Opinie o Pro-System RP Sp. z o.o. w Ząbki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pro-System RP Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pro-System RP Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-System RP Sp. z o.o. w Ząbki

Wiola

Nie polecam! Fatalna firma, która nie zna prawa i bezczelnie je łamie! Naruszają dobra osobiste mieszkańców, robią co chcą, uniemożliwiają mieszkańcom wjazd na osiedle. Totalne bezprawie. Mam nadzieję, że sąd wysoko ich ukarze za tak rażące łamanie praw człowieka i przepisów. Administratorzy nie znają się na pracy administratora, a kuriozalne decyzje nie są poparte ani podstawą prawną ani uchwałą. Bezprawie!

Ana
@Wiola

Zgadzam się z Panią całkowicie. Firma fatalnie zarządza, jej działania godzą w interes mieszkańców. Ale może ma może ma jakiś inny , swój własny, głębiej ukryty? A jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o ... Może należałoby wreszcie ukrócić jej działania?

Barbara
@Ana

Ale jakie konkretnie prawa łamią, bo trochę nie rozumiem. No i czemu sąd ma ich karać, ktoś wniósł sprawę do sądu dotyczącą tego tematu czy to tylko takie gadanie?

nieJesteścieJedyni Nowy wpis
@Wiola

Dokładnie, pilnowanie swoich interesów, a nie zarzadzanych nieruchomości i spraw z nimi związanych.

ziomek Nowy wpis
@nieJesteścieJedyni

To prawda nie Jesteście Jedyni, ze smutkiem stwierdzam, że pracownicy tego zarządcy sa leniwi, nie znają prawa , nawet ustawy o własności lokali. Nie szanują właścieli To jest masakra jakaś !!! Jak to możliwe,że mają licencje na zarządanie nieruchomosciami ? Tylko udają, że coś wiedzą, udają, że coś robią......

Lagerdas Nowy wpis

Witam. Jestem niestety z przymusu od niedawna obsługiwany przez tę firmę. Mam nieodparte wrażenie że przyświeca jej jedno, główne, nadrzędne i niezmienne hasło - KASA. Pracownicy to "chorągiewki" którzy w relacji z klientem są w stanie nawet przyznać mu racje, ale po powrocie przez tych państwa do firmy wszystko zmienia się o 180 stopni. Potrafią pięknie mówić, stwarzają wrażenie miłych i kompetentnych ludzi chętnych do pomocy, a w rzeczywistości mam wrażenie że przyświeca im jeden cel "golić frajerów". Kończąc już swoją wypowiedź współczuje wszystkim którzy mają wątpliwą przyjemność mieć do czynienia z tą firmą, jak i przyszłym klientom którzy będą obsługiwani przez tych państwa.

wTemacie Nowy wpis
@Lagerdas

Wszystko w tej opinii zgadza się. Pracownicy są tutaj dobrze opisani, widać ich zdobyte w tej firmie doświadczenie w obsłudze nie jest przypadkiem. Warto też zwrócić uwagę na ich KIEROWNIKA

Patrycja

Opinia pozytywna

adam

Okropna firma - a na czym niby ta okropność polega? Bez podania konkretów taka opinia jest jedynie szkalowaniem. Kierownictwo firmy powinno wyciągnąć konsekwencję wobec osób szkalujących. Szkalujących, bo ja osobiście wysoko cenię współpracę z tą firmą.

Sebastian
@adam

Masz dobre zdanie o firmie. Mógłbyś napisać więcej informacji o swojej współpracy z firmą? Co powiesz o atmosferze w pracy i relacjach między pracownikami? Osoby odwiedzające ten wątek, chciałby dowiedzieć się o dodatkowych bonusach takich, jak: premie, pakiet socjalny lub szkolenia zawodowe.

Czy po rozmowie w Pro-System RP Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
aleksis

myślę że nawet jie jest to kwestia samych finanasów, ale nawet samej kondycji sektora na rynku w którym się ta firma popszuka @maddek - systemy mailingowe, systemy głosowań elektronicznych itd. to teraz żyła złota

ona 1

Okropna firma ,chyba najgorsza ,łącznie z jej prezesem.

Jurek

Najgorsza firma w Ząbkach. Jestem bardzo niezadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-System RP Sp. z o.o. - Ząbki

Pro-System RP Sp. z o.o.