Opinie o OPAKOMET w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy OPAKOMET. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OPAKOMET na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPAKOMET w Kraków

Dorota

Przypominam wszystkim użytkownikom o obowiązującym na forum regulaminie - https://www.gowork.pl/regulamin - mimo że wypowiadacie się anonimowo to wciąż obowiązują Was zasady kultury oraz polskie prawo. Rownież proszę o merytoryczne wypowiedzi takie, które pomogą innum naszym użytkownikom.

@Dorota

Dorota prosimy o wybaczenie

Jedno trzeba przyznać firma wychodowała niezłych konfidentów

Jaki pan , taki kram :))))))))))))))

Az

Ciekawe kiedy ta firma zbankrutuje

ŁOZO
@Az

pewnie niebawem

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację? Jak się tu pracuje?

Mecenas
@Bartek

nędznie

Mecenas
@Bartek

To jest robota dobra dla alkoholików i intelektualnych zer

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie OPAKOMET. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Opa

Zmieniając PO na partię Gowina mówił tak - "Zawsze dalekie mi były układy i koterie, a nade wszystko ceniłem KONKRETNE działania. I tak pozostanie!" :))))))))))))))))))))))))))

Nik

Ile teraz macie na produkcj 13 brutto i 25 procent podobno brygadzista 17 brutto a zastępca 15,5 czy to prawda

Orange

I co na wiceprezesa 15 tysiaków się znalazł a dla fizycznych pison groszy nie było

Black

W tej firmie liczą się tylko znajomości , jeśli ich niemasz jesteś śmieciem , nie dziwie sie że ludzie srają tam pod prysznic

Opa

Cześć Dorota I jak nowy v-ce prezes :))))))). Czyli miałem rację, wygrał pan Uryn..... . )))). Tak to już jest w tej firmie państwowej :)))))))). Trzymajmy się :))))))))))

@Opa

nie idzie urobić na tych koleżków politykierów .... ciekawe czym P. (usunięte przez administratora)będzie sie zajmować po za kasowaniem kilku tysiaków .....

Agh
@anonymous

Przynajmniej na nockach są fajne impreski , wódeczka , dziewczynki i to za friko

RED JOHN

Red , skąd ta pewność że RT wygra

@RED JOHN

bo prowadził kilka takich spraw i jeszcze nie przegrał ?

Hafner

Dorota produkcja to jedna wielka melanżerja

RED JOHN

BARTEK CHÓJOWO

Dorota

@anonymous, czy jesteś pewien, że praca w OPAKOMET ma same minusy? Może znajdziesz także jakieś plusy? @Bartek, @Qq, rozumiem, że jesteście zainteresowani pracą w OPAKOMET. Zdecydowaliście się aplikować? A może już pracujecie w tej firmie? @Thomas, pracujesz w OPAKOMET? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w tej firmie?

@Dorota

Dorota szkoda gadać. Zarabia góra. My na produkcji to dostajemy min. i jeszcze mamy kier. Pana B. napuszcza jednego na drugiego. Praca po znajomości, np teraz jest nabór na w-ce prezesa ogłoszenie wyników 12.04 konkurs ofert, a już w firmie mówią że będzie to przyjaciel Prezesa Pan Radny N.Huty Pan Ur....... . Pożyjemy zobaczymy.

@Opa

dla RT niech lepiej zbierają kasę bo w czerwcu ostatnie rozprawy i trzeba będzie wyskoczyć ze 100 tysiaków z kawałkiem ....

Dorota

@Opa, a długo już pracujesz w OPAKOMET w Krakowie? Czy podejmowaliście rozmowy o podwyżkach z kierownictwem? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w OPAKOMET? Jak oceniacie tego pracodawcę? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tym miejscu?

Firma nie dba o pracowników. Małe wynagrodzenia. Brak funduszu socjalnego. Stare maszyny. Zła atmosfera.

Qq

Ile płacą na produkcji na rękę ale bardzo proszę szczerze

Thomas
@Qq

2057złociszy

Zdrowych i wesołych dla wszystkich !!!!

Bączek

Zarobki na produkcji wołają o pomstę do nieba. Najniższa krajowa. Kategorycznie nie polecam. Atmosfera w tym zakładzie pracy to jakaś katastrofa. "Starsi" pracownicy tylko patrzą jak się świerzakami wysłużyć i się opierdzielać, brygady kompletnie nie zgrane, prawdą jest to, że każdy tylko patrzy jak drugiego podpiepszyć do kierowników, aby się przypodobać. Prostactwo, chamstwo i chaos w działaniu wszystkich działów. Na hali produkcyjnej większość maszyn to stare rozklekotane złomy, a o bezpieczeństwo pracy nikt nawet nie próbuję dbać. . .

Xxx
@Bączek

Nieprawda. Teraz najniższa krajowa to 1459 zł na rękę. W Opakomecie najnizsza pensja na rękę to około 2100 złotych. Pracownicy już kilka razy w ciągu roku otrzymali podwyżki pensji. Produkcja została uporządkowana dzięki dobremu zarządzaniu w ostatnim okresie. Specjaliści mogą naprawdę dobrze zarobić. Bardzo wzrasta produkcja i sprzedaż.

kolo
@Xxx

ktoś tu się chyba minoł z prawdą

kolo

@Green

I jak leci :)

Zzz

Cała prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o OPAKOMET - Kraków

• Jak się pracuje w OPAKOMET?

Zobacz opinie na temat firmy OPAKOMET tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPAKOMET?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OPAKOMET
3.5/5 Na podstawie 140 ocen.
  • Karola łowińskiego 7D
    31-752 Kraków