Opinie o Cfi Systemy Informatyczne Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Cfi Systemy Informatyczne Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Cfi Systemy Informatyczne Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cfi Systemy Informatyczne Sp. z o.o. w Kraków

Administrator Nowy wpis

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Cfi Systemy Informatyczne Sp. z o.o. na stanowisku Specjalista ds. Finansowych? Czy pracownicy dostają premie?

Katy Nowy wpis

W ogłoszeniu dla specjalisty ds. wdrożeń systemów ERP na stronie napisano, że możliwy będzie tryb częściowo zdalny po wcześniejszym wdrożeniu. Ile ono samo w sobie trwa i ile dni przeznaczonych będzie na prace domową? Czy samemu o nich się decyduje?

Zainteresowany Nowy wpis

Czy ktoś może podzielić się informacjami jak pracuje się w oddziale na Śląsku? Jaki system pracy dla spec. Ds. Wdrożeń, czy dużo delegacji jest, czy jest możliwość pracy zdalnej/hybrydowej, godziny pracy (czy jest elastyczny czas pracy), i wynagrodzenie czy na poziomie średniej krajowej na tym stanowisku czy poniżej ?

Dorota Nowy wpis

Szukają wdrożeniowca modułu Kadry i Płace. Mobilny, częściowo u klienta, częściowo hybryda. Ktoś z firmy zna widełki zarobkowe na stanowisko? Dobrze byłoby nie przestrzelić w rekrutacji :3

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cfi Systemy Informatyczne Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Wdrożeń systemów ERP w obszarze Produkcja / Magazyn.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Kuba

Widzę, że poszukują obecnie programisty C/C++, dają atrakcyjne warunki zatrudnienia uwzględniające doświadczenie i zaangażowanie :)

stażystka

Byłam w tej firmie przez kilka miesięcy na stażu i było w miare ok. Ludzie fajni jak czegos nie wiedziałam to pomogli wiec nie moge narzekać. Wymagania mają spore ale troche sie tam nauczyłam. Jeśli chodzi o kase to porównywalna z tym co dostawali moi znajomi - plus że zawsze na czas bo w dzisiejszych czasach róznie z tym bywa...

M

Witam, ja się spotkałem. Jakiś czas temu pracowałem tam przez kilka miesięcy i szczerze mówiąc nie polecam, chyba że od tego czasu coś się zmieniło. Generalnie reżim. Nie za bardzo możesz nawet zrobić sobie przerwe na śniadanie bo jesteś pod obstrzałem. Wtedy pracowało tam kilka osób na krzyż z czego troje to właściciele. Dyskusje [usunięte przez moderatora] opierają sie głównie na przekleństwach więc jesli chcesz posłuchać sobie [usunięte przez moderatora] czy[usunięte przez moderatora] to polecam. Poza tym obiecywali szkolenie z programu, możliwość rozwoju, podwyżki ...i oczywiście na obietnicach się skończyło. Nawet jak nie masz co robić to robić coś musisz bo zaraz słyszysz komentarze. A poza tym syf, no chyba że Panowie zatrudnili sprzątaczkę, bo wtedy obrzydzeniem było wejść do ubikacji. [usunięte przez moderatora]. pozdrawiam

MIETEK

Witam serdecznie co powiecie o tej firmie może ktoś się z nią już spotkał ??

Zostaw merytoryczną opinię o Cfi Systemy Informatyczne Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Cfi Systemy Informatyczne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cfi Systemy Informatyczne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Cfi Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Szpitalna 7 lok. 11
  • NIP: 6762260642 KRS: 0000196354

Cfi Systemy Informatyczne Sp. z o.o.