Opinie o Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. w Strumień

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. w Strumień

Majkion

Pracowałem 2 lata. Dobrze zapowiadająca się firma (tak mi się wydawało). Z czasem zauważalny brak rozwoju, brak pomysłu na pracę. Zarobki nie podniosły się od momentu przejścia z umowy wstępnej (3 miesięcznej) do końca mojej "kariery". Stawka 18 zł brutto jako operator, a pracowałem na kilku działach. Jeżeli ktoś ma blisko i nie musi wydawać na dojazdy to idzie popracować, ale w moim przypadku po odliczeniu dojazdu wychodziło 2500 zł na rękę... Śmiech na sali. Praca na 3 zmiany w brudzie i oparach a zarobki jak w żabce. Często praca po 12h (bo nie ma ludzi do obstawienia). Ten slogan z ogłoszeń że solidna praca powinna być sowicie opłacana to chyba motto z przed 10 lat, bo nie ma odzwierciedlenia w teraźniejszości.

Dorota
@Majkion

A po umowie wstępnej jaką umowę proponują, o pracę?

Coco

Praca fajna

friday

Na olx jest ogłoszenie: Przyjmiemy spawaczy bez doświadczenia praca w nowoczesnych halach. buhahahahahah cyrk gdzie one są te nowoczesne hale może tu może tam. Ludzie nie ośmieszajcie się.

Lucky
@friday

Ludzie co się to dzieje?

Były operator

To co się tam dzieje to jest jeden wielki dramat, a jak człowiek powie co myśli to go zwolnią TELEFONICZNIE. Zero szacunku dla pracowników a szczególnie dla tych z długim stażem. Z resztą kto był i widział ten wie

Tomi
@Były operator

Dobrze napisane

mikael
@Były operator

Bo znam te realia, jestem w samym środku tego bajzlu.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. na stanowisko Konserwator? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Xxx

Mam nadzieje, ze właściciel komentarza zdaje sobie sprawę, ze takie publiczne oskarżenia są karalne. Zalatuje tutaj bezpodstawnym oczernianiem. Sprawą zajmują się już odpowiednie służby. Pozdrawiam serdecznie osobę, która jest odpowiedzialna za ten niezwykle uprzejmy komentarz.

Agata
@Xxx

Może nawet nie warto takich osób pozdrawiać? Jeszcze przez przypadek nie zrozumie prawdziwej intencji...

Mi

Odnosząc się do komentarza @SLofierz myślę, że ta osoba bezmyślnie "klikła" akceptację regulaminu serwisu mając nadzieję, że będzie osobą anonimową i bezkarną a podając czyjeś nazwiska dopuściła się zniesławienia co podlega pod kodeks karny (art.212kk). Osoby pokrzywdzone tym komentarzem powinne utrzeć tej osobie nosa!

Spawach

Jakie zarobki w strumecie? Ludzie z ukr mogą zrobić nawet 4000 zł a co w strumecie?

Spawacz

Witam. W jaki sposób STRUMET chce pomóc swoim spawaczom z Ukrainy w czasie wojny? Wysyła jakiś personel lub spawarki na miejsca objęte wojna? Musimy im pomóc

@Spawacz

Może warto ich spytać czy czegoś potrzebują, czy udało im się ewakuować rodziny i potrzebują czegoś na już (ubrań, jedzenia itd)wtedy każdy pracownik mógłby pomoc choć trochę...

Pracownik 007

Pracownicy sami nie chcą jechać na wojnę,są tym przejęci ale bezpieczni,po co mają się bić za kraj który nie daje im żadnych perspektyw ,tutaj coś zarobią a tam nie ma żadnej nadziei na lepsze jutro

spawacz

co sie stało z panem Ireneuszem Michalikiem ?????

Mikrobion
@spawacz

Zapewne zrobił to, co każdy szanujący się człowiek... Znalazł inna pracę i odszedł ????

marek
@Mikrobion

odszedl ok to dlaczego strumet szuka spawalnika .....jesli jest ok pracuje

Były operator
@spawacz

Zwolnił sie

XM

Witam. A kiedyś to było inaczej, a teraz nawet porządku nie ma. Firma sprzątająca nie daje rady. Trzeba zmian.

Bebol
@XM

Jak taka chlota w pomarańczowych ubraniach wejdzie to się dziwisz ze jest (usunięte przez administratora) Ostatnio na szatni jedzenie co dostają ze stołówki rozwalone na ziemi... Kultury i szacunku brak...

Zaciekawiony

Witam. Nie jestem pracownikiem ,ale współmałżonkiem pracownika firmy Strumet .Obserwuję z dnia na dzień zmianę w zachowaniu spowodowaną pracą w tej firmie nerwy ,stres, coraz więcej stresu, wszystko szybko, chaos w czystej postaci jak ktoś napisał na forum. I pewnie tak jest. No to się czuje i to widać. Coraz gorzej . To się czuje nawet nie pracując w tej firmie.

kwas
@Zaciekawiony

??? nic nie rozumie jesli jest t6ak zle to dlaczego ludzie nie odchodza przeciez sa inne firmy a zreszta mozna podjac prace u sasiadow ?

