Opinie o Studio Moderna Polska sp. z o.o w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Studio Moderna Polska sp. z o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Studio Moderna Polska sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Moderna Polska sp. z o.o w Warszawa

Rozczarowany facet

Witam, odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą. Jeżeli oczywiście nie chcesz stracić swojego czasu oraz nerwów. Zapraszają cię na 2 dniowe szkolenie oczywiście bezpłatne, po czym jest scenka. Na scence, dałem z siebie wszystko i wykorzystałem wszystkie możliwości (obiekcje, które sugerowano na szkoleniu) po czym, "miła Pani" podziękowała i poinformowała że otrzymam informację dotyczącą mojej pracy w tej firmie. Ku rozczarowaniu !!! Pani mi podziękowała za współpracę - szok !!! Jak można tak ludzi traktować.(usunięte przez administratora) jeszcze nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Omijajcie szerokim łukiem !!!

Zofia
@Rozczarowany facet

a czy te dwa dni szkolenia bezpłatnego to był tylko kurs, szkolenie teoretyczne, czy też wykonywanie obowiązków aby się nauczyć czyli de facto praca?

Kinga

Witam czy jest możliwość pracy zdalnej ? jestem telemarketerką z doświadczeniem w takiej pracy .

Praca

Czy w Studio Moderna jest możliwość awansować z pracy jako konsultant telefoniczny na inny stanowisko, lepsze płatne i jakie są to zazwyczaj stanowiska i jakie kryteria trzeba spełnić by taki awans uzyskać i jaki czas potrzebny jest aby to uzyskać?

Bella
@Praca

Awansować można dzwoniąc na różne bazy, można mieć lepsze warunki premiowe i więcej zarabiać. Warunkiem takiego awansu jest robienie dobrych wyników sprzedażowych od samego początku pracy.

Blondynaaaaa

A szkolenia płatne mówili mi ze 200 zl ale nie dopytalam czy za 3 dni wsumie czy jednego dnia tyle sie dostanie?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Social Media Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.
Matt

Witam mam pytanie odnośnie tej pracy, ile można mniej więcej średnio zarobić w tej firmie i czy jest możliwość zarobków po dłuższym czasie powyżej 5 k zł netto na miesiąc? Jak wygląda sytuacja z umową, czy po okresie próbnym dostaje się umowę o pracę czy umowę b2b czy cały czas jest zlecenie?

@Matt

Dzień dobry, premie są bez górnego limitu, więc jak najbardziej jest taka możliwość żeby zarobki przewyższały 5 k netto miesięcznie - wszystko zależy od wyników sprzedażowych. Podobnie z umową, jest możliwość umowy o pracę po trzech miesiącach, ale to także zależy od wyników pozdrawiam

USÓWAJĄ KOMETARZE

Po każdej rekrutacji nieudanej USÓWAJĄ negatywne komentarze. Było tu wiele takich komentarzy i widzę że do czasu rekrutacji sumiennie je codsinnie usuwają. Szkolenie wygląda tak że tracisz 5 dni na to żeby zostać na lodzie i jeszcze nie zapłacą Ci za czas szkolenia, a więc po takiej sytuacji należy zgłosić się do inspekcji pracy w Warszawie. Bądź swojej miejscowości, wtedy dostaną karę za zatrudnianie pracowników na czarno. Mam nadzieję że ktoś przed rekrutacja to przeczyta i zrezygnuje za nim będzie za późno.

Czy w Studio Moderna Polska sp. z o.o odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Ninja

Tak, odbywają się

@Ninja

Długo się czeka na taki awans? Po jakim czasie można się załapać, rok, dwa czy więcej?

aaasiek98x

Jak wygląda 3-dniowe szkolenie ?

