko

@emotka

Ano nawet widzę ze wczoraj nie wznowili. Tylko teraz powstaje zasadnicze pytanie. z czego wynika taka ilość ofert? czemu ich tyle jest? doradców to teraz a wiele miast szukają

necromancer

nie wiem nad czym sie tu zastanawiac, są oferty? chcesz dostac prace w tej firmie? - to raczej nie ma co snuć wywodów tylko aplikowac póki są w ogole ogloszenia

I co do tych zarobków to polecasz pracować tak ogólnie? Podjąć się zatrudnienia? zastanowiło mnie to, że ludzie tak o prace się zaczęli tu pytać. :D ja na razie mam gdzie pracować ale czy nie będzie tu lepiej?

naja

To zależy, ogólnie zarobki nie są na nie wiadomo jakim poziomie ale biorąc pod uwagę jak spokojna (według mnie) jest praca to warto

Alna

pracuje się spoko, mogę polecić

Geczi
@naja

Spokojna znaczy maly ruch na co dzien czy o caloksztalt pracy np wszystkie obowiazki?

banananana
@Alna

latwo jest sie wdrozyc jak nie mam doswiadczenia zadnego? jest wgl szansa ze tak przyjmuja?

Honorata
@banananana

Na to pytanie ci nie odpowiem, bo sama nie wiem. Ja akurat mam doświadczenie w obsłudze ale nie w tej branży. W ofercie napisali, że wszystkiego nauczą na szkoleniach wstępnych. Ktoś wie ile teraz te szkolenia trwają? Czy przed szkoleniem jest już podpisana jakaś umowa? Okres szkolenia jest płatny?

blue
@banananana

jak w ogłoszeniu nie jest napisane, że wymagają doświadczenia, to przyjmują bez

Morelka

No wiadomo że tak jak cię przyjmą to masz spokojnie proces wdrożenia w obowiązki

Michaśka
@Morelka

Hej, a ile to cale wdrożenie może tak maksymalnie trwać? Zastanawiam się czy jak ktoś nie ogarnia to nie ma jakiejś szczególnej presji? Ciekawe czy jakaś liczba osób na samym początku odpadała?

kling
@Michaśka

dobre pytanie, a oprócz tego czasu na wdrożenie to i tak jest okres próbny 3 msc?

Hayka
@kling

W trakcie okresu próbnego się wdrażasz, to chyba akurat jasne jak słońce.

sophie

zależy na jakie stanowisko, wszystko powinno być napisane w danym ogłoszeniu, także radze się w głównej mierze tym kierować :)

Ulalou
@sophie

W ofercie jest napisane o doświadczeniu ale nie jest wyszczególnione jak duże ma być, więc się zgłosiłam a dalej zobaczymy.

@Ulalou

i jak poszło, przyjęli?

Umami
@Ulalou

Mi właśnie w podobny sposób się udało dostać pracę, nie zawsze trzeba spełniać te 100% z ogłoszenia

links Nowy wpis
@Doritos

co by mieli nie przyjąć?

groch

Czy aktualnie prowadzicie jakieś rekrutacje?

hendryk
@groch

Możesz sprawdzić ogłoszenia, czy coś wstawili ostatnio.

szczepek Nowy wpis
@hendryk

to gdzie najlepiej szukac ogłoszen do was?

komandos Nowy wpis
@szczepek

myślę, że warto sprawdzić na pracuj

links Nowy wpis
@komandos

albo na ich stronie głównej, też mają tam trochę ogłoszeń

Szprotka

Hejka chciałam zapytać czy ktoś z was wie w jakim systemie zmianowym się tutaj pracuje?

Szprotka
@Szprotka

ewentualnie jest możliwość jakiejś drobnej modyfikacji grafiku? zamianę zmian czy coś takiego?

kim
@Szprotka

pytasz o jakieś konkretne stanowisko?

lam
@kim

mnie interesowałby dział administracyjny, możesz coś więcej powiedzieć?

lam
@Szprotka

można się u was łatwo dogadać odnośnie takich spraw?

