Opinie o Janusz Skonieczny Koncesjonowane Biuro Ochrony Magnum w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Janusz Skonieczny Koncesjonowane Biuro Ochrony Magnum. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Janusz Skonieczny Koncesjonowane Biuro Ochrony Magnum o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janusz Skonieczny Koncesjonowane Biuro Ochrony Magnum w Łódź

Jarek

Tam gdzie powinni być pracownicy pełnosprawni są inwalidzi, tak gdzie Zleceniodawca wymaga pracowników kwalifikowanych są emeryci bez POF i jakoś się kręci.

No okej, ale takie firmy też są potrzebne, nie wiem za bardzo, o co ci chodzi. Mój tata ma grupę inwalidzką, i żałuje, że nie wiedział, że trzy miesiące temu była oferta (usunięte przez administratora) na ochronie. Widziałam to ogłoszenie, właściciel pisał, że do podstawy są dodatkowe premie i jest dofinansowanie dojazdów. No, chyba że to nieprawda?

Agatka

Czy ktoś mógłby napisać, czy to ogłoszenie na pracownika ochrony do obsługi recepcji jest aktualne? Widzę tutaj jedynie bekę z tej oferty, a tak się składa, że może z niej ktoś chcieć skorzystać. Jakie stawki są w takiej pracy? Czy macie jakieś socjalne bonusy? Tego niestety pracodawca nie umieścił w ogłoszeniu.

Znaczy uważasz, że tu jest dobrze i polecasz, dobrze rozumiem? Bo już się troszkę zagubiłem w tej dyskusji. No i w sumie do tej pory nie podał nikt dokładnych zarobków, jak to tam wygląda, może Ty napiszesz? Minimalna jest czy więcej?

Krystyna Nowy wpis

Dobrze rozumiem niżej komentarz, że zatrudniają z orzeczeniem niepełnosprawnych? W sumie jak patrzyłam to 5 miesiecy temu też tak było w ogłoszeniach na pracownika ochrony, nadal umiarkowany minimum? Ciekawe czy jakieś dostosowania są do potrzeb chorych.

Teraz pracownik ochrony ma umowę o pracę czy zlecenie? Bo słuchajcie, jak wszedłem w stare ogłoszenie co 4 miesiące temu dali, to tam podane były dwie. No już nie będę pytał o to, co było kiedyś, bo mnie teraźniejszość interesuje, z tego powodu chciałbym wiedzieć, co teraz się podpisuje i od czego to zależy w ogóle?

***** tuska Nowy wpis

Grupę masz? Bo jak nie to pracy nie ma! Umowa o pracę w ochronie?

Lidka Nowy wpis
@***** tuska

O co Ci chodzi, 4 m-ce temu wygasła oferta pracy, gdzie pisało "umowa o pracę, umowa zlecenie", czyli opcja uop jest. Zamiast się denerwować, napisz, ile wynosi ta stała podstawa? Albo ktoś zorientowany niech napisze, bo w sumie nie wiadomo, czy tam pracujesz, czy tylko naskakujesz na forumowiczów dla sportu.

Jarek

Obserwator
@Jarek

W tym roku duże problemy i kombinacje firmy przy przetargach oj chyba będą problemy...

Bogdan
@Obserwator

Skąd wiesz o takich rzeczach?

@Jarek

Kto usuwa wpisy? Napisałem tylko że inwalida i emeryt jest mniej awanturujący się, a prezes jest spoko.

@Jarek

UWAGA!!! pod nickiem helena ukrywa się prezes Magnuma, wykupił możłiwość usuwania komentarzy i to ROBI!!!

Misiopysio

Koncówka tej firemki.

Robert
@Jarek

Kim pan jest , że posiada pan takie informacje ? Chodzi Pan po obiektach sprawdza, weryfikuje ? Musi Pan sporo czasu na to poświęcać . Pytanie brzmi po co ? Wszyscy udzielają Panu takich informacji ? Jak Pan uzasadnia pozyskiwanie takich informacji ? Bardzo ciekawa historia :)

Witold
@Robert

Ty uważasz inaczej? Nie są tu przyjmowani ludzie już na emeryturze albo osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności? Bo widziałem komentarze że właśnie tak jest. Nie mając orzeczonego stopnia też można aplikować i zostanie się przyjętym bez problemu?

Magnum security

PILNE!!! Szukamy do ochrony obiektu na smulsku. Wymagania : orzeczenie o niepełnosprawności i status studenta. Mile widziana znajomość angielskiego i innych języków. Zapraszamy!!!

