Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emia Marek Istrati w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emia Marek Istrati. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emia Marek Istrati o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emia Marek Istrati w Kraków

Jak się pracuje z ludźmi z Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emia Marek Istrati?

Cv Nowy wpis

Właśnie jestem ciekawy bo z opini to coś nie bardzo z tą firmą jest kiedyś dzwoniłem pytając o pracę to zostałem zbyty może dlatego że prosto otwarcie zapytałam o wynagrodzenie ????moze gość ma coś z ..... czy jest jakaś osoba chodzi mi o pracownika A nie postawione osoby o opinie jak tam jest naprawdę bo bajek to ja nie lubię słuchać czekam na opinie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emia Marek Istrati?

EMIA

Przynajmniej raz w miesiącu organizujemy spotkania integracyjne na terenie firmy. Co jakiś czas są organizowane imprezy firmowe w lokalu.

Psycholog
@EMIA

Nie wiem czy się śmiać czy płakać moze dopiero macie taki plan no poprostu ta odpowiedź powaliła mnie na kolana ????????????????????????????

@Psycholog

Słaba jest ta opinia, tak jak osoba, która się pod nią ukrywa.

Natalia
@EMIA

rozumiem ze takie imprezy organizowane są w dni wolne od pracy lub po godzinach działania firmy ?

Nikson
@Natalia

Nie w godzina pracy od 6-14 wtedy jest najlepsza zabawa

Damian
@Nikson

Pracujecie na jedną zmianę, czy praca jest wielozmianowa? Pytam kogoś obiektywnego, czy warto aplikować, jestem operatorem CNC? Praca bez umowy w moim przypadku nie przejdzie, stawka za nadgodziny, czy pracę w sobotę ma być wpisana w umowę o pracę? Czy tak jest w tej firmie? Pytam oczywiście pracowników, nie zarząd ani przełożonych, bo widzę, że mocno się tu udzielają ;)

@Damian

Praca jest na zmiany, 6-14 i 14-22. Jedna pracująca sobota. Z umową zależy jak dogadasz się z szefem.

@Damian

Proszę nie pytać Niksona o nic na nasz temat, ponieważ nie jest to nasz pracownik, a tylko psuje opinie na temat naszej firmy.

@Ania

Ta opinia również nie jest napisana przez naszego pracownika.

Maja
@Psycholog

A jak jest według Ciebie?? Pracujesz obecnie? Jaka jest umowa - o pracę czy zlecenie?

@Maja

Proszę nie pytać Psycholog/Niksona/Obserwatora o nic na nasz temat, ponieważ nie jest to nasz pracownik, a tylko psuje opinie na temat naszej firmy.

Natalia
@EMIA

to w takim razie to jest jakaś konkurencja czy byli niezadowoleni pracownicy że tak o Was piszą ?

Maja
@Ania

Czy pracująca sobota jest jakoś lepiej płatna? Jeśli tak - to ile?

EMIA Nowy wpis
@Maja

Ta opinia również nie jest napisana przez naszego pracownika. Jeśli jest Pani zainteresowana pracą w naszej firmie to proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny z nami.

Natalia Nowy wpis
@Natalia

Oj chyba nie zadowoleni pracownicy bo dużo osùb myśli o zmianie pracy

Czy można liczyć w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emia Marek Istrati na prywatną opiekę medyczną?

EMIA

Pracownicy mają ubezpieczenie zdrowotne. Badania wstępne oraz okresowe są opłacane przez firmę.

Pozytywnie
@EMIA

Tak mają ubezpieczenie ci którzy są zatrudnieni A przecież tam pracuje tez sporo (usunięte przez administratora) poszłli właścicielowi na rękę A on im obiecuje że potem da im umowę A wypłata szału nie robi soboty obiecał dodatkowo płatne A wogule nic nie dokłada GADANE TO ON MA Jak zawsze robi z ludzi głupków

@Pozytywnie

Nie wiemy, kto kryje się pod tym komentarzem więc nie będziemy tego komentować. Nie zna Pan/Pani szczegółów zatrudnienia pracowników w naszej firmie, więc proszę się na ten temat nie wypowiadać.

@EMIA

A w czym problem, czy napisał nieprawdę?

@Obserwator

My nie mamy żadnego problemu i żadnego komentarza się nie obawiamy :)

Uprzejmy

Praca w tej firmie dała mi dużo doświadczenia, dzięki której mogłem się doszkalać w swojej branży :)

@Uprzejmy

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! :)

@Uprzejmy

Sami sobie piszecie opinie?

@Obserwator

Żaden komentarz nie jest przez nas napisany poza tymi oznaczonymi EMIA. A Pan/Pani jest tylko obserwatorem sądząc po poprzednim wpisie i po nicku, więc raczej nic Pan/Pani o nas nie wie ;)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emia Marek Istrati? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emia Marek Istrati występują paczki/bony świąteczne?

