Opinie o MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA w Tychy

RU

OD KIEDY MA POLSKA W TYCHACH RUSZY Z PRODUKCJA

OP
@RU

Ponoc dopiero ruszamy od 1.07

Wiadomo kiedy rusza produkcja...

TRYBIK

Ja mieszkam w tychach i jakoś do pracy nie chodze więc nie płakusiaj KOS lub SB

Project Manager

W punktach: Złożenie CV Telefon z godziną i miejscem spotkania Rozmowa ze specjalistą HR Badania i szkolenia (BHP,P-poż, lekarskie) -2dni Rozmowa z HR Przydział do Lidera linii

Nie ma pytań, specjalista HR przedstawia stanowisko, zasady płacowe, socjalne, układ zbiorowy. Akceptujesz albo nie.

ON

DLACZEGO DO PRACY IDA TYLKO OSOBY MIESZKAJACE TYCHY-BIERUN, A RESZTA CO DO ZWOLNIENIA, BO JA JUZ SAM NIE WIEM. POSTOJ NIBY DO 24.05 A RESZTA SOBIE CHODZI

Postojowy Janusz.
@ON

Sobie chodzi... chodzi tylko garstka osób. Tyle na ile jest zapotrzebowanie a dlaczego ludzie z okolicy? Zapewne dlatego że jest utrudniony dojazd do firmy i nie wszyscy mają samochody i możliwość dojazdu z dalszych okolic? Ale jeśli osoby pracują bardzo sporadycznie to i tak nie będzie wielkiej różnicy przy wypłacie między nimi a osobami które w ogóle nie robią.

On
@Postojowy Janusz.

JAK OD 17.03 TO SIE NIE MARTWILI CZY BYL DOJAZD CZY NIE TO LUDZIE Z DALEKA MUSIELI DO ROBOTY JECHAC, A TERAZ CO, ZA DALEKO?

Postojowy Janusz
@On

Zawsze z capsem piszesz? Wyrażasz tak swoją flustracje, masz problemy psychiczne, czy nie ogarniasz własnej klawiatury? Tu chyba nikt nie jest ślepy jeśli przeszedł badania w firmie! Opłaca Ci się za jakieś 20zł więcej dniówki jechać w dwie strony z dalszych okolic i (usunięte przez administratora) przez 8 godzin jeśli możesz w tym czasie siedzieć w domu na (usunięte przez administratora) Jeśli będą mieli kogoś zwolnić to i tak to zrobią ciesz się chwilą, ciesz się że Ci płacą mimo że nic nie robisz inaczej przez biuro pośrednictwa już dawno byś nie miał dochodu z tej firmy!

CK Ma

A wiadomo czy będzie premia wypłacona wyrobieniowa za poprzedni rok... I wczasy pod grusza jeśli wogole one będą wie ktoś coś

Postojowy Janusz.
@CK Ma

Z tego co się orientuje a mogę się mylić to premii efektywnościowej nie będzie. Premia wakacyjna jest zapisana w układzie zbiorowym więc powinna być wypłacona mimo zaistniałej sytuacji.

PYTAJNIK

Czy beda w MA zwolnienia pracownikow za ten 2 miesieczny postoj, bo watpie aby fiat ruszyl w maju. Kolega mi mowil, ze daja pracownika wypowiedzenia czy to prawda jest

Dozorowiec

GOSCIE GOSCIE CO TY ZA GLUPOTY PISZESZ A GDZIE TY WOGULE PRACOJESZ W MA POLSKA

Goście goscie

To chyba nie obejdzie się bez zwolnień kwestia pewnie czasu bo zbyt dużo ludzi aby jedna zmiana szła

A CZY BENDA ZWALNIAC LUDZI

A JAKA ZMIANA A CZY B

@Czesc

Nie jest to 100% info, ale podobno ma być tak że 1 tydzien ZM A ,a nastepny tydzien ZM B

2 ZMIANY TEZ NIEBED,IE

@Czesc

2zm, 3zm nie bedzie do kocna roku, bedzie tylko 1zm a jak to bedzie wygladac powiedza, jak juz fiat ruszy

Goście goście

Wiadomo kiedy może ruszyć w miarę normalnie produkcja w MA

LIL
@Goście goście

ponoć 25maja ale nie jest to 100% pewne

TO BEDA 3 ZMIANY

TYLKO 1zm bedzie a nie 3... 3zm do konca roku nie bedzie

CHYBA LUDZIE Z TOYJOTY

OFFICER
@Czesc

w poniedzialek idzie produkcja tylko PSA,TOYOTA,PIAGGIO. Produkcja Fiata dalej stoi jak stala. Fiat bd stal pewnie z 2 miesiace jeszcze

LIL

Od poniedzialku ida tylko do pracy wybrane osoby

W TYCHY TEZ

KEKW

MA stoi do 17.05

Ck pracownik
@KEKW

A masz może jakieś info na temat czy od 18 ma ruszyć na trzy zmiany produkcja czy będzie ograniczona?

KEKW
@Ck pracownik

Tego to już nie wiem, ale z tego co słyszałem, prawdopodobnie w maju i w czerwcu ma być tylko 5 dni produkcji.

Bob
@KEKW

Pięć dni produkcji w ciągu dwóch miesięcy? Jeżeli to prawda to gdy kasa z tarczy antykryzysowej się skończy to będzie czystość w MA

Ttuf

ATP A DLACZEGO

Zostaw merytoryczną opinię o MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - Tychy

• Jak się pracuje w MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Kandydaci do pracy w MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
3.3/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Turyńska 100
    43-100 Tychy