Opinie o Szwedo Group w Prudnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Szwedo Group. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Szwedo Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szwedo Group w Prudnik

Dramat Nowy wpis

Szkolenie porażka sprzęt jeszcze bardziej! Tusze niby najwyższej czystości, a uczulają ! Zostawiłam w tym miejscu 17000 przyjeżdżając z innego miasta na szkolenie 3 dniowe Pani Judyta stwierdziła, ze ona musi jechać do Warszawy do córki i ze musimy przełożyć koje szkolenie mówiąc mi , ze odezwie się za tydzień … Miesiąc później musiałam się sama kontaktować i ustalać terminy następnie na jedenj modelce zrobione 3 techniki szybko byle skończyć i odhaczyć ! Po szkoleniu nawet się nie kontaktowałam z nimi tylko szlam na inne szkolenie!!!!!

Car Nowy wpis

Omijać. Pracowników gnoją.szefowie wyzywają przeklinają do pracowników a bez nich na gumowe buty niebyło by ich stać. (usunięte przez administratora) a nie basen

Karol Nowy wpis

Macie jakieś wyjazdy integracyjne może ?

Marita

Dla mnie jest niepoważne szkolić osoby nie prowadzące działalności gospodarczej oficjalnie. Często a raczej zawsze zaniżają te osoby ceny na usługi, nie chroniąc i tak trudnego rynku. Wystarczy poprosić o właściwe dokumenty i zweryfikować. Sama poznałam osobę robiącą makijaż permanentny w domu nie będąc w ogóle kosmetyczką. o czym to świadczy? Na siłę zarabiać pieniądze , po to by niszczyć ceny na rynku? Pozdrawiam za takie działania ocena niedostateczna

Smerfetka2407 Nowy wpis
@Marita

Nie trzeba być kosmetyczka jak się chce być lingeristka. Co do zniżania cen się zgadzam. Uważam że jak się usługę wykonuje na najwyższym poziomie to trzeba się umieć cenić, a jak się nie umie to trzeba się doszkolic A nie zanieść bo ciało to najcenniejsze pluton, nawet A może i przede wszystkim klientki.

Aplikowałeś do firmy Szwedo Group? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Martyna

Co słychać w firmie? Taka cisza na forum, nie mogę znaleźć ofert pracy. Czy jest tak dobrze i nie potrzeba nowych pracowników?

Hanna

@K. co masz na myśli?

K.

Zależy co rozumiesz pod terminem "stabilne zatrudnienie", bo na pewno nie stabilność emocjonalną swojej osoby po współpracy. Z pozdrowieniami

Venn
@K.

Tzn ?

miak

A wiecie jakich zarobków może się spodziewać specjalista ds. ofertowania? Nie ukrywam, że dobrze by było się załapać, zwłaszcza, że zapewnione jest u nich stabilne zatrudnienie, a to już jest połowa sukcesu. Teraz tylko przyjacielskie relacje i będzie dobrze.

Natalia

Wypłata jest tylko wtedy, gdy zatanczysz tak jak oni zagraja.. czesto zabieraja pieniadze za jakies drobne niuanse.. niestety, ludzie z tej firmy nie szanują drugiego człowieka. praca u nich to największy błąd jaki można popełnić, nie radzę nikomu!

kaya

Mam pytanie czy ktoś z was pracował w tej firmie właśnie dzwonili do mnie i zaprosili mnie na rozmowę ale niestety nic nie ma na ich temat w internecie. Interesuje mnie gabinet we Wrocławiu...

?

Czy ktoś był już na spotkaniu w Prudniku i może się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Aja

Hej ja jadę autobusem, samochodu nie mam a nikt nie pisze by można było się zabrać więc pozostaje bus. (usunięte przez administratora)

Jaaaaaa

Mnie tez zaprosili i jade :) Bedziecie jechac autem czy busem?

Aja

Hej, Mnie zaprosili na 2 etap ale nic więcej nie przedstawili, chyba zaryzykuję i wybiorę się. A może Ciebie również wybrali?? I się tam wybierasz???

kama

Witam. Mam pytanie czy do kogoś się odezwali po pierwszym etapie rozmowy i zaprosili na dalszy etap w Prudniku.Po rozmowie nie dało się niczego konkretnego dowiedzieć. Wiadomo jak to ma tam wyglądać to spotkanie?

Bartek

Odradzam współpracy z firmą Szwedo Group w Prudniku. Pracodawca niepoważny i bezczelny. Ponad 2 godziny spóźnił się na spotkanie (wcześniej ustalając dokładną godzinę), a jak już dotarł, to zaczął wygadywać herezje i obrażać. Siano w butach..

Zostaw merytoryczną opinię o Szwedo Group - Prudnik

• Jak się pracuje w Szwedo Group?

Zobacz opinie na temat firmy Szwedo Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szwedo Group?

Szwedo Group
2.1/5 Na podstawie 18 ocen.
  • ul. Meblarska 3
    48-200 Prudnik