Zaciekawiony
@kwas

Witaj . Wiesz jak jest niepewne czasy, ludzie nie chcą się zwalniać, jeśli nie mają nic konkretnego na oku.

Hajduk
@Zaciekawiony

Nie mają na oku, bo nie umieją nic poza tym co robią. Ciężko jest wyjść spoza strefy komfortu. lepiej jojczyć i narzekać, niż realnie zmienić to, co komuś nie odpowiada.

Levis
@kwas

Słabo jesteś poinformowany bo ludzie się zwalniają tylko mają 3 miesięczne wypowiedzenia!

zaskoczony

dlaczego ???

On
@zaskoczony

Co ludzi nagaduje na ludzi normy podnosi a stawka ta sama

Wolny

Jak w tej firmie może być porządek i dobra atmosfera skoro nie ma się szacunku dla pracownika z kilkunastoletnim starzem? Na olx jest masa ogłoszeń że przyjmą do pracy w Strumet oczywiście przez firmę zewnętrzną gdzie w ofercie stawka startowa jest wyższa niż ta którą otrzymuje doświadczony pracownik z kilkunastoletnim starzem.Wcale się nie dziwię że ludzie się zwalniają a nowych nie ma,nie licząc tych z UA dzięki którym zakład zyskuje kolejne zlecenia szkoda tylko że to same reklamacje.

mirek
@Wolny

WIEC CO TWOIM ZDANIEM NAALEZAŁO BY ZMIENIC W SPRAWACH KADROWYCH ORAZ PRODUKCJI ABY POPRAWIC O CZYM PISZESZ .???

Klaudia koknkordia

Nie wiem jak to wyjaśnić żeby pospólstwo w końcu zrozumiało, jeżeli zarabiasz marne grosze to wiadomym jest że masz cała robote w (usunięte przez administratora) i usilnie ja tam sobie trzymasz, problemem w strumecie jest to że każdy narzeka jak mu źle a żaden się nie postawi o swoje,

xyz
@Klaudia koknkordia

co sie dzieje na CNC? podobno duzo osob sie zwolnilo,

Krystian Wróbel

Czołem ludzie pracy! Kiedyś to forum tętniło życiem, a dziś odwaga cywilna nie pozwala Wam na wolność słowa z zachowaniem litery prawa. Nie mniej jednak, mi tej odwagi cywilnej nie brak. W ostatnim wpisie nie zawarłem kluczowej informacji na temat mojego byłego majstra Roberta. Wspominam naszą współpracę bardzo pozytywnie a nasze wspólne pomysły mające wpływ na rozwój firmy zostały pozytywnym pierwiastkiem, który dziś ma wielki wpływ na warunki pracy i wiążące się z tym zyski firmy. Rodzi się kluczowe pytanie dlaczego Robert rozwiązał swój stosunek pracy po wielu latach z tego samego powodu co i ja. Jak może dochodzić do takiej sytuacji w której to Prezesi firmy lekką ręką tracą doświadczony kapitał ludzki, który jest najważniejszy! Życzę Ci Robert wszystkiego dobrego w życiu zawodowym i prywatnym. A Wam życzę większej odwagi cywilnej w opiniowaniu pracy w strumecie. Nie obawiajcie się, tu jest Polska a nie republika bananowa!

Kirchof
@Krystian Wróbel

Zastanawiam się nad pracą w strumet na stanowisko cnc, jak tam praca wygląda?

Hanna
@Kirchof

Właśnie też widziałam, że Zakład Wyrobów Metalowych Strumet szuka (oczywiście między innymi) operatora CNC. Wiem, że z ich strony można liczyć na: stałą pracę, możliwość rozwoju i atrakcyjne premie oraz na wsparcie finansowe: https://www.strumet.pl/pl/oferty-pracy Dasz znać, jak już podejmiesz ostateczną decyzję o podjęciu tam pracy?

Obcy
@Kirchof

Daremny majster jak upomnisz się o podwyzszke to każe ci się zwolnić tak dbają o pracownika

@Hanna

Pracowałem 23 lata, moje wynagrodzenie nie podniosło się, nie miałeś szans rozwoju, pracowałem ponad normę czasami na wielu maszynach jednocześnie. Nie polecam

Klaudia konkordia
@Piotr

Dramat, cieszę się że ci się powiodło w nowej firmie, tutaj cię nic dobrego nie czekało,

Kwas

Żądam pytanko jeszcze raz pany kto to jest majster GG bo zeh sie pogubił jak WOS sluchM

@Kwas

To jest były pseudo majster spawalni

Kwas

A gdzie on tera jezd

X
@Kwas

W Jakości

marek

no to wkoncu jak u was jest dobrze czy zle jest praca czy nie bo po powrocie z niemiaszkow nie wiem czy tam starac sie o prace. dzieki za odpowiedz

Witam, widzę ze jest ogłoszenie na operatora wózka widłowego, zastanawiam się czy nie wysłać CV Jak wyglada praca Jakie zmiany (zależało by mi na jednej zmianie) Jak wynagrodzenie Warunki itp

Nie chcę mówić
@Zainteresowany

Minimum to 2 zmiany, ewentualnie 3.Na 1 zmianę nie ma możliwości.