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik strzelnicy w firmie Janusz Skonieczny Koncesjonowane Biuro Ochrony Magnum? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

W zależności od tego czy się ma teraz umiarkowany czy cięższy stopień to różnie płacą? Wiem, że na pracownika ochrony szukają minimum z umiarkowanym, a przynajmniej jesli nic się nie zmieniło, bo to w grudniowym ogłoszeniu tak podawali. W sumie super, jakby ktoś powiedział, jak to wygląda aktualnie.

Wiktoria

Szukajom w łódzi z grupą na obiekty. Ktoś coś wie?

Agatka

@Agatka

A jak nie cisnąć beki? Recepcja, a wymagania jak w radzie ministrów by była. Jakie stawki? W ochronie to najniższa, i pewnie umowa śmieciowa.Bonusy? Ha, ha, ha!

@Marian k.

I do ochrony biorą tylko rencistów albo osoby z grupą czy niekoniecznie? Myślałam, że na święta chociaż dają jakieś karpiowe, jest szansa na taki prezent świąteczny?

Marian k.

Teraz to tylko grupa i student. I cieszysz, się jak masz wypłatę w terminie. Normalnych to tylko na handlowe.

Mery
@Marian k.

No co Ty? A długo po terminie zdarza się im płacić? Co w przypadku jak zatrudniają studentów, a Ci kończą naukę, nadal zostają we firmie i przykładowo mają zmienianą umowę?

Ciekawski
@Agatka

Wszedłem to po opinie o firmie. Ten obiekt na smulsku to recepcja. Wymagane orzeczenie i znajomość angielskiego. To ogłoszenie to hula od paru miesięcy. Nie mają chętnych?

@Ciekawski

Gdzie ono jest wystawione? Na dzień dzisiejszy niczego kompletnie na recepcje nie widzę, jedynie dla pracownika ochrony. Czy możliwe ze ktoś w końcu się wpasował? Wiadomo jakie warunki tam występowały / występują? w jaki sposób badacie obiekty przed rekrutacja?

Michałek

Cyklicznie pojawia się na olx. Pracownik ochrony/obsługa recepcji, chodzi o prowadzenie recepcji. Wymagane orzeczenie i znajomość angielskiego. Dzwoniłem i bez grupy nie da rady. Stary nie wiesz gdzie szukać ofert pracy w necie?

@Marian k.

Bo chcieliby z grupą, żeby być studentem i znać angielski. I może jeszcze na czarno robić 300 godzin. Żenada.

Lilka
@Marian k.

To jakie nietypowe wymagania mają na to stanowisko, że przyrównujesz tę recepcję, jakby co najmniej znajdowała się w radzie ministrów? :x Serio zarabia się najniższą krajową? Nie można liczyć na żadną premię?

Kolek

A to ogłoszenie na smulsko to tylko z grupą? Wie ktoś coś?

Obecny pracownik

Witam, Od października jestem pracownikiem firmy Magnum Czy może ktoś mi udzielić rzetelnej opinii na temat tej firmy?? Chodzi między innymi o terminowość wynagrodzeń itp Pozdrawiam

Czemu? Obserwuje forum, faktycznie co czytam jakąś opinię, to jest negatywna, ale konkretów za bardzo nie podajecie :( Chodzi o nieterminowość co do wypłat, czy coś jeszcze jest takiego, co warto wiedzieć przed przyjęciem się tu? Chciałem się przyjąć na magazyn, w obecnej firmie też nie mam za dobrze, liczyłem że tu chociaż zarobić się da coś więcej niż minimalna i jakieś nadgodziny wpadną. Da rade?

Michałek

No nie wygląda to na jakąś stabilną firmę. Bardziej na tą z gatunku krzak. Nie widze obiektów ochranianych przez nich. Na magazyn? Przecież to firma ochrony? Może pomyliłes firmy? To jakiś zakład pracy dla inwalidów jest a nie ochrona.

Dają prace dla magazyniera-operatora wózka widłowego. Prócz tego że jest atrakcyjne wynagrodzenie w zasadzie nie ma żadnych informacji. Jak to zapewnienie przekłada się na stawkę? Ile godzin dziennie robota na magazynie? Standardowo osiem?

Anon

Ten prezes to jeszcze żyje, czy interes przejął synek? Jakie obiekty mają?

Marian k.