@lam

zależy od stanowiska podejrzewam, ogólnie na punkcie jak się dogadasz ze współpracownikami na jakieś zamiany czy coś to raczej problemu nie ma

@lam

nie wiem jak to na administracji wygląda

Katarina

Czy jest wymagane doświadczenie w punkcie czy mogę aplikować bez niego?

@Katarina

Zależy jeszcze pewnie od tego, o które stanowisko pytasz? U doradcy klienta jest napisane o doświadczeniu w zakresie obsługi oraz sprzedaży. A składałaś może papiery bez doświadczenia? Po jakim ewentualnym czasie był jakiś odzew?

Koper
@Marzena

a ktoś kojarzy czym jest ten system kafeteryjny o którym piszą w ogłoszeniach?

Faral
@Koper

chyba chodzi o to że samemu wybierasz sobie świadczenia i benefity jakie chcesz mieć z puli

bonusy?
@Faral

a wiesz moze co w tej puli sie znajduje? na co najbardziej oplaca sie isc?

bonusy?
@Faral

np. czy multisporta mają? jakies premie swiatczne sa i ubeczpiecznie? to najbardzie mnie intersuje

modi
@Katarina

a masz strone gdzie sa ogloszenia na ktore teraz mozna skladac cefalke?

Cloud
@bonusy?

z tego co widzę to oferują dofinansowanie do Multisporta

berba
@Cloud

no to bardzo spoko bo to zawsze się przyda :p a wtedy dostęp jest na każdą siłownię czy jak?

hulk
@Faral

a jakieś jeszcze inne benefity?

pysiek
@hulk

mógłby ktoś tak sumiennie wymienić benefity i opowiedzieć coś o nich? faktycznie można z nich korzystać czy tylko ładnie wyglądają na ofercie?

Hayka
@berba

Z multisportem, tak? To zależy od danego obiektu, polecam wejść na ich strone i tam wszystko jest wypisane.

sophie
@berba

multisport nie jest tylko na siłownie, ale na wiele więcej obiektów tj. basen czy tenis, ale nie wszystkie obiekty honorują karte multisporta więc musisz to doczytać na internecie zanim się wybierzesz poćwiczyć

Diuna
@sophie

Chyba można sobie znaleźć jakąś listę miejsc honorujących multisporta w konkretnej lokalizacji

maia
@sophie

na pewno nie trzeba nic dodatkowo doplacac, jesli chce sie cos innego niz silownie tak jak wymienilas?

Moda
@maia

No masz w konkretnym pakiecie konkretne obiekty i na nie masz zniżki czy tam za darmo nie wiem dokładnie bo nie korzystam wiem że jak coś uwzględnia multisporta to bez znaczenia czy to siłownia czy lodowisko

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fortuna? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Tczew
logo firmy Opiekunka seniorki
Tczew
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
????

Siemka. Spoglądam teraz na ofertę dla doradcy i zastanawiam się nad tymi cyklicznymi szkoleniami produktowymi / sprzedażowymi z opisu. Jak są częste i czy one są w trakcie pracy czy po godzinach?

butan

W jakich miejscowościach szukacie aktualnie pracowników?

Corny
@butan

sprawdź na ich stronie tam maja aktualne oferty z informacją do jakich lokalizacji szukają, bo to sie caly czas zmienia

oles
@Corny

jest ogloszenie na pracuj i tam jest na pewno wroclaw i dabrowa gornicza i jeszcze jakies 2 ale nie pamietam

oles
@Corny

dobra co mi tam, sprawdzilem ci. racibórz i skawina to pozostale dwa miasta. nie dziekuj

CeBe
@oles

to w skawinie fajnie wygląda, a ktoś powie jak to wygląda już z perspektywy pracownika?

