Opinie o BOART LONGYEAR w Kąty Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BOART LONGYEAR. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BOART LONGYEAR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BOART LONGYEAR w Kąty Wrocławskie

Blabla

Nie polecam pracy na magazynie .sporadycznie się używa wózka widłowego a tak to wszędzie trzeba dźwigać lub paleciakiem targać . Brak systemu ogarniętego bałagan . Wszystko jest wszędzie . Stany magazynowe się nie zgadzają . Więcej szukania jak roboty . Nie polecam niemiłej i wrednej Lidii z hr .

@Wanda

Magazyn o ile można to tak nazwać jest zdecydowanie za mały by na tyle maszyn co idą wszystko mogło być uporządkowane w lokacjach . Magazyn był przygotowany na montaż fl160 a nie tyle projektów co obecnie lecą . Nie wszystkie wózki sięgają na najwyższe regały .. Regałów mało płac malutki namiot tez mały . Na tylu magazynierów co jest obecnie to każdy sobie po piętach depcze czasami 2 magazynierów musi czekac aż jeden coś ściągnie żeby oni mogli wjechać i ściągnąć tam gdzie musza a jeśli ktoś ma lokacje obok to bhp zabrania i tak się marnuje czas i pieniądze (usunięte przez administratora)

Być może Nowy

Witam szanowne grono, aplikuję na stanowisko magazyniera. Pytanie o kamery, bo kilka wpisów się do nich odnosi. Jak nie wszystkim wiadomo monitoring nie może być używany do inwigilacji pracowników w czasie rzeczywistym, o ile nie było takiego zapisu w podpisywanej umowie. Moje pytanie czy taki zapis jest na umowie? Drugie pytanie o alkohol i tu będę dosadny chleją na firmie czy przychodzą do pracy nachlani? Z góry dziękuję za szczerość. Pozdrawiam

@Radzio

Dzień dobry, aktualnie prowadzimy rekrutację między innymi na stanowisko Montera Maszyn. Nasze ogłoszenia publikujemy na portalach z ogłoszeniami o pracę, więc zachęcam do śledzenia (usunięte przez administratora). CV dostarczane bezpośrednio do firmy również są brane pod uwagę. Nauka języków obcych jest u nas dostępna dla wszystkich pracowników po przepracowaniu min. 6 miesięcy, w tym pracowników produkcji.

W sieci znalazłem ofertę pracy na stanowisko magazyniera. Widzę, że firma oferuje wynagrodzenie od 4500 do 5000 złotych brutto. Wiecie, co trzeba zrobić, aby otrzymać tę górną granicę zarobków? :) Wspomniano, że praca tutaj jest bez nocnych zmian, w większości w godz. 6:00 - 14:00. Jednak u góry napisano, że jest to praca 2 zmianowa? Więc jak to jest? W jakich godzinach one są? Bo już się pogubiłem... :D

Boart Longyear Poland Nowy wpis

Dzień dobry. Każdego kandydata oceniamy indywidualnie i na tej podstawie decydujemy o przyznanych zarobkach. Do górnej granicy zarobków wskazanych w ogłoszeniu wymagane jest doświadczenie w pracy na magazynie oraz aktualne uprawnienia UDT na wózki widłowe i doświadczenie w pracy na różnych wózkach. Praca w większości jest planowana na jedną zmianę, jednak zdarzają się miesiące, w których planowana jest druga zmiana. Szczegóły można uzyskać bezpośrednio na rozmowie kwalifikacyjnej.

@Boart Longyear Poland

Mogliby Państwo napisać w jakich godzinach, jeśli się oczywiście zdarza, jest 2-ga zmiana? Czy są to godziny nocne i jest za to dodatkowo płacone? Interesuje mnie także kwestia kontaktu po rozmowie rekrutacyjnej. Czy odzywają się Państwo do każdego kandydata, nawet jeśli nie zostanie zatrudniony?

Boart Longyear Poland Nowy wpis

Dzień dobry, nasze standardowe godziny pracy to 6-14. Druga zmiana u nas jest 10-godzinna od 12:00 do 22:00 i płacimy dodatek do każdej godziny przepracowanej na drugiej zmianie. Uruchomienie drugiej zmiany zależy od potrzeb, natomiast nie jest to więcej niż tydzień w miesiącu dla danego pracownika. Nie pracujemy w godzinach nocnych. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej ustalamy sposób i termin kontaktu z kandydatem.

