Opinie o Bewa Sp. z o.o. w

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bewa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bewa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bewa Sp. z o.o. w

Genius

Wszystkiego najlepszego na Nowy rok

Ostatni kawałek chleba :-)

Ile będzie wynosiła najnizsza stawka godzinowa przy umowie o prace w 2021 r :-) ?

@Ostatni kawałek chleba :-)

Witam 18,30 zł brutto (12zł netto).Najniższe wynagrodzenie netto w 2020 r. wynosi 1920,62 zł. W 2021 r., zgodnie z obliczeniami, osoba zatrudniona na pełny etat otrzyma do ręki już ponad 2000 zł. Najniższa krajowa netto wyniesie 2061,67 zł, a więc wzrośnie o 141,05 zł.

Ostatni kawałek chleba :-)

Czyli jak parobek ma 18 brutto to dostanie angaż na 18,30 na pełen etat umowa o prace :-) ?

Wypłacają dodatkowe nagrody w Bewa Sp. z o.o.?

Lutek

nic nie wyplacaja raczej patrza aby niedac

@Lutek

Jjak zachorujesz na covida z udokomentowanym testem to ci marna premie nawet zabiora

żaba
@Lutek

premia jest uznaniowa, nie wiem skąd ty się urwałeś, ale to chyba logiczne, nie pracujesz tylko ktoś za ciebie robi to nie masz premii. A to czy jesteś chory na covid czy masz problemy z trzymaniem moczu to nie ma znaczenia. chorobowe to chorobowe

@żaba

Ale za przepracowane dni powinienem dostac to co mi sie nalezy Nastpna sprawa wyszla z tym urlopem od prezesa jedni dostaja drudzy nie i nie na kazdym dziale jednakowo Niektorzy nudza sie i debatuja z nudow

Malina

Krakowska weź się za pracę bo grube (usunięte przez administratora) przyrośnie do palety

WTF
@Malina

Pracuje w bewie krótko ale zastanawia mnie jakie prostactwo umysłowe trzeba ze sobą reprezentować żeby wywoływać kogoś po nazwisku samemu kryjąc się pod pseudonimem.(usunięte przez administratora)

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Wypłaty zawsze były 10 bądź jak to jest weekend to w piątek a teraz nawet w piątek wypłaty nie było bewa (usunięte przez administratora)

Podobno

Podobno błąd systemu

Zygfryd87

A do tego całego syfu dodam iż we wczorajszym dniu nie dostaliśmy wynagrodzenia za miesiąc wrzesień co jest niedopuszczalne. Nawet w (usunięte przez administratora) dostają pieniądze na czas. Jeśli tak dalej będzie to zapraszam szanowną górę do przyuczenia na maszyny bo nie będzie miał kto wam tego gówna produkować. Pozdrawiam i życzę kolejnego miłego weekendu spędzonego a jakże: za nasze pieniądze.

Zygfryd87
@Zygfryd87

A do tego całego syfu dodam iż we wczorajszym dniu nie dostaliśmy wynagrodzenia za miesiąc wrzesień co jest niedopuszczalne. Nawet w domu do towarzystwa panie dostają pieniądze na czas. Jeśli tak dalej będzie to zapraszam szanowną górę do przyuczenia na maszyny bo nie będzie miał kto wam tego gówna produkować. Pozdrawiam i życzę kolejnego miłego weekendu spędzonego a jakże: za nasze pieniądze. * ponowiłem wpis używając bardziej kulturalnych słów (na które ta firma nie zasługuje) ponieważ administrator usunął najważniejszą kwestię ale zamiast tych pań i domu do towarzystwa wiecie czego użyć ;)

Rynce opadywuja

Kurła kiedyś to byli czasy. Były wycieczki, spotkania integracyjne, co roczne podwyżki, (byle jakie ale były), nie wspominając o premiach motywacyjnych ( 100% wyższych niż obecnie- przy wydajności niebotycznie mniejszej niż teraz). Kontakty na lini " "góra"- pracownik były naprawdę dobre. Teraz to nima czasów. Dość by pisać. Korona korona i jeszcze raz korona. Korona wszystkiemu winna. Haha. Strach planować urlop tuż przed 10, bo pieniędzy na koncie i tak nie zobaczysz..Ale jak to? Przecież koronawirus. Człowiek zarabia marne grosze, ma zobowiązania do spłaty; czy planuje wyjazd licząc ze przelew będzie a tu zdziwko. Nima. Psia mać cholerny, koronawirus.

