Opinie o Studio Moderna Polska sp. z o.o w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Studio Moderna Polska sp. z o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Studio Moderna Polska sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Moderna Polska sp. z o.o w Warszawa

Patrycja

Aktualnie pojawiło się kilka ogłoszeń o pracę w firmie Studio Moderna na stanowiska: konsultant do spraw sprzedaży telefonicznej, trener sprzedaży call center, supervisor-lider grupy do spraw sprzedaży w ruchu wychodzącym, brand coordinator, internet project manager. Firma oferuje możliwość rozwoju kompetencji zawodowych, stabilne zatrudnienie, system premiowy i solidny pakiet socjalny. Czy ktoś z osób odwiedzających ten wątek jest zainteresowany tą rekrutacją? Co myślicie o ofercie firmy? Czekamy na Wasze opinie.

Patrycja

@1234568, jesteś pracownikiem firmy i masz jakieś informacje o warunkach zatrudnienia? Napisz jakiego rodzaju umowy są zawierane z pracodawcą? Można liczyć na stabilne zatrudnienie i umowę długoterminową? Co powiedziałbyś na temat atmosfery w pracy? Czy jesteś zadowolony z relacji ze współpracownikami? Podziel się swoim doświadczeniem. Pomożesz innym użytkownikom forum poszukującym pracy.

Patrycja

@Edmund, Twoja poprzedniczka pisze że praca jest przez cały rok także w święta, ale grafik jest elastyczny i można ułożyć go według własnych preferencji. Może jakiś pracownik firmy wypowiedziałby się na temat warunków pracy u tego pracodawcy? Czy prócz wynagrodzenia można liczyć na premie, szkolenia podnoszące kwalifikacje lub pakiet socjalny? Zachęcam Was do zostawiania swoich opinii o firmie.

Ilu jest kierowników na sali? Czy są fajni czy raczej jest tam rotacja i ciągle się zmieniają? jak się z nimi pracuje?

Zadowolona z pracy w SM
@anonymous

Tak zwanych super visorow, którzy są obecni na sali jest aktualnie trzech. Jest też szefowa, wszyscy są mili i pomocni. Atmosfera jest na prawdę dobra. Call center aktualnie się powiększa w związku z przejęciem Mango. Jest to praca w sprzedaży oparta na systemie prowizyjne. Realnie premię można wyrobić większą niż podstawę więc warunki finansowe są godne polecenia. Praca jest 365 dni w roku ale na podstawie grafiku, który jest dość elastyczny. Pracuję pół roku i polecam!

Edmund
@Zadowolona z pracy w SM

w święta tam siedzicie? :o

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Toruń
Green Capital S.A.
Patrycja

Jak obecnie prezentuje się sytuacja w firmie Studio Moderna? Czy warunki zatrudnienia uległy zmianie? Czy atmosfera panująca w pracy sprzyja w funkcjonowaniu zespołu? Jak oceniacie firmę jako pracodawcę? Zachęcam do dodawaniu wpisów opartych o własne doświadczenia. Pomoże to osobom poszukującym pracy w tej firmie.

Natalia

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Patrycja

@anonymous, co możesz powiedzieć po kilku dniach pracy? Czy jest ona ciężka? W jakim trybie się pracuje w tym miejscu? Czy ktoś z Was także pracuje w Studio Moderna Polska w Warszawie? Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat tego pracodawcy - każda z nich z pewnością będzie bardzo przydatna dla osób zainteresowanych pracą u tego pracodawcy.

Własnie zaczynam pracę w sklepie stacjonarnym Mango. Z polecenia koleżanki, która pracuje w innym punkcie. Rozmowa kwalifikacyjna bardzo konkretna, bez owijania w bawełnę, poszukują sprzedawców a nie "podawaczy z półki" Koleżanka pracuje już prawie rok i jest bardzo zadowolona z atmosfery w pracy i zarobków (jesli ktoś potrafi sprzedać są wysokie premie). Ja polecam zarówno z wląsnych doświadczeń (rekrutacja) jak i z doświadczeń koleżanki (praca z prwie rocznym stażem).

pracownica

admin może usuwać wypowiedzi niezgodne z regulaminem forum. w tym zawierające obraźliwe zwroty czy oczerniające konkretne osoby. jeśli ktoś chce wypowiadać się na forum niech dowie się co może a czego nie może pisać.

Beata

Mialam identyczna sytuacje z ta firma. Stanowczo nie polecam...

Xyz

Fajna firma i warunki lepsze niż w większość callcenter. Premie spoko, nie ma zbednego ciśnienia jak ktos wie po co przychodzi do pracy. Dobra atmosfera

Czy łatwo się sprzedaje te produkty czy raczej klienci rzucają słuchawką i nic nie chcą? Czy jest realna szansa na wyrobienie premii?

fajni ludzie i spoko praca

Rox
@pracownik

no na pewno, sądząc po tylu złych opiniach...

@Zły Jestem zaskoczona , że taka sytuacja miała miejsce. Czy jakoś uzasadnili swoje postępowanie? Warto tu aplikować?

mmm

Mam pytanie, jaka jest podstawa?

@mmm

Dzień dobry Gwarantowana podstawa 15 pln brutto/godzinę

Danuśka

Może mi ktoś podpowiedzieć kilka istotnych informacji o pracy specjalisty ds. telemarketingu? Jaka atmosfera, jakie pieniądze można zarobić? Czy jest coś socjalnego dla pracowników? Bardzo proszę o info.

@Danuśka

Specjalista ds. telemarketingu ma gwarantowaną podstawę 15 pln brutto na godzinę + premie bez górnego limitu - najlepsi nawet kilka tysięcy :) Dodatkowo karta multisport, medicover, zniżki na produkty firmowe. Atmosfera super - liczne firmowe wydarzenia i konkursy, atrakcyjne nagrody Wszystko można podejrzeć na fb: https://www.facebook.com/StudioModernaCallCenter

Patrycja

@X a dlaczego? Niestety takie krótkie komentarze, pomimo iż jasno pokazują Twój stosunek do pracy w Studio Moderna Polska - nie są w stanie pomóc w podejmowaniu przez forumowiczów decyzji zawodowych. Tylko te konkretne i merytoryczne mają taki właśnie potencjał. Możesz rozwinąć swoją myśl?

X

Nie polecam.

Patrycja

@Konrad jesteś pracownikiem Studio Moderna? Możesz osobiście napisać swoje odczucia wobec pracy i pracodawcy? Tylko bardziej rozbudowane wypowiedzi mogą pomóc forumowiczom w prawidłowej ocenie pracodawcy.

Konrad

Jaka jest przyczyna takiej ciszy na forum? Czyżby wakacje odciągnęły was od kompa? Z drugiej strony gdyby było w firmie źle z pewnością ktoś by napisał kilka słów a tak znaczy, że jest dobrze no i fajnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Moderna Polska sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Studio Moderna Polska sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Moderna Polska sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Studio Moderna Polska sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 38 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Studio Moderna Polska sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Studio Moderna Polska sp. z o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Studio Moderna Polska sp. z o.o
2.8/5 Na podstawie 282 ocen.

Studio Moderna Polska sp. z o.o