Opinie o DLJM System Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DLJM System Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DLJM System Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DLJM System Sp. z o.o. w Kraków

Czy pracodawca DLJM System Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

shaddock

Tak - zachęca do rezygnacji z pracy. Z własnej inicjatywy ludzi nie zwalnia

Wanda

Jeśli jakieś komentarze zostały usunięte z forum GoWork.pl to z pewnością rażąco naruszały regulamin i zrobił to administrator forum. Właściciele opisywanych firm nie mają takiej możliwości :) Masz dość negatywne zdanie na temat tego pracodawcy - długo pracowałeś w DLJM System?

On

Nie wypłacił wynagrodzenia pracownikom przed świętami Bożego Narodzenia 2019?

ON

Sprawdź sobie w ZUSie czy odprowadzał składki.

Wierzyciel

Pan Prezes zalega duże kwoty, nie uregulował zobowiązań. Gdzie pracuje jego żona lub macie do niej kontakt ? (usunięte przez administratora)

Dariusz

@był a w jakiej sprawie maja się zgłosić ? Co się wydarzyło w firmie ?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DLJM System Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
były0

Jako że niedługo minie 3 lata odkąd DLJM nie popłaciło pracownikom wynagrodzenia, przypominam, że roszczenia ze stosunku pracy przedawniają się po 3 latach od dnia, w którym stało się ono wymagalne. Proces w sądzie pracy przerywa bieg przedawnienia.

@były0

Dljm System - to spolka ktora za moment bedzie w upadlosci a jej majatek zostanie sprzedany przez syndyka, biurowiec ma hipoteke pod obligacje funduszu, to jedyna wartosc ktora przejmie fundusz i sie zaspokoi...........Firma padla a to co wypisujecie i tworzycie kolejne fora moze sie na was odbic - nie mozna prowadzic w ten sposob dzialan bo to czarny PR - moze wasz dluznik wytoczyc Wam sprawe karna i wygra mimo ze jestescie poszkodowani........... Jezeli chcecie cos robic to zalozcie stowarzyszenie poszkodowanych przez DLM System i w ten sposob zgodnie z prawem dochodzcie swoich roszczen a nie robcie tego co robicie bo sa marginesy prawa bardzo cienkie i z ofiary mozna stac sie przestepca...tez jestem poszkodowany ale uwazam ze przekraczacie linie i za chwile beda sprawy bo Prezes to wykorzysta

Wanda
@byly pracownik

Na dzień dzisiejszy firma chyba nadal funkcjonuje? Czy ktoś wie, jak aktualnie jej kondycja i pozycja na rynku? Wynagrodzenia od DLJM System ciągle nie są wypłacone?

Gugle

Zapraszam na alternatywne forum dljmsystem.fora.pl .

@Gugle

teraz przynajmniej żaden administrator nie będzie cenzurował

poszkodowany

dostał kolejną dotację ponad milion euro na QYOUBIT TECHNOLOGY sp. zo.o. przechrzczona z DLJM LAB sp z o.o. to porażka....będzie więc zakładał kolejne spółki na projekty o wydumanych nazwach... Nazwa podmiotu udzielającego pomocy: Dyrektor Narodowego Centrum Badań i Rozwoju Prezes Banku Gospodarstwa Krajowego Marszałek Małopolski dla podmiotów udzielających dotacji nie ma znaczenia ,że M. nie zapłacił wynagrodzeń czy też ma długi wobec skarbu państwa..

Stanik

Złożyłem zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez DLJM System do prokuratury z art. 218 Kodeksu Karnego (przestępstwa przeciwko prawom osób wykonujących pracę zarobkową). Po zgłoszeniu prokuratura zajęła się sprawą z urzędu. Firma od ponad 2 lat nie wypłaciła mi zaległego wynagrodzenia za pracę, mimo prawomocnego wyroku sądu pracy oraz egzekucji komornika (nieskutecznej). Zachęcam innych byłych pracowników do zgłaszania się do prokuratury Kraków-Krowodrza, nic to nie kosztuje, a istnieje szansa na odzyskanie zaległych wynagrodzeń w toku postępowania karnego.

@Stanik

Kolego Stanik - złóż proszę dodatkowo zawiadomienie z art 302 k.k -nierównomierne zaspakajanie wierzycieli, gwarantuje Tobie ,że postępowanie nie zostanie umorzone, a pieniądze odzyskasz, gdyż na wyciągach będzie pokazane ,że mimo prawomocnego wyroku, nadal Pan Prezes Tobie nie płacił, a płacił i zaspakajał innych wierzycieli... To bardzo skuteczny BAT na oszustów..... Pan M ma teraz dodatkowo kolejna zabawkę, Mercedesa ...... Panie Prezesie..... Rozumiem ,ze niskiego ego oraz krotkiego "czlonka"probuje Pan przedluzyc bawiac sie Mustangiem czy Mercedesem ale dlugi splaca sie, a nie okrada ludzi

@byly pracownik

Skąd masz wiedzę o nierównym traktowaniu wierzycieli|?- TO WAŻNE - trzeba dzielić się informacjami bo biadolenie nic nam nie da.

weq

(usunięte przez administratora) kiedy spółka zacznie spłacać swoje długi?