CeBe
@oles

i jakie tu są warunki pracy? jak z umowami itp?

geoak
@CeBe

mi sie pracuje dobrze, juz rok ponad i nie narzekam. praca raczej spokojna, a umowa zalezy pewnie od tego jak sie dogadasz. ja mam uopa akurat

fery
@geoak

a mialas z okresem probnym najpierw umowe czy od razu jakas na dluzej podpisywalas

Szry
@fery

umowa próbna jak nazwa wskazuje jest umowa na okres probny, po nim podpisuje sie dopiero normalna... przynajmniej jesli robisz na uopie nie wiek jak na zleceniu to dziala

kadndyat
@Szry

a normalnie na 3 miesaice okrse probny daja?

ulti
@kadndyat

na umowie o prace w moim przypadku to wlasnie byly 3 miesiace ale nie wypowiem sie jak jest teraz

panini
@ulti

czy zlecenie umowe tez oferuja?

nika
@panini

ja się tak dogadalam, że na umowie zlecenie robilam jakis czas poki studiowalam, nie czulam zeby to byl jakis wielki problem, raczej wiele firm woli czesto tez dawac umowy zlecenie :)

nika
@nika

nie wiem tez oczywiście jak jest aktualnie, ale moze jak sprobujesz na rozmowie rekrutacyjnej zapytac o zlecenie to sie uda. chociaz zawsze lepiej sie nastawic na uopa, to było częstsze mimo wszytko tu

Weryn
@nika

uop dużo lepszy tak czy siak, więc nie wiem po co by walczyc o zleceniuowke

Mim
@Weryn

Czemu niby uop jest lepszy? Bo w sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałam czym się różnią umowy od siebie

Mim
@Weryn

Zawsze oferowali mi zlecenia wcześniej, uop daje coś więcej?

Natia

pewniejsze zatrudnienie przede wszystkim

electra
@Mim

a na zleceniu w sumie nie masz urlopu wiec jedynie mozesz miec bezplatne dni wolne wtedy jesli sie dogadasz, to dlatego uop o tyle lepszy jesli chcesz miec platny urlop

Freta
@Mim

dodatkowe zatrdunienie, okres wypowiedzenia płatne urlopy i l4 to chyba największe róznice

Freta
@Mim

zlecenie w ogóle się nie opłaca jak coś

moto
@Freta

nie oplaca sie bardziej studentom miec zlecenie?

moto
@Freta

to jaka umowe tutaj oferuja?

Metka
@moto

no może i opłaca ale ani płatnego l4 ani urlopu nie dostaniesz to trochę przypał

Metka
@moto

no uopa dostaniesz normalnie

uyou
@Metka

mozna zaczac od zlecenia i pozniej ew przejsc na uopa?

uyou
@Metka

umowa o prace jest na okreslony czy nie?

Kula
@uyou

a spotkałeś się gdzieś żeby od razu dawali na nieokreślony? :)

@Kula

Ja tak ale nie osobiście. A w tym przypadku każdy ma ten sam okres do odpracowania? 3 miesiące? Miesiąc? I czy istnieje szansa na ewentualne skrócenie jeśli ktoś by się szybciej sprawdził?

Heab

Raczej nie skraca się okresu próbnego poszczególnym osobom, chociaż pewna nie jestem.

ylx
@Heab

nie skraca się, to też jest na innej umowie ten okres więc korzystniej dla pracodawcy to jakoś chyba wychodzi

ylx

nie wiem czy do odpracowania to odpowiednie słowo, ale tak jest okres próbny

śmietana
@geoak

a atmosfera w pracy jest w porządku? szukam czegoś w miarę spokojnego bez niepotrzebnych kłótni międzypracowniczych

śmietana
@ylx

i czy na okresie próbnym ma sie porządne wdrożenie? jest ktoś kto, że tak powiem asystuje i pomaga wszystko ogarnąć żeby nie było problemów i niedociągnięć?

