Opinie o Hitgarden Sp. z o. o. w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hitgarden Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hitgarden Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kruszywa - Obróbka piasku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hitgarden Sp. z o. o. w Inowrocław

marta Nowy wpis

tak , motywuje :) pracującymi sobotami :)

Jak jest z pakietem medycznym w Hitgarden Sp. z o. o.? Można dołączyć rodzinę?

Moderatorze !!!!! Nowy wpis

Czytaj cała dyskusję że zrozumieniem,nie klep bez sensu.Zakald w upadłości !!! o jaki pakiet w tej sytuacji pytasz

???? Nowy wpis

Tak zakład jest w upadłości.

szok

Serio zakład upada? to potwierdzone info?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hitgarden Sp. z o. o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
????

Hitgarden jest w upadłości to koniec tego zakładu .

żal

@tik tak

w tym zakładzie wszyscy siedzą cicho bo muszą a zarobki to smiech na sali za nadgodziny nie placa na swieta nie daja najnizsza krajowa musza sobie dorabiac godzinami zero szacunku dla pracownika

@tik tak

tzn musza dluzej pracowac zeby miec najnizsza krajowa

@tik tak

Jak to jest możliwe? A jaka umowa podpisywana jest z osobami pracującymi w Hitgarden? Mówisz, że za nadgodziny nie jest płacone w tym miejscu pracy - czy w takim razie one są odbierane w jakiś inny sposób, na przykład jako dni wolne? Daj znać, jak to wygląda w Hitgarden.

zorientowany
@tik tak

Jak w większości zakładów pracy, zapraszam do lektury Kodeksu Pracy.Niestey smutna rzeczywistość polskiego robola, kodeks jest napisany pod pracodawców.Najnizsza podnoszą żebyś później swoją pracą w godzinach nadliczbowych kredytował działalność firmy,tak się dzieje w większości firm,i jest to zgodne z prawem, niestety

kajron

W miarę często przedstawiciela handlowego itp. Poszukuja. Tak często są tam zmiany na biurowych stanowiskach? Czy ludzie sami uciekają?

życiowy
@kajron

Po prostu i dobrego przedstawiciela trudno i to wszystko

@życiowy

A Ty pracowałeś lub pracujesz w Hitgarden? Tak można wywnioskować z tego, że wypowiadasz się właśnie w tym konkretnym wątku. Jaka jest więc Twoja ocena tego pracodawcy? Czy polecałbyś aplikować do pracy w tym miejscu osobom młodym, zbierającym dopiero swoje pierwsze zawodowe doświadczenie?

sara

na ich str internetowej są nr tel, warto zadzwonić i spytać

Iza

@nick gdzie znalazłeś powyższe ogłoszenie o pracy dla szwaczki? W sieci nie widać żadnych możliwości zatrudnienia - czy firma prowadzi je w jakiś inny sposób? To bardzo ważna informacja - szczególnie dla osób poszukujących pracy w Inowrocławiu.

nick

obecnie poza osobami na stanowisko szwaczki firma nie poszukuje innych pracowników.

Iza

Nie zawsze pojawiające się ogłoszenie o pracę @kajron musi oznaczać rotację, niekiedy świadczy to odwrotnie - bo o rozwoju firmy. Jak jest tutaj, na pewno wiedzą aktualni pracownicy. Ktoś może potwierdzić jak wygląda sytuacja?

d

@kajron a gdzie te oferty się pojawia? bo ja powiem Ci szczerze ze od dawna nic nie widziałem od nich

byly pracownik

Pracowalem tam rok,atmosfera w miare normalna wszedzie sa jakies zgrzyty,ile ludzi tyle problemow.wynagrodzenie przed czasem zawsze,i chociaz pracuje gzdie indziej,wyzsze zarobki,zawszemilo wspominam'a nie zatrudniaja bo jest mala rotacja,ludzie siedza tam latami.Pozdrawiam Hita wraz z szefostwem i calym personelem

