EuroPaka.pl

Opinie o EuroPaka.pl

Maksymiliana

Witam , ja również zostałam (usunięte przez administratora) . Wysłałam wózek dziecięcy za pobraniem , kwota pobrania 800 zł. Zero kontaktu z tą podłą firmą.na maile nie odpowiadają , telefon milczy.

@Maksymiliana

Dzień dobry, prosimy o podanie numeru zamówienia zweryfikujemy Pani zlecenie.

Dzień dobry, dziękujemy za kontakt. Zweryfikujemy Państwa zamówienie, jeśli jeszcze nie zostało wypłacone, nastąpi to najszybciej jak możliwe w dzień roboczy.

Jagoda

Mnie równie jak poprzednika ciekawi zakres podwyżek, zwłaszcza ze już jest styczeń. W tamtej ofercie z kiedyś na obsługę klienta wskazano widełki od 3,000 do 5,000 zł. wiecie może czy ich wzrost jest proporcjonalny? Czy można teraz do 6,200 zł zarobić?

Szym

28.11.2023 przesyłka dotarła do odbiorcy. Mamy 5.01.2024r, a pieniędzy na koncie jak nie widziałem tak nadal nie widzę. Po komentarzach wnioskuję, że (usunięte przez administratora) w tej firmie to chleb powszedni. Infolinia codziennie nieczynna, kontaktu mailowego brak. Jeśli w następnym tygodniu nie zobaczę pieniędzy na koncie będę zmuszony złożyć pozew zbiorowy. Dla wszystkich zainteresowanych 13.01.2023r zakładam grupę euro-paka (usunięte przez administratora) Nr zamówienia 482562

Natrafiłam na starą ofertę pracy z tej firmy. Jakiś rok temu poszukiwali Specjalisty ds. obsługi klienta. Ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat wysokości zarobków? Wiem, że właśnie rok temu można było zarobić do 5000 tys zł miesięcznie. Były od tego czasu jakieś podwyżki?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie EuroPaka.pl? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Ewela

Witam dnia 20-11-2023 r zostały dostarczone paczki do odbiorcy Płatność tych paczek była przy odbiorze.Do dnia dzisiejszego nie dostałem żadnego przelewu czekam na kontakt W przeciwnym wypadku sprawa zostanie zgłoszona na policje

Natalia

U mnie identyczna sytuacja. Kurier zamówiony 22.11.23 r. Paczka została odebrana, 23.11. dotarła do odbiorcy, natomiast przelewu za przesyłkę do tej pory nie dostałam na konto. Napisalam e-maila w tej sprawie, dostalam wiadomosc zwrotną, że maja 21 dni roboczych na przelew, to 21 dni minęło zaraz po świętach, a pieniędzy jak nie było tak nie ma. Jedno wielkie nieporozumienie! Nikomu nie polecam korzystać z usług tej firmy. Jeśli nie będzie zwrotu pieniędzy to zglosze sprawę na policję.

Jacek

Przesyłka została przeze mnie zamówiona w dniu 30.10.2023 nr zamówienia 474939, opłacona w tym samym dniu w wys. 68,17 PLN, przesyłka dostarczona przez Inpost w dniu 03.11.2023. Pobranie dotychczas nie trafiło na moje konto. Zero kontaktu z infolinią, zero odpowiedzi na maile, aktualnie wysłane wezwanie do zapłaty, w poniedziałek wezwanie przedsądowe i potem policja. Stąd negatywna opinia, nie polecam tej firmy

Paczka dostarczona 28 listopada, do dnia dzisiejszego nie otrzymałem pieniędzy- wysylka za pobraniem. Nie można skontaktować się z firmą. ID zgłoszenia: 746324

Kuba

Witam dnia 22-11-2023 r zostały dostarczone paczki do odbiorcy Płatność tych paczek była przy odbiorze.Do dnia dzisiejszego nie dostałem żadnego przelewu czekam na kontakt W przeciwnym wypadku sprawa zostanie zgłoszona na policje