EMIA

Na święta bożonarodzeniowe każdy pracownik otrzymuje paczkę świąteczną.

@EMIA

Tak słyszałem że zawsze takie same paczki ????????????wszystko kupują na promocji i robią dobre wrażenie jak to się troszczą o pracowników

@Obserwator

Paczki świąteczne są w naszej firmie już niemal tradycją. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdemu może się ona podobać, jednak większość pracowników woli otrzymać paczkę, którą Szef przygotowuje osobiście w domu niż pieniądze w kopercie, które są bezosobowe. Nie wiem czy kiedykolwiek Pan/Pani otrzymał od nas taką paczkę, czy jest to tylko jakaś plotka i pogłoski, więc nie będziemy tego więcej komentować.

EMIA

Panie Piotrze, bardzo nam przykro ale nie zatrudnialiśmy Pana u siebie. Bardzo prosimy o niezwłoczne usunięcie komentarza, ponieważ na pewno nie dotyczy on naszej firmy.

EMIA

Drogi Piotrze, Twoje nazwisko zostało usunięte przez administratora, więc nie wiemy z kim dokładnie mamy do czynienia. Jednak sądzimy, że pomyliłeś firmy i Twoja opinia nie miała trafić tutaj :) Proszę sprawdź czy poprawnie umieściłeś swój komentarz. Pozdrawiamy.

EMIA

Ciekawe skąd ma Pan/Pani taką opinie i czy w ogóle Pan/Pani u nas pracował/a. Nie ma żadnych cięć, a pomimo pandemii pracownicy pracują normalnie bez żadnych wymuszonych przerw związanych z obostrzeniami.. Prosimy nie wypisywać fałszywych komentarzy na nasz temat.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emia Marek Istrati?

EMIA

Uważamy, że atmosfera jest dobra. Dbamy o to, aby tak było.

Magda

@Emia w takim razie na jaki mail się z wami skontaktować ?

@Magda

Nasz adres mailowy to biuro@emia.com.pl

Zuza

Czy obecnie poszukujecie kobiet do pracy? Czy praca jest na zmiany?

@Zuza

Obecnie mamy obstawione wszystkie stanowiska, ale może Pani przyjść na rozmowę i zostawić namiary do siebie. Praca jest na zmiany.

Czy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emia Marek Istrati zapewnia kartę multisportu?

EMIA

Nasza firma nie zapewnia takich karnetów.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emia Marek Istrati?

EMIA

Pytania jakie mogą się pojawić to między innymi: - czym się Pan/Pani do tej pory zajmował/zajmowała - jakie ma Pan/Pani doświadczenie zawodowe - jakie ma Pan/Pani oczekiwania jeśli chodzi o wynagrodzenie

Romek

@EMIA jak wygląda codzienny dresscode?

@Romek

Odzież roboczą BHP zapewnia firma

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emia Marek Istrati?

EMIA

Witam, Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany pracą to proszę o kontakt 602728816. Pozdrawiam

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emia Marek Istrati?

joanna

Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć o pracy w Emii w Tropiszowie? czy praca dla kobiet również się znajdzie? jak wynagrodzenie?

@joanna

Witam, Kobiety są jak najbardziej mile widziane w naszej firmie. Jeśli jest Pani zainteresowana pracą to proszę o bezpośredni kontakt z nami (tel. 602728816) oraz umówienie się na ewentualną rozmowę. Pozdrawiam

Seba

Odradzam ! Na poczatku pieknie fajnie a pużniej ....... zobaczycie

Sebix
@Seba

Seba ty to wróć do szkoły i naucz się ortografii :)

EMIA

Jak miło widzieć Twoją opinię "Tango", a raczej (usunięte przez administratora) Nie wydaję nam się, żeby Szef Cię źle potraktował tym bardziej, że to co wypisujesz to jakieś brednie. Po pierwsze wymóg 176 godzin w miesiącu nie jest wymysłem właściciela firmy tylko jest to średnia ilość godzin jaka przypada na miesiąc (wszystko oczywiście zależy od ilości dni roboczych w miesiącu więc suma może się różnić). Po drugie stawka płacona jest za godzinę, więc jeśli ktoś zostaję po godzinach bądź przychodzi dodatkowo w sobotę to otrzymuję wypłatę z każdej godziny. Po trzecie właściciel przyznaję premię każdemu pracownikowi w zależności od miesiąca tzn. jeśli była lepsza sprzedaż w miesiącu to automatycznie każdy dostaje premię, aby docenić pracę każdego. Nasza firma to nie właściciel tylko wszystkie pracujące w niej osoby. Jak wiadomo każda firma ma swój system rekrutacji, pracy itd. Wszystkie warunki są wymieniane od razu podczas rozmowy o pracę, więc jeśli ktoś podejmuje pracę tzn, że akceptuje wspomniane w rozmowie warunki. Jeśli chodzi o komentarz dotyczący pracy na umowę czy też nie. Jak sam napisałeś zgodziłeś się na takie warunki, więc nie rozumiemy skąd nagle oburzenie :) Pisanie o tym, że nikt nie ma umowy czy też kto ile zarabia jest nie na miejscu, ponieważ nie masz takiej wiedzy aby móc ją publikować w internecie. Nie podpisaliśmy z Tobą umowy, dlatego, że doszły nas słuchy od pracowników jaki jesteś naprawdę, jak chodzisz po ludziach i wypytujesz kto ile zarabia i jak wyliczasz oburzony kto ile powinien zarobić. Wszystko co usłyszałeś od(usunięte przez administratora) to prawda więc gdybyś sam zachował się w porządku wobec firmy czyli Szefa jak również pracowników, pracowałbyś dalej. W przyszłości najpierw zastanów się nad swoim zachowaniem, a dopiero potem oceniaj postępowanie innych. Jeśli chcesz być traktowany poważnie i z szacunkiem to sam bądź poważny i szanuj drugiego :) Dziękujemy za opinię i życzymy sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Tango
@EMIA