Wanda
@Blabla

Czemu wózka widłowego nie używacie częściej? Chodzi tu ze wam zabraniają czy jest za mało sprzętu dla magazynu?

@Wanda

Boart Longyear Poland

Firma reaguje na bieżąco na wszystkie przypadki pracy pod wpływem alkoholu lub inne zgłoszenia, wprowadzając odpowiednie działania dyscyplinarne zgodnie z obowiązującymi przepisami. W każdej sytuacji podejmowane są adekwatne działania - wszelkie zgłoszenia są weryfikowane i sprawdzane oraz konsultowane z odpowiednimi osobami lub instytucjami, jeśli zachodzi taka potrzeba (BHP, dział prawny, związki zawodowe itp.). Nie opieramy swoich działań na pomówieniach czy opinii pojedynczych pracowników. Jeśli masz uwagi dotyczące konkretnej osoby lub sytuacji, zachęcamy do zgłoszenia się do bezpośredniego przełożonego, działu BHP, działu kadr lub anonimowo poprzez infolinię ds. zgodności.

Obcy
@Boart Longyear Poland

Zostało to zgłaszane już, sytuacje nadal się powtarzają a efektów jak nie było tak nie ma, żeby człowiek w pracy musiał patrzeć się za plecy bo nie wiadomo co i kiedy może mu się stać, strach przychodzić jest do pracy…

@Obcy

Jak tam sytuacja teraz wygląda z tym bhp? Dwa miesiące ponad minęły, firma zareagowała, czy nadal nic? Tylko HR "dba" o przestrzeganie go, czy firma zatrudnia jakiegoś specjalistę od bhp? Napisze ci szczerze, że chce się tu zatrudnić, ale jeden wypadek przez nieprzestrzeganie bhp w robocie już miałem. Drugi raz nie bardzo uśmiecha mi się na to pisać..

@nowa

Jak wygląda praca hybrydowa w firmie ? Ile dni tygodniowo/ miesięcznie wymaganych jest dla pracy stacjonarnej w biurze?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie BOART LONGYEAR? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Jula

Hej, ja tak trochę z innej strony. Nie chcę pytać o magazyn tylko o pracę ochroniarza bo wiem że tam pilnują na bramie, może kogoś szukają ? Dla taty pytam. Chyba że praca na magazynie nie jest aż tak wymagająca ?

Są może przyjęcia dla kobiet????

@Kasia

A jaki charakter pracy Cię interesuje? Ja widziałam jak na razie ofertę dla speca do utrzymania infrastruktury i budynku. Na naprawach się nie znam ale ciekawa jestem czy kobieta mogłaby pracować na tym stanowisku? :) myślałam, że cos biurowego dla siebie znajdę ale akurat niczego nie ma. asystentki na administrację są w ogóle przyjmowane teraz?

Boart Longyear Poland

Dzień dobry, otwarte wakaty zawsze publikujemy w internecie na portalach z ogłoszeniami o pracę. Na chwilę obecną nie mamy wakatów w administracji. Pozdrawiam, Boart Longyear Poland

Zuzanna

Pomagam szukać narzeczonemu pracy i znalazłam ogłoszenie na stanowisko Montera Maszyn. W ofercie wspomniano, że jest to praca na dwie zmiany. Jednakże godziny pracy, które są tam podane to 6:00-14:00. Także kiedy ma miejsce ta druga zmiana? Bo nic o tym nie napisano. Wie ktoś?

@Zuzanna

Dzień dobry. pracownicy działu produkcji i magazynu w większości pracują na pierwszą zmianę (6-14). Z uwagi na szczególne potrzeby, zdarza się jednak że planowana jest w danym miesiącu praca na dwie zmiany. Pracownicy są o tym informowani na bieżąco przed rozpoczęciem danego miesiąca.

Czy w BOART LONGYEAR jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Boart Longyear Poland

W Boart Longyear mamy kilka kanałów zgłaszania problemów i ustalone procedury reakcji na takie zgłoszenia. Jesteśmy otwarci na pomysły pracowników i badamy każde zgłoszenie (do działu HR lub kierownika). Pracownicy mogą skorzystać między innymi ze skrzynki na zgłoszenia, infolini lub dedykowanej strony internetowej, gdzie mogą zgłaszać różne incydenty lub problemy również anonimowo.