Mex
@śmietana

no pokazują co i jak, jakoś bardzo skomplikowane to to nie jest więc szybko idzie się wdrożyć

murowany sukces

ja też nie narzekam w miejscu gdzie pracuje ekipa jest naprawde do rzeczy i nikt sie nie kłóci ani nie wywołuje zamieszania

murowany sukces
@Mex

nikt cie nie postawi w miejscu i nie powie "rób byle dobrze" XD jak w każdej pracy ktoś ci będzie pomagał do moementu aż sam nie ogarniesz co i jak trzeba robić

żółty śnieg
@murowany sukces

od siebie potwierdzam sama mam fajnych ludzi w pracy zawsze jest się do kogo zwrócić i nie ma też problemu się wymienić zmianami jeśli jest jakaś pilna sytuacja :)

ikona
@CeBe

również jak niektórzy pracuję na uopie, w sumie od początku taki rodzaj umowy mi zaproponowali i na taki się zgodziłam bo awsze to pewniejszy rodzaj umowy niż zlecenie :) ogólnie praca nie jest ciężka i całkiem szybko czas leci

guma
@śmietana

w miejscu, w którym ja pracuję nie ma kłótni międzypracowniczych, ludzie z którymi pracuję są naprawdę bardzo pozytywni, nie ma problemu się zamienić zmiana albo z kimś pogadać :)

wolna jak melasa
@Heab

Wydaje mi się, że jeśli już to ewentualnie może się szybciej dowiedzieć czy chcą przedłużyć umowę, ale masz rację, też się nie spotkałem z tym żeby skracali sam okres próbny te 3 miesiące to jest taki raczej standard

Lilo
@wolna jak melasa

skoro jesteś pracowniczką to może pamiętasz jak wyglądała twoja rozmowa rekrutacyjna?

Lilo
@wolna jak melasa

albo chociaż jak długo czekałaś na odzew po złożeniu cv?

Hipokamp
@Lilo

ja po wyslaniu cv czekalam jakos tydzien i ktos od nich do mnie zadzwonil

Hipokamp
@Lilo

no ale ogolnie jesli chodzi o całą rekrutacje to trwala z jakies 3/4 tygodnie bo pozniej byla jeszcze rozmowa, ale to tez pewnie zalezy od twojej dyspozycyjnosci jak szybko masz czas sie z nimi umowic na rozmowe

@Hipokamp

nawet szybko, czyli dopiero po telefonie przyszedl czas na spotkanie rekrutacyjne?

@Hipokamp

teraz juz doczytalam ten kom, juz rozumiem ze bedzie najpierw rozmowa telefoniczna, a dopiero potem spotkanie. wychodzi na to ze tak jak w wiekszosci miejsc to sie odbywa

Vie
@Hipokamp

wiesz może jak tutaj wygląda kwestia doświadczenia żeby się zatrudnić?

Vie
@Hipokamp

ogólnie takie rozmowy są zazwyczaj zdalnie czy jednak praktykuje się stacjonarne spotkania?

Denn

no zwyczajną, spotykasz się z jakimś przełożonym, pogadasz i czekasz na decyzję

Orientuje się
@Vie

Koleżanka mi mówiła, że bez doświadczenia nawet wszystko jest dosyć proste do ogarnięcia sama tak chyba zaczynała

Alna
@Orientuje się

tak, proste do przycuzenia, dośiwadczenie też nie wymagane

Lizbona

Dokładnie, praca jest w porządku, ludzi też jakiś uprzykrzonych nie spotkałam

Malika

w ofertach pisza o systemie motywacyjnym, na czym on polega?

Dejv
@Malika

no z reguły to wygląda tak, że jak kogoś polecisz do pracy i przepracuje określony czas, to dostajesz jakąś kasę

shrek
@Dejv

a ja myslałem że to chodzi o to że jak jesteś zmotywowany to dają ci podwyżkę...

Orientalna
@Dejv

Taka osoba jest jakoś poza rekrutacją czy jak każdy inny kandydat?

Torka
@Malika

Tam dodatkowo piszą coś o multisporcie i zastanawiam się co jeszcze tam jest możliwe z benefitów

Mańka
@Dejv

A tu nie chodzi Ci przypadkiem o system polecenia pracownika czy cos w ten deseń? i czy zna ktoś szczegóły skoro o tym mowa? Ile kasy można dostać i ile kolega musi porobić, żeby było to zaliczone? To tylko jednorazowo?