Odniosę się do wszystkiego po kolei :) Może do Ciebie "Emia" właściciel mówi co innego bo z tego co wiem nie było Cie przy żadnej rozmowie z szefem kiedy dogadywalismy sie, nawet na rekrutacji. Umowa słowa jest tak samo ważna jak umowa na papierze. Proponuję jeszcze raz przeczytac wcześniejszy post. To co było powiedziane nie zostało spełnione. Każdy miesiąc jest inny owszem i nigdy nie zwracałem na to uwagi czy ma mniej czy więcej dni roboczych. Robiło sie w różnych systemach i godzinach, po 8, 10, 12 H w zależności o wykonywanej pracy w weekendy czy noce. Zgadzam się się też ze średnią to 176 ale kiedy słyszę od osoby ktora rekrutuje nie na rozmowie rekrutacyjnej a po pierwszym miesiącu ze "wymaga tyle" to już co innego chyba prawda? ok. Napisalas ze przychodzi dodatkowo w sobote to otrzymuje wypłatę z każdej godziny, no tak by wypadało ale ile dodatkowo musimy pracować żeby dostać to co było powiedziane na tej rozmowie czego oczekujemy? Definicja miesiąc pracy, nadgodziny, czy premia jest zawarte w kodeksie więc proszę sprawdzić bo chyba mamy rozne pojęcia. Co do szacunku do innych to na pewno nie mnie go brakowało. Tak chodziłem i pytałem jak w końcu wygląda zarobek innych w tej firmie bo jednak chciałem wiedzieć na co mogę liczyć kiedy okazuje się ze pracodawca po pytaniu o zmiane warunkow po 3miesiacach( bo jak napisałem zgodziłem się na te warunki na okres probny) mowi ze nie pamieta jak sie dogadywalismy na poczatku. Co do umowy to nie to ze nie podpisalicie jej ze mną bo okazało się ze chodzę i pytam innych pracowników , tylko to ja zrezygnowałem kiedy przedstawiono mi ostateczne warunki od razu gdy mi je zaproponowano w czwartym miesiacu, a umowy nie było od poczatku. Zastanowilem się nad swoim zachowaniem i nie stwierdzam zebym napisał jakas nie prawdę . Są różne stanowiska i osoby z różnym doświadczeniem i stażem, różne zarobki też się z tym wiąża ja to naprawdę rozumiem ale człowiek to nie "małpa która będzie pracować za kilo bananów" ale no tak przecież "za nic nie robienie nie można zarabiać wiekszych pieniedzy". To już nie chodziło o mnie tylko właśnie o ludzi którzy chcą pracować zeby żyć godnie wykonując pełen etat a wiem ze nawet więcej chcą i mogą ale kiedy mają do tego odpowiednią motywację bo zadowolony pracownik to dobry pracownik na którego można liczyć. W przyszłości najpierw dajcie umowę która jasno określa warunki a dopiero potem wpuszczaj pracownika na zakład produkcyjny polecam KP i KC:) Uwierz ze ja naprawde chciałem pracować ale slowa "urojona premia" padające z tych samych ust ,które mówią na rekrutacji ze będziesz tyle zarabiał ile chcesz wyprowadzilo mnie z rownowagi:) niech tak znaczy tak ,a nie znaczy nie, zamiast tego pomyślimy żeby było lepiej. (usunięte przez administratora)Dziękuję.

Kamil

Niezbyt przychylnie piszecie o firmie. Idealnych nie ma i zawsze może być coś do poprawy/.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emia Marek Istrati - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emia Marek Istrati?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emia Marek Istrati tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emia Marek Istrati?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emia Marek Istrati
  • Czeczeńska 3