Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Patall Patryk Bałaklejewski w Bielsko-Biała

1/5
Na podstawie 5 ocen.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Patall Patryk Bałaklejewski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Patall Patryk Bałaklejewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Patall Patryk Bałaklejewski w Bielsko-Biała

Jack Nowy wpis

Nie polecam również pracy w tej firmie, płacił śmieszne pieniądze ratami i nazbierał zleceń a potem rzucał pracowników nie skończywszy jednej roboty do drugiej. Opinie o nim są tu jak najbardziej prawdziwe co do jego firmy.

Budowa Nowy wpis

W rejestrach jest z odwieszoną działalnością od tego roku. Żona też ma założoną działalność. Na giełdzie długów też widnieje. Mam pytanie dlaczego go nie kontrolowaliście w trakcie prac, dlaczego płacicie zaliczkę za materiał skoro macie płacić za efekt pracy typu : styropian-klejenie-tynkowanie. Czy takie zapisy miał w umowie, czy w ogóle on daje umowę.

Gerge Nowy wpis
@Budowa

Niby jakaś umowa jest ale nie kończy zostawia w połowie roboty i ucieczka. Nazwisko ma po żonie czyli to już o czymś świadczy ..

Gerge Nowy wpis

Gość podmiot firmy nie widnieje w rejestrach, nie daje faktur, partaczy robotę i zostawia. Kostka brukowa cała zachlapana tynkiem i innym dziadostwem, dodatkowo nie kończy tej zepsutej elewacji tylko ucieczka i tyle co go widzieli !!!

JBJ

Nie polecam, gość świetnie nawija makaron na uszy opowiadając przyszłemu inwestorowi jaki to on dokładny, jak to wspaniale i uczciwie wykonuje swoje prace i rzetelnie, co jest totalną bzdurą o czym przekonało się już wiele ludzi którzy wzięli jego firmę do elewacji budynku. Opinie które tu są w zasadzie tylko negatywne, są jak najbardziej wiarygodne.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Patall Patryk Bałaklejewski? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Inwest

Czy ktoś współpracował z tą firmą przy remontach i tynkowaniu

Inwestor
@Inwest

Powiem tak, nie ma gość bladego pojęcia o budownictwie a już napewno o ociepleniach budynków. Robotę którą spartaczył i zostawił w połowie i uciekł, poprawia firma która się nie spotkała z taką fuszerą :)

piotr
@Inwestor

.. ja się nad nimi zastanawiam, bo oglądałem ich robotę w Wiśle i było bez zastrzeżeń. Bardziej obawiam się czy pobiera przedpłaty za robotę, czy trzeba mu płacić za cały materiał czy etapami. Ja jestem na stałe przy działce także jak co doglądałbym ich bo z natury jestem uperdliwy i znam sie na robotach, tylko czasu brakuje zebt samemu to robic.

Gerge
@piotr

Życzę powodzenia jak go pan weźmie, nie zna się wogóle na robocie mało tego często zostawia w połowie roboty, rusztowanie bierze bo mówi że jedzie jeszcze gdzieś dokończyć i Tyle go widzieli 3 osoby już mi tak napisały i naprawdę tak było

Bud
@Gerge

Szkoda że tak późno o nim piszecie bo widzę że typ od dawna tak robi. U mnie kiedyś dach jak robili inni na umowę z rusztowaniem też chcieli wziąść bo niby potrzebowali na tydzień, krótka piłka kończycie u mnie najpierw zgodnie z umową i wtedy zabieracie rusztowanie do innych, nie pozwoliłem im wziąść rusztowanua z budowy. Była kłótnia ale w 2 dni skonczyli pod dokładnym moim nadzorem i zabrali, tak ten drugi czekał 2 dni, a nie ja 7 bez pewności czy im coś się nie przedłuży. Poza tym, co robicie z tym gościem, sądzicie się, zgłosiliście na Policję (usunięte przez administratora) czy odpuściliście.

Gerge

Naprawdę To (usunięte przez administratora) niby jakaś umowa jest ale w połowie prac kończy tynk wszędzie leży nie zabezpieczone folią budowlaną Oczywiście jakie krzywe wszystko jest, to rodzina cala (usunięte przez administratora)

Czekamy na Wasze opinie! Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Patall Patryk Bałaklejewski w miejscowości Bielsko-Biała? Wiesz jak wygląda tu zatrudnienie? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami! Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Patall Patryk Bałaklejewski - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Patall Patryk Bałaklejewski?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Patall Patryk Bałaklejewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Patall Patryk Bałaklejewski
  • Podgórze 24 lok. 107
    43-300 Bielsko-Biała
  • NIP: 9372253564 REGON: 243193670

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 sierpnia do 31 sierpnia 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

4. Jooble.org 1 734 372