Coper
@Torka

ten multisport to dla każdego jest?

@Coper

Pytasz o okres próbny? On w sumie na każdym stanowisku występuje, bo nie wiem? I co do tego multisporta, to w jednym z opisów w ogłoszeniu dla doradcy było napisane, że to dofinansowanie, pytanie wiec ile?

fryta
@Coper

no nie wiem czy dla każdego bo każdym nie jesteśmy xd jak aplikujesz sobie przez ogłoszenie i masz wypisane benefity to sobie sprawdzasz czy wspominają o multisporcie :)

Buła

Są jeszcze jakieś inne benefity oprócz tego wspomnianego multisporta?

grak
@Buła

z tego co widze powinna byc jeszcze opieka zdrowotna i ubezpieczenie grupowe, przynajmniej na te stanowisko co ja sprawdzilem

Strewa
@grak

Ktoś wie czy ta opieka zdrowotna jest zapewniona od pierwszego dnia zatrudnienia?

persiv
@Strewa

no chyba od momentu przejścia na uop wszystko jest nie?

Heab

Czy coś innego jeszcze w takim razie wam przysługuje?

Larysa

Chwila, bo u padło podkreślenie, że te benefity, które omawia przypadają właśnie na to stanowisko. a co z innymi? W sensie chodzi mi o to, że maga być jednak różne w zależności od niego? A od stażu pracy tez?

szansa
@Torka

pamiętasz może w jakiej części ten multisport jest finansowany przez pracodawcę a w jakiej indywidualnie przez pracownika?

pony
@szansa

dobre pytanie, czy ktos z was sie orientuje czy pracownicy cos z wlasnej kieszeni do tego multisporta dokladaja?

Geczi

Multisporta i tak sie oplaca brac jak sa doplaty od pracodawcow, oczywiscie jak zamierzasz korzystac

Cola
@Geczi

Dokładnie sama wcześniej nie chodziłam jakoś często bo to jednak spore koszty a z multisportem się serio opłaca

Na Zakopane jest oferta dla Doradcy, z ponad tydzień już wisi, był ktoś tam na rozmowie może? jeśli tak to dacie znać jak wrażenia czy warto podejść? Wiecie także jaka jest tam atmosfera w punkcie? Nie widzę w ofercie oznaczenia, że to „praca od zaraz”, możliwe ze ze względu na rozwój są te nabory teraz?

monlik

ogłoszenia zazwyczaj wiszą miesiąc więc i tak jeszcze chwila pewnie została żeby się zgłosić

monlik
@monlik

chyba że nie jest pokazane do kiedy jest oferta, wtedy zapewne ściągną ją jak tylko kogoś znajdą a że to może być z dnia na dzień to jednak radzę się pospieszyć :D

mimemamomu

w ogł pisali o umiejętnosci obsługi kasy fiskalnej, jakie to macie kasy, takie tradycyjne, czy raczej komputer z funkcją?

@mimemamomu

Nie wiem jeszcze jaka maja i czy to nie zależy od czegoś ale ta umiejętność to konieczność? Nie ma szans żeby nauczyli na miejscu? jakieś szybkie przeszkolenie? To chyba skomplikowane nie jest?

wakacyjna praca

jakaś robota na wakacje dla studenta by się tu znalazła? przyjmujecie osoby na 2-3 miesiące czy raczej nie bardzo?? pasuje mi, gdzieś się złapać i popracować, bo w trakcie semestru cieżko jednak pogodzić naukę i pracę.. także liczę, że dacie znać czy takie coś się zdarza u was?

