Opinie o Pph Bim Sławomir Jeglejewski w Osowiec Kmiecy

Firma Produkcyjna

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pph Bim Sławomir Jeglejewski w Osowiec Kmiecy

@Pracodawca Omijać quiz szerokim łukiem. Nieodpowiedzialni ludzie. Pracowałem u nich przez firmę zewnętrzną na produkcji. Byli pod wrażeniem mojej pracy proponując mi zatrudnienie przez ich firmę. Rozmowa z kierowniczą p.Agnieszką - obietnice zostania brygadzistą w późniejszym czasie, szkolenia, dobre pieniądze itp. Zgodziłem się. Potem było spotkanie z kadrową i ustalenie warunków zatrudnienia. Umowa zlecenie, 18,50 netto za godzinę, do tego 18,50+30% za każdą nadgodzinę. Dostałem kwestionariusz do wypełnienia. Rozmowa była na koniec lipca, a zacząć pracę miałem 2 tygodnie później. Mieli zadzwonić... Minęły 3 tygodnie, telefon milczał. W końcu zadzwoniłem do firmy prosząc o kontakt z panią Beatą(kadrowa). Do tej pory zero odzewu. Pisałem również smsy do kierowniczki Agnieszki z prośbą o kontakt, która mi naobiecywała gruszek na wierzbie i naopowiadała bajek odnośnie zatrudnienia. Również zero odzewu. Oszukali mnie, zwodząc i trwoniąc mój czas, który mogłem przeznaczyć na szukanie innego pracodawcy. Banda nieodpowiedzialnych i nie szanujących innych ludzi. Jeżeli to czytasz i szukasz tam pracy to spodziewaj się najniższej krajowej, zero jakichkolwiek premii - goła pensja, pracy na 2 zmiany i pracujące soboty. A do tego: zwracania uwagi że za wolno robisz, popędzania, nierzadko krzyków, i jednej przerwy, która trwa szybkie 15 minut na 8h, a w toalecie zamiast mydła do rąk w dozowniku otrzymasz żel do higieny intymnej, po którym wyskakują krosty na rękach. Nie popełnij mojego błędu i nie chciej się tam zatrudnić. To co mówią tam wszyscy pracownicy i Ci piszący na tym forum o tej firmie, o szefostwu i kierowniczce to PRAWDA. Pozdrowienia środkowym palcem dla zarządu.

YYYYY
@Michał

Piszesz o braku wyjścia, czyli jakoś da się robić? Ciekawi mnie przy tym poziom rotacji, cały zespół stale się zmienia czy są może mimo wszystko osoby pracujące o wiele dłużej? Nie da się jakoś mimo wszystko wpasować?

pracownik12 Nowy wpis

Pracuje w firmie od kilku lat na produkcji i nie mam zastrzeżeń ;) Praca jedno lub dwu zmianowa. Nie rozumiem skąd te negatywne opinie. Myślę, że w wielu przypadkach są bardzo krzywdzące dla pracodawcy i są po prostu nie w porządku. Aczkolwiek wiadomo -> ile osób tyle opinii :)

Były pracownik Nowy wpis
@pracownik12

Krzywdzące jest to jak traktowani są tu pracownicy, wyrażanie swojej opinii i opisywanie doświadczeń jest jak najbardziej na miejscu, po to są portale z opiniami. Każdy może przyjść i spróbować, ale sądząc po ilości negatywnych komentarzy nie warto tracić czasu na taką firmę. Nikt sobie z palca nie wyssał opisanych sytuacji.

aaa Nowy wpis

cześć. chce aplikować na technologa. nie wiem jednak jakie doświadczenie u kandydata jest wymagane, żeby na spokojnie można było wziąć udział w procesie rekrutacyjnym. Jest tu ktoś obeznany w temacie? I czy macie jeszcze porady co do samej rozmowy?

Piotr Nowy wpis

Witam wszystkich, pracowałem w Firmie kilka lat temu. Miła, przyjazna atmosfera. Firma mała i rodzinna, ale widać, że młody prezes inwestuje coraz więcej w produkcje czy w ilość osób w biurze. Generalnie finanse podobnie jak wszędzie. Zmieniłem prace ze względu na zmiane miejsca zamieszkania, ale wspominam miejsce bardzo dobrze.

