Opinie o Bizon Przedsiębiorstwo Handlowe Janusz Skorupa w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bizon Przedsiębiorstwo Handlowe Janusz Skorupa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bizon Przedsiębiorstwo Handlowe Janusz Skorupa o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bizon Przedsiębiorstwo Handlowe Janusz Skorupa w Warszawa

Ciężko widzę jest tu z odpowiedziami a potrzebuje się rozeznać w warunkach oferowanych na produkcji. jest tu może ktoś z niej by mógł coś więcej opowiedzieć? wiem ze to praca na 2 zmiany z opcja na nadgodziny. Jak zarobkowo można na tym wyjść?

Stanisław Nowy wpis

Dzień dobry. Czy są może teraz jakieś przyjęcia na kierowcę ? Lub w innym charakterze ?

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Bizon Przedsiębiorstwo Handlowe Janusz Skorupa? Czy można liczyć na pełen etat?

Chciwyprawdyizasad07 Nowy wpis

Takie otoczenie na produkcji ludzi gdzie utopia się wzajemnie w łyżce wody... Nie widziałem nigdy... Zawiść zazdrość i ciekawość i najlepiej zapytać ile masz m2 w domu.. Szef dwulicowy nie szczera osoba w dodatku pomawiający pracowników. Jeśli jesteś niżej niż podłoga to miejsce dla Ciebie

Grzegorz Nowy wpis
@Chciwyprawdyizasad07

Twarde słowa. Czy słuszne, nie mnie oceniać, bo tu nie pracuję. Ale po ich przeczytaniu do złożenia CV skusiłyby mnie dobre pieniądze. Jak tu wynagradzają za pracę?

grzegorz

kupiłam sobie jeszcze jedną parę butów

Julia
@grzegorz

Butów? Poszerzyli działalność? Pytam, bo sądziłam, że to cukiernia jest. To co jeszcze mają obecnie w asortymencie?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bizon Przedsiębiorstwo Handlowe Janusz Skorupa? Czy kandydat na stanowisko Technolog produkcji powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Bizon Przedsiębiorstwo Handlowe Janusz Skorupa na stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac? 19 czerwca pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

Milka 8572

Cześć wiesz może coś więcej na ten temat?

Piter.irl

Witam Na początku chcę podkreślić że nie jestem pracownikiem firmy bizon aczkolwiek bardzo dobrze tą firmę znam i znam ludzi którzy tam już od wielu lat pracują a Niektórzy pracują od początku założenia tej firmy czyli ponad 25 lat Moja żona jest związana z tą firmą już od dawna i przez ten cały czas pracuję na produkcji A czytając opinie niektórych ludzi którzy tutaj się wypowiadają takimi epitetami typu kołchoz wyzysk itd To po prostu Śmiać mi się chce tak naprawdę ci ludzie nigdzie nie znajdę sobie pracy bo do jakiejkolwiek pracy pójdą zawsze im coś nie będzie pasowało skąd to wiem Znam to z autopsji ponieważ tacy ludzie do mnie też przychodzą na produkcję Najlepiej żeby przyjść do pracy wypić kawkę herbatkę posiedzieć w szatni coś nie coś zrobić Oczywiście nic za dużo a żądania co do płacy No to najlepiej jak najwyższa krajowa Jednym słowem dla wszystkich powiedzmy pracowitych ludzi Jak przychodzicie do nowej pracy to przynajmniej Pokażcie jakieś minimum chęci do pracy A jak chcecie zarabiać to zacznijcie pracować a nie tylko się lansować Pozdrawiam

Antoni
@Piter.irl

Masz racje, trzeba przykładać się do pracy. Czy za dobre wyniki prócz pensji można dostać premie? Interesują mnie też inne dodatki do wynagrodzenia. Możesz o tym napisać?

były z wydawki
@Piter.irl

To że niektórzy pracuja po 25 lat o niczym nie świadczy. Poprostu boją się zmian, są jak bite żony. nie odejdą. odszedłem po 3 latach, to chyba chęci były, perspektyw nie było. Zarówno awansu, podwyżki, szkoleń, czy wzrostu zdolności kredytowej (usunięte przez administratora).

Pracownik Dawny
@Piter.irl

(usunięte przez administratora). W firmie panuje niezdrowa atmosfera, ludzie na siebie donoszą i ;iczą że coś to zmieni. Tam cały czas się pracuje za 13-14 złotych za godzinę. Nie polecam i odradzam chyba że jesteście (usunięte przez administratora)....

Pracownik Dawny
@Antoni

kiedyś znajomy walczył walczył o podwyżkę złotówkę na godzinie. Usłyszał że ten może mu dać 10 groszy, choć to i tak dużo w skali roku....

