Opinie o SPP ZOZ w Choroszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SPP ZOZ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w SPP ZOZ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPP ZOZ w Choroszcz

Nitrołak

Codziennie myślę o tym uniwersum, zaczynam mówić jak oni, cytuję ich teksty przy znajomych, miewam sny na szkolnej, proszę zabierzcie mnie do Choroszczy bo już psychicznie nie wyrabiam, słyszę jak na dworze szczeka pies Nero. Ludzie pomuście dla mnie!!!

Olaza- uwazajcie na pielęgniareke Ole i terapeutke Ewe Zniszczą was jako ludzi

Gruby_Luk

To że uciekł to nie watyd bo nie ma ratunku dla jego.

Major z Bombasu
@Gruby_Luk

Proszę Państwa ucieczka swoją drogą,ale on okradł do tego Sklep Malarski i wszystkie zapasy Nitro. Nie wiemy co z tym zrobić.

Motylek

O dzień dobry, szanowni państwo kochani moji.Moja żona regularnie ogląda US 17 ogółem, zamyka się w toalecie i śledzi całe te filmy a potem obraża mnie od szczurów wodnych i komunistycznych (usunięte przez administratora) a na obiad daje mi zupke kińską z porówkami albo kababa w kapuśniaku. I każe mi 5 śniadań od 4 rano jeść. Jeszcze wspomniała o wypadach do lasu Ludzie pomuście dla jej i dla mnie ogółem

Major z Bombasu
@Motylek

Proszę Pana musi Pan zrobić Bigos z Mandarynkami i dużo Maślanki kupić. Całe te i pomoże

Czy rozmowa kwalifikacyjna w SPP ZOZ spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Marika

Czy jest dużo nadgodzin tutaj ?

Korolowy

Wspaniałe miejsce. Kompetentny personel, ludzie którzy tworzą to miejsce to ludzie z pasją.Wyleczyli mojego wuja JanaLesgos and Loszyngol z bardzo ciężkiego alkoholizmu. Wuj Jan na dzień dzisiejsz nie pije denaturatu tylko spożywa lekkie alkohole typu wódka chciało by się powiedzieć że jest de besta. Polecam ten szpital bo mają bardzo dobre jedzenie ślidziki ni ślidziki. Dziękuję że wyleczyliscie przyszłego kandydata na urząd wojewódy. Na usta ciśnie się tylko jedno słowo debesta!!!!!!!!jestescie ludźmi rzetelnymi sprawiedliwymi okuratnymi itd itd

Wash&Go

Dzień dobry państwu tu tego na dzień dzisiejszy tu zrobie jak to się muwi tu bedzie lotnisko ze asz asz tylko mnie wybierzecie na prezydenta albo wojewodę jak tam chcecie zeby mnie wybrali a reszta to mnie nie interere. I na dzien dzisiesieszy zajmijcie koniowała tu tego bo on dzieciom kiszki sztolcowowe przebija i to jest wyrwikufel i na dzień dzisiejszy ostatni wuj Polski dziekuje bardzo tu tego.

Major Suchodolski

No dzień dobry. Ogółem szpital borzy jest o tak, okej! Darmowy, dla człowieka jak to się mówi, nie jak ten mońki teraz bo (usunięte przez administratora) ogółem mnie i 13 tysięcy ośrodek kosztuje, a tam nie ma nic i to samo co w Choroszczy ale za takie pieniądze. Ogółem ile ludzie pracują na 13 tysięcy, a ja mam, bo ja nagrywam i podatki płacę. Zobaczcie jaki świat jest, jacy ludzie są, jaki Kononowicz, ten spaślak... Jechaliśmy do Bożenki, to się wziął i narobił w gacie. Bramke otwierał to wziął i się zesrał po całości. Ja to nigdy nie, ani razu, raz tylko ale to musiałem twarożek albo zsiadłe mleko wypić. Pozdrawiam eleganckie Krzesło I trzy-maj-ta się ludzie!

Okuratny

No i coś cie narobili nitro szczur znowu uciekł do lasu a miało być dotex i tarapia dla jego bo to narkotykarz okuratny. Kto teraz będzie płacił podatki i drzewko rabał ogułem . Przepraszam że tak powiedziałem tu tego

Dejta spokoj

Szpital bardzo mi się podoba personel fachowy i non stop chodzi uśmiechnięty. A pielęgniarki pachnące i atrakcyjne. Jedzenie bardzo dobre, będę tu wracał z przyjemnoscią