Alka

Hej. ;) w jednej z ofert dla technologa został podkreślony dynamiczny rozwój. ogłoszenie jest sprzed lat więc ciekawa byłabym waszej oceny względem tego czy faktycznie do niego doszło. Jestem osoba poczatkująca i po prostu chce dobrze wybrać

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Pph Bim Sławomir Jeglejewski.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno

Cześć, widziałam kiedyś od nich ofertę dla technologa ale jest wręcz archiwalna a tutaj pozostawiliście po sobie komentarze jeszcze w zeszłym roku. skąd braliście oferty? mnie pod nazwa tutaj w tytule niczego nie wyszukuje, a chce tylko sprawdzić co obecnie oferują, bo mam doświadczenie

Ania111

oferty zazwyczaj na pracuj.pl w techonologi są super osoby :) śmiało wysyłaj CV

Jaka jest kultura pracy w Pph Bim Sławomir Jeglejewski?

Malwina

Dobre pytanie, otóż nie ma o czym mówić bo nie ma tam żadnej kultury.. Niestety ryba psuje się od glowy.Jeśli ktoś rozważa pracę tu, to lepiej poszukać dłużej i trafić w normalne warunki. Duża rotacja w tej firmie jest najlepszym dowodem, że coś tu nie gra. Dziwnym trafem mój negatywny komentarz z ubiegłego roku zniknął, mimo, że nie był obraźliwy... czyli cuda jednak mogą się zdarzyć.

@Malwina

Nie mam pojęcia dlaczego brak kultury. Firma nie jest ogromna, ale co prawda są różne działy więc może w którymś sektorze nie do końca jest ciekawie, ale ja ze swojej strony mogę jak najbardziej polecić ;)

Czy Pph Bim Sławomir Jeglejewski ma ściśle ustalone godziny pracy?

na produkcji są ustalone, a w biurze możesz się dogadać ;) np 8-16 czy 9-17

Ania111

Pracowałam w PPH BIM i mogę tylko powiedzieć, że to bardzo fajnie miejsce pracy. Ludzie są naprawdę fajni i pomocni. Tutaj wszyscy grają do jednej bramki. Zmieniłam prace ze względu na zmianę miejsca zamieszkania, ale generalnie wszystko wspominam jak najlepiej. Z szefostwem też zawsze można było się dogadać. Polecam :)

Faktycznie jest tak jak opisała pewna Pani jeszcze niedawno, że mogą występować jakieś nieprzyjemności względem atmosfery względem różnic narodowościowych? Jeżeli tak to od jakiego w zasadzie czasu taka sytuacja występuje i czy nie myślano już przypadkiem o tym by jakoś na to wpłynąć? Wspólne integracje nie wchodzą tu w grę?

Dawny pracownik

Pracowałam przez agencję zewnętrzną dorywczo. Ogólnie praca nie była zła, Ale tak jak w innych opiniach można wyczytac- kierowniczka Agnieszka nieprzyjemna. Nieobiektywna, niekulturalna, jakby nieudolnie wcielała się w rolę przywódcy. No i gwóźdź programu to Panie Ukrainki które obgadują w języku ukraińskim/ros. Polaków lub mówią do Polaków szybko, pełnymi zdaniami w swoim języku i wyśmiewają że ktoś tego nie rozumie. Zero szacunku do Polaków i zachowanie dzieci.

Są gdzieś aktualne oferty? ja tylko chce poczytać te ewentualne, bo pracy szukam w branży. Nie mogę odszukać ogłoszeń z aktualnego okresu a widzę tutaj ludzie cos zaczęli pisać. Czy był jakiś sygnał o naborach lub cokolwiek? Gdzie ich szukać?

Xxx
@Michał

W jakich godzinach odbywają się te dwie zmiany na produkcji? Piszesz, że sobota jest pracująca, czy każda? Lepiej chociaż za nią płacą? Myślę nad zatrudnieniem, ale tak negatywnie się wypowiadacie i nie wiem co zrobić...

@Xxx

Zmiany są 6-14, 14-22. Soboty są pracujące po zmianie rannej. Niby nie obowiązkowe, ale cytuję kadrową: "mile widziane". Czyli raczej trzeba przyjść. Nie wiem jak dokładnie są rozliczane. Szczerze nie polecam Ci się tam zatrudniać. Stary zakład, same stare baby, marne pieniądze bez premii, umowa zlecenie 23,50 brutto, robota bez perspektyw i rozwoju plus prześladowanie (stale jesteś obserwowany/obserwowana na monitoringu). Jeżeli nie masz wyjścia to praca na chwilę dopóki nie znajdziesz normalnego pracodawcy i uważaj na kierowniczkę agnieszkę. Bardzo fałszywa osoba. (usunięte przez administratora)

YYYYY
@Michał

Czy w Pph Bim Sławomir Jeglejewski występują paczki/bony świąteczne?

