Opinie o Worldwide School - A.Piechowska W.Piechowski sp.j. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Worldwide School - A.Piechowska W.Piechowski sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Worldwide School - A.Piechowska W.Piechowski sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Worldwide School - A.Piechowska W.Piechowski sp.j. w Warszawa

Jak w Worldwide School - A.Piechowska W.Piechowski sp.j. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Aaa Nowy wpis

Nie

Wanda Nowy wpis
@Aaa

Czyli co, nie ma szans na awans? Wynika to ze specyfiki pracy czy z czego?

Worldwide School Nowy wpis
@Wanda

Dzień Dobry Worldwide School jest firmą szkoleniową specjalizującą się w nauczaniu języków obcych w firmach. Mamy płaską strukturę organizacyjną z bardzo małą liczbą osób w administracji i zarządzaniu. Awanse wiążą się ze zmianą charakteru pracy. Lektor staje się pracownikiem administracji zajmującym się obsługą klientów zajmując się także sprawami metodycznymi. Takie zmiany nie są częste ale w długoletniej historii Worldwide School wielokrotnie się zdarzały. Aktualne propozycje pracy ogłaszamy na naszej stronie www i tam prosimy o zaglądanie. Chętnie w naszym zespole administracyjnym widzimy osoby nowe jak i te, które nas już znają, dzięki wcześniejszej współpracy. Zapraszamy do współpracy i serdecznie pozdrawiamy. Worldwide School

Czy w Worldwide School - A.Piechowska W.Piechowski sp.j. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Xxx

Nie

Łucja
@Xxx

A jakiekolwiek benefity może?

Xxx
@Łucja

Nic a nic... Żadnych premii, żadnych dodatków na święta nic. Tylko mail z "Wesołych Świąt"

Olga

Widzę, że rok temu stawka była 45/45min. Jaka jest teraz?

Lektor

Ile godzin tygodniowo można mieć?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Worldwide School - A.Piechowska W.Piechowski sp.j.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
BE lektor

Jaką stawki oferuje Worldwide School lektorom pracującym w firmach (in-company)?

Ktoś....
@BE lektor

45 zł/45 min brutto

Zainteresowana

Witam, czy World Wide School zatrudnia lektorów także na umowę o pracę?

Ann
@Zainteresowana

Nie, nie ma umowy o pracę dla lektorów. Wyłącznie umowy o współpracy dla firm oraz umowy zlecenia dla osób fizycznych.

Hej, czy w firmie Worldwide School - A.Piechowska W.Piechowski sp.j. płacą za nadgodziny?

Worldwide School

Witam, odpowiadając na postawione pytanie w Worldwide School organizujemy tak pracę, aby nie było potrzeby pracy w nadgodzinach. Mamy możliwość pracy zdalnej jak i tzw. flexi time. Zapraszamy do Naszego Zespołu. Worldwide School

lektorka
@Worldwide School

dzien dobry, co znaczy praca w nadgodzinach w przy[adku szkoły jezykowej? czy jest to etat/umowa o prace z knkretna liczba godzin w tygodniu czy miesiącu czy roku?

@lektorka

Szkoła językowa zatrudnia oprócz lektorów także pracowników biurowych i o nich tu jest mowa.

lektorka
@Worldwide School

no tak, lektorzy są najgorzej traktowani, na śmieciówkach bez płatnego urlopu ubezpieczenia, normowanych godzin pracy itp. Dlatego najlepsi pracują dla siebie albo jak dają sobie spokój i idą do pracy w biurze. Szkoda, myślałam ze w Polsce zmienia sie i szanuje się pracowników, w końcu najważniejszych w szkole językowej.

Magda

Jaki jest wymiar godzin w tygodniu? Ktoś wie ?

Marek S.

Radzę się zastanowić nad współpracą z tą szkołą językową. Brak profesjonalizmu. Nie polecam.

@Marek S.

Witam Czytelników tej opinii i zapraszam do osobistego sprawdzenia współpracy z nami i wyrobienia sobie własnego zdania na temat naszego profesjonalizmu. Pozdrawiam Zespół Worldwide School

Anita

Wiecie może czy potrzebują jeszcze w tym roku szkolnym kogoś do pracy?

@Anita

Pani Anito, Serdecznie zapraszamy do współpracy. Zespół Worldwide School

Dawid

No cóż , szkoła jest bardzo dobrym pracodawcą więc takie opinie tylko potwierdzają!!!

Współpracowałam w swoim życiu z naprawdę wieloma szkołami językowymi. Ta jest wyjątkowo profesjonalna - cenię sobie zwłaszcza wsparcie metodyczne i administracyjne w kwestii współpracy na kursach in-company z, delikatnie rzecz ujmując, trudnym klientem. Kontakt z dyrektorem również przebiega bardzo dobrze. Każdy pracownik z którym miałam do czynienia w tej szkole jest niezawodny i bardzo życzliwy. Wynagrodzenie zawsze na czas, w każdej sprawie można się porozumieć. Cieszę się, że na nich trafiłam.

Teresa

Zapraszamy osoby pracujące jak i te które pracowały w firmie Worldwide School w Warszawie w przeszłości, do napisania nowych opinii o tym pracodawcy, szczególnie ciekawą kwestią dla nas będzie temat benefitów jakie oferuję ta firma swoim pracownikom, czy też atmosfera pracy w firmie? Nowe komentarze w tym temacie są bardzo mile widziane.

WorldWide School

Witamy, Dziękujemy za tak różne opinie. Zapraszamy do dołączenia do nas,to najprostsza metoda, aby sprawdzić, która z opinii jest prawdziwa. www.worldwideschool.pl

wieloletni lektor

Uczę od wielu lat i pieniądze są zawsze na czas, dużo kursów i stawki rynkowe o ile nie lepsze niż inne szkoły. Nigdy nie było opóźnienia w płatności jak w innych szkołach.

i.e.
@wieloletni lektor

Ja tak samo. Potwierdzam. Wynagrodzenie zawsze na czas.

Lektor

Witam, nie szanują w ogóle pracownika. Nie ma sensu zawierać z nimi współpracy. Zero profesjonalizmmu.

Zostaw merytoryczną opinię o Worldwide School - A.Piechowska W.Piechowski sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Worldwide School - A.Piechowska W.Piechowski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Worldwide School - A.Piechowska W.Piechowski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Worldwide School - A.Piechowska W.Piechowski sp.j.
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Ks.Jerzego Popiełuszki 21 lok. 24
    01-595 Warszawa

Worldwide School - A.Piechowska W.Piechowski sp.j.