@wakacyjna praca

No ciekawe w sumie, a raczej ciekawi mnie teraz to ile osób byłoby chętnych akurat w sezonie i czy trudno będzie się dostać. generalnie piszesz, że trudno naukę z praca pogodzić, a oni dają opcję na część etatu, żeby elastycznie było? ktoś wie?

wakacyjna praca
@Marzena

no w moim przypadku odpada całkiem praca, bo mam dość wymagające studia, więc nie wiem czy na część etatu można pracować, ale też byłoby spoko jakby ktoś jednak odpowiedział ;)

ninja
@wakacyjna praca

ja wam proponuje napisać mejla do nich albo podejść sobie do konkretnego punktu i zapytać ;)

frosta
@ninja

no bo tu na forum to nikt tej decyzji nie podejmie, więc najlepiej bezpośrednio uderzać do nich

Malina
@frosta

a czy ktoś może teraz się orientuje? zaraz koniec roku i bym z chęcią się zaczepiła, ale od października ciężko będzie na cały etat, może pół żeby ze studiami pogodzić

Malina
@frosta

chodzi mi o to czy można pracować na umowe zlecenie albo na pół etatu chociaż jak umowa o prace? na pewno bym wolała zlecenie jako studentka, żeby trochę wiecej zarobić, ale nie jest to konieczne

doso
@Malina

a normalnie cały czas na uopie da się pracowac??? bo mnie jakies połowiczne umowy średnio interesuja...

@Malina

da się dogadac na zlecenie na niektorych punktach nawet moga ten rodzaj umowy preferować

@Malina

co do wielkości etatu to juz jest specyfika każdej lokalizacji kogo szukaja i na ile

@doso

no jak dostaniesz uopa to ci go po kilku miesiacach na zlecenie przeciez nie zmienia... xd

Orientalna
@kron

wiesz coś może gdzie znajdę oferty na tą lokalizację?

persiv
@Orientalna

obecnie to chyba najlepiej na ich stronie czegos szukać

kendydat

dobrze sie tu pracuje?

retro
@kendydat

pytasz o coś konkretnie czy tak ogólnie?

pracownick
@kendydat

mi się całkiem okej tu pracuje, nie narzekam, grunt, że po pracy nie myślę o pracy i to mi pasuje ;)

Mezo
@pracownick

święta prawda. praca na miejscu spokojna, a po robocie nie myśli się o robocie. po robocie wszyscy w jednym korowodzie…

@Mezo

aktualna strefa zarobkowa, która jest zapewniona dzięki pracy tutaj również pozwana na zachowanie spokoju czy zawsze mogłoby byc lepiej? zastanawia mnie ocena adekwatności poziomu wypłaty co do wysiłku, który został na nią nałożony

Mezo
@Marzena

ale tak ogólnie to myślę, że pensja jest adekwatna do obowiązków, przynajmniej w moim odczuciu :)

@Mezo

spoko dzięki. jeszcze jedna kwestia, bo to chyba nie zostało doprecyzowane. o którym stanowisku teraz jest mowa? które masz przetestowane, że możesz polecić? o jakim zakresie obowiązków myślisz?

Selo
@kendydat

dobrze jeśli robisz to co do ciebie należy, pensja jest na czas, wymagająca praca również to nie jest. jeśli lubisz kontakt z ludźmi to czasami można nawet się z kimś pośmiać :)

pilka

duży macie ruch?

Marzena

najlepiej byłoby wszystko omówić, żeby nikt już nie musiał pytać. a jak w czasie jest to zmienne? mam na myśli to czy co miesiąc może wpaść całkiem odmienna opinia czy w miarę stabilnie się to układa w ostatnim czasie? na co trzeba być przygotowanym?

Cucumber
@pilka

Zależy od dnia. W moim przypadku wygląda to tak, że jak jest jakiś mecz albo coś to ruch jest większy, ale co ty, da się przeżyć. Czasem nawet się nudzisz :D

Selo
@Cucumber

A to dobrze wiedzieć, bo u mnie jest praktycznie ciągle ruch. Tylko, że ja mam punkt blisko miejsca, gdzie ciągle są jacyś ludzie i zdarza się, że ktoś wchodzi coś obstawić tak o "a nuż się uda" ;)

Wrrr

Podzieli się ktoś, jaką najwyższą nagrodę mieliście u siebie na zmianie? Jacyś milionerzy z dnia na dizeń się pojawili?