Moja kuzynka zamówiła w firmie Moderna nawilżacz. Poinformowano ją, że wysłany zostanie również prezent (nie zapytała co to będzie, a szkoda). Poprosiła, żeby paczka koniecznie została dostarczona przez kuriera do domu. Kurier po jednym nieodebranym telefonie, zaniósł paczkę na pocztę, choć w domu były inne osoby, które mogły odebrać. Kuzynka poszła więc na pocztę, paczka okazała się tak ogromna, że nie sposób było jej zabrać. Po opłaceniu przesyłki i zorganizowaniu pomocy zawieziono paczkę do domu. I okazało się, że był w niej owszem zamówiony nawilżacz, ale była też gigantyczna poducha do niczego mojej kuzynce niepotrzebna, która okazała się owym "prezentem", za który doliczono 100 zł. Na telefoniczne pytanie dlaczego zapłaciła za prezent, kuzynka usłyszała, że "prezenty" za darmo są tylko dla członków klubu, którzy płacą co rok składkę. A składka wynosi... 100zł. Niestety tą informacją podzielono się z nią dopiero, kiedy zapłaciła z "prezent" No cóż, dajemy się nabierać różnym firmom, ale z taką bezczelnością i cynizmem jeszcze się nie spotkałam. Trzymajcie się od Studia Moderna z daleka. Ewa

Kierownik

Współpracę z firmą Studio Moderna Polska sp. z o.o. zacząłem niespełna dwa lata temu. Studiowałem wtedy dziennie, elastyczny grafik pozwolił mi równocześnie pracować i studiować. Dobra atmosfera w miejscu pracy wpływała na zadowolenie oraz wyniki, których wymaga każda duża korporacja. Co więcej, jednym z głównych atutów SM jest bardzo wysoka premia, którą każdego miesiąca można uzyskać. Firma daje poczucie finansowej stabilizacji, wynagrodzenie wypłacane jest systematycznie w pełnej kwocie (podstawa+premia) w ramach umowy o pracę! Firma daje ogromne możliwości - dużą ekspansję w dziale retail daje duże możliwości rozwoju w strukturach firmy. Funkcjonują awanse oraz rekrutacje wewnętrzne. Sam zaczynałem od stanowiska konsultanta sprzedaży w tej chwili jestem kierownikiem. Dotychczas miałem okazje pracować w różnych firmach, w każdej z nich dawałem z siebie 100% - w tej nie jest inaczej. Wystarczy uwierzyć, że wszystko jest możliwe i każdy cel jest do osiągnięcia. Motywujemy się i wspieramy nawzajem - zarówno pracownicy z kierownikami, jak kierownicy z managerami, ale również pracownicy z managerami. Fakt jest taki, że nie chcemy płacić osobom, które rozwijają swoje życie w social mediach podczas pracy albo takim, które zajmują się przez 12 godzin jedzeniem czekolady i chipsów. Jesteśmy kimś więcej niż podawaczmi, co to znaczy - nasza praca nie ogranicza się do zaproponowania: "Może zapaliczka do papierosów?" albo "Polecam kawę do Pana/Pani red bulla." Jesteśmy kimś więcej - mamy zadbać o klienta od a do z. Mamy bardzo szeroki asortyment, w którym każdy znajdzie coś dla siebie - najlepszym przykładem są pracownicy, którzy całe gospodarstwa domowe swoje, swoich rodzin ale i znajomych są w stanie zaopatrzyć w produkty naszych marek własnych. Pozostaje ostatnia kwestia: dodatki. Studio Moderna to ogromna międzynarodowa korporacja - oczywiste jest to, że jest zorientowana na wyniki. Ważne są targety i KPIe. W SM cenimy dobrych pracowników, bo: każdy ma możliwość zdobycia premii, stosując wewnętrzne standardy obsługi klienta. Więcej: właściwie każdego miesiąca są organizowane konkursy, w którym można wygrać nagrody rzeczowe. Jest to oczywiście sprzęt, który sprzedajemy, ale ponad to: bilety do kina czy zaproszenia do restauracji, ale również dodatkowe pieniądze na integrację. Fajnie? Rozumiem, że nie każdy mógł o tym wiedzieć, bo nie każdy posiadł umiejętność czytania ze zrozumieniem. Podsumowując: Na rynku polskim pojawiliśmy się już jakiś czas temu, natomiast dopiero zaczynamy być marką rozpoznawalną. Jesteśmy zorientowani na wyniki i takich osób szukamy. Wymagamy i nagradzamy. Dajemy możliwości. Każdy może zdecydować czy chce się piąć w górę. Ja chcę i tego Wam życzę.