Występują paczki ze słodyczami na święta. Do tego czasami dorzucają torebkę kosmetyków po terminie, zepsutych i wybrakowanych, jak już się nazbiera z całego roku, bo utylizacja kosztuje

Dobrze wspominam tą Firme. Szefostwo okej, współpracownicy pomocni. Generalnie nie ma się do czego doczepić :)

@Monika

A w czym na przykład musieli ci tu pomóc? jakieś konkretne problemy występowały w związku z pracą czy o co chodziło? i tak z ciekawości zdradzisz z perspektywy którego stanowiska to piszesz? pytam bo widziałam że kiedyś słabo pisali o szefostwie i atmosferze więc zastanawiam się czy to od działu zależy czy od człowieka po prostu.

Natalia

To w zasadzie pracując na produkcji, jaką masz styczność z tym szefostwem? Widujesz ich w ogóle? W biurze częściej można spotkać?

@Natalia

Generalnie to ciężko podzielić ten zakład na działy, ponieważ jest malutki. Biuro ma osobne wejście i produkcja, która jest po prostu podzielona na jakieś 5-6 malutkich pomieszczeń. Na produkcji wszędzie panuje jedna atmosfera, tu się nic nie zmienia. Może w biurze jest lepiej, tego nie wiem. Ale produkcja to jest czarna rozpacz, bądźmy szczerzy, każdy kto tam pracował nie ma dobrej opinii o tym zakładzie, widać to choćby po tych wszystkich komentarzach.

zainteresowana

A jak praca w marketingu?

Jacek
@zainteresowana

W sumie pisali w wątku, że szefostwo wszystko ustala i jest odpowiedzialne za zasady panujące w firmie. Na jakie stanowisko jesteś zainteresowana? Bo ofert pracy z tego co wygrzebałem, to nie ma. Chyba że czegoś nie zauważyłem?

Kasiulka 12345667

Zakład jest nie przystosowany do pracy . Siedzisz centralnie przy rozlewni acetonu-wychodzisz naćpany. Warunki pracy sa makabryczne-wszyscy pracownicy to potwierdzają ale boją się odezwać bo będą od razu zwolnieni.Wielu pracowników którzy przebywają w pomieszczeniu gdzie rozlewa się lakiery i aceton odchorowują to ciężkimi zatruciami,te które się mniej boją idą na zwolnienia a reszta siedzi cicho ze strachu. Brygadzistki Agnieszka i Joanna to powinny pracować w zakładach karnych jako KAPPO.Brak kultury,chęci współpracy które prześladują nowo przyjętych pracowników. Atmosfera która stwarzają w/w brygadzistki jest napięta i nie miła ,lekceważą złe samopoczucie pracowników ironicznym uśmiechem.Odradzam każdemu tam prace.Jest to ostatnie miejsce które można komu kol wiek polecić ze względu na makabryczne warunki pracy oraz na złe traktowanie pracowników.

byłam widziałam
@Kasiulka 12345667

nadal tak samo, tylko ogrodzenie i teren dobrze wygląda żeby goście wchodzący osobnym szklanym wejściem widzieli jakiś poziom, pracownicy muszą wejść szarpiąc się z kilkudziesięciokilogramowymi wrotami! , bo warunki socjalne, stawka, traktowanie ludzi urąga XXI wiekowi- brak czajnika, szafek, buty pracowników piętrowo w starej szafce pod oknem z napisem: awaria nie otwierać! Brygadzistka w okularach straszna i wiecznie nieprzyjemna. Dlatego wciąż na ogrodzeniu wiszą banery : poszukujemy pracowników. Nawet ukrainki uciekają stamtąd bo brygadzistki nie potrafia ustalic grafiku

Urszula
@byłam widziałam

I potwierdzasz że płacą najniższą krajową, jak pisał @były pracownik? Tak się upewniam, im więcej z Was potwierdzi tym łatwiej uwierzyć :)

Myszka
@byłam widziałam

Byłam pracownikiem tej firmy brak szacunku do ludzi a kierowniczka brak kultury a szefostwo nic z tym nie robi nie radzę ludziom tam pracy

@Myszka

A w sumie jeśli to co piszesz się zgadza to czemu to szefostwo palcem nie kiwnie?