OOOOOOOO!!!! DO OBLUGI RECEPCJI NA SMULSKU PREZES JANUSZ ALFA SZUKA!!!! I nie może znaleźć, a i wymagana grupa inwalidzka!!!

Misia
@Marian k.

Pan szuka z odpowiednią wagą danego pracownika,szkoda że,o numer buta nie zapyta.Podnosi głos, prestiżowy obiekt.Szkoda że,szukający takim nie jest .Chamstwo i jeszcze raz chamstwo.

@Misia

Z odpowiednią wagą? Wagę To ma pan janusz prezes słuszną. Magnum i prestiżowy obiekt, oni tylko najtaniej w przetargach wygrywają, co do chamstwa to fakt.

Honorka

Cześć wszystkim :) Pojawiła się oferta pracy do działu sprzedaży, chce aplikować, jak wam się pracuje w dziale? Zespół jest zgrany? Jak przełożeni/team leaderzy/managerowie? Firma jest mocno nastawiona na tabelki, wyniki? Czy o pracownika też dbają? Niestety w ofercie nie podano szczegółów, jedyne info to o pracy na pełen etat i doświadczenia. Ktoś z pracowników może zdradzić nieco więcej?

Interesuje mnie praca jako Magazynier w firmie Janusz Skonieczny Koncesjonowane Biuro Ochrony Magnum. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Misiopysio

W Łodzi prezes szuka inwalidów do pracy, pewnie najlepiej z grupą specjalną. He, he, warunek zatrudnienia grupa w ochronie!

Qukuryku
@Misiopysio

To magnum to tylko zatrudnia inwalidów, bo w ogłoszeniach tylko z grupą inw. Po co robić te wpisy na listę jak to nic nie daje. To samo w innych firmach jest. Ktoś coś wie?

Helena

Masakra, dogadac sie z nimi odnosnie czegokolwiek graniczy z cudem...

Sławek

Trudno się tam dostać ,( uzyskać zatrudnienie ,)a opinie mają całkiem nieźle tak wśród ludzi a nie po internetach. Ktoś cos napisze więcej ? Może gdzieś poszukują ludzi na obiekty.

@Sławek

Jak firma nie ma obiektów to jakie ma znaczenie jak trudno się dostać?

Marian k.

Czy jest prawdą, że aby zostać przyjętym do pracy trzeba być emerytem lub być starszym wiekiem, bo szef młodszych nie preferuje? Takie krążą opinie.

@Marian k.

A gdzie tak słyszałeś? I te opinie to tylko na tym stwierdzeniu się kończą czy jakieś argumenty dorzucają?

@Helena

Dorzucają takie argumenty : po wstępnej rozmowie nie raczą nawet oddzwonić i nie odbierają telefonów, mimo że praca niby jest.

@Marian k.

Aha, no trochę niefajnie te argumenty brzmią. Ale co dowiedziałeś się w końcu czy to potwierdzone info?

@Helena

Pani Heleno z biura Magnum, potwierdza to banda starych dziadów na obiektach, bez wpisu na listę tam gdzie powinien być, plus szalony prezes który usuwa komentarze, takie cieciurity wkrótce znikną z rynku.

oooo123

Magnum może kiedyś firma ok ale teraz szału brak prezes szalony stawki poza prawem. Byłem na spotkaniu 15min rozmawiałem z prezesem efekt taki że to było zmarnowane 15min z mojego życia oferował mi 5,6/h od 02.01.2017r stwierdziłem że jest to wbrew ustawie to pajac stwierdził że to myto za nauke w super firmie. Pojechałem nastepnego dnia do konsalnetu i tu profeska wszystko zgodnie z ustawą 9.8/h.

@oooo123

Ja uważam że prezes jest spoko!!!

Tygrys
@oooo123

Czy firma ma jeszcze obiekty mpk, czy był już nowy przetarg i ma ktoś inny? A prezes to Janusz alfa (zobacz memy).

Ola

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Janusz Skonieczny Koncesjonowane Biuro Ochrony Magnum - Łódź

• Jak się pracuje w Janusz Skonieczny Koncesjonowane Biuro Ochrony Magnum?

Zobacz opinie na temat firmy Janusz Skonieczny Koncesjonowane Biuro Ochrony Magnum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janusz Skonieczny Koncesjonowane Biuro Ochrony Magnum?

Janusz Skonieczny Koncesjonowane Biuro Ochrony Magnum
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Gen. Jarosława Dąbrowskiego 225/243
    93-231 Łódź