Opinie o AVR w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AVR. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AVR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVR w Kraków

Skoczów

jedno wielkie szambo

ciekawski

witam jak wyglada praca na oddziale w gliwice Pracownik patrolu autostrady stawka ,warunki,grafik, faktycznie trzeba robic 260 godzin? czy to tylko dla chetnych ? czy mozna dostac jakas robote na bazie czy tylko te czyszczenie rowow itp jak wogole wyglada tam teraz atmosfera idzie w dobrym kierunku czy diabel mowi dobranoc ?.

@ciekawski

Na patrolu autostrady pracujesz de facto jako sprzątaczka - zbierasz (usunięte przez administratora) z pobocza, albo rowu, zmieniasz worki na (usunięte przez administratora) na parkingu. W nocy czyścisz koryta odwadniające z chwastów i piachu - oczywiście wszystko ręcznie :)

@krizanto

Nadgodzin dla nowych już nie ma, co do atmosfery - pracownicy są okej, ale kierownictwo ma cię za nic - możesz się starać i harować całą zmianę, a na koniec usłyszysz od dyspozytora lub kierownika że nic nie robiłeś i się obijałeś - tak cię szanują w tej firemce, jeszcze będą cię straszyć, że zabiorą ci premię, której po nowym roku i tak nie będzie XD Ogólnie płacą wielkie G, a mają wymogi i oczekują zaangażowania jakby płacili podstawę min. 5 tys. na rękę.

@krizanto

Można się dowiedzieć dlaczego osobom nowym nie dają już nadgodzin? Jest ich obecnie coraz mniej? Z czego to wynika

Dydelf

Jak chcesz się przyjąć do tej firmy jako kierowca, to tylko na śmieciarkę, taką która wygląda jak autobus. Wtedy będziesz panem , i nikt ani nic cię nie ruszy. Nie będziesz robil segregacji, nie będziesz robil bio, nie będziesz robil gabarytów, i zawsze o 14 będziesz na bazie. Z pełną kieszenią ,moze z jakąś flaszką, albo z ciastem od jakiegoś cukiernika. Jest tylko jeden warunek - musisz się tym (usunięte przez administratora) w biurze klaniac w pas. Najlepiej by było jak przyjadą rano do pracy swoimi samochodami, zebys leciał i otwierał im drzwi. Wtedy będziesz kimś. Inaczej nie ma szans., żebyś tam zagrzał miejsce

Wicher

Chciałbym się przyjąć do pracy do AVR-U jako kierowca. Jak tam jest? Czy warto?

@Wicher

Masz kilkaset komentarzy, 99% negatywne. Nie, nie warto. Bedziesz czyścił rowy 8 biegał z łopatą. Jeśli masz kat C lub CE dodatkowo jezdzisz czasem. Jednak zazwyczaj zbierasz (usunięte przez administratora) martwe zwierzęta i butelki z moczem wyrzucone przez kierowcow. Szkoda życia, omijaj z daleka.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Mirek

W Czechowicach dalej żądzą te dwa pączki? Bracia?Bo tam bajzel jak rzadko.

Wielojęzyczny

Napisz do Papieża on mówi językami świata.

Człowieku

Pisz meila do Pani prezes

Mirek

Pisz do PAni prezes na meila.

krizanto

Trzymajcie się z daleka od pracy w tej firmie - pieniądze marne, a wykonujesz najgorsze prace fizyczne - nie ważne czy pracujesz w brygadach czy w patrolu - kosa, łopata i worek na (usunięte przez administratora) to twoje podstawowe narzędzia pracy - prace często tuż przy szybkim pasie autostrady bez jakiegokolwiek zabezpieczenia pasa ruchu, nawet po zmroku. Czyścisz koryta odwadniające ręcznie dmuchawą albo łopatą bo firmie szkoda kasy na zamiatarkę. Samochody w słabym stanie technicznym, łyse opony i choinka na desce rozdzielczej. Kiedyś można było dorobić nadgodzinami, obecnie w oddziale Maciejów nadgodziny są praktycznie całkowicie zlikwidowane, więc zostaje marna podstawa i premia, która obcinają lub nie przydzielają wg własnego widzimisię. Nawet jak masz uprawnienia do obsługi różnego rodzaju maszyn, urządzeń czy prawo jazdy C, CE to zapłacą ci tyle samo co osobie, która posiada tylko kat. B. Ogólnie jak nie masz wyboru to możesz się przyjąć do tej firmy, natomiast w byle biedronce, lidlu, czy pierwszym lepszym magazynie dostaniesz lepsze warunki.

@krizanto

No ogólnie to słabo widzę to wygląda... Zastanawiam się tylko odnośnie tych wspomnianych uprawnień i płaceniu tyle samo za kat B jak komuś za kat C + E. Ta druga osoba przewozi coś dzięki swoim kwalifikacjom czy wykonują identyczne zadania, bo to jednak różnica chyba

@Iza

Skoro ktoś ma kat. C, a firma posiada flotę samochodów ciężarowych zarówno na akcję zima jak i do bieżących prac, to nietrudno się domyślić że kierowcy kat. C poruszają się ww. pojazdami w ramach obowiązków. Oczywiście firma nie jest skłonna do pokrycia kosztów zdobycia uprawnień ani ich cyklicznego odnawiania.