@Kuba

Dzień dobry, prosimy o podanie numeru zamówienia zweryfikujemy Pana zlecenie.

zamówienie numer 489506. Czekam do konca tygodnia na pieniadze za pobranie jesli nie sprawa pojdzie na policje i do sądu o ściągnięcie należność mojej za pobranie. Paczka nadana 12 grudnia do dzisiaj brak pieniedzy. Druga sprawa taka ze musialem zawiezc sam na poczte przesyłkę bo kurier nie odebrał.

@Marcin

Jak szybko komenatarz pomogl w przelewie. Pieniadze weszly.

Mateusz

Rowniez zostałem (usunięte przez administratora) w poniedziałek zglaszam sprawe na policję, paczka odebrana przez odbiorce 5 grudnia brak pieniędzy do dnia dzisiejszego zwykli (usunięte przez administratora) Nr zamówienia 484768

Maslak

Witam ja też,ostalem (usunięte przez administratora) na pobranie w wysokości 400 zł to czysty spam sprawdzałem pod podanym adresem mieści się siedziba klubu sportowego proponuje abyśmy złożyli pozew zbiorowy tylko Niewiem jak to ogarnąć

@Maslak

Dzień dobry, prosimy o podanie numeru zamówienia, zweryfikujemy zamówienie. Jeśli nie zostało jeszcze wykonane nastąpi to natychmiast.

Wiolka
@Maslak

Wniosek zbiorowy, dobra myśl bo w ostatnim czasie dużo w tej firmie ciekawych rzeczy się wyprawia

Czy po tych paru dniach problem został już rozwiązany? Nie mam pojęcia czy pracownicy faktycznie grali na zwlokę ale ciekawi mnie finał tej sprawy. Ogólnie to pracownicy maja jeszcze więcej pracownicy przez takie sytuacje? Czy jest to lepiej doceniane?

Prosimy o podanie numeru zamówienia zweryfikujemy Pana zlecenie.

Informujemy jeszcze raz. Środki zostały wypłacone.

Manuela
@EuroPaka.pl

Niby kiedy ? Środków nie otrzymałam do dziś

@Manuela

Wczoraj. Dziś do 12 do pani wejdą na konto.

@Manuela

Sytuacje ma pani już rozwiązaną jeśli dalsza odpowiedź nie padła? Czy był jeszcze utrzymywany jakiś kontakt z firmą w tej właśnie sprawie?

Mateusz
@EuroPaka.pl

Rowniez zastanawiam sie zgłosić sprawe na policję to sa kpiny paczka odebrana 5 grudnia brak środków do dnia dzisiejszego nr zamówienia 484768

Bartek

Witam nie polecam usług tej firmy, dobry kontakt jest do wysłania paczki tylko, wysłalem paczke za pobraniem oczywiście po 21 dniach pieniądze niewplyneły na konto, tak jak byl kontakt okey emailowy tak juz jest ograniczony numer zamowienia 478296 tez wysłałem email do własciciela email kontaktowy z krs

Aga

Wszystko było dobrze aż do miesiąca czasu po doręczeniu przesyłki. Nagle zaczęły się wiadomości SMS o maile o wezwaniu do zapłaty 500zl ponieważ ponoć paczka była niestandardowa. Telefonów nikt nie odbiera o na maile też zero odpowiedzi. Paczka wysłana tak jak zawsze, brak wyjaśnienia w czym problem i straszenie sądem....porażka

Dagmara

Kurier dwukrotnie nie przyjechał po paczkę pod wskazany adres (paczka z Holandii do Polski) wszystko opłacone, czekałam dwa dni, paczka została zlecona ponownie i wciąż pomimo czekania kuriera brak i zero kontaktu Również zgłaszam tę sprawę ponieważ nie rozumiem jak w ogóle może dochodzić do takich sytuacji.

Czy w firmie planowane są może jakieś zmiany organizacyjne? Od jakiegoś czasu widzę ze pojawiają się komentarze od klientów względem tych całych zamówień. ciekawi mnie co jest przyczyna tej sytuacji i jak obecnie odzwierciedla się to w bieżących warunkach zatrudnienia? czy będzie potrzeba więcej osób na obsługę? Są w planach nabory?

Kamil

Paczka o wartości 1500 zł została doręczona 30 go października jest 13 grudzień a ja nie dostałem swoich pieniędzy na infolini jestem dwudziesty w kolejce a na emaila nikt nie odpowiada przykro ze są takie firmy jak ta które (usunięte przez administratora) ludzi by ukraść ich pieniądze. Będę musiał teraz już iść na policję bo innej opcji nie widzę

@Kamil

Dzień dobry proszę o podanie numeru zamówienia zweryfikujemy Pana zlecenie.

Wioleta

(usunięte przez administratora) Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Wysłałam małą paczuszkę ważącą kilka gramów, a po 3 miesiącach dostałam wezwanie do dopłaty, bo podobno paczka przekroczyła 2 kg. Mimo moich e-maili, aby przedstawili mi dowód w postaci nagrania z pomiarów, nie dostałam odpowiedzi. Teraz przesłali mi wezwanie do zapłaty wraz z odsetkami za pół roku i straszą sądem. O co tu chodzi???

Po roku od tego wszystkiego ma dojść do zgłoszenia na policje? Ciekawa jestem czy w takiej sytuacji cokolwiek można zrobić? I czy do teraz pracują te same osoby, które wtedy obsługiwały zamówienie? Zastanawiam się co z odpowiedzialnością po takim czasie

margi

czy zgłosiła to pani mam ten sam problem i pisze z radca ich ale nie zamierzają przedstawić mi żadnej faktury.jak pani to rozegrała?

@karolina
@Wioleta

U mnie ta sama sytuacja, tragedia po prostu Dokładnie ten sam przebieg. Wysłana paczka za pośrednictwem europaka, następnie były problemy ponieważ towar został uszkodzony i nie dostałam zwrotu od odbiorcy - pomijając ten fakt, miałam wykupione ubezpieczenie więc wystąpiłam z reklamacją i okazało się rzecz jasna, że źle zapakowałam towar... Gdy sprawa ucichła po kilku miesiącach dostałam wezwanie do uregulowania dopłaty za wagę paczki ponad tą, którą podałam ???? (usunięte przez administratora) Ważyłam dokładnie tą paczkę przed wysyłką i jestem pewna, że podana waga była zgodna z rzeczywistością Gdy poprosiłam o jakikolwiek dowód z pomiarów, zdjęcie z wagi z przyjęcia towaru, cokolwiek... dostałam wezwanie do zapłaty od ich radcy prawnego Po prostu koszmar, nie polecam

Mariola
@Wioleta

Jak się sprawa u Pani zakończyła? U mnie ta sama sytuacja. Wezwanie do zapłaty po rzekomym audycie przewoźnika na prawie 900 zł! A wszystkie parametry podane zgodnie z prawdą.

Aldona

To pracownicy są tu jakoś może zintegrowani? Widzę ze mimo tych komentarzy od klientów odnośnie jakichś problemów z paczkami padło zapytanie o wigilie. Ciekawią mnie przy ty również jakieś inne wydarzenia. :D pytanie tylko czy pracownicy sami sobie je organizują czy jednak Pracodawca również bierze w tym udział?

Maslak

Po miesiącu ciągłego pisania w końcu wyplacili dokładnie jeden dzień po terminie więcej nie będę korzystał z ich usług

Zostaw merytoryczną opinię o EuroPaka.pl - Lublin

• Jak się pracuje w EuroPaka.pl?

Zobacz opinie na temat firmy EuroPaka.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuroPaka.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EuroPaka.pl