Być może Nowy

@Być może Nowy

Dzień dobry, monitoring wizyjny w naszym zakładzie jest wykorzystywany w celu sprawowania nadzoru nad zakładem pracy oraz dbaniem o bezpieczeństwo pracowników i naszych aktywów. Do nagrań mają dostęp tylko upoważnione osoby. Zapisy dotyczące monitoringu są zamieszczone w Regulaminie Pracy. Odpowiadając na drugie pytanie, stawienie się do pracy pod wpływem alkoholu lub innych środków odużających, jak również spożywanie alkoholu lub innych tego typu substancji na terenie zakładu jest zabronione. Boart Longyear Poland

Janusz
@Boart Longyear Poland

Ja jeszcze dopytam o pracowników produkcji. Wcześniej widziałem że były takie oferty ale wygasły. Czy można aplikować na produkcje nawet jak nie ma rekrutacji? Warto zostawić CV i ktoś się odezwie czy lepiej czekać aż ogłoszenie pojawi się w sieci? Często są rekrutacje?

@Janusz

Na chwilę obecną nie mamy żadnych otwartych wakatów. CV można składać cały czas, papierowo w siedzibie firmy lub mailowo na adres rekrutacja @ boartlongyear.com. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, którzy spełniają nasze kryteria w momencie kiedy mamy otwarte rekrutacje.

Radzio
@Boart Longyear Poland

Rozumiem, czyli warto zostawić CV w ciemno i jest szansa że będzie jakiś kontakt ze strony rekruterów W ostatnim ogłoszeniu na produkcję w benefitach było dofinansowanie do nauki języków obcych. Pracownicy z produkcji też mają do tego dostęp? Pytam bo chyba na produkcji obcy język nie jest potrzebny?

@Radzio

Blabla

Dla tych co szukają pracy to powiem ze tutaj prawdziwych informacji nie otrzymacie bo admistrator usuwa wszystkie opinie które w jakiś sposób przedstawiają firmę w negatywnym świetle . A przecież nie pisze kłamstw ani wulgarnie . Pozdrowienia dla Lidii

Czy istnieje możliwość rozwoju w BOART LONGYEAR?

Boart Longyear Poland

W naszej firmie jestnieje możliwość rozwoju, zarówno w zakresie swojego stanowiska, jak i awansów wewnętrznych. Prowadzimy coroczną ocenę umiejętności pracowników, by umożliwić zdobywanie nowych umiejętności i przypisanie do odpowiedniej grupy zaszeregowania. Nasi pracownicy uczestniczą również w rekrutacjach wewnętrznych, dzięki czemu mogą zmieniać stanowiska, przenosić się między działami lub awansować na stanowiska liderskie lub kierownicze.

Weronika
@Boart Longyear Poland

czy proces awansu na wyższe stanowiska w rekrutacji wewnętrznej ma ściśle określoną procedurę ? zatrudniając sie na niższe stanowisko dostaje się jakiś ustalony dokument w którym rozpisane są możliwosci awansu ?

ElCapone

Nie istnieje tak możliwość, nie da się

Jak jest z awansem w BOART LONGYEAR?

Mistrz szlabanów

nie ma, 5 lat pracuję, i nie ma.

Był i z nick
@Mistrz szlabanów

A jakiż to awans marzy się pracownikowi produkcji, którego CV predysponuje do skręcania elementów stalowych wg. instrukcji? Skąd to rozczarowanie po 5 latach? Nie poznali się na wybitnej, w jego mniemaniu kondycji intelektualnej? Hej! B.L. nie marnujcie talentów!!!

Jeśli nie zwolni się pracownik na wyższym stanowisku, to praktycznie nie ma możliwości awansu - niezależnie od działu

Krzysztof

A na podwyżki chociaż można liczyć jeśli pracuje się już jakiś dłuższy czas?

Pracus
@Krzysztof

Jasne, dlaczego nie?

Blabla

Tam ciężko o podwyżkę a co dopiero o awans . Nie ma szans chyba ze po 8 latach w (usunięte przez administratora) włażenia

A czy mają państwo karty multisport?