Małolat

Wiadomo -wloska firma to dlatego pan Grzegorz nawija wam makaron na uszy.

Buty czyścić panom z MIKIEGO,

Dareczku kochany, ile brac od kumpla jak mu zalatwi się robotę Procent czy stała stawka Na konto czy w kopercie?

Wścibska

Kaśka, a ty wiesz że ten Twój nowy kierownik Darek w czerwonych butach i super ciuszkach to siedzi sobie w swoim dołku cały dzień i nic nie robi.???? W warsztacie alkoholizm i (usunięte przez administratora) no ale jak nikt nie pilnuje...

Santo

Trzeba by zgłosić ta firma Gdzieś zaskarżyć!! Nie wolno łamać prawa. Chyba nie ma tam jakiś układów z gdkia hmmm? Jak to wygląda?

Iza

I co, ze niby bezskutecznie?

@Iza

Hej Iza. Niestety jak sama widzisz. Wszystko nadal jest jak było, a firma działa jak działała.

@Mr X

Firma porażka! Niektóre osoby psychiczne w tylek wchodzące, konfidenci,a prace nie te to w umowie! Mimo zgłoszeń dalej istnieje ponieważ mają układy! Auta w 70% nie powinny za bramę wyjechać!

Mr X

Niestety tak samo było jak tam pracowałem.

Twojstary
@Mr X

No widzisz ale stresu macie trochę :) ciekawe czy kierownik albo dyrektorka mają włączone powiadomienia z gowork Bo nie wiadomo co kto wywlecze za (usunięte przez administratora)hahahahaha

Jajaja

Na maciejowie nowy kierownik miał zrobić porządek. I co? I dalej to samo. (usunięte przez administratora) nieróbstwo i alkoholizm i nacpani pracownicy Ludzie robią 12 z czego pracy jest może 3 godziny Samochody odmalowane tylko a stan techniczny dalej to co było. A miał ten Daro taki porządek zrobić

@Jajaja

Może potrzebuje trochę czasu lub jakiegoś wsparcia? :( Może na dzień dzisiejszy jest już lepiej z tym? Ktoś się zwolnił / zatrudnił?

Paolo

Przy przyjęciu do pracy Pani ładnie mówi jeździsz na patrolu sprawdzasz czy na pasach ruchu nie ma niebezpiecznych przedmiotów zabezpieczasz wypadki itp . Real masz zbierać (usunięte przez administratora) oczywiście pracownicy mają to w (usunięte przez administratora) .

Pytanie. Jak realnie wygląda praca jako pracownik patrolu autostrady?

@Kandydat

To tylko przykrywka jeździsz zbierasz smieci fekalia kierowców w butelkach, po nocach czyścisz koryta i kratki itd praca dla ludzi bez ambicji i szacunku dla siebie!

Zuzanna

Czyli to tylko ładna nazwa stanowiska?

Zus-ka

Proponuję do zarządu oraz kierownictwa i koordynatorów. Udawajcie że macie wadę wymowy żeby nikt nie rozumiał co mówicie bo ciężko słuchać tych (usunięte przez administratora) Będzie latwiej

Gnój

Czy to prawda że musisz mieć prawo jazdy b,c+e ładowarki ,koparki i inne uprawnienia warte kilka tys złotych a i tak wybierasz łopatą (usunięte przez administratora) z rowów ?

Urgul
@Gnój

Dokładnie i to jeszcze za najniższa krajowa albo parę złotych więcej bo podobno nawet młodzi nie chcą za tyle robić a praca po 12godzin w weekendy i wszystkie święta

NIERÓB
@Gnój

Kochany Z TAKIMI UPRAWNIENIAMI TO SIE NIE PCHAJ TEJ FIRMY, BO BĘDZIESZ ŻAŁOWAŁ. JAK TYLKO SPISZESZ UMOWE-JESTES (usunięte przez administratora) JA JAK SIĘ PRZYJMOWALEM DO TEJ FIRMY TO CHLEB KOSZTOWAŁ 2,5ZL , DZISIAJ KOSZTUJE 10ZL -ZERO PODWYŻKI. A JESZCZE JEST (usunięte przez administratora) RODZAJU MĘSKIEGO KTORA BĘDZIE CIĘ GNĘBIŁA JAK CZEGOS NIE ZROBISZ TAK JAK ONI CHCĄ!!! DZIWNE JEST TO ,ZE LUDZIE NIE ROBIA STRAJKU O PODWYŻKI. A!!! JESZCZE JEDNO: NIE LICZ NA TO ŻE DOSTANIESZ SPRAWNE AUTO, BO TAM TAKIEGO NIE MA. PRZYGOTUJ SOBIE KASĘ NA MANDATY.

fizolek
@NIERÓB

Strajk!! Może zwolnijcie trochę obroty na robocie . Nie dajcie zrobić z siebie (usunięte przez administratora) Oni się cieszą ze wrajery(usunięte przez administratora)za drobne po 12 godzin.