Dorota

WITAM.LEŻAŁAM W SZPITALU W CHOROSZCZY NA ODDZ.NEUROLOGII W ZESZŁYM ROKU.NIE ZGADZAM SIĘ Z NEGATYWNYMI OPINIAMI O TYM ODDZIALE,PERSONELU,LEKARZACH A PRZEDE WSZYSTKIM O ORDYNATORZE DR.KUCZYŃSKIM.TAK WSPANIAŁEGO LEKARZA NIE SPOTKAŁAM W ŻYCIU, MIMO ŻE KILKA POBYTÓW W SZPITALACH MAM ZA SOBĄ.POMÓGŁ MI W CIĘŻKICH CHWILACH I DZIĘKI NIEMU PORUSZAM SIĘ SAMODZIELNIE.Z MOICH OBSERWACJI BĘDĄC NA ODDZIALE JAK Z TROSKĄ I PRZEJĘCIEM CAŁY CZAS PRACY POŚWIĘCAŁ PACJENTOM,CHODZIŁ PO SALACH I DLA KAŻDEGO MIAŁ ZAWSZE CZAS.GDYBY WSZYSCY ORDYNATORZY W POLSCE A MOŻE I NA ŚWIECIE BYLI TACY.TO PACJENT I JEGO RODZINY MOGŁYBY CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE.DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE. WDZÌĘCZNA PACJENTKA DOROTA P

onpodlasie
@Dorota

Potwierdzam zdanie Pani Doroty,tez bylem już czterokrotnie na tym oddziele u Sp.Dr.Kuczynskiego,wspaniala i fachowa opieka.Ostatni raz bylem na wizycie 10 wrz.19r.za kilka dni odszedł Pan doktor do Pana,Boże daj mu wieczne odpoczywanie.

marla87

czy ktos moze mi piwiedziec cos o oddziale nerwic?

Potężny Warmianin
@marla87

Czy leczą tam nibembenizm ogułem całe te ?

Major

Spaniały szpital ugułem rezydencja borza pszne obiadki kebaby tuszone i kotletciki bombaskie a pielegniareczki ładne aż się siurek podnosi ale to nie wstyd. Dzikuje za ta wypowiedź ten tego

stały bywalec

oddział neurologiczny ma najbardziej nieprofesjonalne podejście do leczenia, z jakim kiedykolwiek się spotkałem. Lekarze zapomnieli chyba, co jest najważniejsze w ich zawodzie, czyli zdrowie i życie ludzkie. Fabryka. Dużo pacjentów i zero wsparcia psychologicznego ze strony personelu. Brak empatii. Lekarze z łapanki, zero wiedzy na temat objawów chorób. Ochrona danych nie istnieje na tym oddziale. Jeśli leczą na jedno, nie widzą objawów innych chorób, a badania zlecają dopiero jak ktoś straci przytomność. Jeśli chcecie się czegoś nauczyć, to zdecydowanie nie na tym oddziale. Ordynator burak.

Czar

Co sądzicie o lekarzach i ogólnie personelu i pobycie na oddziale uzależnień OLAZA? Ma ktoś jakieś przeżycia z tym oddziałem związane?

Kochamzabke
@Czar

(usunięte przez administratora) i zaniedbanie. Oraz obraza i przeszukiwanie osob do tego nieuprawnionych osób odwiedzających!!!

Agata

Hej, tez jestem ciekawa jak wygląda praca w SPP ZOZ w chwili obecnej, niestety nie widzę, żadnej oferty pracy w tym Zakładzie. Jak można aplikować? Czy jeśli prześlę moje CV bezpośrednio do sekretariatu to będzie brane pod uwagę? Już dawno nie wypowiadaliście się w tym wątku. Czy od czasu umieszczenia przez Was ostatnich komentarzy coś się zmieniło w pracy?

Jako pacjentka przebywałam przez kilka tygodni na Oddziale Rehabilitacji Szpitala w Choroszczy.Podczas pobytu czułam się wyśmienicie.Cały personel tego oddziału wykonywał swoje obowiązki z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem.Lekarze udzielali fachowych porad.Pielęgniarki i salowe były na każde zawołanie pacjenta.Szczególnie podziękować chciałabym rehabilitantom za ich fachowość i poświęcenie .Wszystkim,którzy się mną opiekowali składam SERDECZNE PODZIĘKOWANIE i marzy mi się aby we wszystkich placówkach służby zdrowia był taki ład i porządek.Elżbieta

Agata

@as nie sądziłam, że @ząbi22 miał na myśli pacjentów. Tym bardziej - takie porównanie wydaje się być dość nie na miejscu. Jak w takim razie ocenisz samą pracę i warunki zatrudnienia? To są informacje najcenniejsze.

Agata

@ząbi22 możesz wytłumaczyć dlaczego tak sądzisz? Ludzie nadal szukają tutaj pracy i przydałyby się konkretne opisy sytuacji oraz za i przeciw takiego stanu rzeczy jaki opisujesz.

as
@Agata

może dlatego bo to szpital psychiatryczny?

ząbi22

Choroszcz to choroszcz same czóbki.Nigdy tam nie pracuj.Bo zwariuejsz!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o SPP ZOZ - Choroszcz

• Jak się pracuje w SPP ZOZ?

Zobacz opinie na temat firmy SPP ZOZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPP ZOZ?

SPP ZOZ
2.9/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Pl. Im. Dr Zygmunta Brodowicza 1
    16-070 Choroszcz