@Zainteresowany

Praca wozkowego to wymarzone miejsce pracy w strumecie powodzenia !

Kot
@Spawacz

Wózkowy ma fajnie , bo mało robi . W lecie klima leci , wygodnie .

@Kot

Przyjdź i spróbuj zapraszamy

Podwładny

"Panie, wiedziałem, żeś jest człowiek twardy: chcesz żąć tam, gdzie nie posiałeś, i zbierać tam, gdzieś nie rozsypał." Ale jednak Pryncypał okazał miłosierdzie...

Klaudia koknkordia
@Podwładny

Jesteśmy wdzięczni, zapomnijmy o premi za wydajność która samoistnie wygasła dawno temu, ,,,,, to nieistotne

Przodowy
@Klaudia koknkordia

Ta premia już dawno poszła na antyspawaczy z UA jak to powiedział pewien pan z końca tygodnia gdzieś muszą się nauczyć spawać

Obecny
@Przodowy

Pań a kto tam jest tak mądry

Witam , ile netto jako mechanik utrzymanie ruchu?

Leon
@Kandydat

Musisz zapytać w kadrach, zapewne tyle ile wytargujesz jeśli jest zapotrzebowanie na takiego pracownika. Na tych forach mało kto odpowiada na takie pytania.

Maxym

Wizytówką Strumetu jest jego parking dla pracowników, aby zaparkować trzeba mieć samochód terenowy z dużym prześwitem no i zjawiać się z godzinę przed pracą aby upolować jakieś miejsce. Ta wizytówka powinna dać do myślenia wszystkim którzy chcą się z tą firmą związać. Ciekawe że prezesów nie jest wstyd, tylu kontrahentów ich odwiedza. Wewnątrz zakładu podobnie trochę asfaltu reszta ugory, jedna wielka improwizacja lub jak kto woli wielki happening z produkcją pojemników w tle. Wisienką na torcie jest ogłoszenie na portierni o przyznaniu premii jakościowej w wysokości ... 0 zł. Istny Bareja, szkoda że nie dodali "i co nam zrobicie ?" To co dzieje się w szatni (mamy czas epidemii dodam) to już bardziej sprawa dla Sanepidu lub prokuratora. Chciałoby się jeszcze tyle ciekawych tematów poruszyć ale eh... nie warto.

Wafel

Czy w tym zakładzie nie ma porządnego fachowca? Żeby przez 3 tygodnie nie potrafić wyregulować wody na łaźni,co pracownicy mają się parzyć jak świnie? Może trzeba zapytać tych z PIP? może oni się na tym znają i zrobią to do porządku!

Negatyw
@Wafel

Dokładnie ale to zależy od pory roku bo jak jest zima to woda jest lodowata a jak gorąco to w tej wodzie się idzie sparzyć jak świnioki. Już lepiej iść pod prysznice do ukrainców tam mają lepszą wodę z resztą nie od dzisiaj wiadomo ze Ukr mają się lepiej w strumecie ze wszystkim. Pozdrawiam

Wafel
@Negatyw

Dokładnie po kilkunastu latach pracy w tym zakładzie jestesmy gorzej traktowani jak ci z UA którzy dopiero co przyjechali i uczą się spawać a szczególnie przez tego pseudo kierownika z Górek

Negatyw
@Wafel

No masakra jakaś na małej spawalni ukraińcy siedzą lecą w ch*ja to może być a jak Polak na chwilę zrobi sobie pauzę to zaraz przylatuje i się pyta dlaczego nie robimy o (usunięte przez administratora) po ukr nie wspomnę. Co ten kierownik zrobił na spawalni od kiedy przyszedl? NIC najwidoczniej umie dobrze polizać anusa że jeszcze jest w tym zakładzie. Prezesie zrób coś z tym bo za chwilę nie będzie miał kto tam pracować

@Wafel

Daremny jest robi zamieszanie na spawalni miejsca brakuje ciasno nie ma jak robić do ruiny doprowadzi

Szlifierz
@Negatyw

Nowego kierownika niema dwa tygodnie jest robota zrobiona niema zamieszania święty spokój oby tak dalej

Tomi
@Spawacz

Umie tylko ludzi straszyć ile procent premi zabierze to jest jego tajna broń

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. - Strumień

• Jak się pracuje w Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 14 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.