Pati
@Kierownik

Akurat pracuję w sklepie stacjonarnym dodam w jednym z lepszymi wynikami. Nagrody dodatkowe to ściemy. Skąd o tym wiem a no na przykład z tego, że centrala nigdy oficjalnie nie podaje do wiadomości kto i kiedy wygrał. Kierownik regionalny zapytany o wyniki konkursu lawiruje z odpowiedziami. Co do premii owszem jest i można ją wyrobić jak ma się trochę farta ale jest bardzo nieregularna bo centrala bardzo często bezkarnie zmienia zasady gry i raptem sie okazuje że nawet jak jest się dobrym sprzedawcą to osiągająć podobny dobry wynik w kolejnych meisiącach premia jest mniejsza o znaczącą część albo nie ma jej w ogóle.

Praca zdalna w weekendy i świę
@Kierownik

Odpowiedź sklepu Mango.pl Dzień dobry, najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Ze względu na epidemię nasz zespół pracuje zdalnie, dlatego kontakt może być znacznie utrudniony. Nasi konsultanci oddzwonią najszybciej jak będzie to możliwe. Pozdrawiamy

@Kierownik

Jak tak klamac mozna? Jak ty człowieku w lustro patrzysz? Firma ma w sądzie wiele spraw o złe traktowanie (każdy wie o co chodzi). To firma ktorej trzeba wręcz unikac dla sowjego zdrowia psychicznego ale i tak dni tego przybytku już policzone są.

Michał Goś

Mimo, że parcie na wyniki może odbić się na pracowniku to pozytywnie odbieram całą swoją roczną pracę w firmie. Na przerost bierze się wyniki w tej firmie, więc osoby bez dystansu mogą ucierpieć. Takim osobom odradzam. Osobom, które potrafią dobrze oddzielić zaangażowanie w pracę od reszty mogą skorzystać. Stosunek płacy do wyników jest dobry względne innych firm. Eventy żeby rozbić nudę dobrze, że są ale powinny być bardziej naturalne- może bardziej wymyślane przez zespół a nie tylko menadżerów. Atmosfera przyjazna dla tych którzy się starają.

zadowolona

Jasne, przejrzyste zasady. Dobre premie. Praca z domu

@zadowolona

Witam czy mogła by mi Pani odpowiedzieć na pare pytań związanych z tą praca ?

Aneta

Tak ciężko nie szanują kandydatów po co robić szkolenie osobie której się nie przyjmie? Naprawdę odradzam szkoda czasu

@Aneta

Czemu odradzasz? Nie przyjęli Cię? ;/ Jaki powód podali?

Aneta

Nie polecam tej firmy bierze się udział w szkoleniu a potem po rozmowie nie jesmy zainteresowani współpracą szkód a czasu na tą firmę naprawdę w czasie szkolenia mogłam znaleźć inna pracę. Innym dawali po dwie szanse na rozmowę ja miałam tylko jedna szanse.