Zbigniew
@fizolek

Z tym strajkiem to trochę przesada, ale masz racje co do tego, że pensje powinny być wyższe. Szczególnie za tyle godzin roboty. Wiesz ile teraz konkretnie płacą? Więcej niż 2500 zł na czysto da się wyciągnąć?

Arczi
@Zbigniew

No jak to ile jak zawsze najniższa krajowA. Ale sa nadgodziny płatne 100 procent. No i praca po 12 godzin więc da się zarobic te 2500 bez problemu za 240 godzin Avr nie zna słowa "inflacja"

Weronika
@Arczi

Nie ma żadnych premii, dodatków? Trochę się dziwie, że pracownicy się na to godzą, były jakieś rozmowy z pracodawcą na temat podwyżek? Może warto grupowo zainterweniować w sprawie podniesienia pensji. Chyba firmy w tej branży płacą jednak więcej.

Arczi
@Weronika

teraz jest nowy kierownik który zapowiedział odrazu ze o podwyżkach można pomarzyć. Rozmowy byly ale tylko na nich się zawsze konczylo. Pewnie że sa premie ale dla nielicznych. W tej firmie nigdy nie było grupy ludzie som podzieleni od samego początku Chyba placa więcej bo ludzie poodchodzili no i odchodzą dalej bo nie chcą pracowac za stawkę najniższa krajowa prawo jazdy bce uprawnienia na hdsy zwyżki itp robota na lopacie kosie w rowie to główne zadania jak i zbieranie (usunięte przez administratora)w butelkach po kierowcach więc to chyba praca marzeń nie jest Całe szczęście że nadgodziny są płatne to jedyne ratuje nas przed goniaco infacjom. A no i zawsze miło spędzić święta i reszte czerwonych dni z kolegami w pracy zamaits w domu Pozdro Wera oua Maciejów

Jasne ze tak ????

pan x
@Arczi

Za tyle nadgodzin można zarobić ponad 5000zł "na rękę". Jak już coś piszesz, to pisz prawdę...

????

nic dodac nic ujac

Grażyna
@????

To rozumiem, że jest dobrze... To może opowiesz coś więcej o tym ile się tutaj zarabia? Albo o atmosferze? ;)

@????

Nic dodać nic ująć - to chyba wiesz kto to byl kunta kinte. To w tej firmie ty będziesz ta osoba.

@Grażyna

Atmosfera do bani

@Grażyna

ZAROBKI SĄ SŁABE, ALE JAK CHCESZ DOBRZE ZAROBIĆ ,TO MUSISZ JEŹDZIĆ AUTOBUSEM, JAK TE PAPUŻKI NIEROZŁĄCZKI, KTÓRE ROBIĄ CO CHCĄ I SA NIETYKALNE. WARUNEK MUSISZ LIZAC (usunięte przez administratora)

Ina

W firmie jeżdżą samochody bez przeglądu i od paru lat nadal na wloskich tablicach Jak nie chcesz jechać autem bez przegladu to koordynator na to: jak się nie podoba to do domu Zgłoszę o chyba do inspekcji oraz do pipu

@Ina

Zgadzam się z Tobą, ale lepiej nie zgłaszaj do inspekcji , bo wtedy makaroniarze beda musieli wozic smieci w taczkach. Dopiero będzie ubaw!!!???????????????? Tyle taczek to jeszcze na mieście nie widziałem.a jak bys mial chęć zgłosić ,to niech sprawdza po ile ton woza smieci.

Zbigniew
@Dino

To wcale nie jest śmieszne. Jazda autem bez przeglądu to mandat i dodatkowo niebezpieczne dla kierowcy i innych. Serio nikt do tej pory tego nie zgłosił?

Darek oszczędny
@Zbigniew

Spokojnie, wszystko będzie zgłoszone. Niech poniosą konsekwencje cwaniaczki

były
@Zbigniew

Masz racje. Nie jest do śmiechu.

@Ina

Dokładnie na patrolu też

Car

W Żywcu to ogólnie niezły majdan jest, martwa zwierzyna niejednokrotnie wyrzucana jest gdzieś w ciemny las zamiast zgłaszać to do odpowiednich firm zajmującej się utylizację zwierząt. Pora, aby ten (usunięte przez administratora) w końcu się wyniósł!!!

Zuzanna
@Car

A skąd Ty wiesz takie rzeczy? Mam nadzieję że to tylko jakas plotka?

@Zuzanna

W Czechowicach to samo było jak pracowalem. Nic nowego. Dopiero duże sztuki były zgłaszane. Wszystko co sie dało podnieść to parę metrów dalej i do lasu.

Wryn

Praca dla nieudaczników

Zostaw merytoryczną opinię o AVR - Kraków

• Jak się pracuje w AVR?

Zobacz opinie na temat firmy AVR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 7 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AVR?

Kandydaci do pracy w AVR napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AVR
1.7/5 Na podstawie 652 ocen.

AVR