Boart Longyear Poland

Dzień dobry, tak, nasi pracownicy mogą skorzystać z dofinansowania do sportu i rekreacji w formie kart Multisport lub zwrotu poniesionych kosztów zajęć sportowych. Oferujemy też pakiet innych benefitów dla pracowników. Szczegóły można poznać na rekrutacji bądź w naszych ogłoszeniach o pracę. Pozdrawiam, Boart Longyear Poland

Przemysław
@Boart Longyear Poland

a te inne benefity to jakie? Zanim złożę CV chciałbym coś wiedzieć

@Przemysław

Dzień dobry, oprócz dofinansowania do sportu i rekreacji nasi pracownicy mogą skorzystać między innymi z prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofiansowania do posiłków, lekcji nauki języka obcego, darmowych owoców, kawy/herbaty. Mamy również system nagród za dodatkowe zaangażowanie, zgłoszone pomysły usprawnień czy polecenie pracownika do pracy. Szczegóły można poznać podczas rekrutacji. Pozdrawiam, Boart Longyear Poland

kasia

Czy przyjmowane sa kobiety do firmy moze w chwili obecnej do Kątach Wrocławskich ???

Łucja
@kasia

a czemu w sumie mieliby nie przyjąć kobiet? :D jeśli robi się dobrze to co chcą od pracowników, to kobiety powinny być tak samo przyjmowane ... Czy masz jakieś inne info?

@kasia

Dzień dobry, w naszych procesach rekrutacyjnych rozpatrujemy kandydatów bez względu na płeć, stopień niepełnosprawności, czy narodowość. Kobiety zatrudniamy we wszystkich naszych działach, jednak ze względu na specyfikę niektórych stanowisk (limity związane z podnoszeniem ciężarów, potrzebna tężyzna fizyczna przy montażu poszczególnych elementów maszyn, praca z dokumentacją techniczną w j. polskim), nie wszyscy kandydaci są w stanie sprostać naszym oczekiwaniom. Pozdrawiam, Lidia Sałek

Jaka jest kultura pracy w BOART LONGYEAR?

Zielono mi

Kultura na niskim poziomie, patrzą przez monitoring co kto robi, I czy nic nie robi, nie polecam

Agnieszka
@Zielono mi

No ale jeśli ktoś nic nie robi to chyba akurat dobrze? Co mają powiedzieć inny pracownicy, którzy cisną ostro z robotą a ktoś inny bez konsekwencji się leni? :/

Czy pracodawca BOART LONGYEAR motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Łysy I wiatr

Tak, lornetką i monitoringiem

Me

Patrząc po niektórych komentarzach można pomyśleć , że to firma jakich wiele. Tymczasem takich firm jak BLY jest bardzo mało. Tutaj dba się o ludzi, o atmosferę, o komunikację. Pewnie , że są problemy, ale gdzie ich nie ma. Pytanie co się z nimi robi. Tutaj niczego nie zamiata się pod dywan- ogromne starania w każdej sprawie zasługują na uznanie. Wydaje mi się, że tylko nam pracownikom czasem brakuje wdzięczności za to co mamy , bo to, co jest w BLY to nie jest standard , to nie jest tak , że wszędzie jest lepiej- nie jest, a najczęściej jest dużo dużo słabiej, bo bardziej korporacyjnie i dużo mniej uważności na drugiego człowieka.

Wojtek

Pracują tam ludzie bez pojecia i pijaki

Czy firma zapewnia transport pracowniczy lub planuje?

Boart Longyear Poland

Dzień dobry, firma zapewnia transport dla pracowników dojeżdżających z okolic Złotoryi. Na tą chwilę nie oferujemy ani nie planujemy organizacji transportu dla innych lokalizacji. Pracownicy dojeżdżający z Wrocławia i okolic umawiają się na wspólne dojazdy we własnym zakresie. Pozdrawiam, Boart Longyear Poland

Zawiedziony

Firma zatrzymała się kilka lat temu,zarobki słabe,nie doceniają ludzi którzy naprawdę mają pojęcie o robocie.Brak podwyżek od lat powoduje że ludzie rozglądają się za inną pracą.Nie polecam...

Zostaw merytoryczną opinię o BOART LONGYEAR - Kąty Wrocławskie

• Jak się pracuje w BOART LONGYEAR?

Zobacz opinie na temat firmy BOART LONGYEAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BOART LONGYEAR?

BOART LONGYEAR

BOART LONGYEAR