Batman

Gdzie so piniondze?! Piątek godz 20 jutro wypada 10 a pinindzy jeszcze nima!!!

Zarobiony
@Batman

Batman nie przejmuj się.. Twoje pieniądze są już dobrze zagospodarowane..

Smieszek
@Zarobiony

Na PKS do Łodzi dla Marka

Mars

Kierowniczka magazynu na niczym się nie zna

..........

Nie polecam pracy w Bewie wyzyskują ludzi jak tylko mogą traktują ludzi jak bydło i śmieci wypłaty są tylko dla ludzi co rodzin nie mają bardzo śmieszne pieniądze kierownictwo magazynu to wredna i bardzo (usunięte przez administratora) baba która ma piesków na swoje żądanie. Kierownictwo produkcji to nie lepsi ludzie traktują pracowników produkcji jak bydło. Nie kupujcie nic z Bewy daty są po kilka razy przekładne i nowe daty nabijane aby towar wyjechał z firmy.

@..........

wszystko prawda oprocz tych dat daty to nie sa inne przebijane tylko wtedy gdy drukarka zamaze i jest zle widoczna Ale ludzi tak zle traktuja jedni leza a drudzy zapierdzielaja za grosze zero sprawiedliwosci

A taki tam, pracownik
@..........

Dobrze mowisz. Praca dla ludzi bez rodzin, bez obowiazkow poza praca. Odmowisz raz, spoko, odmowisz drugi raz zostania na nadgodziny to juz jestes zly, odmowisz trzeci, czwarty raz- przy najblizszej okazji out. Na magazyn potrzebni sa ludzie, ktorzy ciesza sie ze zarobia pare groszy wiecej. Nic dodac nic ujac: praca dla obcokrajowcow ktorzy przyjezdzaja zarobic, czytaj najemnikow, jakimi jestesmy my na zachodzie. W dodatku musisz uwazac na to co i do kogo mowisz, a zwlaszcza na kogo, bo to bardzo szybko dociera do uszu kierowniczki. Swoja droga to bardzo mila, szczera, wspolczujaca i wyrozumiala osoba, ktora ma niesamowity kontakt z zaloga, z zaloga ktora murem by za nia stanela :) obraz pracy i atmosfery na magazynie macie, jesli czytaliscie i mimo wszystko zdecydujecie sie tu zatrudnic to miejcie pozniej do siebie pretensje o zmarnowany czas, bo poza jazda wozkiem nie nauczycie sie niczego :] pozdro D, wiemy ze czytasz, dobrze szkol tego swojego nastepce, zeby nie bylo gorzej :)

Praca jak praca, zależy kto czego oczekuje. Pieniądze śmieszne, ludzie spoko, prócz czarnej mamby z magazynu-jedna z "piesków" kierowniczki tak jak niżej napisane. Ale nic nie szkodzi aby ktoś spróbował.

Haha

Na olx ogłoszenie szukają baranów na weekendy do wylewania haha

Jony

Firma Bewa zatrudni Alfonsa do zarządu,administracji, i kierownictwa. Do zadań będzie należało ogarnięcie (usunięte przez administratora)

XxX
@Jony

Pierwszy przypadek covid19 w bewie, a tu nawet płynu nie ma do dezynfekcji..

Jony
@XxX

Nie ma co się dziwić biedna jest bewa pracownikom ucinają pensje gdzie w innych zakładach podnoszą za pracę w warunkach zagrożenia, maseczki pod wydział ,o rękawiczkach nie wspomnę a na magazynie to już wogole cyrk na kółkach kierowniczka ma swoich piesków co tylko chodzą i donoszą na innych, w tej firmie nie liczy się dobro człowieka i pomoc w czasie pandemi tylko żeby się cyferki na koncie zgadzały