Merytoryczny

Z firmą SM rozstałem się już jakiś czas temu i nie polecam, a wręcz przestrzegam. Firma jest zarządzana w bardzo chaotyczny sposób. Mam nieodparte wrażenie, że na górze więcej przechwałek - kto, co z kim i kiedy i kogo zna - niż wiedzy co dalej? Zmiany przeróżnych ,,strategii" na porządku dziennym, co wiąże się z finansami, bo to naprawdę bardzo bogata firma, przynajmniej na pozór, skoro stać ją na takie pompowanie pieniędzy w tak nieprzemyślane rzeczy i tematy, aby potem wycofam się z podkulonym ogonem. To firma, która nigdy nie będzie miała sukcesu, bo brak tam planu, egzekucji, przemyślanych działań i determinacji. Rotacja niespotykana i nie mówię tu o pracy agentów w CC. Ludzie rotują pomiędzy stanowiskami managerskimi kilkukrotnie na przestrzeni roku. Tak więc raz możesz być Managerem CC, raz Managerem od retailu, a na końcu (?) Managerem od BI... to wszystko w jakieś12 miesięcy :-) HR-owo niestety również sytuacja nie ma się dobrze, ale nie będę się rozpisywał. Dodam jedynie, że wypowiedzenia bez słowa wysyłane na adres zameldowania pracownika był na porządku dziennym, a już każdy sam może z tego wyciągnąc wnioski. Słowem podsumowania, przestrzegam wszystkich profesjonalistów - SM to nie jest firma dla Ciebie. Nie trać czasu, szkoda energii i życia.

Aleksander

Super że dzielisz się swoimi przemyśleniami na temat pracy w Studio Moderna. Czy wypłata była prowizyjna i zależna od sprzedaży? Jeśli tak to jaka była prowizja od transakcji?

O.
@Aleksander

Takich dokładnych spraw to się dowiesz na rozmowie

Logos

chciałem się skontaktować z działem marketingu

Agnieszka

Pracowałam w tej firmie jakiś czas. Na początku wszystko pięknie wyglądało, ale w praktyce to jakaś porażka. Przedwstępne szkolenie trwające 2-3 dni. Osoba prowadząca nie wie co to szkolenie. Spotkanie odbyło się w grupie kilku osób, było chaotyczne, informacje były podawane na szybko, wyjaśnienia to raczej odbąkiwania. Poza tym, ludzie kandydaci mieli wiele pytań, na które tylko kilka została podana odpowiedź. Scenki, które mieliśmy odgrywać to słuchanie cudzych rozmów, czyli dane osobowe są dla wszystkich. Po szkoleniu - praca, czyli zetknięcie się z rzeczywistością. Żadnej pomocy ze strony zespołu, materiały do pomocy były puste. Człowiek polega tylko na sobie i małej wiedzy, którą ma po szkoleniu. Ludzie dzwonią z różnymi problemami, a w większości przypadków to niezadowoleni klienci. Bądźmy szczerzy, firma nie jest najwyższych lotów, a wymaga od pracowników czegoś czego sama nie umie dać. Po pracy trwającej 5 miesięcy mogę stwierdzić, że ta firma nie jest odpowiednim wyborem na dłuższą współpracę.

@Agnieszka

O czym ty mówisz ? Żadnej pomocy? Akurat pomoc od przełożonych i innych pracowników jest duża. Ja ze szkolenia wyniosłam bardzo dużo wiedzy. Zostały przekazane wszystkie potrzebne informacje , każdą rzecz notowałam, aby potem móc się jeszcze podszkolić samemu. Także nie zgodzę się z Twoją opinią :)

Małgorzata

Może w takim razie Ty opiszesz jak z Twojej perspektywy wygląda szkolenie i wdrożenie w obowiązki nowego pracownika w Studio Moderna? Po jakim czasie byłaś gotowa do całkowicie samodzielnej pracy? Czy można wszystkiego się dość szybko nauczyć?

pytanie

Ktoś wie jak wygląda rekrutacja w tej firmie i szkolenie?

Zofia11

Witam, jaki jest przybliżony czas oczekiwania na odpowiedz po wyslaniu cv na maila rekrutacyjnego?

Agnieszka
@Zofia11

Przeważnie szybko odpowiadają. 2-3 dni.

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Moderna Polska sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Studio Moderna Polska sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Moderna Polska sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Studio Moderna Polska sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 38 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Studio Moderna Polska sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Studio Moderna Polska sp. z o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Studio Moderna Polska sp. z o.o
2.8/5 Na podstawie 282 ocen.

Studio Moderna Polska sp. z o.o