Gambler
@Wrrr

Milionerów może nie, ale kiedyś byłem świadkiem jak ktoś utrafił 7 koła

siemens

Jak z szefostwem sie dogadujecie tutaj?

@siemens

milczenie zastanawia... a jaki jest kontakt z szefostwem tak właściwie? zwłaszcza na tych startowych stanowiskach? odbywa sie to raczej poprzez przełożonych? z zespołem prędzej się dogadasz?

Lilaj
@Marzena

Gdzie się można czegoś dowiedzieć o pracy biurowej?

retro
@Lilaj

pewnie w rekrutacji

Alexx

Czy ktoś wie gdzie szukać ofert do pracy w centrali? Czy to jest forum o centrali czy tylko o punktach sprzedaży? Wypowiadają się tu jacyś pracownicy?

Hm
@Alexx

może na oficjalnej stronie?

selma
@Alexx

wiesz co ogólnie wszystkie oferty, w tym te do centrali znajdują się na pracuj, także tam trzeba aplikować

selma

i nawet chyba są z 2 oferty do Warszawy wrzucone na (usunięte przez administratora)

@selma

Akurat ukryło. A jak obecnie oceniacie pracę w Centrali właśnie? Ktoś ma dłuższe doświadczenie i jest na bieżąco, żeby się nim podzielić?

Nie wiecie czy są obecnie oferty dla serwisantów? Kiedyś widziałem, że szukali a teraz?

Suz
@Tomek

Jeśli nie ma, ani na stronie, anie na pracuj, ani na innych portalach, no to logiczne, że nie szukają

@Suz

no niby... czyli lokalnie nawet nic nie mówią? a jak wyślesz teraz cv na zapas to biorą to pod uwagę czy tak się nie da?

próbuj
@Marzena

mówisz o aplikacji inicjującej? możesz spróbować myślę

Suz
@Marzena

Spróbować możesz, ale czy to coś da, to ciężko powiedzieć

Vr
@Marzena

ale skąd ktoś ma wiedzieć czy jest sens wysyłać na zapas? wyślij i się przekonaj

@Tomek

Jakie są obowiązki serwisanta? Co się robi?

prosciutto

Na co najbardziej zwracaja uwage podczas rekrutacji?

heh
@prosciutto

obstawiam, że na kandydatów.

@heh

No, w to nie wątpię ;)

Ale na jakie ich cechy?

bekon
@prosciutto

kontaktowość chyba najbardziej bo to jednak praca z klientem.

bekon
@prosciutto

no a tak poza tym to luźno. nie trzeba być jakimś wybitnie uzdolnionym talentem żeby się tu dostać

klio
@prosciutto

otwartość, podejście do klienta, organizacja pracy, ogólnie zdolności komunikacyjne, w skrócie umiejętności miękkie :)

klio
@bekon

no trochę racja, bardziej trzeba umieć w kontakty z ludźmi, co wbrew pozorom też nie jest takie łątwe :)

Kuba
@klio

a doświadczenie w sprzedaży trzeba mieć?

Kuba
@klio

jest pomocne czy nie ma to większego znaczenia?

@Kuba

Nie jest to wymagane bezwzględnie

@Kuba

Pomocne na pewno, to bez dwóch zdań

@Kuba

Ale jak masz podejście do ludzi, to da radę i bez tego

@Cisoń

Pomocne w sensie, żeby się dostać? Ogólnie to spora konkurencja jest, jak oceniacie? Pytam, bo w zasadzie podaliście tylko parę cech, ciekawe co jest kluczowe i przeważa dla nich podczas naborów.

@Marzena

Nie wiem jaka jest konkurencja, przecież kandydaci tego nie widzą, nie umawiają nas wszystkich naraz na jedno spotkanie , żeby to zaobserwować

@Marzena

Skąd info o dużej konkurencji? Na jakie stanowiska jest tak jak piszesz?