Windykator Karny

KONTAKT: 501215719. Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt.

@Windykator Karny

Drodzy poszkodowani Przez pana D.M - proponuje abysmy sie zebrali w przyszlym tygodniu i spotkali wszyscy na Balickiej w siedzibie firm pana Prezesa .....Zawiadomie na to spotkanie lokalne media, a po naglosnieniu sprawy Prokuratura napewno zajmie sie tym Panem i jego firmami ...a pieniadze same sie znajda dla Nas....

nowy w sieci

Czy Halbud Sp. z o.o. w Krakowie to firma związana z DLJM System Sp. z o.o. ??? Adres jest identyczny Czy ktoś może coś więcej napisać, ma jakieś doświadczenie z tą firmą?

były
@nowy w sieci

Ten sam prezes. O jego praktykach możesz sobie tutaj poczytać.

@nowy w sieci

Tak to jedna z firm założonych przez(usunięte przez administratora)

@wierzyciel

Tak, kradnie i nic wiecej nie robi.... tylko bawi sie ... udaje ze nie ma kasy ....ale detektywi za nim jezdza i wiedza duzo co Pan D.M robi........

bylem
@byly pracownik

Jeszcze GREEN DEVELOPMENT SP. Z O.O.

były pracofnik

(usunięte przez administratora)ł (mam na piśmie), że od lutego 2019 będzie spłacał zaległości m.in. wobec byłych pracowników. Minęło już 5 miesięcy i cisza. Jego słowa jak zwykle są (usunięte przez administratora) warte.

fry
@były pracofnik

Złóż zawiadomienie do prokuratury kraków-krowodrza z art. 218 Kodeksu Karnego. Prokuratura musi się zająć sprawą z urzędu. Później podczas procesu karnego możesz złożyć wniosek o naprawę szkody przez D.M. - będziesz mógł odebrać zaległości z prywatnego majątku.

Windykator Karny

@Windykator Karny

Tak, to jest firma powiazana z DLJM System, HALBUD II oraz DLJM LAB - obecnie zmieniona na Quobit Sp. z o.o. - Pan Prezes okradl pracownikow, ma dlugi u wierzycieli ale za to jezdzi niebieskim fordem mustangiem i dobrze bawi sie .... smiejac na wszystko... ALE panie prezesie - wiemy o Pana nieprawidlowosciach w projekcie i prokuratura juz sie PANEM INTERESUJE !!!!!!!!!!!!!!!!! Wiem jakie Pan wałki robił na VACIE!!!!!!!!!!!!!oraz dotacjach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie zaplacil Pan wynagrodzen ale za to pieniadze ma Pan na nowy samochod za 200 tys zl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zonie tez Pan kupil.... leasing czy nie ...ale ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest Pan złodziejem!!!!!!!!!!! OSZUSTEM!!!!!!!!!!! Przede wszystkim KŁAMCĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wierzyciel

Prezes M. założył kolejną spółkę z o.o.- ma więc już ich 4- "w imieniu prawa" bierze dotacje na te spółki a długów nie spłaca...

@wierzyciel

masakra! niech toś się nimi w końcu zajmie!

@były pracownik

9 lutego 2019 skończył się okres trwałości projektu unijnego DLJM - "Laboratorium Inteligentnego Budownictwa" na Balickiej 123. Można wysyłać komorników.

Kwinto

Panie Miziński! ""...zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes lepiej już kraść par excellence jako (usunięte przez administratora) Tak jest chyba uczciwiej."

poszkodowany

Zmienił miejsce siedziby na Katowice Sobieskiego11/E6 - ukrywa się przed wierzycielami ?

@poszkodowany

Na to wygląda, albo szykuje się do licytacji Balickiej 123.

oszukany

Co więcej nie płacą dostawcom. Głupie tłumaczenia, której trwają miesiącami.

Aro

Nierzetelna firma, nie płacą!!! (usunięte przez administratora)

Maxx

Płatności nie są realizowane już od dłuższego czasu i nic nie wskazuje na to że będą. Krótko mówiąc firma nierzetelna i nieuczciwa. Proponuję zakładać im sprawy w sądach, w tej firmie jest jeszcze majątek to wyciągnięcia przez komornika.

Paulina

@Dreamd, czy próbowałeś upominać się w ostatnim czasie o zaległe wypłaty od firmy DLJM System? Jaką odpowiedź usłyszałeś? Czy jako pracownik realizowałeś rzetelnie obowiązki na swoim stanowisku? Wspomniałeś o okolicznościach pracy. Czy ma to związek z atmosferą, a może z innym aspektem pracy? Takie informacje są zawsze poszukiwane przez potencjalnych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o DLJM System Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w DLJM System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DLJM System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DLJM System Sp. z o.o.?

DLJM System Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Balicka 123
    30-149 Kraków