WAGA
@Piter.irl

Prowadzę firmę od 35 lat i z całą odpowiedzialnością twierdzę ,że od dobrych kilku lat zanika termin"pracodawca-pracobiorca". Jest normalne partnerstwo,gdzie stroną silniejszą ,roszczeniową i nieprzystosowaną do żadnej pracy i z patologicznym bezpodstawnym wsparciem PAŃSTWA jest pracobiorca. Nie chce on być pracodawcą bo po co ma (usunięte przez administratora) a do tego uaktywnić konstruktywne myślenie. Samo myślenie ' o (usunięte przez administratora) Maryny' już go męczy a co dopiero wysilić umysł by ogarnąć własny interes.Ale dokopać komuś ,że ma więcej ,żyje lepiej ...o to tak. Pewnie (usunięte przez administratora) wyzyskiwacz i nie chce po równo się dzielić. W dzisiejszych czasach to ludzie prowadzący jakąkolwiek działalność gospodarczą doświadczają (usunięte przez administratora)i odbiera im się podstawowe prawa które winny panować w tkzw. demokracji.

Kontaktowałem się z panią Kasią w sprawie kandydatury na stanowisko zaopatrzeniowiec. Od samego początku rozmowy chamskie odzywki i negatywne nastawienie do potencjalnie przyszłego pracownika tej firmy. Radzę zastanowić się nad praca w tej firmie i nad osobą pani Kasi. Osoba zajmująca się rekrutacją pracowników na samym początku zraża ludzi do pracy w tej firmie. Strach pomyśleć jaka atmosfera panuje wewnątrz firmy skoro podczas rekrutacji zachodzą takie dantejskie sceny. Serdecznie nie polecam podejmowania się pracy w tej firmie.

Julia
@Kandydat

Dantejskie sceny?xd To co ona konkretnie do Ciebie mówiła, że tak reagujesz. Przytoczysz tę rozmowę?

Kierowca

Jak można sie dowiedzieć ile może zarobić kierowca kat. C jaki są warunki pracy

Gabriela
@Kierowca

A nie dzwoniłeś do nich do firmy? Tak chyba będzie najlepiej. Jak się czegoś dowiesz, to napisz. Chyba że już wiesz?

@Kierowca

Kierowca 4000 i niema nadgodzin

Iza
@Nowy

A są jakieś możliwości awansu? Jak tak, to po jakim czasie można na to liczyć?

Wiktor

Jak jest na produkcji? Macie fajna atmosferę ?

Ząbki
@Wiktor

Ostatnio rozmawiałem ze znajomą z produkcji. To mówiła o (usunięte przez administratora) donosicielstwie, i ciągłemu rzucaniu się sobie do gardeł. Niskie zarobki, szef furiat, i stare układy. podobno (usunięte przez administratora)

Iza
@Ząbki

Niskie zarobki czyli jakie konkretnie? Możesz to dookreślić?

Cześć, niżej ktoś wspomniał o tym, że w firmie nie było perspektyw. Jak to wygląda aktualnie w Bizonie? Zaszły jakieś zmiany? Czy obecnie możliwy jest awans lub podwyżka? Jak ze szkoleniami, czy są organizowane?

Olek

Tak dobrze macie w firmie i w związku z tym brakuje chętnych żeby podzielili się opinią o pracy w firmie?

Michalina

Chciałabym dowiedzieć się jak jest na produkcji, jaka stawka na start i atmosfera? dużo wymagają? jak z urlopami?

Były z wydawki

Po świeżych wpisach widać bez zmian. Pracowałem parę lat, kilka lat temu. (usunięte przez administratora)

Kajtek

tez bym chcial dowiedziec sie cos wiecej,ktos cos o aktualnej sytuacji??? z gory dziekuje

Kajtek

Joanna

@aaa a jak obecnie wygląda praca w firmie? Dalej w niej pracujesz? Czy coś się w niej zmieniło? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć obecnie liczyć w Bizon?

23e4r

przeciez wynagrodzenie to zalezy od tego na jakim sie stanowisku pracuej i tez od tego miedzy innymi jaki ma sie staż pracy i tez wyksztalcenie prawda?

aaa

minimalne a reszta bez umowy

zniesmaczona

zarobki niskie a w firmie mobbing

yoko

dokladnie

Zostaw merytoryczną opinię o Bizon Przedsiębiorstwo Handlowe Janusz Skorupa - Warszawa

• Jak się pracuje w Bizon Przedsiębiorstwo Handlowe Janusz Skorupa?

Zobacz opinie na temat firmy Bizon Przedsiębiorstwo Handlowe Janusz Skorupa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Bizon Przedsiębiorstwo Handlowe Janusz Skorupa
1.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Targowa 63
    03-729 Warszawa