Wawa

macie jakiś profil na Warszawę?? bo mam pare pytań o ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Mediów Społecznościowych, dajcie znać

drobny
@Wawa

chyba nie, przynajmniej ja nie widziałem

drobny
@Wawa

a z ciekawości szukają kogoś z dużym doświadczeniem??

Igo
@Wawa

Zadaj na każdym, może znajdzie się ktoś kto odpowie

Vr
@Wawa

jakie to konkretnie pytania?

Limia
@Vr

No własnie, najlepiej zadać, a nuż ktoś się znajdzie i odpowie

Limia
@Wawa

A aplikowałaś już? Bo jak nie i czekasz na odp, to lepiej to zrobić zanim ci ktoś stanowisko z przed nosa zgarnie

howl
@Limia

no dokładnie, jakieś pytania można przecież zadać na rozmowie, po to ona jest.

czapla
@Wawa

tutaj na pewno nikt nie odpowie, ale internet stoi otworem wiec na pewno sobie juz poradziles

control

Hej, ktoś podzieliłby się opinią jak się pracuje na stanowisku spec. ds. controllingu? Ogłoszenie jest z Wawy, ale nie wiem czy mają jakiś osobny profil do tej lokalizacji, więc napisałam tutaj. Ogólnie to w kwestii doświadczenia wymagane 2 lata to sztywny wymóg?

@control

Pierwsze pytanie, co dokładnie Cię interesuje? Atmosfera, zarobki czy może jeszcze coś innego? Jakie masz ogólnie doświadczenie jako spec. ds. controllingu? Wiesz już w ogóle cokolwiek o firmie?

Lotus
@Monika

Pracujesz na tym stanowisku?

?
@Lotus

trudno wywnioskować po braku podpisu..

@control

Rowniez prosze o odpowiedz jakby ktos wiedzial

macie

skoro macie w ogloszeniu 2 lata, to jaki problem? pewnie tyle ich interesuje po prostu, a poza tym wyslac cv mozesz i sie przekonasz czy straczy tyle ile masz doswiadczenia

parto
@macie

No dokładnie, nie wiem po co rozstrząsać temat, skoro wyraźnie mają napisane, że tyle oczekują.

parto
@macie

Pewnie można spróbować i wysłać, ale jednak na pewno większe szanse będą miały osoby spełniające wszystkie wymagania

@parto

Chciałam się tylko skonsultować z osobami, które mogą mieć jakieś własne doświadczenia w tym temacie i tyle. Nic nie chcę roztrząsać ;)

@parto

Wysłałam już chwilę temu, zobaczymy co z tego wyjdzie.

fax

hej, na jakiej umowie najczęściej pracuje się na stanowisku doradca klienta?

@fax

jest opcja pracy na umowę zlecenie?

@fax

można później przejść na uop? pytam, bo teraz studiuje jeszcze, ale docelowo interesowałaby mnie jednak uop i zastanawia się jak to tu wygląda

Mi dali umowę o pracę

@fax

Szczerze mówiąc nie wiem, mnie interesowała tylko o pracę, więc nie pytałam o tę kwestię

@fax

To chyba najlepiej bezpośrednio z nimi zagadać

goliat
@fax

najczesciej umowa o prace, ale mysle, ze tez do dogadania

Cherry

Najczesciej o prace oczywiscie

Kamil
@Cherry

Najczęściej, tzn.? Dają opcję wyboru czy nie każdemu proponują taką formę umowy? A, czy to jest umowa na czas określony czy nieokreślony?

jarla
@Kamil

nie wiem. ja na rozmowie powiedziałam że w gre wchodzi tylko uop i tak też dostałam. na określony najpierw oczywiście. jak widzę po komentarzach to uop to standard, jak chcesz coś innego to zapytaj.

fox
@Kamil

najpierw określony, a potem dają na nieokreślony jak w większości firm, także na spokojnie

Zostaw merytoryczną opinię o Fortuna - Tczew

• Jak się pracuje w Fortuna?

Zobacz opinie na temat firmy Fortuna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortuna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 13 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortuna