EuroPaka.pl

Opinie o EuroPaka.pl

Dzień dobry, proszę o podanie numeru zamówienia zweryfikujemy Pani zlecenie.

@EuroPaka.pl

Nie otrzymałam zwrotu za przesyłkę za pobraniem. Żądam zwrotu pieniędzy natychmiast albo kieruję sprawę na policję!!

Natalia

Wysyłam często paczki, nigdy nie było problemu z wypłatą pobrania. Trzeba pamiętać o podawaniu prawidlowego konta do wypłaty.

Edyta
@Natalia

Po jakim czasie wypłacali pani pieniądze z pobrania?

Radek
@Natalia

To zadzwoń na infolinię! Lub skontaktuj się mailowo!powtarzam. Nie wysyłać od nich paczka zaginęła latem do dzisiaj nie zwrócili pieniędzy chociaż fed ex oddał dla mnie pieniądze które mają mi zwrócić

Alex
@Natalia

A kontakt w trakcie tego procesu jest nawiązywany z samymi doradcami? Zastanawiam się w którym miejscu może być na to jakieś przypomnienie? Czy prócz tego konta cos jeszcze się podaje? Jeszcze nie mam przetestowanych usług, na razie obserwuje te wszystkie opinie

Numer paczki 1000685731851U Reklamacja zgłoszona. Paczka za pobraniem 1200 zł Czekam od 4 grudnia na pieniądze do tej pory nic nie ma. Kontakt telefoniczny nie możliwy. Na e mail nikt nie odpisuje. Uważajcie na tą firmę!!! Czekam na odpowiedz z reklamacji i sprawę kieruje dalej.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie EuroPaka.pl? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Arkadiusz Guszpit

Niestety, firma to jakaś porażka. Nie otrzymałem płatności za przesyłkę pobraniowa w kwocie 3945 zł. To jakiś skandal. Jeśli do końca tygodnia pieniądze nie wplyną mi na konto, zgłaszam sprawę na policję. Infolinia nie działa, na maile nikt nie odpisuje

dzien dobry, prosimy o podanie numeru zamówienia , zweryfikujemy Pana zamówienie

Radek

Co z moim zwrotem za reklamację? Pieniądze miałem otrzymać do 30 dni? Paczka była wysyłana w sierpniu. W listopadzie nastąpiło pozytywne rozpatrzenie reklamacji a zwrotu do dzisiaj nie ma! NrReklamacja nr 782992502641. Proszę o odpowiedź

Anno

Nr przesyłki 2681000378764 Numer potwierdzenia: 13727155 Witam zostałem oszukany na kwotę 2000 zł nie dostałem przelewu do dnia dzisiejszego od już 30 dni kto taki ma też problem i jak odzyskać policja coś pomoże czy nie ??

Witam wysłałam przez wasz serwis przesyłkę. Dnia 24.11. 2023 roku dotarła do odbiorcy a pieniędzy z pobrania do dzisiaj nie ma. Na maile nie ma odpowiedzi a telefon jakby u was w ogóle nie istniał. Ogólnie kontakt z wami to porażka. Nigdy więcej,korzystania z waszych usług. Sprawa jest już zgłoszona tam gdzie trzeba

Dzień dobry prosimy o podanie numeru zamówienia zweryfikujemy Państwa zamówienie

Patryk

Wysyłałem przesyłkę za pobraniem 24 października 2023r za pośrednictwem @Pracodawca .Do tej pory nie otrzymałem na konto pieniędzy za pobranie w kwocie Ok. 2000zł. Na infolini nie można sie połączyć z obsługą. Jest to (usunięte przez administratora)

@Patryk

Dzień dobry, prosimy o podanie numeru zamówienia zweryfikujemy Pana zlecenie

@pracodawca

(usunięte przez administratora) na kwotę 2300zl, brak wypłaconej należności pobraniowej po 1,5 miesiąca chociaż czas na to 27dni roboczych. Na maile brak odpowiedzi telefon stałe nie działa.

@@pracodawca

@Pracodawca Kontakt z wami jest niemożliwością. Na pieniądze za przesyłkę pobraniową czekam prawie 2 miesiące. Kontaktu telefonicznego i mailowego brak, ciągle jestem zwodzona. Nie polecam firmy a sprawa zostanie zgłoszona jak nie otrzymam należności w trybie natychmiastowym.

Bogusia

Czy pracownicy mają w firmie jakiś wewnętrzny system informacyjny? Zastanawia mnie sytuacja na forum i te pojawiające się komentarze od klientów. teraz niedawno ktoś napisał, że po udostepnieniu tu opinii z przedstawionym problemem został on zażegnany. W firmie jeszcze nie ma takiego środka komunikacji czy o co tu chodzi?

Czy EuroPaka.pl zatrudnia studentów?

Anno

Witam nie polecam tej firmy nie odbierają telefonów oraz nie odpisują na e-mail oraz zostałem (usunięte przez administratora) na kwotę 2000 tysięcy bo wysłałem przez tą firmę za pobraniem na numer bankowy dostałem raz informacje ze do 4 stycznia będą doręczone moje pieniądze do dziś ich nie widzę czy może ktoś pomóc w tej sprawie co mam postąpić aby odzyskać moją gotówkę i czy mam możliwość zadość uczynienia za niewypłacenie mi w terminie pieniędzy proszę o kontakt jak ktoś to załatwił i wie jak odzyskać

Tomasz

Ile można czekać na zwrot pieniędzy dzisiaj mija 24 dzień. Nr przesyłki 523000017834100071573662 zlecenie z dnia30.11.2023

Wysłałem paczkę za pobraniem 1360 zl , 1.12 .2023r , dostarczona 2.12 .2023r , do 4.01.2024r , minął termin 21 dni . Dziś jest 8.styczen 2024r pieniędzy dalej nie ma na koncie. Nr zgłoszenia 743054 . Do środy czekam jak nie dostanę przelewu sprawę zgłaszam na policję. To nie jest 50 zl tylko 1360 zl.

Joanna

@Pracodawca Proszę o wypłatę mojej należności numer przesyłki : 494395

Joanna

@Pracodawca Witam , firma zostanie zgłoszona na policję jeśli nie dostanę do piątku pieniążków, numer przesyłki wysyłam i myślę że pieniądze będą jutro na kącie jeśli nie sprawa idzie na Policję i nie tylko , wiele ludzi mogę znaleźć żeby was uwalić na temat wysyłania kaski która nam się należy numer wysyłki : 494395

Nataliaaa

Ta firma to jest porazka paczka została opłacona ,odebrana przez kuriera dostarczona do Niemiec A teraz wysylaja sms z ponagleniem do zapłaty piszą że albo waga albo wymiary się nie zgadzają A wszystko sprawdzalam w domu zgadzalo się nawet nie potrafią się określić co rzekomo było nie tak mało tego nie ma możliwości wyjasnienia sprawy ponieważ firma nie odbiera telefonów ani nie odpowiadają na maile. Nie polecam usług tej pożal się Boże firmy...@Pracodawca

Daria

Moja paczka za pobraniem została doręczona na kolejny dzień, pieniądze do mnie zostały zwrócone. Wysyłałam już kilkukrotnie, nie widzę problemów z tą firmą. Ogólnie polecam !

Iga
@Daria

Witam, a od kiedy Pani korzysta z usług? i czy obsługuje ta sama osoba? Zastanawiają mnie potencjalne zmiany względem tych poprzednich opinii. możliwe ze zatrudniono nowe osoby? lub były przeprowadzane szkolenia?

Zostaw merytoryczną opinię o EuroPaka.pl - Lublin

• Jak się pracuje w EuroPaka.pl?

Zobacz opinie na temat firmy EuroPaka.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuroPaka.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EuroPaka.pl