Opinie o MOL Polska Sp. z o.o. w Budapeszt

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MOL Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MOL Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOL Polska Sp. z o.o. w Budapeszt

Momo Nowy wpis

Coraz więcej studentów jest zatrudnianych, tylko ciekawe, kto ich będzie uczyć, bo za chwilę nie będzie doświadczonej kadry. Poza tym wolność osobista człowieka jest zagrożona, bo wyrażanie własnego zdania na jakikolwiek temat kończy się wilczym biletem. Może dlatego część osób udaje kogoś innego przed przełożonymi. Dla pracodawcy wymiana kadry jest opłacalna. Starsi ludzie nie są już mile widziani. Firma mało stabilna, duża konkurencja na rynku w branży stacji paliw. Brak pracy zdalnej i open space. Jak ktoś lubi.

Zrezygnowany Nowy wpis

Niestety obserwujẹ zachowania pracowników wobec siebie nawzajem. Za premie wbijają sobie nóź w plecy. Pomówienia, znieslawienia na porządku dziennym ( bo przeciez ON jest najlepszy), szkoda, źe w kuchni nie monitorują... koledzy z Budapesztu zobaczyliby prawdziwą twarz swoich podwładnych I to co o nich tak naprawdę za plecami mówią. Manipulacja to slowo, ktore mi przychodzi mi do głowy kiedy myślę o firmie. Źal na to patrzeć, a pracodawca nagradza takie zachowania, może etyka nie jest już w modzie:(

Kamil Nowy wpis

Od momentu przejęcia Lotos to jest tragedia jakaś. Kadra zarządzająca to terrorysci. Zero podwyżek i możliwości rozwoju. Dziękuję Bogu, że już tam nie pracuje bo bym się nerwowo wykończył. Współczuję wszystkim którzy zostali w tym miejscu :(. Omijać szerokim łukiem jako pracodawce!

Bartek

W MOL Polska, firmie przejętej wraz z dawnymi Stacjami Paliw Lotos, sytuacja jest dramatyczna. Związki zawodowe walczą o pierwszą od dwóch lat waloryzację wynagrodzeń dla pracowników. Pomimo galopującej inflacji, która w ciągu ostatnich dwóch lat osiągnęła 25%, pracownicy dostali jedynie symboliczną podwyżkę wynagrodzeń, wynoszącą zaledwie kilkadziesiąt złotych netto. Ta kwota nie pokrywa nawet podstawowych wzrostów kosztów życia. Pracodawca wprowadził Program Dobrowolnych Odejść, który w rzeczywistości jest ukrytą formą masowych zwolnień. Pracownicy są zmuszani do "dobrowolnych odejść" pod groźbą niejasnych konsekwencji. Sytuacja jest dramatyczna: wielu pracowników jest zwalnianych pod byle pretekstem, często niezgodnie z prawem. Zagraniczni menedżerowie z Węgier stosują wobec pracowników metody zastraszania i nękania. Sprawy już trafiają do prokuratury i sądów, ale atmosfera strachu i niepewności wciąż rośnie. Pracownicy czują się bezsilni, a osoby bezpodstawnie zwolnione borykają się z problemem znalezieniem pracy po tak toksycznej firmie. Wierzę, że moc internetu pozwoli nagłośnić sprawę i ostrzec przed tym pracodawcą.

Zostaw merytoryczną opinię o MOL Polska Sp. z o.o. - Budapeszt

• Jak się pracuje w MOL Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MOL Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MOL Polska Sp. z o.o.?

MOL Polska Sp. z o.o.