Dziady

zakład próbuje wyłudzić pieniądze z tarczy antykryzysowej jednocześnie prosząc się o przyjscie na nadgodziny bo tyle mają roboty w czasie"kryzysu".A żeby Was inspekcja pracy nakryla i zmusiła do oddania skradzionych pieniędzy państwu

Xy

Przyszedł bóg wie z kad na mąci zabierze zgarnie co miał obiecane i zniknie tak sie to skończy

@Xy

najpierw to trzeba maszyny wyremontowac miedzy innymi

xy b
@Xy

bog widzi tylko to co chce widziec i tylko u zwyklego pracownika tak naprawde

Pytający

Witam, a czy mógłbym spytać o atmosferę na stanowiskach administracyjnych/ biurowych/ sekretariat ? Jaki jest kontakt między pracownikami oraz kierownictwem/zarządem ?

Nikt

Pracowalem w tej fimie 2 lata i moge powiedziec zeby omijac ja z daleka! Firma nastawiona tylko i wylacznie na zysk, pracownik jest nikim, potrzebny tylko wtedy jak jest potrzeba zostac na 16h (magazyn). O urlop sie prosisz, jak zachorujesz to po ptokach, masz robic i sie nie odzywac, to moze dostaniesz 1zl podwyzki, bo ta jest nie dla najlepszych pracownikow, tylko dla tych co sa pupilami kierowniczki. Zdecydowanie odradzam, szukajcie innej firmy gdzie sie traktuje pracownika jak czlowieka a nie jak sile robocza. W dodatku tania.

Adrian
@Nikt

Czy nadgodziny są normalnie wypłacana skoro zdarza się, że trzeba zostać w pracy 16 h? Często się to zdarza? Na jakiej umowie są zatrudniani pracownicy?

Gosc
@Adrian

A czy wg ciebie praca po 16h to "normalna" praca? Jesli tak to tylko brakuje ci kajdan, i goscia ktory bedzie stal za toba z batem. Ale to sie znajdzie. Za takie stawki jak placa w tej firmie, i za taka atmosfere jaka panuje i jaka wprowadza d. i za ten szacunek do ludzi powinnismu pracowac 2h na zmiane. Czas ztad uciekac,

Jakie są warunki zatrudnienia w Bewa Sp. z o.o.?

Czacza

O warunkach zatrudnienia pisałem (wynagrodzenie i system pracy) o samej pracy się nie wypowiem, bo odrzuciłem ofertę. Widzę że ostatnia rekrutacja się nie udała, i znowu szukają nowych pracowników, to o niczym dobrym nie świadczy. Ale spróbować można tylko czy jest sens wiedząc, że i tak będzie się marnie zarabiać w tej firmie, może lepiej szukać dalej niż marnować czas.

@Czacza

i dobrze zrobilas bo ani tu kasy ani szacunku to zwykledo robola

Czacza

Niestety bardzo niskie wynagrodzenie jak na system 4-brygadowy w tym 3 weekendy pracujace. Na początek niecałe 2100zl na rękę, ewentualnie plus 10 procent premii. Po trzech miesiącach 1zł na godzinę więcej tylko nie wiem czy brutto czy netto, ale nie robi to większej różnicy. Za takie wynagrodzenie nawet Ukraińcy nie chcą pracować.

@Czacza

100% racji. Dostaniesz zlotowke ale to jest brutto, czyli tak naprawde wielkie nic. Za takie wynagrodzenie powinno sie pracowac max. 4h na zmiane. Praca moze i dla kogos, kto dopiero rozpoczyna kariere zawodowa, niestety nic wiecej.

@Anonim

Anonim ale jakie doświadczenie zdobędziesz w takiej firmie, praktycznie żadne, to zwykła praca przy maszynach lub magazynie. Kasa marna i kwalifikacji też sobie nie podniesiesz, więc karierę może lepiej zaczynać gdzieś indziej, tutaj można tylko popracować na przeczekanie. Wiadomo ktoś to musi robić i nie ma w tym nic złego, tylko żeby wynagrodzenie było adekwatne do systemu pracy.

xy

to wszystko prawda co pisze many

Zostaw merytoryczną opinię o Bewa Sp. z o.o.

• Jak się pracuje w Bewa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bewa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bewa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 12 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bewa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bewa Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bewa Sp. z o.o.