Opinie o Oktawave w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Oktawave. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Oktawave o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oktawave w Warszawa

M123

Fajna firma, można się sporo nauczyć.

Samanta Nowy wpis

Jest tu może ktoś kto aplikował teraz niedawno na Cloud Solutions Architect’a? jest teraz dostępna oferta, nie piszą na niej wprost by było wymagane jakiekolwiek doświadczenie z pracy na podobnym stanowisku. jak więc sprawdzane są umiejętności na rozmowie?

Administrator Nowy wpis

Oktawave prowadzi rekrutację na stanowisko brak w Warszawa. Jeśli wiesz, jak wygląda ten proces, podziel się swoimi wrażeniami. Mogą to być cenne informacje dla osób, które rozważają pracę w firmie.

bardzo rozwojowa oferta Nowy wpis

Bardzo chciałbym popracować w tej firmie na stanowisku brak. Świetne zarobki, doskonała atmosfera. Nprawdę polecam!

M123 Nowy wpis

Fajna firma, można się sporo nauczyć.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Oktawave?

nie

nie

You
@nie

Dlaczego? Brak kasy, słaby management,wszechobecny (usunięte przez administratora) i brak czasu?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Oktawave na stanowisko Network Engineer? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Frontend Developer
Olek

Na jakie pytania trzeb się przygotować podczas rozmów rekrutacyjnych?

Kamil

Dobry pracodawca. Trzeba się sporo uczyć ale to popłaca.

Lidia

Widziałam tutaj na forum wpisy na temat procesu rekrutacyjnego w Oktawave, jednak przypuszczam, że w ciągu ostatniego roku wiele mogło się zmienić z racji pandemii koronawirusa, a nic nie napisaliście na ten temat. Czy obecnie rekrutacja jest prowadzona zdalnie?

kandydat
@Lidia

Jakiś czas temu miałem rozmowę z Panią z HR. Tak rekrutacja jest prowadzona zdalnie. Rozmowa dość miła, wprowadzenie do tego czym się zajmuje Firma itp. oraz ogólne poznanie pracownika - cele zawodowe itp. (do drugiego etapu nie doszło) także chyba się nie dostałem, ale żadnej informacji z podziękowaniem za udział w rekrutacji również nie otrzymałem.

Łucja

@Afanazy, jak potoczyły się dalej Twoje sprawy? Dostałeś pracę w Oktawave czy nadal szukasz zatrudnienia? Może masz jakieś wskazówki dla osób, które będą szły na rozmowę kwalifikacyjną do Oktawave? @La Marquise, możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Nie wnosi w tym momencie żadnych informacji, które mogłyby być pomocne.

La Marquise

Polecam, byłem widziałem, idę dalej.

Afanazy

Praca w utrzymaniu. Rozmowa odbyła się w siedzibie z HR, team leaderem i prezesem. Pokój mały, zrobiło się szybko ciepło. HR fachowy - jakie plany zawodowe, jakie przyczyny zmiany pracy. Teamleader - dwa pytania, no może trzy. Prezes - wiecie, zapytać o wiedzę można w sposób przyjazny, albo wrogi. Tu wrogo. Pytania bardzo szczegółowe, aż do wykazania dziur w wiedzy - no jednak to stresuje, że pokazuję niewiedzę, a zależałoby mi na pracy. Żadnego poprawiania, przekazywania wiedzy. Tak się zastanawiam, po co te prezesy robią rozmowy na temat DNS czy RAID? Testują chyba, czy pamiętam coś, czy raczej już nic. Przecież jak będę potrzebował, to doczytam w wikipedii. Jak to ma się do moich umiejętności analitycznych? Tuż po rozmowie, znajomy znak, biegusiem się wszyscy rozeszli :( Podsumowując: jedna z najbardziej stresujących rozmów w ciągu ostatnich 3 miesięcy.

Kuba

Każda firma zastrzega sobie, że kontaktować się będą z wybraną osobą!!!

task

Zero kontaktu po wysłaniu aplikacji. Ani me, ani be, ani cmoknij w de. Żeby nie było, mam 8+ lat doświadczenia na podobnym stanowisku, a wymagania spełniam w 100% i jeszcze z dużym naddatkiem. Jeśli HR jest wizytówką firmy, to Oktawave leży i kwiczy. Na pewno nie będę tracić na nich czasu w przyszłości. Nie polecam.

Łucja

Na stronie internetowej Oktawave zauważyłam bardzo dużo ofert pracy. https://www.oktawave.com/pl/kariera# Co Waszym zdaniem bezpośrednio wpływa na takie zapotrzebowanie na nowych pracowników w tej firmie? Może znajdzie się ktoś kto chętnie pozostawiłby kilka zdań dotyczących pracy w Oktawave i aktualnej sytuacji w w niej?

Tomasz

Wzorowo przeprowadzona rekrutacja. Oktawave wie kogo poszukuje i tego się trzyma. Mimo, że ostatecznie nie zdecydowano się na moje usługi na pochwałę zasługuje fakt wysłania mi takowej informacji oraz dlaczego zdecydowali się wybrać innego kandydata. Szanuję takie podejście.

Filip

Bardzo zaciekawiła mnie oferta pracy jako Młodszy specjalista ds. sprzedaży, oferują fajne wynagrodzenie i dostęp do niepublicznej opieki zdrowotnej oraz możliwość korzystania z obiektów sportowych.

Zostaw merytoryczną opinię o Oktawave - Warszawa

• Jak się pracuje w Oktawave?

Zobacz opinie na temat firmy Oktawave tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oktawave?

Oktawave
  • Domaniewska 44A