Myszka
@Natalia

Bo sami na to pozwalają żeby tak traktować ludzi

@Myszka

Nie no jak mogą pozwalać, przecież od czegoś takiego to firma się posypać może. Oni zachowują się podobnie?

@Natalia

To szefostwo ustala jakie panują tam zasady. Pracownicy są źle traktowani, teksty typu "nie gadaj, szef patrzy" są na porządku dziennym. Brygadzistki takie nie były zawsze, można z nimi było porozmawiać, pożartować. Niestety szefostwo widząc na kamerach takowe pogawędki, zaprasza brygadzistki na rozmowę i już później tak miło nie jest. Przykra prawda jest właśnie taka, że mają za nic swoich pracowników i każdy kto tam choć trochę popracował zgodzi się z tą opinią.

Natalia

No to słabo ale w sumie te "pogawędki" to jakiś spowalniały pracę czy coś? Bo poważnie zastanawiam się z czym problem wobec tego

@Natalia

Są ludzie, którzy rozłożą ręce i będą rozmawiać i nie pracować, ale w większości to normalnie pracujesz i porozmawiasz, ciężko przez 8h siedzieć i słowem się nie odezwać. W tej firmie po prostu nie podoba się szefostwu, że sobie pogadasz, czy pośmiejesz się, masz pracować i tylko na tym się skupiać. Takie podejście do pracownika jakby był robotem a nie człowiekiem, wycisnąć z niego jak najwięcej za jak najmniejsze pieniądze.

Natalia

Dziwne w sensie to oni nie wiedzą, że luźniejsza atmosfera może wpłynąć na lepszą wydajność? To by się tu nie sprawdziło przypadkiem?

Co jaki czas w Pph Bim Sławomir Jeglejewski można ubiegać się o podwyżkę?

Najlepiej w ogóle się nie ubiegać, bo i tak nie dostaniesz. Omijać tą firmę szerokim łukiem, szkoda nerw, zdrowia i czasu.

Uciekać stamtąd! Masowo łamane prawo pracownicze! Pracownicy sami muszą sobie kupować buty robocze. Brak szkolenia BHP. Brak szkolenia stanowiskowego. Brak przedstawienia pracownikowi oceny ryzyka (co przy pracy z substancjami chemicznymi jest absolutnie bezwzględnie obowiązkowe dla pracodawcy!). Praca w warunkach szkodliwych za najniższą krajową. Pracodawca zabiera telefony pracownikom co jest przestępstwem. Zakład przestarzały. Brak podstawowych maszyn (chociażby etykieciarek) - wszystko robione ręcznie. Wolno tylko trzy razy na zmianę wyjść do toalety. O pomieszczeniach socjalnych nawet nie wspomnę. Powinien tam wejść sanepid, pip i prokurator. To (usunięte przez administratora) dla desperatów a nie nowoczesna firma!!! Zdecydowanie odradzam pracę tam!

Emilia
@były pracownik

Kurczę skoro serio tak jest to może to rzeczywiście zgłoście w odpowiednie miejsca?

rok 2022 i dalej brud, opary acetonu bo wyciągi kosztują, zaplecze socjalne pamięta linoleum z lat 70. , szafa nazywana " sejfem" na torby gdzie każdy może zajrzeć, kamery wszędzie i - czy też w wc?.... nadal trzeba męczyć się w maseczkach przez 8 godz. bo tak sie szefostwo boi covida- tylko w szatni brak szafek i swąd butów w zamykanych szafkach - myślą że tam zarazki nie wchodzą!!! generalnie ciemnota i zabobony a najniższa krajowa nie zachęca do zostania tam na dłużej.

Zostaw merytoryczną opinię o Pph Bim Sławomir Jeglejewski - Osowiec Kmiecy

• Jak się pracuje w Pph Bim Sławomir Jeglejewski?

Zobacz opinie na temat firmy Pph Bim Sławomir Jeglejewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pph Bim Sławomir Jeglejewski?

Pph Bim Sławomir Jeglejewski
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Parkowa 2
    96-321 Osowiec Kmiecy