o la l la la

mamy nowy roczek a nwet juz kolejyn miesiac nowego roku - jak to zrobic zeby tam sie dostac i w ogole czy warto sie angazowac w cos takiego - wiem ze moze nie byc latwo ale nikt nie mowil od razu ze bedzie latwo bo nikt pieniaedzy za darmo nie chce dawac. pozdrawiam wszystkich serdecznie . bardzo potrzebuje pracy

hitkit

jak ktoś pisał styl PRLu, nierówne ściany, słabe oświetlenie, atmosfera terroru, zatrudniony na jednym stanowisku robisz coś innego, masakra, ładnie to to wygląda chyba na ich stronie internetowej :D

Bambus

jakoś ucichło? Wszyscy w pracy, czy jak? Zapieprz jest, ale lepsze to, niż siedzenie na kuroniu. Prawda jest taka, że ta firma istnieje dzięki naszej pracy, a dzięki firmie mamy pensje. I bądźmy szczerzy - nie jest źle, bo wystarczy przypomnieć sobie, jak wiele zakładów w Inie i okolicach w ciągu ostatnich kilku lat padło, albo je zamknięto. Wiele naprawdę zależy od nas.

hi

hihihi,niedojdy wy jedne ,jak wam się fabryka nie podoba to ją zmieńcie hhihihi..

pracownik z dlugoletnim stazem

Przedswiareczne zyczenia od pan brygadzistek : Mahanie palcem i grozenie.My sie teraz za was wezmiemy.Jak w przedszkolu. To tak jakby pracownicy przychodzili do pracy i zabawiali sie .Wychowywac to mozna dzieci a nie doroslych ludzi ,ktorzy przychodza ciezko pracowac.Pozdrowienia dla pan brygadzistek a szczegolnie dla ulubienic prezesa i pana kierownika :]

Włodi

Pozdrawiam panie z biura które sumiennie odpisują i chcą zatuszować niektóre sprawy w firmie już czas założyć związki zawodowe my pracownicy mamy swoje prawa,i możemy o nie walczyć.Wyzysk i upokorzenie pracowników to musi się ZMIENIĆ!

ajak

panie (usunięte przez administratora)ja też pracuje tam od dawna i nie rozumiem pana wypowiedzi. skoro tak bardzo jest tam panu źle dlaczego jeszcze tam jesteś. Człowieku zastanów się co i dlaczego piszesz. Jeżeli masz do kogoś żal to chyba tylko sam do siebie, że nie potrafisz zmienić nic w swoim życiu, np pracy.

Bambus
@ajak

Panie Włodi, z godzin, w których piszesz (Włodi - 2013-12-03 09:44:07), wnioskuję, że nie jesteś pracownikiem Hita, no chyba, że tak wykorzystujesz czas pracy, ale wtedy się nie dziw wynagrodzeniu. Teraz trzeba pracować, a nie chodzić do pracy. Myślę, że Panie z biur mają wiele bardziej pożyteczne sprawy do załatwienia, niż siedzenie w necie. Zarzut o fałszowanie dokumentacji podlega art. 212 (§1 i 2)kodeksu karnego. Pracuję w tej firmie kilka lat i mając doświadczenie pracy w innych firmach, mogę uczciwie powiedzieć, że szczególnie na rynku inowrocławskim takiej rzetelnej pod względem płatności i rozmawiającej z pracownikami (za pośrednictwem choćby brygadzistek) firmy próżno szukać. Co do zarzutu o terror, to słyszałem, że jest w przygotowaniu wniosek, aby postawić wokół zakładu zasieki i uzbroić ochronę, aby "prawda" nie wyszła na jaw. Takim humorystycznym akcentem zakończę, a Panu (a może Pani) Włodi życzę samych sukcesów i awansów w pisaniu nieprawdy i oszczerstw, bo podejrzewam, że zapał do pracy już jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Hitgarden Sp. z o. o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w Hitgarden Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hitgarden Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hitgarden Sp. z o. o.?

Hitgarden Sp. z o. o.
2.1/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Szymborska 104
    88-100 Inowrocław